Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Veteranmesterskapet sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Veteranmesterskapet sprint
Arrangørorganisasjon: Lillehammer OK
Dato: søndag 7 september 2014

Andebu IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Elisabeth RødD6024.06+9.0516.04
18Elling AakreH6017.06+5.1010.03

Arnadal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Randi HansenD6019.19+4.1812.52
13Arne KristensenH7017.01+3.5111.20

Asker Skiklubb

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Anne Lise ØfsthusD7019.52+4.2113.14
4Svein GranerudH4517.25+1.427.15
5Marit EgnerD4516.03+1.309.26
6Bjørn GunnerødH7518.00+3.0712.00
7Anton PlaianH5518.54+4.087.52
12Jørn Bue OlsenH6515.09+2.098.54
13Enikø BertalanD5520.41+6.4412.10

Askvoll og Holmedal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Edvin HelleH6513.29+0.297.55
11Sveinung FristadH7521.25+6.3214.16

Austmarka IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Bjørn SolbergseterH5016.24+0.376.50

Bergens TF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ingjerd SognnæsD6515.4210.28
2Bjørg KocbachD6517.43+2.0111.48
9Magnus NatåsH6514.39+1.398.37

Berger og Svelvik OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Torill Nebell MikkelsenD6519.46+4.0413.10

Birkenes IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Trygve LølandH6515.00+2.008.49

Botne SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Hjørdis ØvreåsD7029.52+14.2119.54
32Magnar ØvreåsH7022.07+8.5714.44

Brandval/Kongsvinger OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Åse Karin ThorsbergD6523.56+8.1415.57
Lars Karelius NoerH40diskvalifisert

Byåsen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Arne SæterhaugH75diskvalifisert

Bækkelagets SK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Eldar BørsumH6513.36+0.368.00
11Jan Erik AalbergH4519.25+3.428.05
11Inger Elisabeth KvaaseD7026.14+10.4317.29
13Helge KvaaseH8030.30+13.2723.27
18Siri Wilberg AabelD6528.44+13.0219.09

Bø OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Synnøve DalvaD7022.01+6.3014.40
9Per Chr. HagenH6013.53+1.578.10
18Inger Lise SolbergD7031.19+15.4820.52
31Olav SolbergH7021.45+8.3514.30
36Arne LandeH6520.04+7.0411.48

Egersund OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdD5012.317.21

Eidskog OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
30Klaus EngenH7021.29+8.1914.19

Eiker OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Hans R. BakkenH6514.34+1.348.34
8Aud KjemperudD6019.50+4.4913.13
12Leif Kåre BessebergH5021.11+5.248.49
15Eli Tufte HanssenD5523.52+9.5514.02
17Rolf LundeH6016.34+4.389.44
18Ellen Sofie RuudD6035.49+20.4823.52

Elverum OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Sylvia AndersenD6016.00+0.5910.40

Fana IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Atle AlvheimH6514.17+1.178.24
8Astrid OrmbergD6520.25+4.4313.36
14Per MathismoenH8032.19+15.1624.51
37Jan Olav OrmbergH6520.20+7.2011.57

Fossum IF

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Hans JevanordH4018.02+1.527.12
3Bente LandmarkD5015.14+2.438.57
6Nora UrsinD6518.40+2.5812.26
7Kjell H. EriksenH8020.30+3.2715.46
8Eirik TandrevoldH5519.05+4.197.57
10Ingrid Opsahl BredesenD5017.14+4.4310.08
14Richard Zeiner-GundersenH5520.16+5.308.26
16Brynhild FanuelsenD6527.01+11.1918.00
19Astri RogstadD7032.08+16.3721.25
20Rolf Gunnar BredesenH5525.55+11.0910.47

Fredrikstad SK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Tom A. KarlsenH6012.14+0.187.11
6Øystein RuudH6013.31+1.357.57
11Gunn Astrid JakobsenD5519.30+5.3311.28
15Per StensethH6015.06+3.108.52
16Elisabeth RuudD5524.32+10.3514.25
17Anders Johan KrosbyH6516.27+3.279.40
19Jorunn Kirsti KrosbyD6039.34+24.3326.22
Unni Strand KarlsenD60diskvalifisert

Freidig

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Torid KvaalD7015.3110.20
2Katharina Mo BergeD7017.14+1.4311.29
3Øyvind SchjelderupH4516.48+1.057.00
3Gunnar ØsterbøH7515.56+1.0310.37
13Tore Angell-PetersenH6515.34+2.349.09
14Magnus LandstadH7017.18+4.0811.32
29Nils Olav VennevikH6519.13+6.1311.18

Ganddal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalD4012.097.08
8Ann Karin TjørhomD5016.07+3.369.28

Gjø-Vard OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Torbjørn KravdalH3517.30+1.557.00
3Hege SolerødD4515.59+1.269.24
4Margrete JørandliD6018.01+3.0012.00
4Øyvind LienH4019.05+2.557.38
5Arnfinn PedersenH5518.29+3.437.42
6Lajla TidemannD7021.57+6.2614.38
7Even ErlienH4020.33+4.238.13
10Olaf SmåstuenH8023.30+6.2718.04
14Barbro Falck-YtterD5521.51+7.5412.51

Gneist, IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Guldborg SøvikD8023.3318.06

Grue IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Bjørn Gaute HerlyngH4518.00+2.177.30
9Laila Høiås HerlyngD4519.42+5.0911.35
16Bjørn Olav BergsløkkenH5521.04+6.188.46
Johnny EriksenH70diskvalifisert

Hadeland OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Gunn Elin RudiD4016.52+4.439.55
12Einar TesloH4520.18+4.358.27
18Paul SkjakerH6516.47+3.479.52

Halden SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Thor PalmgrenH7015.57+2.4710.38

Halsnøy OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Sigvald RobberstadH7014.57+1.479.58

Hamar OK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Inger E. VamnesD7519.2014.52
2Kjersti RønningD5013.17+0.467.48
3Liv FeiringD6517.50+2.0811.53
4Andreas HuberH5017.25+1.387.15
5Edgar MyrvoldH8019.22+2.1914.53
6Frode HjorthH5518.46+4.007.49
11Randi Aas FjæstadD6523.02+7.2015.21
12Harald VoldenH5520.01+5.158.20
19Trond FeiringH7017.58+4.4811.58
19Erik GrøndalenH5522.05+7.199.12
27Knut FjæstadH6518.17+5.1710.45
30Terje MalmH6519.19+6.1911.21
34Ludvig Bjerke-NarudH6519.52+6.5211.41
Frode BergersenH55diskvalifisert

Haugerud IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Unni DrageD7519.49+0.2915.14
8Tor DrageH7519.25+4.3212.56

Hedrum OL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Magnar ReppesgårdH7518.11+3.1812.07
12Anne Marit NaufD6022.47+7.4615.11
12Margith ReppesgårdD7026.15+10.4417.30
14Astrid Reppesgård LieD7029.04+13.3319.22
14May NordkveldeD5024.03+11.3214.08
15Per Einar StrømH5024.57+9.1010.23
17Anne Marie CeebergD6528.23+12.4118.55
19Per Dag NordkveldeH6018.25+6.2910.50
25Anton LommeH7019.59+6.4913.19
25Martin NaufH6023.46+11.5013.58
38Bjørn H. CeebergH6522.47+9.4713.24

Heming Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Bjørn EgnerH7516.32+1.3911.01
6Jarand RystadH5018.34+2.477.44
6Christian ReuschH4019.46+3.367.54
13Hjørdis EgnerD7027.33+12.0218.22
14Sidsel SandelienD6525.36+9.5417.04
15Elle M. MelbyeD6026.48+11.4717.52
19Helge BjaalandH7017.58+4.4811.58

IF Trauma

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Bjørn Idar SætranH4518.28+2.457.41

IK Stern

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Henrik HvoslefH7015.40+2.3010.26

IL Express

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
28Widar Taxth LølandH6519.08+6.0811.15

IL Koll

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Karen OmlandD3520.2712.01
1Erik PaulsrudH4016.106.28

IL Tambarskjelvar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Norvald OspehaugH6015.09+3.138.54

IL Tyrving

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Heidi FalckD5515.43+1.469.14
4Per Kristian EkebergH5517.34+2.487.19
5Berit DanielsenD5515.57+2.009.22
7Berit BergeD5516.20+2.239.36
17Kjell RøkkeH7017.35+4.2511.43
19Hasse BergstrømH6516.57+3.579.58

Indre Østfold OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anders TaraldrudH7013.108.46
17Eva TaraldrudD6035.21+20.2023.34

Kolbotn og Skimt OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Marit VågsnesD6518.39+2.5712.26
7Per Arne ArnesenH5019.43+3.568.12
12Svein M. ForthunH8026.29+9.2620.22
12Sissel OlaisenD6523.13+7.3115.28
14Bjørn Sverre GulheimH4521.24+5.418.55
Bodil KlakeggD60diskvalifisert

Kongsberg OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Leiv HopeH8017.29+0.2613.26
9Ingar HåkonsenH7015.59+2.4910.39
34Ole Kristoffer ThrondsenH7026.04+12.5417.22

Konnerud IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Steinar RuudH7519.45+4.5213.10
10Bjørn BaklidH5020.08+4.218.23
21Arild MoenH7018.04+4.5412.02

Krokstadøra IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Gerd BjørsethD6015.40+0.3910.26

Lardal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Ragnar HillestadH6517.46+4.4610.27

Larvik OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Kari BergD6031.55+16.5421.16
25Rolf GjølbergH6517.27+4.2710.15
28Thor EdvardsenH7021.01+7.5114.00

Lillehammer OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Ingar SkogliH4024.52+8.429.56

Lillomarka OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Bjørn LarssonH9026.1220.09
5Tone BakkenD5015.45+3.149.15
8Tor E. HenriksenH8020.59+3.5616.08
14Olav BakkenH5024.22+8.3510.09

Lommedalens IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Erling TidemannH7019.16+6.0612.50

Lunderseter IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Roar SætabergetH6020.54+8.5812.17

Løten o-lag

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Sigurd DæhliH6012.28+0.327.20
8Harald BergeH5019.53+4.068.17
22Herman BakkeH5526.56+12.1011.13

Malvik IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Roar ForbordH7013.53+0.439.15
6Kjellrun SporildD5516.00+2.039.24

Modum OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jørgen MårtenssonH5514.466.09
2Sirpa LiljaD5514.40+0.438.37
2Leif ErikssonH5515.32+0.466.28
9Roar ByeH5020.07+4.208.22
22John Ivar KjellevoldH6517.14+4.1410.08

Molde og Omegn IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Bjørn JakobsenH6020.50+8.5412.15

Måren OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Unni Dirro BøhlerengenD7520.18+0.5815.36
10Morten KarlsenH5519.26+4.408.05
16Aase Tove GoldenD7030.11+14.4020.07
17Aud Margret KirkhornD7030.48+15.1720.32
20Åste EggenD7046.35+31.0431.03

Nittedal OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kari NatvigD5513.578.12
6John Thomas PetersenH6514.24+1.248.28
17Bård NatvigH5521.10+6.248.49

Nord-Østerdal OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mads BergH8524.3218.52

Notodden OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Robert FredriksenH4018.13+2.037.17
Sveinung RekaaH60diskvalifisert

Nydalens SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ida NatåsD3520.30+0.0312.03
7Birgit KorvaldD6019.35+4.3413.03

Odal OL - Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Trond FrøvollH4521.09+5.268.48
15Per Ivar SveheimH4523.34+7.519.49

OK Moss

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Tonje HolmD4018.09+6.0010.40
8Ole Johannes NedrebøH4024.05+7.559.38
9Inger LindløvD6521.10+5.2814.06
13Bjørn Arnfinn PaulsenH6014.43+2.478.39
15Tordis Rytter JakobsenD6526.41+10.5917.47
21Roy GjerdingH5526.53+12.0711.12
33Knut LindløvH7022.19+9.0914.52
35Per Oscar SaugestadH6520.03+7.0311.47

OK Nidarøst

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Leidulv VinjeH7013.14+0.048.49

OK Skeidi

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Tirill Liby SeipD75diskvalifisert

OL Toten-Troll

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Onno VerberneH5016.27+0.406.51
5Rolf Pettersen MoH4019.07+2.577.38
5Svein SolerødH7517.14+2.2111.29
9Vanja StaffD5016.35+4.049.45
11Bjarte LindstadH5020.21+4.348.28
20Sjur GjestvangH6019.11+7.1511.17

OL Trollelg

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Paul ForsethH8017.0313.06
2Anders LaugloH7515.34+0.4110.22
11Gunnar SmistadH8026.16+9.1320.12
27Henry SundsetvikH7020.57+7.4713.58
41Thore SundsetvikH6525.30+12.3015.00

OL Tønsberg og omegn

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Frode RobertsenH5018.25+2.387.40
14Tore WatterdalH6015.00+3.048.49
31Odd Egil FrognerH6519.31+6.3111.28
Eigil KongsfjellH75diskvalifisert

Oppsal Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Inger Lise BjordalD7024.14+8.4316.09
16Roar BjordalH7017.32+4.2211.41

Oslostudentenes IK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Bjørn GrindeH6011.567.01
2Audrun UtskarpenD4014.41+2.328.38
5Are EriksenH6013.16+1.207.48
9Dagfinn FøllesdalH8022.13+5.1017.05
9Guttorm L EggeH4518.49+3.067.50

Porsgrunn OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Hilde Kristine RosenvoldD4514.338.33
6Jon SkriubakkenH4518.13+2.307.35
20Lill BirkelundD6040.12+25.1126.48
24Atle RemmeH6517.21+4.2110.12

Raufoss IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Hans A. TingvoldH6517.09+4.0910.05

Raumar Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Ida EngenD5018.21+5.5010.47
13Knut EngenH5520.13+5.278.25

Ringerike OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Live Joronn YtrehusD6018.37+3.3612.24
8Helge RevhaugH6514.36+1.368.35
10Torbjørn NørbechH6014.08+2.128.18
22Tormod DahlenH7018.22+5.1212.14

Ringsaker OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Terje WikstrømH6012.09+0.137.08
9Bente Tangen WikstrømD6021.07+6.0614.04
10Anne SørumD5519.08+5.1111.15
13Sidsel StorihleD6023.14+8.1315.29
16Knut WikstrømH6516.04+3.049.27
18Erik HaugenH5522.04+7.189.11

Rond OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Tea ForbergD7018.34+3.0312.22
12Turid GiilD5519.44+5.4711.36

Rudsbygd IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jon TyldumH7514.539.55
1Gro SolnørdalD6015.0110.00
8Odbjørg NordengD7023.05+7.3415.23
10Tormod PrestrudH6514.40+1.408.37
11Jon Gunnar HenriksenH6014.11+2.158.20
15Paul Martin BergH6515.59+2.599.24

Røyken OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Birgitte BekkelundD7020.40+5.0913.46

Sande Sportsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Widar TrømborgH6013.43+1.478.04

Sandefjord OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Lars Erik GjeinH4515.436.32
4Stine ArntzenD4516.02+1.299.25
6Anne Berit BredholtD4516.55+2.229.57
7Per Erik LarsenH4518.16+2.337.36
8Lill-Ann TorpD4519.41+5.0811.34
10May Helene HansenD6522.34+6.5215.02
10Arne Håkon JørgensenH4518.58+3.157.54
12Kari ChristiansenD5021.04+8.3312.23
15Bjørn Willy HansenH7017.21+4.1111.34
16Oskar KaaløyH5032.21+16.3413.28

Selbu OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Karin GalaaenD5518.43+4.4611.00

Skaukameratene OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Bente LineD5015.29+2.589.06

Skien OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Grete Synnøve HoviD5514.45+0.488.40
3Harald HoviH5517.02+2.167.05
10Birgit JensenD6021.11+6.1014.07
11Rune LaurantsenH5519.38+4.528.10
13Turid VongravenD5023.39+11.0813.54
21Terje SjøvaagH6019.34+7.3811.30
22Eilef LandsverkH6020.36+8.4012.07

Stabæk IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Kjersti ThoD6517.53+2.1111.55

Stokke IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Lars Martin GjeinH7016.30+3.2011.00
20Runar KittilsenH6517.09+4.0910.05
23Ove Gunnar JacobsenH6517.20+4.2010.11

Sturla, IF

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Torunn Hege FrøvollD7024.49+9.1816.32
11Bjørn W. LudvigsenH7016.22+3.1210.54
19Gry Bruland VråleD6530.22+14.4020.14
24Lasse VråleH7019.52+6.4213.14
Elling FrøvollH75diskvalifisert

Synnfjell OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Unn Mette KlopbakkenD4515.35+1.029.10
7Anita StensethD4518.01+3.2810.35

TIF Viking

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Hermann KobbeltvedtH8018.43+1.4014.23
5Per BjørkhaugH7014.57+1.479.58
7Tor SørevikH6013.37+1.418.00
10Axel IngvaldsenH7520.58+6.0513.58
18Egill KnudsenH7017.36+4.2611.44
29Jakob NygaardH7021.10+8.0014.06
32Gunnar KnudsenH6519.44+6.4411.36
33Sigurd VikebøH6519.49+6.4911.39
35Lars HestnessH7035.51+22.4123.54
39Jan Harald Helmich PedersenH6522.50+9.5013.25
Tore S. RasmussenH75brutt

Tistedalen FL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Liv Inger PrangerødD5517.06+3.0910.03

Trøsken IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Jimmy NordliH65diskvalifisert

Vang OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Knut SkjesetH6513.44+0.448.04
4Olav HøiåsH7014.28+1.189.38
13Stein Arne NegårdH5022.05+6.189.12

Vaulen Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Finn-Morten ÅrstadH6515.45+2.459.15

Verdal OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Johannes SollidH8018.52+1.4914.30
11Kari Halvorsen MelbyeD6022.22+7.2114.54
12Karl Arne MelbyeH6014.25+2.298.28

Vestre Akers SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Tormod ØvergaardH5519.12+4.268.00
23Rune HalkeH5528.09+13.2311.43

Vikebygd IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
40Harald SteinslandH6523.42+10.4213.56

Vingelen IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Lars ButtingsrudH7016.04+2.5410.42
26Bjørn Ivar RyenH7020.17+7.0713.31

Øyer-Tretten IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Unni Halvorsen NustadD5016.03+3.329.26

Øystre Slidre IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Eskil DahlenH5015.476.34

Ålgård Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Harry BreilandH6513.007.38
1Sigurd R. OftedalH3515.356.14
2Odd FuglestadH4516.29+0.466.52

Årstad IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Svein HaukaasH8020.06+3.0315.27

Årvoll IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Gunhild Aamli SundtjønnD5015.53+3.229.20
15Tore SundtjønnH5521.03+6.178.46

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor