Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM-uka 2014 Stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonVis lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM-uka 2014 Stafett
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: søndag 14 september 2014

D17

67 startende deltakere
PlassNavnTidDiff
1Halden SK 11.47.37
2Løten o-lag 11.48.13+0.36
3NTNUI 11.49.13+1.36
4Freidig 11.50.05+2.28
5Konnerud IL 11.50.16+2.39
6Lillomarka OL 11.50.40+3.03
7Nydalens SK 11.51.22+3.45
8Halden SK 31.51.32+3.55
9NTNUI 41.52.07+4.30
10IL Tyrving 11.53.56+6.19
11Frol IL 11.55.07+7.30
12NTNUI 21.55.39+8.02
13Halden SK 21.56.09+8.32
14Larvik OK 11.56.40+9.03
15Byåsen IL 11.58.52+11.15
16Bækkelagets SK 11.58.57+11.20
17Bækkelagets SK 21.59.51+12.14
18Fredrikstad SK 12.00.50+13.13
19Fossum IF 12.02.00+14.23
20Kongsberg OL 12.06.33+18.56
21Halden SK 42.07.19+19.42
22Konnerud IL 22.07.30+19.53
23Larvik OK 22.07.35+19.58
24NTNUI 32.09.16+21.39
25Bækkelagets SK 32.11.17+23.40
26Nydalens SK 32.11.25+23.48
27Varegg Fleridrett 12.12.22+24.45
28Hamar OK 12.14.18+26.41
29Kristiansand OK 12.14.40+27.03
30Eiker OL 12.17.47+30.10
31Fredrikstad SK 22.17.54+30.17
32Byåsen IL 22.18.33+30.56
33Fossum IF 22.19.57+32.20
34Raumar Orientering 12.20.01+32.24
35Nydalens SK 22.20.06+32.29
36Modum OL 12.20.12+32.35
37NTNUI 82.24.08+36.31
38Ås-NMBU Orientering 12.24.55+37.18
39Fana IL 12.26.13+38.36
40Heming Orientering 12.27.39+40.02
41Halden SK 52.28.05+40.28
42Lillomarka OL 22.30.10+42.33
43Porsgrunn OL 12.30.45+43.08
44Nydalens SK 42.31.12+43.35
45Oslostudentenes IK 12.31.15+43.38
46Ringerike OL 12.31.16+43.39
47Asker Skiklubb 22.33.28+45.51
48IL Tyrving 22.34.19+46.42
49NTNUI 62.36.55+49.18
50NTNUI 52.36.56+49.19
51Asker Skiklubb 12.37.19+49.42
52Varegg Fleridrett 22.39.33+51.56
53Nydalens SK 52.40.26+52.49
54IL Tyrving 32.40.34+52.57
55Indre Østfold OK 12.45.54+58.17
56Ås-NMBU Orientering 22.45.56+58.19
57Lillomarka OL 32.54.12+1.06.35
58Sarpsborg OL 12.59.54+1.12.17
59Hamar OK 23.01.41+1.14.04
60Oslostudentenes IK 23.07.30+1.19.53
61Halden SK 63.14.33+1.26.56
Oppsal Orientering 1diskvalifisert
Bodø og Omegn IF Orientering 1brutt
Frol IL 2brutt
NTNUI 7brutt
Raumar Orientering 2brutt
Sandnes IL (Rogaland) 1brutt
Nittedal OL 1inaktiv
NTNUI 9inaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor