Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM ultralang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM ultralang
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: lørdag 2 august 2014

Klasser: Visa alla | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E

D 17-18 E

9 890 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid LundanesEmblem IL1.29.419.04
2Ingeborg EideByåsen IL1.30.21+0.409.08
3Marie OlaussenFredrikstad SK1.37.43+8.029.52
4Evine Westli AndersenLøten o-lag1.39.47+10.0610.05
5Gina GranstedtHalden SK1.40.50+11.0910.11
6Ragnhild HjermstadFossum IF1.41.32+11.5110.15
7Emma ArnesenByåsen IL1.43.54+14.1310.30
8Tonje VassendPorsgrunn OL1.46.35+16.5410.46
9Frida SætherFreidig1.47.03+17.2210.49
10Julie HjortlandLarvik OK1.50.09+20.2811.08
11Ingvild TorgersenHalden SK1.57.59+28.1811.55
12Marte Hoff HagenByåsen IL1.59.50+30.0912.06
13Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb2.03.27+33.4612.28
14Siri MoholthKongsberg OL2.10.20+40.3913.10
15Guro JordheimHemsedal IL2.13.19+43.3813.28
16Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering2.23.40+53.5914.31

D 19-20 E

11 890 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Heidi MårtenssonModum OL1.38.218.16
2Karen Oline KolstadFreidig1.48.24+10.039.07
3Synnøve BråtenVegårshei IL1.49.15+10.549.11
4Emilie Westli AndersenLøten o-lag1.53.05+14.449.30
5Eirin Svanøe-HafstadFrol IL1.56.45+18.249.49
6Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK2.09.41+31.2010.54
7Runa FremstadLarvik OK2.11.56+33.3511.05
8Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK2.12.34+34.1311.08
Hedvig ÅstebølNTNUIdiskvalifisert
Kristine BergliaEiker OLdiskvalifisert

D 21-E

15 800 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eva JurenikovaHalden SK2.14.118.29
2Ingjerd MyhreKongsberg OL2.18.56+4.458.47
3Ingunn Hultgreen WeltzienIL Tyrving2.18.57+4.468.47
4Ida Marie Næss BjørgulHalden SK2.22.22+8.119.00
5Maren Jansson HaverstadNTNUI2.22.33+8.229.01
6Therese HaareKonnerud IL2.25.18+11.079.11
7Hanna Haugen NordbrødenHalden SK2.32.22+18.119.38
8Malin JakobssonNydalens SK2.39.31+25.2010.05
9Audhild Bakken RognstadNTNUI2.40.29+26.1810.09
10Jennie AnderssonHalden SK2.40.48+26.3710.10
11Henriette KløvstadSandefjord OK2.41.17+27.0610.12
12Martine ÅstebølNTNUI2.44.17+30.0610.23
13Anna UlvensøenNTNUI2.46.45+32.3410.33
13Lisbeth VollHaugesund IL Orientering2.46.45+32.3410.33
15Helen MartinsenIL Gular2.49.46+35.3510.44
16Elin-Kristin HemNTNUI2.50.32+36.2110.47
17Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering3.09.16+55.0511.58
18Marianne DæhliNTNUI4.00.45+1.46.3415.14

H 17-18E

13 990 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun HeimdalKonnerud IL1.44.417.28
2Vegard Rønning HuberHamar OK1.45.47+1.067.33
3Øyvind WiggenByåsen IL1.47.17+2.367.40
4Håkon Raadal BjørloHalden SK1.48.43+4.027.46
5Stian SundsvikFrol IL1.48.48+4.077.46
5Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett1.48.48+4.077.46
7Olai Stensland LillevoldFossum IF1.53.33+8.528.06
8Dag BlandkjennKristiansand OK1.54.46+10.058.12
9Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg1.56.09+11.288.18
10Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK1.56.29+11.488.19
11Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1.59.40+14.598.33
12Olav Andreas RemmenOL Trollelg2.01.38+16.578.41
13Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering2.02.51+18.108.46
14Elias WiklundNydalens SK2.03.52+19.118.51
15Are Smeland NygårdseterVegårshei IL2.04.14+19.338.52
16Rein Helle MårdalenFreidig2.04.18+19.378.53
17Oskar StørmerFossum IF2.05.43+21.028.59
18Ola JordheimHemsedal IL2.06.59+22.189.04
19Erlend Nilsen SandnesEmblem IL2.07.08+22.279.05
20Johan Otto MunkebyFrol IL2.10.05+25.249.17
21Karl FremstadKongsberg OL2.12.44+28.039.29
22Einar LofthusHamar OK2.13.30+28.499.32
23Sigurd MelsomFossum IF2.17.07+32.269.48
24Johannes Bakke AashamarFlosta IL2.17.57+33.169.51
25Vebjørn TandbergNydalens SK2.21.02+36.2110.04
26Sondre DammTIF Viking2.49.34+1.04.5312.07
Håvard Nummedal OsFørde ILdiskvalifisert
Håvard IrgensFossum IFbrutt

H 19-20E

16 980 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rasmus Rørholt TheisenNTNUI2.09.067.36
2Tim RobertsonHutt valley2.12.09+3.037.46
3Markus HolterHalden SK2.13.47+4.417.52
4Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett2.14.04+4.587.53
5Anders Felde OlaussenHalden SK2.17.54+8.488.07
6Sindre SandvenKongsberg OL2.18.38+9.328.09
7Andreas SølbergOL Trollelg2.19.07+10.018.11
8Eivind HøydalNydalens SK2.20.13+11.078.15
9Harald Astrup ArnesenHeming Orientering2.22.18+13.128.22
10Vegard RessemFrol IL2.25.36+16.308.34
11Mathias DrageKongsberg OL2.26.22+17.168.37
12Jonas RessemFrol IL2.31.33+22.278.55
13Sven HellmüllerFossum IF2.33.20+24.149.01
14Vetle ChristiansenRaumar Orientering2.41.41+32.359.31
15Simen Eid NielsenNydalens SK3.05.13+56.0710.54
16Sindre Engzelius GylverNTNUI3.27.00+1.17.5412.11
17Arne Johannes LøkkenFlosta IL3.42.54+1.33.4813.07
Erlend Søbye GrønvoldBSI - Orienteringdiskvalifisert
Paul SirumFrol ILdiskvalifisert

H 21-E

23 600 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans Gunnar OmdalKristiansand OK2.50.267.13
2Marcus MillegårdHalden SK2.53.05+2.397.20
3Martin JohanssonIL Tyrving2.58.22+7.567.33
4Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett2.58.23+7.577.33
5Håvard LucasenÅs-NMBU Orientering3.02.03+11.377.42
6Isak BergsetNTNUI3.02.08+11.427.43
7Espen FiskumHalden SK3.05.55+15.297.52
8Jon Aukrust OsmoenNTNUI3.11.02+20.368.05
9Espen WeltzienIL Tyrving3.19.23+28.578.26
10Andreas MagerøyFrol IL3.19.41+29.158.27
11Carl Petter LyngenFrol IL3.20.33+30.078.29
12Mats DahlénKristiansand OK3.21.51+31.258.33
13Glenn Tore LølandNTNUI3.24.32+34.068.40
14Fredrik EliassonHalden SK3.25.24+34.588.42
15Dag LofthusNTNUI3.26.32+36.068.45
16Rune NygaardIL Gular3.26.34+36.088.45
17Emil AhlbäckFossum IF3.26.35+36.098.45
18Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering3.29.15+38.498.51
19Dag Steinar RagvinBø OL3.35.38+45.129.08
20Bjørn LundanesNTNUI3.36.47+46.219.11
21Sverre Turter SandvoldNTNUI3.43.52+53.269.29
22Martin HosetNTNUI3.47.38+57.129.38
23Jørgen FiskumFrol IL3.51.51+1.01.259.49
24Lars-Inge ArnevikRingerike OL3.54.15+1.03.499.55
25Øystein SørensenNydalens SK3.54.24+1.03.589.55
26Trond StrandbergIL BUL-Tromsø3.57.49+1.07.2310.04
27Benjamin AnciauxHamok4.03.34+1.13.0810.19
28Jonathan AlbonSandefjord OK4.04.02+1.13.3610.20
29Eigil InstebøIL Tambarskjelvar4.06.38+1.16.1210.27
30Øyvind HyllesethSkien OK4.11.04+1.20.3810.38
31Erik GustafssonNTNUI4.12.04+1.21.3810.40
32Knut Harald HyllesethSentrum OK4.13.14+1.22.4810.43
33Henrik Drange RuudAsker Skiklubb4.16.29+1.26.0310.52
Anders Beyer BrattliRingerike OLdiskvalifisert
Frode KonstIL Tyrvingdiskvalifisert
Robert FredriksenNotodden OLdiskvalifisert
Asgeir ÅrdalFørde ILdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format
Einar TommelstadNydalens SKdiskvalifisert
Jørgen FrøydLarvik OKdiskvalifisert
Petter SkedsmoHadeland OLdiskvalifisert
Ivar HaugenKristiansand OKbrutt
Jo Forseth IndgaardFrol ILbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor