Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM-uka 2014 Stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM-uka 2014 Stafett
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: søndag 14 september 2014

H17, etappe 1

106 startende deltakere
PlassNavnLagTidDiff
0Alf Johan W. LimaGanddal IL 158.08+17.15
0Niklas NormanHeming Orientering 31.00.47+19.54
0Oskar RøenVaregg Fleridrett 453.47+12.54
1Magne DæhliHalden SK 140.53
2Øystein Kvaal ØsterbøWing OK 140.56+0.03
3Eirik Martens SvensenKristiansand OK 141.04+0.11
4Lars Sandstad SkjesetFrol IL 141.38+0.45
5Matthew SpeakeLillomarka OL 141.42+0.49
6Karolis LazdauskasKristiansand OK 341.50+0.57
7Espen WeltzienIL Tyrving 141.55+1.02
8Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett 143.31+2.38
9Asgeir Bakken RognstadEmblem IL 143.34+2.41
10Simen Jevne ArnesenNTNUI 644.42+3.49
11Emil AhlbäckFossum IF 144.44+3.51
11Anders VisterRaumar Orientering 144.44+3.51
13David GottfridssonÅs-NMBU Orientering 144.49+3.56
13Oskar StørmerFossum IF 244.49+3.56
15Christian BøenKristiansand OK 244.51+3.58
16Hans Petter MathisenNTNUI 144.53+4.00
17Jim Øystein NybråtenIL Tyrving 244.54+4.01
17Jostein AndersenNydalens SK 144.54+4.01
19Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg 144.55+4.02
20Bojan BlumensteinHalden SK 544.56+4.03
20Rasmus R. TheisenNTNUI 544.56+4.03
22Eivind HøydalNydalens SK 444.58+4.05
23Sigve VågsnesOppsal Orientering 144.59+4.06
24Sverre Waaler KaasNydalens SK 345.00+4.07
25Johan Asphjell BjørnaasFrol IL 345.01+4.08
26Tore SandvikHalden SK 245.03+4.10
26Ola JordheimHemsedal IL 145.03+4.10
28Einar LundKongsberg OL 345.04+4.11
29Vegard RuttenborgNTNUI 445.06+4.13
30Sindre JohannessenFreidig 145.07+4.14
30Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK 145.07+4.14
32Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering 145.09+4.16
33Audun HeimdalKonnerud IL 145.10+4.17
34Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett 245.14+4.21
35Martin Grotle SoukupBækkelagets SK 145.16+4.23
36Paul SirumFrol IL 245.19+4.26
36Fredrik EliassonHalden SK 345.19+4.26
38Vegard RessemFrol IL 445.23+4.30
38Ove SætraHadeland OL 145.23+4.30
40Tord HaflanNydalens SK 645.57+5.04
41Are Smeland NygårdseterVegårshei IL 146.10+5.17
42Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg 246.11+5.18
43Marius WikstrømRingsaker OK 146.15+5.22
44Karl FremstadKongsberg OL 146.16+5.23
45Mathias BenjaminsenLillomarka OL 246.25+5.32
46Johannes NarumHamar OK 146.26+5.33
46Halvor SaunesNydalens SK 246.26+5.33
48Ørjan RavndalÅlgård Orientering 146.32+5.39
49Jan KocbachFana IL 146.41+5.48
50Andreas JohanssonHalden SK 446.43+5.50
50Martin HosethNTNUI 846.43+5.50
50Thore KornmoPorsgrunn OL 146.43+5.50
53Vegard B. JohnsenNTNUI 746.48+5.55
54Morten JørgensenKristiansand OK 447.00+6.07
55Terje MaroniByåsen IL 147.49+6.56
56Sebastian TorgersenBækkelagets SK 248.29+7.36
57Erland KvisleAsker Skiklubb 148.30+7.37
58Eivind Romberg KvaaleBø OL 248.32+7.39
59Vetle ChristiansenRaumar Orientering 248.33+7.40
60Sverre T. SandvoldNTNUI 948.48+7.55
61Torkel ReinhartsenKristiansand OK 548.51+7.58
62Mathias S. LillevoldNTNUI 248.53+8.00
63Trygve TømtaRaumar Orientering 348.59+8.06
64Kjetil BjørloHalden SK 750.41+9.48
64Jon-Anders BordalRingsaker OK 250.41+9.48
66Jørn SundbyLarvik OK 151.23+10.30
67Dag Steinar RagvinBø OL 151.24+10.31
68Henrik OttesenFredrikstad SK 251.25+10.32
69Sigurd StenvikByåsen IL 251.32+10.39
69Thor MellaOppsal Orientering 251.32+10.39
71Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering 251.43+10.50
72Andreas MagerøyFrol IL 552.38+11.45
73Lars Eid NielsenNydalens SK 852.43+11.50
74Stian BergersenIL Tyrving 452.55+12.02
75Olav EkrheimVaregg Fleridrett 353.30+12.37
76Adrian OpheimNTNUI 1153.47+12.54
77Vegard Brun SagaIL Tyrving 354.00+13.07
78Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn 154.01+13.08
79Erik SagvoldenNydalens SK 554.13+13.20
80Morten Nilstad PettersenIL Tyrving 554.19+13.26
81Halvor Eid NielsenNTNUI 1054.23+13.30
82John Kasper SvergjaNord-Østerdal OK 155.44+14.51
83Sindre SaksætherOppsal Orientering 355.49+14.56
84Torbjørn Blom-hagenFossum IF 455.56+15.03
85Simen A BjøringsøyNydalens SK 756.39+15.46
86Anders Tønnessen RødFana IL 257.08+16.15
87Lars GrønlundRingerike OL 157.09+16.16
88Eirik Holth JohannessenRøyken OL 157.25+16.32
89Petter BjørgulHalden SK 657.31+16.38
90Martin SchälliBækkelagets SK 359.43+18.50
91Arne DybdahlLillomarka OL 359.45+18.52
92Espen WigaardOppsal Orientering 41.00.19+19.26
93Nils Petter FremmingHeming Orientering 21.02.16+21.23
94Bent Olav AamodtFredrikstad SK 11.03.25+22.32
95Erlend Engzelius GylverAsker Skiklubb 21.04.30+23.37
96Magnus SandvenNotodden OL 11.07.59+27.06
97Håvard MyhreKongsberg OL 21.08.21+27.28
98Sigurd MelsomFossum IF 31.08.58+28.05
99Sverre Bang StøengHamar OK 21.11.20+30.27
100Axel BerlinEiker OL 11.19.30+38.37
101Severin BergliaModum OL 21.39.23+58.30
102Eirik Stærkeby JelstadModum OL 11.08.59+28.06
. .Konnerud IL 2brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor