Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM-uka 2014 Stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM-uka 2014 Stafett
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: søndag 14 september 2014

Asker Skiklubb

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
47Asker Skiklubb 2D17 (69)2.33.28+45.51
47Asker Skiklubb 1H17 (109)2.28.47+29.21
51Asker Skiklubb 1D17 (69)2.37.19+49.42
95Asker Skiklubb 2H17 (109)3.13.55+1.14.29

Bodø og Omegn IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Bodø og Omegn IF Orientering 1D17 (69)brutt

Byåsen IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
15Byåsen IL 1D17 (69)1.58.52+11.15
32Byåsen IL 2D17 (69)2.18.33+30.56
56Byåsen IL 1H17 (109)2.33.08+33.42
82Byåsen IL 2H17 (109)2.52.11+52.45

Bækkelagets SK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Bækkelagets SK 1H17 (109)2.06.13+6.47
16Bækkelagets SK 1D17 (69)1.58.57+11.20
17Bækkelagets SK 2D17 (69)1.59.51+12.14
25Bækkelagets SK 3D17 (69)2.11.17+23.40
79Bækkelagets SK 3H17 (109)2.47.34+48.08
81Bækkelagets SK 2H17 (109)2.51.25+51.59

Bø OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
64Bø OL 1H17 (109)2.38.15+38.49
87Bø OL 2H17 (109)3.00.59+1.01.33

Eiker OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
30Eiker OL 1D17 (69)2.17.47+30.10
98Eiker OL 1H17 (109)3.28.34+1.29.08

Emblem IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
17Emblem IL 1H17 (109)2.09.28+10.02

Fana IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
39Fana IL 1D17 (69)2.26.13+38.36
50Fana IL 1H17 (109)2.30.08+30.42
90Fana IL 2H17 (109)3.05.01+1.05.35

Fossum IF

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Fossum IF 1H17 (109)2.04.13+4.47
16Fossum IF 2H17 (109)2.08.20+8.54
19Fossum IF 1D17 (69)2.02.00+14.23
33Fossum IF 2D17 (69)2.19.57+32.20
70Fossum IF 3H17 (109)2.43.42+44.16
77Fossum IF 4H17 (109)2.47.15+47.49

Fredrikstad SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
18Fredrikstad SK 1D17 (69)2.00.50+13.13
31Fredrikstad SK 2D17 (69)2.17.54+30.17
44Fredrikstad SK 2H17 (109)2.27.57+28.31
45Fredrikstad SK 1H17 (109)2.28.20+28.54

Freidig

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Freidig 1D17 (69)1.50.05+2.28
36Freidig 1H17 (109)2.24.52+25.26

Frol IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Frol IL 1H17 (109)1.59.29+0.03
6Frol IL 2H17 (109)2.03.35+4.09
10Frol IL 3H17 (109)2.04.22+4.56
11Frol IL 1D17 (69)1.55.07+7.30
49Frol IL 5H17 (109)2.29.47+30.21
52Frol IL 4H17 (109)2.30.13+30.47
Frol IL 2D17 (69)brutt

Ganddal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ganddal IL 1H17 (109)brutt

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
67Hadeland OL 1H17 (109)2.38.41+39.15

Halden SK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Halden SK 1D17 (69)1.47.37
3Halden SK 1H17 (109)2.00.12+0.46
8Halden SK 3D17 (69)1.51.32+3.55
13Halden SK 2D17 (69)1.56.09+8.32
14Halden SK 2H17 (109)2.06.53+7.27
21Halden SK 4D17 (69)2.07.19+19.42
22Halden SK 3H17 (109)2.11.21+11.55
28Halden SK 4H17 (109)2.14.28+15.02
34Halden SK 5H17 (109)2.20.19+20.53
41Halden SK 5D17 (69)2.28.05+40.28
41Halden SK 7H17 (109)2.26.42+27.16
61Halden SK 6D17 (69)3.14.33+1.26.56
89Halden SK 6H17 (109)3.01.26+1.02.00

Hamar OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
28Hamar OK 1D17 (69)2.14.18+26.41
59Hamar OK 2D17 (69)3.01.41+1.14.04
71Hamar OK 1H17 (109)2.43.43+44.17
96Hamar OK 2H17 (109)3.23.48+1.24.22

Heming Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
40Heming Orientering 1D17 (69)2.27.39+40.02
60Heming Orientering 1H17 (109)2.35.37+36.11
97Heming Orientering 2H17 (109)3.25.36+1.26.10
Heming Orientering 3H17 (109)brutt

Hemsedal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
66Hemsedal IL 1H17 (109)2.38.38+39.12

IL Tyrving

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1IL Tyrving 1H17 (109)1.59.26
10IL Tyrving 1D17 (69)1.53.56+6.19
19IL Tyrving 2H17 (109)2.10.00+10.34
40IL Tyrving 3H17 (109)2.26.40+27.14
48IL Tyrving 2D17 (69)2.34.19+46.42
54IL Tyrving 3D17 (69)2.40.34+52.57
85IL Tyrving 4H17 (109)2.56.12+56.46
86IL Tyrving 5H17 (109)2.57.11+57.45

Indre Østfold OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
55Indre Østfold OK 1D17 (69)2.45.54+58.17

Kongsberg OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
20Kongsberg OL 1D17 (69)2.06.33+18.56
23Kongsberg OL 1H17 (109)2.11.22+11.56
54Kongsberg OL 3H17 (109)2.31.26+32.00
69Kongsberg OL 2H17 (109)2.42.23+42.57

Konnerud IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Konnerud IL 1D17 (69)1.50.16+2.39
22Konnerud IL 2D17 (69)2.07.30+19.53
33Konnerud IL 1H17 (109)2.20.13+20.47
Konnerud IL 2H17 (109)brutt

Kristiansand OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Kristiansand OK 1H17 (109)2.01.23+1.57
20Kristiansand OK 2H17 (109)2.10.38+11.12
29Kristiansand OK 1D17 (69)2.14.40+27.03
51Kristiansand OK 4H17 (109)2.30.10+30.44
57Kristiansand OK 3H17 (109)2.34.27+35.01
78Kristiansand OK 5H17 (109)2.47.17+47.51
Kristiansand OK 6H17 (109)brutt

Larvik OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
14Larvik OK 1D17 (69)1.56.40+9.03
23Larvik OK 2D17 (69)2.07.35+19.58
92Larvik OK 1H17 (109)3.08.22+1.08.56

Lillomarka OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Lillomarka OL 1H17 (109)2.03.26+4.00
6Lillomarka OL 1D17 (69)1.50.40+3.03
24Lillomarka OL 2H17 (109)2.12.48+13.22
42Lillomarka OL 2D17 (69)2.30.10+42.33
57Lillomarka OL 3D17 (69)2.54.12+1.06.35
88Lillomarka OL 3H17 (109)3.01.00+1.01.34

Løten o-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Løten o-lag 1D17 (69)1.48.13+0.36

Modum OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
36Modum OL 1D17 (69)2.20.12+32.35
101Modum OL 2H17 (109)3.57.05+1.57.39
102Modum OL 1H17 (109)3.52.04+1.52.38

Nord-Østerdal OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
74Nord-Østerdal OK 1H17 (109)2.46.42+47.16

Notodden OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
99Notodden OL 1H17 (109)3.46.27+1.47.01

NTNUI

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3NTNUI 1D17 (69)1.49.13+1.36
9NTNUI 4D17 (69)1.52.07+4.30
9NTNUI 1H17 (109)2.04.19+4.53
12NTNUI 2D17 (69)1.55.39+8.02
18NTNUI 5H17 (109)2.09.44+10.18
24NTNUI 3D17 (69)2.09.16+21.39
25NTNUI 7H17 (109)2.13.19+13.53
26NTNUI 4H17 (109)2.13.31+14.05
27NTNUI 6H17 (109)2.13.33+14.07
35NTNUI 8H17 (109)2.24.38+25.12
37NTNUI 8D17 (69)2.24.08+36.31
42NTNUI 9H17 (109)2.26.50+27.24
49NTNUI 6D17 (69)2.36.55+49.18
50NTNUI 5D17 (69)2.36.56+49.19
55NTNUI 10H17 (109)2.33.05+33.39
63NTNUI 11H17 (109)2.38.14+38.48
84NTNUI 2H17 (109)2.54.30+55.04
NTNUI 7D17 (69)brutt

Nydalens SK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Nydalens SK 1D17 (69)1.51.22+3.45
13Nydalens SK 1H17 (109)2.06.52+7.26
26Nydalens SK 3D17 (69)2.11.25+23.48
30Nydalens SK 3H17 (109)2.16.01+16.35
31Nydalens SK 2H17 (109)2.16.33+17.07
35Nydalens SK 2D17 (69)2.20.06+32.29
43Nydalens SK 5H17 (109)2.27.03+27.37
44Nydalens SK 4D17 (69)2.31.12+43.35
46Nydalens SK 4H17 (109)2.28.22+28.56
53Nydalens SK 5D17 (69)2.40.26+52.49
53Nydalens SK 6H17 (109)2.30.49+31.23
68Nydalens SK 8H17 (109)2.40.16+40.50
93Nydalens SK 7H17 (109)3.08.33+1.09.07

OL Trollelg

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
21OL Trollelg 1H17 (109)2.11.00+11.34
75OL Trollelg 2H17 (109)2.46.50+47.24

OL Tønsberg og omegn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
72OL Tønsberg og omegn 1H17 (109)2.45.55+46.29

Oppsal Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
32Oppsal Orientering 1H17 (109)2.19.10+19.44
65Oppsal Orientering 2H17 (109)2.38.17+38.51
76Oppsal Orientering 3H17 (109)2.46.54+47.28
100Oppsal Orientering 4H17 (109)3.47.34+1.48.08
Oppsal Orientering 1D17 (69)diskvalifisert

Oslostudentenes IK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
45Oslostudentenes IK 1D17 (69)2.31.15+43.38
60Oslostudentenes IK 2D17 (69)3.07.30+1.19.53

Porsgrunn OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
43Porsgrunn OL 1D17 (69)2.30.45+43.08
61Porsgrunn OL 1H17 (109)2.35.40+36.14

Raumar Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
15Raumar Orientering 1H17 (109)2.08.03+8.37
34Raumar Orientering 1D17 (69)2.20.01+32.24
38Raumar Orientering 2H17 (109)2.26.08+26.42
73Raumar Orientering 3H17 (109)2.46.30+47.04
Raumar Orientering 2D17 (69)brutt

Ringerike OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
46Ringerike OL 1D17 (69)2.31.16+43.39
80Ringerike OL 1H17 (109)2.50.47+51.21

Ringsaker OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
39Ringsaker OK 1H17 (109)2.26.37+27.11
94Ringsaker OK 2H17 (109)3.11.12+1.11.46

Røyken OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
91Røyken OL 1H17 (109)3.05.12+1.05.46

Sandnes IL (Rogaland)

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Sandnes IL (Rogaland) 1D17 (69)brutt

Sarpsborg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
58Sarpsborg OL 1D17 (69)2.59.54+1.12.17

Søgne og Songdalen OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
58Søgne og Songdalen OK 1H17 (109)2.34.39+35.13

Varegg Fleridrett

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Varegg Fleridrett 1H17 (109)2.03.58+4.32
12Varegg Fleridrett 2H17 (109)2.06.18+6.52
27Varegg Fleridrett 1D17 (69)2.12.22+24.45
52Varegg Fleridrett 2D17 (69)2.39.33+51.56
59Varegg Fleridrett 3H17 (109)2.34.59+35.33
Varegg Fleridrett 4H17 (109)brutt

Vegårshei IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
48Vegårshei IL 1H17 (109)2.29.30+30.04

Wing OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
83Wing OK 1H17 (109)2.53.00+53.34

Ålgård Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
37Ålgård Orientering 1H17 (109)2.25.32+26.06

Ås-NMBU Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
29Ås-NMBU Orientering 1H17 (109)2.15.53+16.27
38Ås-NMBU Orientering 1D17 (69)2.24.55+37.18
56Ås-NMBU Orientering 2D17 (69)2.45.56+58.19
62Ås-NMBU Orientering 2H17 (109)2.35.48+36.22

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor