Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM-uka 2014 Stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonVis lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM-uka 2014 Stafett
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: søndag 14 september 2014

D17

67 startende deltakere
PlassNavnTidDiff
1Halden SK 11.47.37
2Løten o-lag 11.48.13+0.36
3NTNUI 11.49.13+1.36
4Freidig 11.50.05+2.28
5Konnerud IL 11.50.16+2.39
6Lillomarka OL 11.50.40+3.03
7Nydalens SK 11.51.22+3.45
8Halden SK 31.51.32+3.55
9NTNUI 41.52.07+4.30
10IL Tyrving 11.53.56+6.19
11Frol IL 11.55.07+7.30
12NTNUI 21.55.39+8.02
13Halden SK 21.56.09+8.32
14Larvik OK 11.56.40+9.03
15Byåsen IL 11.58.52+11.15
16Bækkelagets SK 11.58.57+11.20
17Bækkelagets SK 21.59.51+12.14
18Fredrikstad SK 12.00.50+13.13
19Fossum IF 12.02.00+14.23
20Kongsberg OL 12.06.33+18.56
21Halden SK 42.07.19+19.42
22Konnerud IL 22.07.30+19.53
23Larvik OK 22.07.35+19.58
24NTNUI 32.09.16+21.39
25Bækkelagets SK 32.11.17+23.40
26Nydalens SK 32.11.25+23.48
27Varegg Fleridrett 12.12.22+24.45
28Hamar OK 12.14.18+26.41
29Kristiansand OK 12.14.40+27.03
30Eiker OL 12.17.47+30.10
31Fredrikstad SK 22.17.54+30.17
32Byåsen IL 22.18.33+30.56
33Fossum IF 22.19.57+32.20
34Raumar Orientering 12.20.01+32.24
35Nydalens SK 22.20.06+32.29
36Modum OL 12.20.12+32.35
37NTNUI 82.24.08+36.31
38Ås-NMBU Orientering 12.24.55+37.18
39Fana IL 12.26.13+38.36
40Heming Orientering 12.27.39+40.02
41Halden SK 52.28.05+40.28
42Lillomarka OL 22.30.10+42.33
43Porsgrunn OL 12.30.45+43.08
44Nydalens SK 42.31.12+43.35
45Oslostudentenes IK 12.31.15+43.38
46Ringerike OL 12.31.16+43.39
47Asker Skiklubb 22.33.28+45.51
48IL Tyrving 22.34.19+46.42
49NTNUI 62.36.55+49.18
50NTNUI 52.36.56+49.19
51Asker Skiklubb 12.37.19+49.42
52Varegg Fleridrett 22.39.33+51.56
53Nydalens SK 52.40.26+52.49
54IL Tyrving 32.40.34+52.57
55Indre Østfold OK 12.45.54+58.17
56Ås-NMBU Orientering 22.45.56+58.19
57Lillomarka OL 32.54.12+1.06.35
58Sarpsborg OL 12.59.54+1.12.17
59Hamar OK 23.01.41+1.14.04
60Oslostudentenes IK 23.07.30+1.19.53
61Halden SK 63.14.33+1.26.56
Oppsal Orientering 1diskvalifisert
Bodø og Omegn IF Orientering 1brutt
Frol IL 2brutt
NTNUI 7brutt
Raumar Orientering 2brutt
Sandnes IL (Rogaland) 1brutt

H17

107 startende deltakere
PlassNavnTidDiff
1IL Tyrving 11.59.26
2Frol IL 11.59.29+0.03
3Halden SK 12.00.12+0.46
4Kristiansand OK 12.01.23+1.57
5Lillomarka OL 12.03.26+4.00
6Frol IL 22.03.35+4.09
7Varegg Fleridrett 12.03.58+4.32
8Fossum IF 12.04.13+4.47
9NTNUI 12.04.19+4.53
10Frol IL 32.04.22+4.56
11Bækkelagets SK 12.06.13+6.47
12Varegg Fleridrett 22.06.18+6.52
13Nydalens SK 12.06.52+7.26
14Halden SK 22.06.53+7.27
15Raumar Orientering 12.08.03+8.37
16Fossum IF 22.08.20+8.54
17Emblem IL 12.09.28+10.02
18NTNUI 52.09.44+10.18
19IL Tyrving 22.10.00+10.34
20Kristiansand OK 22.10.38+11.12
21OL Trollelg 12.11.00+11.34
22Halden SK 32.11.21+11.55
23Kongsberg OL 12.11.22+11.56
24Lillomarka OL 22.12.48+13.22
25NTNUI 72.13.19+13.53
26NTNUI 42.13.31+14.05
27NTNUI 62.13.33+14.07
28Halden SK 42.14.28+15.02
29Ås-NMBU Orientering 12.15.53+16.27
30Nydalens SK 32.16.01+16.35
31Nydalens SK 22.16.33+17.07
32Oppsal Orientering 12.19.10+19.44
33Konnerud IL 12.20.13+20.47
34Halden SK 52.20.19+20.53
35NTNUI 82.24.38+25.12
36Freidig 12.24.52+25.26
37Ålgård Orientering 12.25.32+26.06
38Raumar Orientering 22.26.08+26.42
39Ringsaker OK 12.26.37+27.11
40IL Tyrving 32.26.40+27.14
41Halden SK 72.26.42+27.16
42NTNUI 92.26.50+27.24
43Nydalens SK 52.27.03+27.37
44Fredrikstad SK 22.27.57+28.31
45Fredrikstad SK 12.28.20+28.54
46Nydalens SK 42.28.22+28.56
47Asker Skiklubb 12.28.47+29.21
48Vegårshei IL 12.29.30+30.04
49Frol IL 52.29.47+30.21
50Fana IL 12.30.08+30.42
51Kristiansand OK 42.30.10+30.44
52Frol IL 42.30.13+30.47
53Nydalens SK 62.30.49+31.23
54Kongsberg OL 32.31.26+32.00
55NTNUI 102.33.05+33.39
56Byåsen IL 12.33.08+33.42
57Kristiansand OK 32.34.27+35.01
58Søgne og Songdalen OK 12.34.39+35.13
59Varegg Fleridrett 32.34.59+35.33
60Heming Orientering 12.35.37+36.11
61Porsgrunn OL 12.35.40+36.14
62Ås-NMBU Orientering 22.35.48+36.22
63NTNUI 112.38.14+38.48
64Bø OL 12.38.15+38.49
65Oppsal Orientering 22.38.17+38.51
66Hemsedal IL 12.38.38+39.12
67Hadeland OL 12.38.41+39.15
68Nydalens SK 82.40.16+40.50
69Kongsberg OL 22.42.23+42.57
70Fossum IF 32.43.42+44.16
71Hamar OK 12.43.43+44.17
72OL Tønsberg og omegn 12.45.55+46.29
73Raumar Orientering 32.46.30+47.04
74Nord-Østerdal OK 12.46.42+47.16
75OL Trollelg 22.46.50+47.24
76Oppsal Orientering 32.46.54+47.28
77Fossum IF 42.47.15+47.49
78Kristiansand OK 52.47.17+47.51
79Bækkelagets SK 32.47.34+48.08
80Ringerike OL 12.50.47+51.21
81Bækkelagets SK 22.51.25+51.59
82Byåsen IL 22.52.11+52.45
83Wing OK 12.53.00+53.34
84NTNUI 22.54.30+55.04
85IL Tyrving 42.56.12+56.46
86IL Tyrving 52.57.11+57.45
87Bø OL 23.00.59+1.01.33
88Lillomarka OL 33.01.00+1.01.34
89Halden SK 63.01.26+1.02.00
90Fana IL 23.05.01+1.05.35
91Røyken OL 13.05.12+1.05.46
92Larvik OK 13.08.22+1.08.56
93Nydalens SK 73.08.33+1.09.07
94Ringsaker OK 23.11.12+1.11.46
95Asker Skiklubb 23.13.55+1.14.29
96Hamar OK 23.23.48+1.24.22
97Heming Orientering 23.25.36+1.26.10
98Eiker OL 13.28.34+1.29.08
99Notodden OL 13.46.27+1.47.01
100Oppsal Orientering 43.47.34+1.48.08
101Modum OL 23.57.05+1.57.39
102Modum OL 13.52.04+1.52.38
Ganddal IL 1brutt
Heming Orientering 3brutt
Konnerud IL 2brutt
Kristiansand OK 6brutt
Varegg Fleridrett 4brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor