Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjord-O Vest, dag 3 Langeland skisenter

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O Vest
Arrangørorganisasjoner: Askvoll og Holmedal IL / Førde IL / IL Tambarskjelvar / Sogndal IL
Dato: onsdag 30 juli 2014 - søndag 3 august 2014

Dag 1 KråkenesmarkaDag 2 VærlandetDag 2 Værlandet (totalt)Dag 3 Langeland skisenterDag 3 Langeland skisenter (totalt)Dag 4 Bøyadalen FjærlandDag 4 Bøyadalen Fjærland (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 17-AK | D 17-C | D 17-N | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 17-AK | H 17-C | H 17-N | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | D 50 AK | H 50 AK | A DIR | C DIR | D 80- | D 85-

D 11-12

2 340 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin LundanesEmblem IL27.1011.36
2Ina MartiniAsker Skiklubb30.54+3.4413.12
3Marie AadlandSamnanger IL36.57+9.4715.47
4Berthe TesloHadeland OL37.20+10.1015.57
5Kato LoeckxOMEGA37.23+10.1315.58
6Linnea MunkebyFrol IL40.28+13.1817.17
7Marie Roll-TørnqvistFana IL43.58+16.4818.47

D 11-12N

1 250 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aada KerkkonenJämsän Retki-Veikot8.196.39
2Helmi PitkänenJämsän Retki-Veikot10.16+1.578.12
3Annelies LoeckxOMEGA15.35+7.1612.28

D 13-14

3 520 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilla PitkänenJämsän Retki-Veikot30.398.42
2Mari Strømme LidTIF Viking36.07+5.2810.15
3Mari Kilskar GrevskottFrol IL37.00+6.2110.30
4Tora Drage RotiFossum IF37.56+7.1710.46
5Lotte MyklemyrEiker OL40.09+9.3011.24
6Elin FløLillomarka OL40.36+9.5711.32
7Anne Mathilde Wilhelmine Lokøen KnudsenGneist, IL43.05+12.2612.14
8Tora Aasheim NymarkAskøy OL43.24+12.4512.19
9Ane Marte VatnFrol IL46.59+16.2013.20
10Sarah BrynhildsenWing OK52.49+22.1015.00
11Kaya DirksenSauda Orienteringsklubb53.47+23.0815.16
12Matilde MunkebyFrol IL1.03.07+32.2817.55
Benedicte JohannessenGneist, ILdiskvalifisert

D 13-16C

2 910 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martine Klock FletenWing OK43.2814.56
2Thale Eliassen FinkFørde IL56.17+12.4919.20
3Léna LassalleCO Ambérieu57.20+13.5219.42
Sunniva TorvundGneist, ILdiskvalifisert

D 13-16N

1 560 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny Daling KorsøenIdrett utan alkohol13.538.53
2Gunhild Daling KorsøenIdrett utan alkohol15.50+1.5710.08

D 15-16

4 380 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje Aasheim NymarkAskøy OL39.409.03
2Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb41.41+2.019.31
3Rannveig W.NordhagenÅs-NMBU Orientering42.17+2.379.39
4Julie Roll TørnqvistFana IL44.34+4.5410.10
5Ida Johanne AadlandSamnanger IL48.13+8.3311.00
6Hanne DaltveitFana IL48.35+8.5511.05
7Stine NjåsteinIL Tyrving48.52+9.1211.09
8Kristina VollHaugesund IL Orientering49.01+9.2111.11
9Merel DirksenSauda Orienteringsklubb1.18.13+38.3317.51

D 17-A kort

3 820 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin ÅstebølByåsen IL36.249.31
2Jorunn Kristin Aa AlbretsenSogndal IL37.33+1.099.49
3Silje ReistadFana IL37.38+1.149.51
4Katrin Lægreid NesHafslo IL38.10+1.469.59
5Mariell ArntzenGneist, IL40.39+4.1510.38
6Elise RognsvågRehns BK40.50+4.2610.41
7Oda EideFjellhug/Vereide IL42.07+5.4311.01
8Sølvi FossøyNotodden OL42.39+6.1511.09
9Berit BergsetIL Veten44.31+8.0711.39
10Ingeborg AadlandSamnanger IL44.34+8.1011.40
11Gunn Elin RudiHadeland OL45.07+8.4311.48
12Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering46.32+10.0812.10
13Anita SælevikHaugesund IL Orientering47.13+10.4912.21
14Jannike Bremar JohannessenGneist, IL47.38+11.1412.28
15Lill-Ann TorpSandefjord OK50.25+14.0113.11
16Torild MyrliTIF Viking50.48+14.2413.17
17Lise Lotte FleslandGneist, IL51.58+15.3413.36
18Liv Grete VollHaugesund IL Orientering52.04+15.4013.37
19May-lill DammTIF Viking52.36+16.1213.46
20Inger K NesbøGneist, IL54.08+17.4414.10
21Tonje HolmOK Moss54.51+18.2714.21
22Trude KyrkjebøTIF Viking1.00.24+24.0015.48
23Susanna BrynhildsenWing OK1.04.44+28.2016.56

D 17-C

2 910 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vibeke Klock FletenWing OK30.3610.30
2Julie DalingIdrett utan alkohol33.28+2.5211.30
3Heidi MyklemyrEiker OL35.26+4.5012.10
4Linda RivedalSentrum OK36.54+6.1812.40
5Jessica ArfwedsonFrölunda OL41.50+11.1414.22
6Birgitte TorbjørnsenIdrett utan alkohol42.03+11.2714.27
7Anne Moian NydalAsker Skiklubb44.46+14.1015.23
8Gro EllegaardHamar OK45.59+15.2315.48
9Sølvi Skilbrei MartiniAsker Skiklubb46.49+16.1316.05
10Karin LoeFossekallen IL48.10+17.3416.33
11Stine Turbo MaarbjergOK Carlsberg49.33+18.5717.01
12Stina HansonGneist, IL55.56+25.2019.13
13Gry Sveri LierTIF Viking56.31+25.5519.25
14Miriam NorénIK Uven1.08.06+37.3023.24

D 17-N

1 560 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bodil HåheimIL Gular22.1514.15

D 17-18

5 530 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine Klock FletenWing OK1.08.4012.25
2Ida Feiring HaltiaIL Tyrving1.21.52+13.1214.48
3Sigrid SøvikGneist, IL1.26.09+17.2915.34
4Katrine MolvikGneist, IL1.28.00+19.2015.54

D 19-20

5 530 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hildegunn HeggøyVoss IL1.05.4611.53
2Synnøve HatlandVoss IL1.10.05+4.1912.40
3Maria FedorovaKUZMOLOVO1.10.10+4.2412.41
4Anna KerkkonenJämsän Retki-Veikot1.11.16+5.3012.53
5Ina Hopland SkageGneist, IL1.25.19+19.3315.25
6Ingelinn MolvikGneist, IL1.25.26+19.4015.26

D 21-

6 080 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Betty Ann Bjerkreim NilsenIL Tyrving44.377.20
2Bodil HolmströmHalden SK53.38+9.018.49
3Barbara HüslerOLG Galgenen55.23+10.469.06
4Elin BjervaLarvik OK57.39+13.029.28
5Olga BorodulinaKUZMOLOVO1.03.05+18.2810.22
6Ina Charlotte MoeSandefjord OK1.08.31+23.5411.16
7Mira ScheirHamok1.10.45+26.0811.38
8Line Drange RuudAsker Skiklubb1.13.23+28.4612.04
9Unni ØygardLøten o-lag1.16.17+31.4012.32

D 35-

5 530 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brit VoldenKongsberg OL53.599.45
2Katrin Lorenz-BaathTSV Jetzendorf1.01.40+7.4111.09
3Lena WesterlundOK Djerf1.11.50+17.5112.59
4Ana Belen Perez RiofrioImperdible1.33.26+39.2716.53
5Silvia NovoaBadalona-O1.38.02+44.0317.43
6Anne Ruste FløLillomarka OL1.38.06+44.0717.44
7Nadezda DesinovaMysl Moscow2.22.41+1.28.4225.48

D 40-

5 050 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karianne StrømmeTIF Viking50.5710.05
2Elena BogopolskayaUZAO-Team56.48+5.5111.14
3Kirsti LysakerFana IL56.50+5.5311.15

D 45-

4 820 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torunn Drage RotiFossum IF45.269.25
2Anita Sørensen DrageKongsberg OL48.34+3.0810.04
3Marianne NjåsteinIL Tyrving49.09+3.4310.11
4Hege FeiringIL Tyrving49.22+3.5610.14
5Tove AasheimAskøy OL51.08+5.4210.36
6Britt Helene FossøyNotodden OL54.01+8.3511.12
7Hilde ForbordMalvik IL54.25+8.5911.17
8Anne-Kathrine TorvundGneist, IL59.52+14.2612.25
9Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL1.06.35+21.0913.48
Mai Helen LingaIL Gulardiskvalifisert

D 50-

4 380 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari ChristiansenSandefjord OK36.398.22
2Anne Cecilie LøvaldTäby OK40.59+4.209.21
3Grethe K. LøvaldAsker Skiklubb43.16+6.379.52
4Bente LineSkaukameratene OL43.27+6.489.55
5Ingrid RavnanOL Toten-Troll45.11+8.3210.18
6Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL45.41+9.0210.25
7Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering45.52+9.1310.28
8Ingrid SandvollGneist, IL45.53+9.1410.28
9Randi JensenFrol IL47.05+10.2610.44
10Elisabeth OppligerOLV Hindelbank49.04+12.2511.12
10May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering49.04+12.2511.12
12Tone BakkenLillomarka OL49.12+12.3311.13
13Lise RollFana IL49.35+12.5611.19
14Kjersti SkantzeIL Tyrving53.06+16.2712.07
15Magnhild T. MølnvikFossum IF53.19+16.4012.10
16Nadezda StarostinaMysl Moscow54.23+17.4412.24
17Liv Sylvi MeyerGneist, IL57.13+20.3413.03
18Anne Gro StyrvoldLarvik OK57.53+21.1413.12
19Lisbeth AadlandSamnanger IL59.42+23.0313.37
20Grete ZachariassenMarkane IL1.02.27+25.4814.15
21Marianne HjermstadFossum IF1.02.40+26.0114.18
22Gro Birkeland SøvikGneist, IL1.02.53+26.1414.21
23Nina Lokøen KnudsenGneist, IL1.04.38+27.5914.45
24Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK1.04.39+28.0014.45
25Hilde KløvstadSandefjord OK1.05.26+28.4714.56
26Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.06.50+30.1115.15
27Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb1.14.48+38.0917.04
Eva SyversenRøyken OLdiskvalifisert
Anne LofthusLillehammer OKdiskvalifisert
Alla GovorovaMysl Moscowdiskvalifisert

D 55-

3 820 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit NipenGneist, IL33.378.48
2Helga HaverstadLierbygda OL34.52+1.159.07
3Wenche HultgreenIL Tyrving35.51+2.149.23
4Liv Inger PrangerødTistedalen FL37.18+3.419.45
5Astrid Waaler KaasHeming Orientering38.13+4.3610.00
6Siren GreveBergens TF38.16+4.3910.01
7Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL38.33+4.5610.05
8Berit BergeIL Tyrving39.08+5.3110.14
9Randi NilstadIL Tyrving39.12+5.3510.15
10Turid RognsvågFana IL39.14+5.3710.16
11Galima GrigoryevaUfa-United40.32+6.5510.36
12Lidia BelomoinaMysl Moscow40.35+6.5810.37
13Berit DanielsenIL Tyrving40.36+6.5910.37
14Grete Berge OwrenFreidig41.01+7.2410.44
15Anne Berit EidNydalens SK41.56+8.1910.58
16Kirsti Aas OlsenEiker OL43.35+9.5811.24
17Anne Kjersti DaltveitFana IL43.44+10.0711.26
18Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK43.55+10.1811.29
19Bjørg SvanbergRøyken OL44.02+10.2511.31
20Kjellaug GrødemVoss IL44.18+10.4111.35
21Irina BaykovaMysl Moscow44.44+11.0711.42
22Kari OsmoenOs IL45.03+11.2611.47
23Inger Marie ØygardLøten o-lag46.18+12.4112.07
24Susanne BerglundSävedalens AIK48.04+14.2712.34
25Olaug BergsetNordreisa IL52.01+18.2413.37
26Magnhild ForsethFrol IL52.14+18.3713.40
27Gunn BotnenBø OL54.31+20.5414.16
28Anne Lise AndreassenSandefjord OK55.24+21.4714.30
29Olga PlatovaMysl Moscow1.00.43+27.0615.53
30Tatiana KhodakovaMysl Moscow1.10.49+37.1218.32
31Lise HavikAsker Skiklubb1.22.59+49.2221.43
Siri Scherdin SætraAsker Skiklubbdiskvalifisert
Mona ÅkermanValbo AIFdiskvalifisert

D 60-

3 520 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gerd BjørsethKrokstadøra IL36.3510.23
2Elle M. MelbyeHeming Orientering43.17+6.4212.17
3Berit HegdalBergens TF43.51+7.1612.27
4Inger A TiltnesIL Tyrving45.39+9.0412.58
5Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL46.25+9.5013.11
6Live Joronn YtrehusRingerike OL49.09+12.3413.57
7Herdis AlvheimFana IL49.27+12.5214.02
8Bjørg MidttunBergens TF55.29+18.5415.45
9Inger FinstadRaumar Orientering56.15+19.4015.58
10Barbara Foley-FisherMidlandNAV57.50+21.1516.25
11Kari SecherBergens TF1.02.18+25.4317.41
12Johanne LindBallerup OK1.25.17+48.4224.13
Berit TvedtIL Gulardiskvalifisert

D 65-

3 000 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingjerd SognnæsBergens TF36.1712.05
2Kari PedersenIL Tyrving36.55+0.3812.18
3Kari StrandeRingerike OL37.20+1.0312.26
4Edel SlettemarkStord Orientering39.22+3.0513.07
5Jorunn FjermestsdSogndal IL41.32+5.1513.50
6Signe HeivollSøgne og Songdalen OK43.09+6.5214.23
7Liv FeiringHamar OK44.00+7.4314.40
8Astrid OrmbergFana IL44.09+7.5214.43
9Bjørg KocbachBergens TF44.32+8.1514.50
10Audny TotlandFana IL47.38+11.2115.52
11Aud I SpjelkavikIL Tyrving53.38+17.2117.52
12Nadezda KuleshovaMysl Moscow54.20+18.0318.06
13Sidsel SandelienHeming Orientering1.01.57+25.4020.39
14Astri Ese HoleBergens TF1.06.49+30.3222.16
14Marta RingheimVoss IL1.06.49+30.3222.16
16Galina BakuevaMysl Moscow1.07.01+30.4422.20
17Nadezda TroshkinaMysl Moscow1.31.54+55.3730.38

D 70-

3 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torid KvaalFreidig42.1114.03
2Anne-Britt NilsenKjelsås IL44.07+1.5614.42
3Ingvill VoldFana IL55.18+13.0718.26
4Bjørg GårdhammerFossekallen IL1.00.20+18.0920.06
5Else Lerche RaadalFana IL1.07.51+25.4022.37
6Elin DahlenRingerike OL1.11.50+29.3923.56
7Anne HultgrenBallerup OK2.06.20+1.24.0942.06

D 75-

3 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lyalya MuratovaMysl Moscow59.0419.41
2Ingrid RollFana IL1.01.38+2.3420.32
3Tirill Liby SeipOK Skeidi1.02.48+3.4420.56
Susan TambergBallerup OKdiskvalifisert

H 11-12

2 340 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vetle DrageKongsberg OL18.458.00
2Birk Bell LysakerFana IL19.05+0.208.09
3Håkon Aa AlbretsenSogndal IL22.14+3.299.30
4Jonas AarsethNydalens SK23.14+4.299.55
5Ulrik HellenTIF Viking24.12+5.2710.20
6Martin Wold StavrumFrol IL26.09+7.2411.10
7Zebastian ArfwedsonFrölunda OL26.33+7.4811.20
8Sven Bergset LangvikIL Veten30.47+12.0213.09
9Magnus Strømme LidTIF Viking32.53+14.0814.03
10Vegard Aa AlbretsenSogndal IL33.08+14.2314.09
11Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb33.17+14.3214.13
12Mats LindaasElverum OK34.13+15.2814.37
13Eskild SætherFossekallen IL42.12+23.2718.02

H 11-12N

1 250 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alfred Daling KorsøenIdrett utan alkohol10.298.23
2Gaute LindaasElverum OK21.01+10.3216.48

H 13-14

3 520 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb28.178.02
2Aslak HeimdalKonnerud IL28.56+0.398.13
3Alexander Repstad StoremyrIL Hauken30.53+2.368.46
4Sølve DrageKongsberg OL31.36+3.198.58
5Even LindaasElverum OK33.10+4.539.25
6Njaal Ellegaard MelbyHamar OK34.23+6.069.46
7Elias BergsetIL Veten35.57+7.4010.12
8Magnus EideFjellhug/Vereide IL42.17+14.0012.00
9Matijs LoeckxOMEGA43.01+14.4412.13

H 13-16C

2 910 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus GjerstadOsterøy IL30.5710.38
2Lars Andreas EenVoss IL31.22+0.2510.46
3Heine LingaIL Gular32.11+1.1411.03
4Eirik Andreas AlbretsenSogndal IL32.29+1.3211.09
5Åsmund SætherFossekallen IL38.46+7.4913.19
6Erling Bell LysakerFana IL53.51+22.5418.30
7Egil Lokøen KnudsenGneist, IL1.04.14+33.1722.04

H 15-16

4 820 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kasper FosserHeming Orientering31.496.36
2Erling HjermstadFossum IF36.17+4.287.31
3Vegard MyklemyrEiker OL37.28+5.397.46
4Oscar LyngenFrol IL37.35+5.467.47
5Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn41.53+10.048.41
6Knut KyrkjebøTIF Viking42.19+10.308.46
7Are Helle MårdalenFreidig46.59+15.109.44
8Tobias R. HyllesethSentrum OK47.22+15.339.49
9Birk TjelmelandIL Gular50.46+18.5710.31

H 17-A kort

4 380 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Severin BergliaModum OL37.028.27
2Trond DøskelandFana IL38.14+1.128.43
3Magne TjelmelandIL Gular40.47+3.459.18
4Vemund HansenTIF Viking42.00+4.589.35
5Marcel NiederhauserOLG Basel45.11+8.0910.18
6Fredrik DanielsenIL Tyrving46.23+9.2110.35
7Erik StoraasByåsen IL47.57+10.5510.56
8Peter DirksenSauda Orienteringsklubb49.20+12.1811.15
9Odin LingaIL Gular50.50+13.4811.36
10Trygve VollHaugesund IL Orientering52.34+15.3212.00
11Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering57.00+19.5813.00
12Ole Johannes NedrebøOK Moss1.00.02+23.0013.42
13Sondre BakkenLillomarka OL1.06.35+29.3315.12

H 17-C

2 910 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Daniel HatlandVoss IL29.4310.12
2Tom André AlstadsætherNotodden OL31.27+1.4410.48
3Magne AasAsker Skiklubb36.25+6.4212.30
4Roar SkoglundIL Veten42.45+13.0214.41
5Ladislav KocbachBergens TF46.39+16.5616.01
6Lars-Erik ØsterudEiker OL48.23+18.4016.37
7Inge DaleGneist, IL58.21+28.3820.03

H 17-18

6 080 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian Nilsen SandnesEmblem IL48.347.59
2Øyvind JohannessenGneist, IL51.49+3.158.31
3Rasmus ArfwedsonFrölunda OL55.34+7.009.08
4Brage HellenTIF Viking1.01.17+12.4310.04
5Daniel MolnarMariefors Skidklubb1.07.31+18.5711.06

H 19-20

7 050 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Konstantin SerebryanitskiyKUZMOLOVO49.227.00
2Snorre LundeGneist, IL1.33.43+44.2113.17

H 21-

9 110 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lukas Peterson *IFK Umeå59.096.29
2Fredrik IngelssonRehns BK1.00.49+1.406.40
3Sergey GorokhovKUZMOLOVO1.06.05+6.567.15
4Leif StørmerFossum IF1.06.28+7.197.17
5Anders DaltveitFana IL1.06.43+7.347.19
6Per Arne AadlandSamnanger IL1.07.50+8.417.26
7Marko PitkänenJämsän Retki-Veikot1.08.46+9.377.32
8Sigurd RavnanOL Toten-Troll1.09.08+9.597.35
9Andreas G. PoldenGneist, IL1.09.35+10.267.38
10Joakim BerglundSävedalens AIK1.10.43+11.347.45
11Øyvind EngerNTNUI1.10.56+11.477.47
12Marius ØieLøten o-lag1.11.30+12.217.50
13Eirik RavnanOL Toten-Troll1.13.58+14.498.07
14Lars-Ivar AarsethNydalens SK1.14.06+14.578.08
15Roman BrogliOLV Baselland1.14.16+15.078.09
16Håvar Birkeland StormoenNTNUI1.14.18+15.098.09
17Jørn SundbyLarvik OK1.15.20+16.118.16
18Magnus KyrkjebøTIF Viking1.16.57+17.488.26
18Erik Feyling HaareKonnerud IL1.16.57+17.488.26
20Vladimir BalyasnikovKUZMOLOVO1.17.01+17.528.27
21Sandro BrogliOLV Baselland1.17.16+18.078.28
22Espen RognsvågFana IL1.17.22+18.138.29
23Jakob Kalvig SkoganNTNUI1.17.32+18.238.30
24Harald KalagerNTNUI1.18.17+19.088.35
25Gustav RuøFreidig1.19.43+20.348.45
26Stefan RingOK Löftan1.20.02+20.538.47
27Benet TotusausBadalona-O1.21.51+22.428.59
28Geir Myhr ØienRingsaker OK1.22.53+23.449.05
29Zdenek MazalVSK Mendelu Brno1.24.16+25.079.14
30Yngve VoldenLøten o-lag1.24.45+25.369.18
31Andreas HaugFørde IL1.25.46+26.379.24
32Yngvar ChristiansenBækkelagets SK1.30.10+31.019.53
33Sturle NordeideGneist, IL1.36.58+37.4910.38
34Kasper ValestrandVaregg Fleridrett1.37.30+38.2110.42
35Daniel FløtreKongsberg OL1.49.11+50.0211.59
Göran WinbladRehns BKdiskvalifisert
Erik MygindOK Carlsbergdiskvalifisert

H 35-

4 380 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gennady BogopolskiyUZAO-Team48.0710.59
2Pål SkogedalAsker Skiklubb54.51+6.4412.31
3Kenneth BuchHalden SK1.00.37+12.3013.50
4Dag Jarle AaSogndal IL1.00.44+12.3713.51
5Håkon ReikvamIL Gular1.08.35+20.2815.39
6Daniel LeibundgutOLV Hindelbank1.09.01+20.5415.45
7Anders Tønnessen RødFana IL1.14.04+25.5716.54
8Anders PelanderOK Djerf1.14.05+25.5816.54
9Alexander SheinKUZMOLOVO1.21.42+33.3518.39
10Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1.25.59+37.5219.37
11Ramón García-Catalán SimónImperdible1.33.33+45.2621.21

H 40-

6 080 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL45.387.30
2Karl Helge AlbretsenSogndal IL54.54+9.169.01
3Christer JensenEmblem IL55.12+9.349.04
4Anders ArfwedsonFrölunda OL56.56+11.189.21
5Jon-Kåre HansenTIF Viking1.08.58+23.2011.20
6Frederik LoeckxOMEGA1.21.58+36.2013.28
Martin WidlerOLG Galgenendiskvalifisert

H 45-

5 530 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore NymarkAskøy OL42.267.40
2Sten Åge NygårdseterVegårshei IL42.56+0.307.45
3Ivar MølnvikFossum IF44.43+2.178.05
4Bjart Are HellenTIF Viking45.48+3.228.16
5Pascal LassalleCO Ambérieu45.52+3.268.17
6Helge GisholtOK Skeidi46.31+4.058.24
7Øyvind SchjelderupFreidig46.52+4.268.28
8Lars KarlssonValbo AIF47.36+5.108.36
9Gløer GløersenOL Tønsberg og omegn47.45+5.198.38
10Øyvin ThonKongsberg OL48.12+5.468.42
11Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering48.38+6.128.47
12Rune StræteFreidig48.42+6.168.48
13Tom JohannessenGneist, IL49.48+7.229.00
14Sverre Johan NærheimIL Gular52.17+9.519.27
15Bernt BrynhildsenWing OK52.22+9.569.28
16Jarle RotiFossum IF53.05+10.399.35
17Kjetil DammTIF Viking58.41+16.1510.36
18Nils HeggdalMarkane IL1.00.03+17.3710.51
19Harald HatlandVoss IL1.00.37+18.1110.57
20Einar TesloHadeland OL1.04.47+22.2111.42
21Gilles LongereALCO St Priest1.08.55+26.2912.27
22Ole MyklemyrEiker OL1.26.38+44.1215.39

H 50-

5 050 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Richard EriksenAsker Skiklubb35.176.59
2Øyvind DrageKongsberg OL39.46+4.297.52
3Geza MolnarMariefors Skidklubb40.27+5.108.00
4Arne GrevskottFrol IL41.05+5.488.08
5Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL42.22+7.058.23
6Yngve NymarkAskøy OL44.38+9.218.50
7Lars FremstadLarvik OK45.06+9.498.55
8Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn45.27+10.109.00
9Anders BergsetIL Veten48.04+12.479.31
10Leif Kåre BessebergEiker OL48.07+12.509.31
11Bjørn-Inge SkageGneist, IL48.08+12.519.31
12Ole TørnqvistFana IL48.59+13.429.41
13Veikko BaathTSV Jetzendorf49.19+14.029.45
14Tommy SævareidFana IL50.12+14.559.56
15Geir PaulsenOL Trollelg50.38+15.2110.01
16Andrey IvanovKUZMOLOVO51.26+16.0910.11
17Anders FossøyNotodden OL51.49+16.3210.15
18Luis MahouCOTA53.14+17.5710.32
19Vidar EideFjellhug/Vereide IL53.44+18.2710.38
20Alois AchermannOLK Piz Hasi55.14+19.5710.56
21Christian SchibstedRøyken OL55.26+20.0910.58
22Ole Petter StavrumFrol IL56.02+20.4511.05
23Knut A MolvikGneist, IL57.00+21.4311.17
24Are NjåsteinIL Tyrving57.42+22.2511.25
25Roland HellbergTäby OK1.07.40+32.2313.23
26Håkon MogstadFana IL1.14.54+39.3714.49
27Ove DyrstadGneist, IL1.17.42+42.2515.23
28Oskar KaaløySandefjord OK1.25.00+49.4316.49
29Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1.30.36+55.1917.56

H 55-

4 820 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen MårtenssonModum OL38.368.00
2Per Kristian EkebergIL Tyrving39.28+0.528.11
3Trond RønnebergAsker Skiklubb40.28+1.528.23
4Geir OwrenFreidig40.55+2.198.29
5Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL41.29+2.538.36
6Torgeir StrandhagenRøyken OL42.11+3.358.45
7Morten DåsnesRingerike OL42.19+3.438.46
8Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK43.22+4.468.59
9Leif ThingsrudØstmarka OK44.43+6.079.16
10Torgeir StrandFana IL45.30+6.549.26
11Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering45.52+7.169.30
12Geir Holm GundersenSturla, IF45.57+7.219.31
13Torgeir VoldenLøten o-lag46.31+7.559.39
14Svein LingaIL Gular46.36+8.009.40
15Alf PettersenIL Tyrving47.08+8.329.46
16Kjell RønnebergRøyken OL48.25+9.4910.02
17Jarle BotnenBø OL49.05+10.2910.10
18Johan BerglundSävedalens AIK49.31+10.5510.16
19Ørjan Eirik ValestrandFana IL49.54+11.1810.21
20Morten BergliaEiker OL51.18+12.4210.38
21Jan Magne HerstadIL Tambarskjelvar51.54+13.1810.46
22Ketil ÅstebølOppsal Orientering55.11+16.3511.26
23Roar NydalAsker Skiklubb55.38+17.0211.32
24Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL55.43+17.0711.33
25Jan WahlströmSnättringe SK55.45+17.0911.33
26Øyvind GylverAsker Skiklubb56.24+17.4811.42
27Kjetil KløvstadSandefjord OK59.15+20.3912.17
28Bernt HeggøyVoss IL59.50+21.1412.24
29Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb59.54+21.1812.25
30Geir Sverre SvingheimHadeland OL1.00.35+21.5912.34
31Lars Hanghøj PetersenBallerup OK1.02.34+23.5812.58
32Olav Martin IndgaardFrol IL1.04.48+26.1213.26
33Donald SkantzeIL Tyrving1.08.17+29.4114.09
34Victor JensenGneist, IL1.11.28+32.5214.49
35Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering1.16.23+37.4715.50
Rune MoianAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 60-

4 380 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb37.418.36
2Insav IshmukhametovUfa-United40.32+2.519.15
3Bjørn BergerByåsen IL40.41+3.009.17
4Torbjørn NørbechRingerike OL46.08+8.2710.31
5Arne TiltnesIL Tyrving46.37+8.5610.38
6Atle StøyvaBreimsbygda IL48.15+10.3411.00
7Even HofstadFreidig48.46+11.0511.08
8Kjell SvanbergRøyken OL49.30+11.4911.18
9Hans Lyder HaareKonnerud IL52.04+14.2311.53
10Thomas BrogliOLV Baselland55.53+18.1212.45
11Svein GrønhovdModum OL56.39+18.5812.56
12Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering58.30+20.4913.21
13Morten JohannessenRøyken OL58.40+20.5913.23
14Nikolay GrigoryevUfa-United1.02.51+25.1014.20
15Nigel Foley-FisherMidlandNAV1.12.52+35.1116.38
16Luc TalloenOMEGA1.16.05+38.2417.22
Stanley MattssonIK Uvendiskvalifisert
Tor SørevikTIF Vikingdiskvalifisert

H 65-

3 820 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor TrøanHadeland OL35.239.15
2Atle AlvheimFana IL36.05+0.429.26
3Olav Frode BråtenAsker Skiklubb36.41+1.189.36
4John Thomas PetersenNittedal OL37.02+1.399.41
5Dag KaasHeming Orientering37.56+2.339.55
6Kjell SvihusGanddal IL38.09+2.469.59
7Bjørn SpjelkavikIL Tyrving38.31+3.0810.04
8Hasse BergstrømIL Tyrving38.44+3.2110.08
9Gunnar KnudsenTIF Viking38.58+3.3510.12
10Jørn TorgersenTIF Viking40.25+5.0210.34
11Ove OslandBergens TF41.33+6.1010.52
12Kjell GrønhovdModum OL45.08+9.4511.48
13Tor SørensenEiker OL45.50+10.2711.59
14Jan Olav JellestadBergens TF45.57+10.3412.01
15Øistein ÅsmulOL Trollelg46.35+11.1212.11
16Svein Jarl HansenVoss IL46.46+11.2312.14
17Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking47.34+12.1112.27
18Frank FinstadRaumar Orientering48.39+13.1612.44
19Nils Olav VennevikFreidig49.30+14.0712.57
20Konrad BeckerOLG Basel49.56+14.3313.04
21Jan O. ØenStord Orientering54.35+19.1214.17
22Ove Gunnar JacobsenStokke IL54.41+19.1814.18
23Helge RevhaugRingerike OL56.54+21.3114.53
24Jan Olav OrmbergFana IL1.02.15+26.5216.17
25Yury NurgalievUfa-United1.06.28+31.0517.23

H 70-

3 520 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge BjaalandHeming Orientering34.349.49
2Dagfinn HoleBergens TF37.00+2.2610.30
3Magne RaadalFana IL37.22+2.4810.36
4Knut SkipleVoss IL38.45+4.1111.00
5Knut SkjesolWing OK39.48+5.1411.18
6Per BjørkhaugTIF Viking41.12+6.3811.42
7Tormod DahlenRingerike OL41.29+6.5511.47
8Gunnar J. AlsakerÅrstad IL42.19+7.4512.01
9Per VoldFana IL42.33+7.5912.05
10Sigvald RobberstadHalsnøy OL43.02+8.2812.13
11Lars Martin GjeinStokke IL43.41+9.0712.24
12Per HauglandÅrstad IL44.03+9.2912.30
13Per Anders FlesjøOK Moss45.57+11.2313.03
14Bjørn SandelienHeming Orientering46.44+12.1013.16
15Hans Jørgen LoeFossekallen IL51.03+16.2914.30
16Harald RisnesFana IL55.21+20.4715.43
17Dan HaagerupTisvilde Hegn OK1.01.24+26.5017.26
18Jakob NygaardTIF Viking1.07.09+32.3519.04
19Jan R LienBergens TF1.07.10+32.3619.04
20Trond FeiringHamar OK1.20.16+45.4222.48
21Ørn MidttunBergens TF1.27.12+52.3824.46
22Finn HultgrenBallerup OK1.40.09+1.05.3528.27
Steinar SlettemarkStord Orienteringdiskvalifisert
Torbjørn StokkeSogndal ILdiskvalifisert
Ingolf DybvikIL Soliddiskvalifisert
Svein - Erik HeggenesVoss ILdiskvalifisert

H 75-

3 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne SæterhaugByåsen IL31.2710.29
2Gunnar ØsterbøFreidig32.45+1.1810.55
3Olav TotlandFana IL34.45+3.1811.35
4Otto Grahl-NielsenBergens TF40.02+8.3513.20
5Tore S. RasmussenTIF Viking40.12+8.4513.24
6Axel IngvaldsenTIF Viking42.33+11.0614.11
7Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL46.46+15.1915.35
8Bjørn StrømmeTIF Viking1.02.13+30.4620.44
9Gunnar TambergBallerup OK1.07.47+36.2022.35
10Einar SolheimGneist, IL1.10.01+38.3423.20

H 80-

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar HoffIL Tyrving52.3817.32
2Hermann KobbeltvedtTIF Viking55.12+2.3418.24
3Oddmund SøvikGneist, IL56.00+3.2218.40

H 85-

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brynjulf ForsethOL Trollelg59.1319.44
2Kjell GjersdalStavanger Orienteringsklubb1.10.30+11.1723.30
3Roald NydalÅrstad IL1.14.47+15.3424.55

D 50 A kort

3 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger SchibstedRøyken OL45.3815.12
2Benedicte Monstad FleslandGneist, IL47.15+1.3715.45
3Else Margrethe LarsenFjellhug/Vereide IL55.20+9.4218.26
4Esther Bohrer BrogliOLV Baselland1.00.31+14.5320.10
5Pilar MiguelCOTA1.02.25+16.4720.48
6Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL1.04.31+18.5321.30
7Aagot HartmannRøyken OL1.41.29+55.5133.49
8Eva KrzywinskiBergens TF1.58.45+1.13.0739.35

H 50 A kort

3 520 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan HauglandÅrstad IL33.369.32
2Jon Petter NielsenNydalens SK39.00+5.2411.04
3Jan Inge LundeGanddal IL41.01+7.2511.39
4Tore LindaasElverum OK44.11+10.3512.33
5Olav BakkenLillomarka OL46.12+12.3613.07
6Åge AashamarFlosta IL50.16+16.4014.16

A direktepåmelding

4 380 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gøril FristadHalden SK35.358.07
2Manuel BrogliOLV Baselland35.54+0.198.11
3Erlend NydalNTNUI36.03+0.288.13
4Andreas HuberHamar OK36.15+0.408.16
5Bjørn MartiniAsker Skiklubb36.45+1.108.23
6Kjersti RønningHamar OK37.40+2.058.35
7Gunnar VatnFrol IL37.44+2.098.36
8Bjørn-Ove TuftNortura BIL38.42+3.078.50
9Stig SolheimEikefjord Il38.48+3.138.51
10Jennie NilssonSävedalens AIK39.22+3.478.59
11Ine HoviÅs-NMBU Orientering42.05+6.309.36
12Øystein GrøvlenNidarøst44.01+8.2610.02
13Ole Hans ØieLøten o-lag44.10+8.3510.05
14Olav KrekenØystese Il44.32+8.5710.10
15Håvard KorsvollGaular Il46.49+11.1410.41
16Arne NyhammerNorwegian Hull Clubb47.39+12.0410.52
17Ragnhild Bergseth ElvestadNordreisa IL47.44+12.0910.53
18Terje GudbrandsenHamar OK47.49+12.1410.55
19Jim OlaussenHalden SK48.14+12.3911.00
20Geir HokholtKolbotn og Skimt OL49.17+13.4211.15
20Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK49.17+13.4211.15
22Irene Felde OlaussenHalden SK52.17+16.4211.56
23Silje Kreken AlmelandByåsen IL52.57+17.2212.05
24Maarit KerkkonenJämsän Retki-Veikot53.53+18.1812.18
25Per ØenMarkane IL54.12+18.3712.22
26Geir HokholtKolbotn og Skimt OL54.50+19.1512.31
27Per FosserIndre Østfold OK54.51+19.1612.31
28Ragnhild BalsvikOsterøy IL56.22+20.4712.52
29Stein-Erik FletenWing OK56.56+21.2112.59
30Monika PekarkovaVSK Mendelu Brno57.00+21.2513.00
31Peichi ChuangOslostudentenes IK57.15+21.4013.04
32Jone Peter ReistadFana IL58.38+23.0313.23
33Johannes GjerstadOsterøy IL1.00.00+24.2513.41
34Kaare SolhjellNOTEAM1.02.18+26.4314.13
35Päivi PitkänenJämsän Retki-Veikot1.03.14+27.3914.26
36Sévérine LongereALCO St Priest1.07.54+32.1915.30
37Derk De Vriesminor1.11.53+36.1816.24
38Alvaro MahouCOTA1.14.43+39.0817.03
39Kristin NilssenMo O Klubb1.29.33+53.5820.26
40Dorine De Vries-Salaminor1.33.48+58.1321.24
41Béatrice FinoCO Ambérieu1.38.49+1.03.1422.33
Pia MolnarMariefors Skidklubbdiskvalifisert

C direktepåmelding

2 340 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind KorsøenÅs-NMBU Orientering22.239.33
2Ørjan Ørjansen SolheimEikefjord Il32.27+10.0413.52
3Johanna HålandNOTEAM36.45+14.2215.42
4Ingrid ReistadFana IL38.10+15.4716.18
5Geir RognsvågFana IL38.53+16.3016.37
6Hilde BergoOslostudentenes IK39.09+16.4616.43
7Jose Van Der Waanederland42.31+20.0818.10
8Elias Helle FeldeBreimsbygda IL46.56+24.3320.03
9Daniel MahouCOTA49.01+26.3820.56

D 80-

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guldborg SøvikGneist, IL1.00.0020.00

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor