Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM-uka 2014 Stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM-uka 2014 Stafett
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: søndag 14 september 2014

H17, etappe 2

107 startende deltakere
PlassNavnLagTidDiff
0Per Ola OttesenVaregg Fleridrett 451.52+18.23
0Gunnar Nerdrum AagardHeming Orientering 31.55.54+1.22.25
1Thomas Natvig ÅrstadNTNUI 133.29
2Anders TiltnesIL Tyrving 133.46+0.17
3Carl Petter LyngenFrol IL 234.03+0.34
4Ove BaardsgaardOL Trollelg 134.48+1.19
4Håvard VassendenFrol IL 334.48+1.19
6Alan CherryVaregg Fleridrett 234.49+1.20
7Øystein SørensenNydalens SK 134.51+1.22
8Ulf Forseth IndgaardFrol IL 134.54+1.25
8Elias T. MølnvikFossum IF 234.54+1.25
10Olai Stensland LillevoldFossum IF 135.03+1.34
11Holger HottKristiansand OK 235.05+1.36
12Håvard HagaRaumar Orientering 135.11+1.42
13Vegard DanielsenKristiansand OK 135.30+2.01
14Per Melander OftenNTNUI 735.39+2.10
15Emil WingstedtHalden SK 135.44+2.15
16Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett 135.53+2.24
17Sigur HeggedalKongsberg OL 136.08+2.39
18Håkon Raadal BjørloHalden SK 436.14+2.45
19Dag LofthusNTNUI 436.37+3.08
20Steinar KollerudLillomarka OL 236.52+3.23
21Øyvind HelgerudHalden SK 337.21+3.52
22Kristoffer Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering 137.42+4.13
23Nicholas OskarssonLillomarka OL 137.48+4.19
24Kjetil OkkenhaugNTNUI 538.02+4.33
25Felix BreitschädelBækkelagets SK 138.11+4.42
26Mats NordbrødenHalden SK 238.13+4.44
27Erlend Nilsen SandnesEmblem IL 138.32+5.03
28Per Øyvind SteneNydalens SK 738.41+5.12
29Ståle GjelstenNTNUI 838.55+5.26
30Torbjørn SagbergIL Tyrving 239.00+5.31
30Jonas Madslien BakkenNydalens SK 239.00+5.31
32Erik Olsvik DengerudNydalens SK 339.06+5.37
32Rein Helle MårdalenFreidig 139.06+5.37
34Thomas NipenIL Tyrving 339.09+5.40
35Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering 139.25+5.56
36Magne JutulsrudNTNUI 639.35+6.06
37Kristian DalbyFredrikstad SK 139.38+6.09
38Knut AasheimOppsal Orientering 139.53+6.24
39Marius Lindhom AckenhausenKonnerud IL 139.55+6.26
40Mathias DrageKongsberg OL 240.14+6.45
41Peter NordbrødenHalden SK 540.17+6.48
42Leif StørmerFossum IF 340.24+6.55
43Lars TreekremHeming Orientering 140.26+6.57
44Vebjørn TandbergNydalens SK 541.13+7.44
45Steinar LandeBø OL 141.39+8.10
46Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett 341.40+8.11
47Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK 241.51+8.22
48Are WigaardOppsal Orientering 242.13+8.44
49Gustav FiskumIL Tyrving 442.26+8.57
50Jørgen FiskumFrol IL 542.36+9.07
51Harald KalagerNTNUI 942.41+9.12
52Kenneth BuchHalden SK 742.44+9.15
53Torben Christian WendlerRaumar Orientering 243.20+9.51
54Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering 343.24+9.55
55Jørgen MårtenssonModum OL 243.46+10.17
56Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering 244.24+10.55
57Brage JørumByåsen IL 144.26+10.57
58Erling KatlaFossum IF 444.34+11.05
59Jakob EiknerFana IL 144.52+11.23
60Thomas SchiveBækkelagets SK 245.24+11.55
61Sten Åge NygårdseterVegårshei IL 145.44+12.15
62Anders BjergaardNTNUI 1045.45+12.16
63Aksel MadslienNydalens SK 645.56+12.27
64Elias WiklundNydalens SK 446.22+12.53
65Hans Christian MeenPorsgrunn OL 146.23+12.54
66Jacob SkoganNTNUI 1146.41+13.12
67Johan Otto MunkebyFrol IL 446.47+13.18
68Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK 146.58+13.29
68Henning C StrandhagenRøyken OL 146.58+13.29
70Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb 147.05+13.36
71Trygve HeggedalKongsberg OL 347.17+13.48
72Øyvind StoksethHalden SK 647.47+14.18
73Krister HovdeRingsaker OK 148.21+14.52
74Henrik UpsalKristiansand OK 448.35+15.06
75Ludvig RødnesOppsal Orientering 449.08+15.39
76Klaus K. EspedalNTNUI 249.41+16.12
77Henrik BordalRingsaker OK 249.45+16.16
78Tore HåndstadBø OL 250.33+17.04
79Sindre FjogstadOppsal Orientering 350.36+17.07
80Ola TellesbøHadeland OL 150.44+17.15
81Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK 150.49+17.20
82Kristian RuudBækkelagets SK 350.59+17.30
83Lars Martin HafstadByåsen IL 251.08+17.39
84Petter KaarbyNydalens SK 851.31+18.02
85Rune AbrahamsenHemsedal IL 151.48+18.19
86Jens Olav KløvrudLillomarka OL 352.03+18.34
87Andreas HuberHamar OK 252.17+18.48
88Sigurd EiknerFana IL 252.31+19.02
89Einar LofthusHamar OK 152.35+19.06
90Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn 153.32+20.03
91Ole KostølKristiansand OK 554.21+20.52
92Arvid LyngstadWing OK 155.00+21.31
93Per Einar PedersliOL Trollelg 255.16+21.47
94Steinar KvaaleIL Tyrving 555.34+22.05
95Tarjei VollsetHeming Orientering 257.15+23.46
96Håvard BakkeRingerike OL 157.25+23.56
97Matias Hodne HanischKristiansand OK 358.27+24.58
97Jørn MyrlandNotodden OL 158.27+24.58
99Kenneth SandvoldEiker OL 11.03.38+30.09
100Eilif Tandberg SwensenAsker Skiklubb 21.04.38+31.09
101Jørgen FrøydLarvik OK 11.05.30+32.01
102Sigurd RønningModum OL 11.27.45+54.16
. .Konnerud IL 2brutt
Jan BlandkjennKristiansand OK 6brutt
Fredrik SandalGanddal IL 1brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor