Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM-uka 2014 Stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM-uka 2014 Stafett
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: søndag 14 september 2014

D17, etappe 2

67 startende deltakere
PlassNavnLagTidDiff
0Bente H. SundsvikFrol IL 258.10+23.31
0Karoline Dahl FosbyNTNUI 71.01.23+26.44
1Kajsa NilssonHalden SK 334.39
2Maren Jansson HaverstadNTNUI 135.01+0.22
3Siri UlvestadNydalens SK 135.54+1.15
4Siri KollerudLillomarka OL 135.57+1.18
5Martine ÅstebølNTNUI 436.14+1.35
6Frida SætherFreidig 136.16+1.37
7Bodil HelgerudHalden SK 136.39+2.00
8Evine Westli AndersenLøten o-lag 136.45+2.06
9Elin BjervaLarvik OK 137.20+2.41
10Synne BaklidKonnerud IL 137.23+2.44
11Audhild Bakken RognstadNTNUI 237.25+2.46
12Ingunn Hultgreen WeltzienIL Tyrving 137.27+2.48
13Mathilde RundhaugFrol IL 137.58+3.19
14Hanna Haugen NordbrødenHalden SK 238.21+3.42
15Grethe B ClausenLarvik OK 238.27+3.48
16Birgitte HusebyFredrikstad SK 138.32+3.53
17Mariann UlvestadBækkelagets SK 239.00+4.21
18Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering 140.50+6.11
19Linda SolbergFredrikstad SK 241.16+6.37
20Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK 141.24+6.45
21Nina Asheim BirkelandHalden SK 441.47+7.08
22Elin-Kristin HemNTNUI 342.00+7.21
23Marte Hoff HagenByåsen IL 142.15+7.36
24Astrid FiskumIL Tyrving 243.50+9.11
25Guro VassendFossum IF 243.58+9.19
26Stine Madslien BakkenNydalens SK 444.25+9.46
27Eldbjørg NarumFossum IF 144.55+10.16
28Siri MoholthKongsberg OL 145.04+10.25
29Ida Berg HanssenByåsen IL 245.12+10.33
29Marie StyrvoldNTNUI 845.12+10.33
31Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK 145.13+10.34
32Stine Frogner TømmervoldHamar OK 145.53+11.14
33Marie Nordbye NybøKonnerud IL 246.00+11.21
34Nanna NorderudIL Tyrving 346.10+11.31
35Anne Marie BlekenBækkelagets SK 346.16+11.37
36Rannveig NordhagenFana IL 146.28+11.49
37Sofie AarnesNydalens SK 247.00+12.21
38Karen BjergaardNydalens SK 347.23+12.44
39Rikke IversenHeming Orientering 148.13+13.34
40Kristine AusenPorsgrunn OL 148.58+14.19
41Agni Fjogstad NielsenNTNUI 549.24+14.45
42Torunn Økern JensenRingerike OL 149.32+14.53
43Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering 149.43+15.04
44Kine HansenModum OL 150.44+16.05
45Ragnhild LøvliAsker Skiklubb 251.10+16.31
46Kjersti RønningHamar OK 251.11+16.32
47Karianne HaugeHalden SK 551.50+17.11
48Toril HallanLillomarka OL 352.07+17.28
49Hanna E. AndersenEiker OL 152.24+17.45
50Turid Kamstrup HovindNTNUI 652.53+18.14
51Ingvild WangLillomarka OL 254.52+20.13
52Hilda ØfsthusAsker Skiklubb 155.17+20.38
53Audrun UtskarpenOslostudentenes IK 155.27+20.48
54Oda FrøshaugIndre Østfold OK 156.38+21.59
55Christiane TrösseVaregg Fleridrett 156.58+22.19
56Stina Johannne SandbergNydalens SK 557.53+23.14
57May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering 258.11+23.32
58Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL 158.13+23.34
59Alexandra DevikOslostudentenes IK 258.55+24.16
60Irene Felde OlaussenHalden SK 659.27+24.48
61Kristiane OttesenVaregg Fleridrett 21.08.32+33.53
Karoline AnisdahlOppsal Orientering 1diskvalifisert
. .Raumar Orientering 2brutt
Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering 1brutt
. .Sandnes IL (Rogaland) 1brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor