Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM-uka 2014 Stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM-uka 2014 Stafett
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: søndag 14 september 2014

Halden SK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Halden SK 1D17 (69)1.47.37
1. Kine Hallan Steiwer33.323+0.3133.323+0.31
2. Bodil Helgerud36.397+2.001.10.112-1+0.01-0.30
3. Ida Marie Næss Bjørgul37.263+1.381.47.371-1-0.01
3Halden SK 1H17 (109)2.00.12+0.46
1. Magne Dæhli40.53140.531
2. Emil Wingstedt35.4415+2.151.16.374+3+0.56+0.56
3. Olav Lundanes43.353+0.492.00.123-1+0.46-0.10
8Halden SK 3D17 (69)1.51.32+3.55
1. Ane Sofie Næss Bjørgul35.317+2.3035.317+2.30
2. Kajsa Nilsson34.3911.10.101-6-2.30
3. Marit Kahrs41.2216+5.341.51.328+7+3.55+3.55
13Halden SK 2D17 (69)1.56.09+8.32
1. Iliana Ilieva39.0732+6.0639.0732+6.06
2. Hanna Haugen Nordbrøden38.2114+3.421.17.2815-17+7.18+1.12
3. Eva Jurenikova38.418+2.531.56.0913-2+8.32+1.14
14Halden SK 2H17 (109)2.06.53+7.27
1. Tore Sandvik45.0326+4.1045.0326+4.10
2. Mats Nordbrøden38.1326+4.441.23.1625-1+7.35+3.25
3. Mattias Karlsson43.374+0.512.06.5314-11+7.27-0.08
21Halden SK 4D17 (69)2.07.19+19.42
1. Gry Granstedt36.2323+3.2236.2323+3.22
2. Nina Asheim Birkeland41.4721+7.081.18.1019-4+8.00+4.38
3. Gina Granstedt49.0930+13.212.07.1921+2+19.42+11.42
22Halden SK 3H17 (109)2.11.21+11.55
1. Fredrik Eliasson45.1936+4.2645.1936+4.26
2. Øyvind Helgerud37.2121+3.521.22.4022-14+6.59+2.33
3. Espen Fiskum48.4121+5.552.11.21220+11.55+4.56
28Halden SK 4H17 (109)2.14.28+15.02
1. Andreas Johansson46.4350+5.5046.4350+5.50
2. Håkon Raadal Bjørlo36.1418+2.451.22.5723-27+7.16+1.26
3. Anders Felde Olaussen51.3129+8.452.14.2828+5+15.02+7.46
34Halden SK 5H17 (109)2.20.19+20.53
1. Bojan Blumenstein44.5620+4.0344.5620+4.03
2. Peter Nordbrøden40.1741+6.481.25.1334+14+9.32+5.29
3. Marius Bjugan55.0647+12.202.20.19340+20.53+11.21
41Halden SK 5D17 (69)2.28.05+40.28
1. Ellen Kathrine Svendsby36.0517+3.0436.0517+3.04
2. Karianne Hauge51.5047+17.111.27.5537+20+17.45+14.41
3. Heidi Stokseth1.00.1049+24.222.28.0541+4+40.28+22.43
41Halden SK 7H17 (109)2.26.42+27.16
1. Kjetil Bjørlo50.4164+9.4850.4164+9.48
2. Kenneth Buch42.4452+9.151.33.2553-11+17.44+7.56
3. Lacho Iliev53.1736+10.312.26.4241-12+27.16+9.32
61Halden SK 6D17 (69)3.14.33+1.26.56
1. Oda Wennemo58.2659+25.2558.2659+25.25
2. Irene Felde Olaussen59.2760+24.481.57.5360+1+47.43+22.18
3. Anne Julsrud Haugen1.16.4058+40.523.14.3361+1+1.26.56+39.13
89Halden SK 6H17 (109)3.01.26+1.02.00
1. Petter Bjørgul57.3189+16.3857.3189+16.38
2. Øyvind Stokseth47.4772+14.181.45.1884-5+29.37+12.59
3. Magnus Nordbrøden1.16.0889+33.223.01.2689+5+1.02.00+32.23

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor