Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM-uka 2014 Stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM-uka 2014 Stafett
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: søndag 14 september 2014

Nydalens SK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
7Nydalens SK 1D17 (69)1.51.22+3.45
1. Anine Ahlsand37.5731+4.5637.5731+4.56
2. Siri Ulvestad35.543+1.151.13.5112-19+3.41-1.15
3. Anne M Hausken Nordberg37.314+1.431.51.227-5+3.45+0.04
13Nydalens SK 1H17 (109)2.06.52+7.26
1. Jostein Andersen44.5417+4.0144.5417+4.01
2. Øystein Sørensen34.517+1.221.19.4511-6+4.04+0.03
3. Anders Nordberg47.0717+4.212.06.5213+2+7.26+3.22
26Nydalens SK 3D17 (69)2.11.25+23.48
1. Lene Moe Blom36.1820+3.1736.1820+3.17
2. Karen Bjergaard47.2338+12.441.23.4133+13+13.31+10.14
3. Ingeborg Ellegaard Melby47.4423+11.562.11.2526-7+23.48+10.17
30Nydalens SK 3H17 (109)2.16.01+16.35
1. Sverre Waaler Kaas45.0024+4.0745.0024+4.07
2. Erik Olsvik Dengerud39.0632+5.371.24.0629+5+8.25+4.18
3. Øystein Pettersen51.5532+9.092.16.0130+1+16.35+8.10
31Nydalens SK 2H17 (109)2.16.33+17.07
1. Halvor Saunes46.2646+5.3346.2646+5.33
2. Jonas Madslien Bakken39.0030+5.311.25.2635-11+9.45+4.12
3. Dag Aalvik51.0727+8.212.16.3331-4+17.07+7.22
35Nydalens SK 2D17 (69)2.20.06+32.29
1. Emma Lähdekorpi45.1850+12.1745.1850+12.17
2. Sofie Aarnes47.0037+12.211.32.1843-7+22.08+9.51
3. Louise Oram47.4824+12.002.20.0635-8+32.29+10.21
43Nydalens SK 5H17 (109)2.27.03+27.37
1. Erik Sagvolden54.1379+13.2054.1379+13.20
2. Vebjørn Tandberg41.1344+7.441.35.2661-18+19.45+6.25
3. Inge Lindseth51.3730+8.512.27.0343-18+27.37+7.52
44Nydalens SK 4D17 (69)2.31.12+43.35
1. Cristina Luis58.1358+25.1258.1358+25.12
2. Stine Madslien Bakken44.2526+9.461.42.3854-4+32.28+7.16
3. Mathilde Korvald Skaare48.3427+12.462.31.1244-10+43.35+11.07
46Nydalens SK 4H17 (109)2.28.22+28.56
1. Eivind Høydal44.5822+4.0544.5822+4.05
2. Elias Wiklund46.2264+12.531.31.2039+17+15.39+11.34
3. Jørgen Madslien57.0253+14.162.28.2246+7+28.56+13.17
53Nydalens SK 5D17 (69)2.40.26+52.49
1. Kari Madslien39.2536+6.2439.2536+6.24
2. Stina Johannne Sandberg57.5356+23.141.37.1849+13+27.08+20.44
3. Elena Grand1.03.0853+27.202.40.2653+4+52.49+25.41
53Nydalens SK 6H17 (109)2.30.49+31.23
1. Tord Haflan45.5740+5.0445.5740+5.04
2. Aksel Madslien45.5663+12.271.31.5342+2+16.12+11.08
3. Einar Tommelstad58.5660+16.102.30.4953+11+31.23+15.11
68Nydalens SK 8H17 (109)2.40.16+40.50
1. Lars Eid Nielsen52.4373+11.5052.4373+11.50
2. Petter Kaarby51.3184+18.021.44.1482+9+28.33+16.43
3. Simen Eid Nielsen56.0250+13.162.40.1668-14+40.50+12.17
93Nydalens SK 7H17 (109)3.08.33+1.09.07
1. Simen A Bjøringsøy56.3985+15.4656.3985+15.46
2. Per Øyvind Stene38.4128+5.121.35.2059-26+19.39+3.53
3. Kyongsa Ri1.33.1398+50.273.08.3393+34+1.09.07+49.28

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor