Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM-uka 2014 Stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM-uka 2014 Stafett
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: søndag 14 september 2014

NTNUI

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
3NTNUI 1D17 (69)1.49.13+1.36
1. Emma Johansson35.5313+2.5235.5313+2.52
2. Maren Jansson Haverstad35.012+0.221.10.545-8+0.44-2.08
3. Linn Hokholt38.197+2.311.49.133-2+1.36+0.52
9NTNUI 4D17 (69)1.52.07+4.30
1. Kristine Fjeldbo35.399+2.3835.399+2.38
2. Martine Åstebøl36.145+1.351.11.537-2+1.43-0.55
3. Marta Ulvensøen40.1411+4.261.52.079+2+4.30+2.47
9NTNUI 1H17 (109)2.04.19+4.53
1. Hans Petter Mathisen44.5316+4.0044.5316+4.00
2. Thomas Natvig Årstad33.2911.18.225-11+2.41-1.19
3. Jon Aukrust Osmoen45.5713+3.112.04.199+4+4.53+2.12
12NTNUI 2D17 (69)1.55.39+8.02
1. Guro Torpe35.4010+2.3935.4010+2.39
2. Audhild Bakken Rognstad37.2511+2.461.13.059-1+2.55+0.16
3. Anna Ulvensøen42.3419+6.461.55.3912+3+8.02+5.07
18NTNUI 5H17 (109)2.09.44+10.18
1. Rasmus R. Theisen44.5620+4.0344.5620+4.03
2. Kjetil Okkenhaug38.0224+4.331.22.5824+4+7.17+3.14
3. Øyvind Enger46.4616+4.002.09.4418-6+10.18+3.01
24NTNUI 3D17 (69)2.09.16+21.39
1. Britt Ingunn Nydal39.4140+6.4039.4140+6.40
2. Elin-Kristin Hem42.0022+7.211.21.4124-16+11.31+4.51
3. Mari Jevne Arnesen47.3522+11.472.09.16240+21.39+10.08
25NTNUI 7H17 (109)2.13.19+13.53
1. Vegard B. Johnsen46.4853+5.5546.4853+5.55
2. Per Melander Often35.3914+2.101.22.2720-33+6.46+0.51
3. Torkil Eide Solstad50.5226+8.062.13.1925+5+13.53+7.07
26NTNUI 4H17 (109)2.13.31+14.05
1. Vegard Ruttenborg45.0629+4.1345.0629+4.13
2. Dag Lofthus36.3719+3.081.21.4317-12+6.02+1.49
3. Eirik Kamstrup Hovind51.4831+9.022.13.3126+9+14.05+8.03
27NTNUI 6H17 (109)2.13.33+14.07
1. Simen Jevne Arnesen44.4210+3.4944.4210+3.49
2. Magne Jutulsrud39.3536+6.061.24.1731+21+8.36+4.47
3. Simen Aamodt49.1623+6.302.13.3327-4+14.07+5.31
35NTNUI 8H17 (109)2.24.38+25.12
1. Martin Hoseth46.4350+5.5046.4350+5.50
2. Ståle Gjelsten38.5529+5.261.25.3837-13+9.57+4.07
3. Bjørn Lundanes59.0061+16.142.24.3835-2+25.12+15.15
37NTNUI 8D17 (69)2.24.08+36.31
1. Aurora Fossøy44.0047+10.5944.0047+10.59
2. Marie Styrvold45.1229+10.331.29.1240-7+19.02+8.03
3. Katharina Rogstad54.5639+19.082.24.0837-3+36.31+17.29
42NTNUI 9H17 (109)2.26.50+27.24
1. Sverre T. Sandvold48.4860+7.5548.4860+7.55
2. Harald Kalager42.4151+9.121.31.2940-20+15.48+7.53
3. Morten Severin Saue55.2149+12.352.26.5042+2+27.24+11.36
49NTNUI 6D17 (69)2.36.55+49.18
1. Lise Østlid bagstevold41.1842+8.1741.1842+8.17
2. Turid Kamstrup Hovind52.5350+18.141.34.1145+3+24.01+15.44
3. Marianne Dæhli1.02.4452+26.562.36.5549+4+49.18+25.17
50NTNUI 5D17 (69)2.36.56+49.19
1. Hedvig Åstebøl58.5360+25.5258.5360+25.52
2. Agni Fjogstad Nielsen49.2441+14.451.48.1758-2+38.07+12.15
3. Live Bredholt Jørgensen48.3928+12.512.36.5650-8+49.19+11.12
55NTNUI 10H17 (109)2.33.05+33.39
1. Halvor Eid Nielsen54.2381+13.3054.2381+13.30
2. Anders Bjergaard45.4562+12.161.40.0872-9+24.27+10.57
3. Harald Kalager52.5734+10.112.33.0555-17+33.39+9.12
63NTNUI 11H17 (109)2.38.14+38.48
1. Adrian Opheim53.4776+12.5453.4776+12.54
2. Jacob Skogan46.4166+13.121.40.2875-1+24.47+11.53
3. Hallvard Nordbrøden57.4655+15.002.38.1463-12+38.48+14.01
84NTNUI 2H17 (109)2.54.30+55.04
1. Mathias S. Lillevold48.5362+8.0048.5362+8.00
2. Klaus K. Espedal49.4176+16.121.38.3469+7+22.53+14.53
3. Sondre Sande Gullord1.15.5688+33.102.54.3084+15+55.04+32.11
NTNUI 7D17 (69)brutt
1. Maja Fjellstad Knutsen44.060+11.05brutt
2. Karoline Dahl Fosby1.01.230+26.44brutt
3. Ingvild Maalen-Johansenbruttbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor