Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-idol og Norgescup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-idol og Norgescup
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: lørdag 6 september 2014

D 17-18

2 860 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild HjermstadFossum IF25.438.59
2Emma ArnesenByåsen IL25.57+0.149.04
3Frida SætherFreidig26.13+0.309.10
4Anine AhlsandNydalens SK26.21+0.389.12
5Tonje VassendPorsgrunn OL26.53+1.109.23
6Åshild KolstadMo OK27.03+1.209.27
7Åsne Skram TrømborgKongsberg OL27.57+2.149.46
8Siri MoholthKongsberg OL28.03+2.209.48
9Evine Westli AndersenLøten o-lag28.30+2.479.57
10Ingunn Egeberg VáriSturla, IF28.34+2.519.59
11Ingvild TorgersenHalden SK28.49+3.0610.04
12Helene OmdalSandnes IL (Rogaland)28.50+3.0710.04
13Marte Hoff HagenByåsen IL29.11+3.2810.12
14Gina GranstedtHalden SK29.21+3.3810.15
15Nina Asheim BirkelandHalden SK29.50+4.0710.25
16Line LaurantsenVaregg Fleridrett30.00+4.1710.29
17Siri GrandalIL Tyrving30.44+5.0110.44
18Astrid FiskumIL Tyrving30.49+5.0610.46
18Nanna NorderudIL Tyrving30.49+5.0610.46
20Ingeborg EideByåsen IL30.53+5.1010.47
21Sigrid Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering31.49+6.0611.07
22Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering32.47+7.0411.27
23Ingunn RognsvågVaregg Fleridrett32.55+7.1211.30
24Marie DaleSteinkjer OK33.58+8.1511.52
25Kristine AusenPorsgrunn OL34.06+8.2311.55
26Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett34.08+8.2511.56
27Julie HjortlandLarvik OK34.22+8.3912.00
28Karen BjergaardNydalens SK34.48+9.0512.10
29Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb34.52+9.0912.11
30Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg35.11+9.2812.18
31Stine Madslien BakkenNydalens SK35.52+10.0912.32
32Ida Berg HanssenByåsen IL37.08+11.2512.59
33Julia PlaianAsker Skiklubb37.19+11.3613.02
34Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL37.23+11.4013.04
35Gina MølnvikFreidig38.20+12.3713.24
36Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering38.43+13.0013.32
37Silje ArntzenAsker Skiklubb39.08+13.2513.40
38Kristiane Elise OttesenVaregg Fleridrett40.37+14.5414.12
39Lovise FremstadLarvik OK42.22+16.3914.48
40Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving44.33+18.5015.34
41Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering45.44+20.0115.59
42Ane Svegård ByeByåsen IL55.10+29.2719.17
43Chiara Dalla SantaFrol IL58.08+32.2520.19

D 19-20

3 200 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunvor Hov HøydalFossum IF25.558.05
2Runa FremstadLarvik OK27.32+1.378.36
3Eirin Svanøe-HafstadFrol IL28.19+2.248.50
4Sigrid AlexandersenFossum IF29.43+3.489.17
5Mathilde RundhaugFrol IL30.40+4.459.35
6Emilie Westli AndersenLøten o-lag30.47+4.529.37
7Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK31.33+5.389.51
8Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb32.21+6.2610.06
9Andrine BenjaminsenLillomarka OL32.55+7.0010.17
10Line SundsvikFrol IL33.37+7.4210.30
11Marianne Opsahl BredesenFossum IF35.04+9.0910.57
12Ragnhild LøvliAsker Skiklubb37.07+11.1211.35
13Synnøve BråtenVegårshei IL37.42+11.4711.46
14Gry GranstedtHalden SK37.52+11.5711.50
15Live Bredholt JørgensenNTNUI39.26+13.3112.19
16Siri KollerudLillomarka OL39.30+13.3512.20
17Hedvig ÅstebølNTNUI40.28+14.3312.38
18Norunn Kvistad DengerudSteinkjer OK41.19+15.2412.54
19Aurora FossøyNTNUI43.43+17.4813.39
20Kajsa Stina SandstadFrol IL44.18+18.2313.50
21Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg45.30+19.3514.13
22Heidi JensenBodø og Omegn IF Orientering45.55+20.0014.20
23Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK49.57+24.0215.36

D 21-

4 080 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingjerd MyhreJärla Orientering37.309.11
2Marte NarumKonnerud IL38.52+1.229.31
3Lone BrochmannBækkelagets SK39.03+1.339.34
4Linn HokholtNTNUI39.13+1.439.36
5Elena RoosHalden SK39.55+2.259.47
6Iliana IlievaHalden SK40.15+2.459.51
7Maren Jansson HaverstadNTNUI40.50+3.2010.00
8Anette BaklidKonnerud IL41.30+4.0010.10
9Anna UlvensøenNTNUI42.25+4.5510.23
10Hanna Haugen NordbrødenHalden SK42.36+5.0610.26
11Guro TorpeNTNUI43.55+6.2510.45
12Gunhild Rogne HallandNTNUI46.40+9.1011.26
13Lene Godager KaasBækkelagets SK48.26+10.5611.52
14Elin-Kristin HemNTNUI48.35+11.0511.54
15Marta UlvensøenNTNUI51.32+14.0212.37
16Leena KuusipohjaKristiansand OK53.37+16.0713.08
17Kristin ÅstebølByåsen IL55.20+17.5013.33
18Marte Fallbakken BergeNTNUI55.24+17.5413.34
19Martine ÅstebølNTNUI55.46+18.1613.40
20Sara ProforsFrol IL56.14+18.4413.46
21Maja Fjellstad KnutsenNTNUI58.16+20.4614.16
22Turid Kamstrup HovindNTNUI59.08+21.3814.29
23Agni Fjogstad NielsenNTNUI1.01.18+23.4815.01
24Guro VassendFossum IF1.02.19+24.4915.16
25Ingvild Maalen-JohansenNTNUI1.02.33+25.0315.19
26Julie StørmerNTNUI1.04.15+26.4515.44
27Karoline Dahl FosbyNTNUI1.06.27+28.5716.17
28Marit Rønning SkoglundNTNUI1.06.31+29.0116.18
29Hanne VefsnmoByåsen IL1.11.15+33.4517.27
30Camilla ØhmanNTNUI1.13.29+35.5918.00
31Katharina RogstadNTNUI1.25.12+47.4220.52
Mari Jevne ArnesenNTNUIbrutt
Audhild Bakken RognstadNTNUIbrutt
Gøril Rønning SundFrol ILbrutt

H 17-18

3 690 m, 56 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian SundsvikFrol IL24.346.39
2Audun HeimdalKonnerud IL25.16+0.426.50
3Oskar StørmerFossum IF26.07+1.337.04
4Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett26.27+1.537.10
5Karl FremstadKongsberg OL26.42+2.087.14
6Olai Stensland LillevoldFossum IF26.54+2.207.17
7Håkon Raadal BjørloHalden SK27.05+2.317.20
8Håvard IrgensFossum IF27.20+2.467.24
9Marius Landsem MelhusSteinkjer OK28.47+4.137.48
10Matias Hodne HanischKristiansand OK29.01+4.277.51
11Peter NordbrødenHalden SK29.16+4.427.55
12Elias T. MølnvikFossum IF29.37+5.038.01
13Sigurd MelsomFossum IF30.05+5.318.09
14Olav EkrheimVaregg Fleridrett30.13+5.398.11
15Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn30.17+5.438.12
16Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering30.32+5.588.16
17Olav Andreas RemmenOL Trollelg31.21+6.478.29
18Øyvind WiggenByåsen IL31.23+6.498.30
19Are Smeland NygårdseterVegårshei IL31.30+6.568.32
20Elias WiklundNydalens SK31.57+7.238.39
21Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering32.10+7.368.43
22Einar LundKongsberg OL32.17+7.438.44
23Sverre Bang StøengHamar OK32.44+8.108.52
24Henrik UpsalKristiansand OK32.47+8.138.53
25Knut AasheimOppsal Orientering33.10+8.368.59
26Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK34.16+9.429.17
27Petter Norsted KildeboHalden SK34.45+10.119.25
28Rein Helle MårdalenFreidig34.52+10.189.26
29Einar LofthusHamar OK34.56+10.229.28
30Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn35.00+10.269.29
31Brage JørumByåsen IL35.19+10.459.34
32Are WigaardOppsal Orientering35.23+10.499.35
33Johan Otto MunkebyFrol IL35.51+11.179.42
34Trygve HeggedalKongsberg OL35.53+11.199.43
35Trygve LægranSteinkjer OK35.56+11.229.44
36Øyvind BergNord-Østerdal OK36.03+11.299.46
37John Kasper SvergjaNord-Østerdal OK36.07+11.339.47
38Ask Kleist GodalBodø og Omegn IF Orientering36.13+11.399.48
39Torkel ReinhartsenKristiansand OK36.21+11.479.51
40Erlend Nilsen SandnesEmblem IL38.08+13.3410.20
41Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering38.32+13.5810.26
42Anders NyaasTynset IF39.01+14.2710.34
43Johannes Bakke AashamarFlosta IL39.14+14.4010.37
44Jakob EiknerFana IL39.42+15.0810.45
45Aksel MadslienNydalens SK40.11+15.3710.53
46Even Lindstad BørresenHamar OK40.13+15.3910.53
47Ivar Jevne ArnesenHamar OK40.57+16.2311.05
48Sondre DammTIF Viking41.14+16.4011.10
49Asbjørn MidtbøWing OK43.17+18.4311.43
50Nils Ola KvamFreidig49.51+25.1713.30
51Odd Kasper EkreIndre Østfold OK51.06+26.3213.50
52Bjørnar AlmelandFana IL53.50+29.1614.35
53Johannes K. MidtbøWing OK54.42+30.0814.49
54Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK1.04.03+39.2917.21
Endre AaenStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert
Lasse SimonsenFredrikstad SKbrutt

H 19-20

3 670 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg25.136.52
2Andreas SølbergOL Trollelg26.12+0.597.08
3Jonas Madslien BakkenNydalens SK27.09+1.567.23
4Sindre SandvenKongsberg OL27.16+2.037.25
5Jon NilsenKristiansand OK27.30+2.177.29
6Borger MelsomFossum IF28.43+3.307.49
7Markus HolterHalden SK28.53+3.407.52
8Jørgen MadslienNydalens SK29.01+3.487.54
9Paul SirumFrol IL29.32+4.198.02
10Sven HellmüllerFossum IF29.52+4.398.08
11Erik Olsvik DengerudNydalens SK31.08+5.558.28
12Ove BaardsgaardOL Trollelg31.13+6.008.30
13Harald Astrup ArnesenHeming Orientering31.23+6.108.33
14Sebastian TorgersenBækkelagets SK31.25+6.128.33
15Vegard RessemFrol IL31.28+6.158.34
16Sigur HeggedalKongsberg OL32.37+7.248.53
17Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett32.44+7.318.55
18Jonas Klausen EspedalNTNUI32.59+7.468.59
19Tord HaflanNydalens SK34.58+9.459.31
20Lars Henrik ThonSturla, IF35.17+10.049.36
21Thomas SchiveBækkelagets SK35.29+10.169.40
22Ola KeiseråsIL Leik35.54+10.419.46
22Simen BordalRingsaker OK35.54+10.419.46
24Simen Eid NielsenNydalens SK36.23+11.109.54
25Lars TreekremHeming Orientering37.12+11.5910.08
26Eivind HøydalNydalens SK39.22+14.0910.43
27Mattis HoltFreidig39.23+14.1010.43
28Jonas RessemFrol IL39.32+14.1910.46
29Per Ola OttesenVaregg Fleridrett40.12+14.5910.57
30Olav VestølVegårshei IL41.41+16.2811.21
31Sindre Engzelius GylverNTNUI43.57+18.4411.58
32Mathias DrageKongsberg OL45.06+19.5312.17
33Henrik GjemdalHeming Orientering46.33+21.2012.41
34Morten JørgensenKristiansand OK50.54+25.4113.52
35Andreas AlvemNTNUI59.21+34.0816.10
Håkon HegrebergBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

H 21-

4 820 m, 54 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Carl Godager KaasBækkelagets SK29.466.10
2Lars Sandstad SkjesetFrol IL31.35+1.496.33
3Vegard RuttenborgNTNUI32.01+2.156.38
4Hans Petter MathisenNTNUI33.26+3.406.56
5Isak BergsetNTNUI33.54+4.087.01
5Mathias Stensland LillevoldNTNUI33.54+4.087.01
7Emil AhlbäckFossum IF34.02+4.167.03
8Carl Petter LyngenFrol IL34.08+4.227.04
9Anders NordbergNydalens SK34.34+4.487.10
10Leif StørmerFossum IF34.54+5.087.14
11Øystein PettersenNydalens SK35.08+5.227.17
12Tomas EidsmoFreidig35.53+6.077.26
13Ulf Forseth IndgaardFrol IL36.01+6.157.28
14Kjetil OkkenhaugNTNUI36.02+6.167.28
15Dag LofthusNTNUI36.24+6.387.33
16Olav Johannes DeelstraNTNUI36.39+6.537.36
17Øystein HaugFrol IL37.13+7.277.43
18Mats NordbrødenJärla Orientering37.33+7.477.47
19Per OlaussenFredrikstad SK37.34+7.487.47
20Johan Asphjell BjørnaasFrol IL37.56+8.107.52
21Simen AamodtNTNUI38.08+8.227.54
22Jan SchmidOL Trollelg38.18+8.327.56
22Espen FiskumHalden SK38.18+8.327.56
24Sindre JohannessenFreidig38.22+8.367.57
25Martin HosetNTNUI39.09+9.238.07
26Sindre RønningFossum IF39.31+9.458.11
27Trygve OlsenNTNUI39.52+10.068.16
28Bjørn LundanesNTNUI40.10+10.248.20
29Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK40.36+10.508.25
30Vegard Blomseth JohnsenNTNUI40.47+11.018.27
31Mathias BenjaminsenLillomarka OL40.49+11.038.28
32Per Melander OftenNTNUI41.22+11.368.34
33Magnus JohanssonKristiansand OK41.32+11.468.37
34Jon Aukrust OsmoenNTNUI42.16+12.308.46
35Simen Jevne ArnesenNTNUI42.28+12.428.48
36Jørgen FiskumFrol IL42.47+13.018.52
37Niklas ProforsVaregg Fleridrett42.48+13.028.52
38Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)43.04+13.188.56
39Håvard VassendenFrol IL43.11+13.258.57
40Mikkel SørensenNTNUI43.17+13.318.58
41Adrian OpheimNTNUI43.58+14.129.07
42Mats DahlénKristiansand OK45.25+15.399.25
43Thomas Natvig ÅrstadNTNUI45.31+15.459.26
44Martin VisterFrol IL46.11+16.259.34
45Fredrik EliassonHalden SK46.39+16.539.40
46Halvor Eid NielsenNTNUI47.06+17.209.46
47Tommy SchmidOL Trollelg48.57+19.1110.09
48Snorre HansenByåsen IL50.26+20.4010.27
49Martin DammTIF Viking59.27+29.4112.20
Jakob Kalvig SkoganNTNUIbrutt
Sondre Sande GullordNTNUIbrutt
Harald KalagerNTNUIbrutt
Øyvind EngerNTNUIbrutt
Torkil Eide SolstadNTNUIbrutt

O idol H16

6 660 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik Langedal BreivikNydalens SK48.247.16
2Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb50.15+1.517.32
3Anders HagaRaumar Orientering50.42+2.187.36
4Håvard EidsmoFreidig51.29+3.057.43
5Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK51.37+3.137.45
6Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK54.33+6.098.11
7Sturla FrydenlundSturla, IF54.53+6.298.14
8Håkon Østraat SævareidHalden SK56.23+7.598.27
9Petter Vangen LunåsmoTynset IF56.26+8.028.28
10Kjetil MølnvikFreidig58.10+9.468.44
11Vegard MyklemyrEiker OL58.50+10.268.50
12Johannes BordalRingsaker OK1.00.59+12.359.09
13Marius PyttenKristiansand OK1.02.50+14.269.26
14Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett1.02.54+14.309.26
15Lars SolliMo OK1.06.08+17.449.55
16Erlend Kvittum NytrøenTynset IF1.06.38+18.1410.00
17Martin Borge HeirFossum IF1.07.57+19.3310.12
18Hallvard Arntzen FossSandefjord OK1.08.40+20.1610.18
19Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb1.09.49+21.2510.28
20Ola Løvald BråtenAsker Skiklubb1.13.37+25.1311.03
21Petter MarkhusVerdal OK1.18.45+30.2111.49
22Trygve Kristoffer LøvliHalden SK1.20.45+32.2112.07
23Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering1.30.46+42.2213.37
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrettbrutt
Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

O idol D16

5 340 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb56.1810.32
2Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb58.55+2.3711.01
3Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering1.00.22+4.0411.18
4Julie NærestadVegårshei IL1.00.32+4.1411.20
5Oda SikkelandIL Tyrving1.04.23+8.0512.03
6Silje HaugeHisøy OK1.04.27+8.0912.04
7Malin SandstadFreidig1.05.07+8.4912.11
8Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK1.06.46+10.2812.30
9Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb1.08.27+12.0912.49
10Kristin SmebyKongsberg OL1.12.44+16.2613.37
11Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)1.14.25+18.0713.56
12Ingvild C. FleisjeNittedal OL1.14.48+18.3014.00
13Emilie WestinPorsgrunn OL1.17.33+21.1514.31
14Åse BerganNydalens SK1.19.07+22.4914.48
15Tonje Aasheim NymarkAskøy OL1.19.18+23.0014.51
16Ida AurebekkTorridal IL1.19.30+23.1214.53
17Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)1.20.12+23.5415.01
18Marit Melby JacobsenLardal OL1.23.02+26.4415.32
19Anniken Helland-HansenIL Tyrving1.28.33+32.1516.34
20Karen RysgårdFrol IL1.28.45+32.2716.37
21Ida Johanne AadlandSamnanger IL1.30.55+34.3717.01
22Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)1.36.42+40.2418.06
23Dina Sofie AntonsenFredrikstad SK1.40.59+44.4118.54
Karine VestølVegårshei ILbrutt
Marthe RamstadFet OLbrutt

O idol H16 utfordrer

6 660 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav Schmitt GranHalden SK1.02.209.21
2Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering1.06.54+4.3410.02
3Adrian OpheimFreidig1.19.55+17.3511.59
4Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn1.22.09+19.4912.20
5Jens Didrik BergLarvik OK1.37.02+34.4214.34
6Tobias KristensenLarvik OK1.37.13+34.5314.35
7Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK1.44.11+41.5115.38
Vegard MyhreKristiansand OKdiskvalifisert
Håvard Landro SvingheimKonnerud ILbrutt

O idol D16 utfordrer

5 340 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett1.12.2413.33
2Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)1.14.19+1.5513.55
3Margrethe WisløffAsker Skiklubb1.16.39+4.1514.21
4Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering1.26.05+13.4116.07
5Constance StorvestreVaregg Fleridrett1.28.24+16.0016.33
6Line SølbergIL Leik1.30.16+17.5216.54
7Pernille OpheimFreidig1.30.20+17.5616.54
8Synne Eide RappRaumar Orientering1.36.02+23.3817.59
9Emilie Liabakk EriksenByåsen IL1.36.34+24.1018.05
Synne Malene BrækkeHalden SKbrutt
Åshild Faller RåheimFet OLbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor