Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Smaaleneneløpet, NC lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Smaaleneneløpet, NC lang
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: søndag 26 april 2015

Klasser: Visa alla | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E

D 17-18 E

6 560 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid LundanesEmblem IL59.089.00
2Ingeborg EideByåsen IL1.03.43+4.359.42
3Marie OlaussenFredrikstad SK1.05.19+6.119.57
4Gina GranstedtHalden SK1.07.47+8.3910.19
5Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb1.08.37+9.2910.27
6Line Wegner HodtFossum IF1.09.25+10.1710.34
7Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL1.10.58+11.5010.49
8Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering1.11.15+12.0710.51
9Margrethe WisløffAsker Skiklubb1.11.27+12.1910.53
10Oda SikkelandIL Tyrving1.12.24+13.1611.02
11Åshild Faller RåheimFet OL1.12.54+13.4611.06
12Anne Willkommen EikenKongsberg OL1.13.32+14.2411.12
13Julie NærestadVegårshei IL1.13.53+14.4511.15
14Ingvild C. FleisjeLillomarka OL1.14.35+15.2711.22
15Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)1.15.39+16.3111.31
16Line LaurantsenVaregg Fleridrett1.15.41+16.3311.32
17Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett1.15.56+16.4811.34
18Anniken Helland-HansenIL Tyrving1.16.20+17.1211.38
19Åshild KolstadMo OK1.16.33+17.2511.40
20Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)1.16.42+17.3411.41
21Dorte NarumHamar OK1.17.30+18.2211.48
22Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK1.17.34+18.2611.49
23Dina Sofie AntonsenFredrikstad SK1.17.45+18.3711.51
24Astrid FiskumIL Tyrving1.18.02+18.5411.53
25Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb1.20.34+21.2612.16
26Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1.21.12+22.0412.22
27Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)1.22.59+23.5112.38
28Line SølbergOL Trollelg1.23.11+24.0312.40
29Tonje Aasheim NymarkAskøy OL1.26.59+27.5113.15
30Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering1.27.15+28.0713.18
31Åse BerganNydalens SK1.29.19+30.1113.36
32Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)1.31.06+31.5813.53
33Oda Q FossumFreidig1.33.04+33.5614.11
34Synne Eide RappRaumar Orientering1.34.30+35.2214.24
35Ida AurebekkTorridal IL1.34.43+35.3514.26
36Constance StorvestreVaregg Fleridrett1.35.14+36.0614.31
37Malin SandstadFreidig1.35.33+36.2514.33
38Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett1.38.45+39.3715.03
39Emilie WestinPorsgrunn OL1.42.54+43.4615.41
40Kristin Sagosen SmebyKongsberg OL1.48.00+48.5216.27
41Emma ArnesenByåsen IL1.48.26+49.1816.31
42Aleksandra FilipowskaRaumar Orientering2.01.07+1.01.5918.27
43Emilie Liabakk EriksenByåsen IL2.01.39+1.02.3118.32
0Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert
0Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orienteringbrutt
0Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orienteringbrutt
0Weronika FortuniakRaumar Orienteringbrutt
0Sigrid BjørgenHamar OKbrutt
0Sofie Skyttersæter IversenHeming Orienteringbrutt
0Marthe RamstadFet OLbrutt
0Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)brutt
Sigrid Marie Ståhl VikFredrikstad SKdiskvalifisert

D 19-20 E

7 440 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje VassendPorsgrunn OL1.04.028.36
2Karen Oline KolstadFreidig1.04.54+0.528.43
3Sigrid AlexandersenFossum IF1.04.58+0.568.43
4Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering1.06.33+2.318.56
5Anine AhlsandNydalens SK1.07.26+3.249.03
6Andrine BenjaminsenLillomarka OL1.09.15+5.139.18
7Eirin Svanøe-HafstadFrol IL1.10.19+6.179.27
8Synnøve BråtenVegårshei IL1.11.09+7.079.33
9Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb1.11.59+7.579.40
10Julie HjortlandLarvik OK1.13.31+9.299.52
11Evine Westli AndersenLøten o-lag1.17.00+12.5810.20
12Frida SætherFreidig1.17.06+13.0410.21
13Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering1.17.31+13.2910.25
14Marte Hoff HagenByåsen IL1.17.33+13.3110.25
15Ragnhild HjermstadFossum IF1.18.10+14.0810.30
16Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK1.19.49+15.4710.43
17Silje ArntzenAsker Skiklubb1.21.22+17.2010.56
18Åsne Skram TrømborgKongsberg OL1.23.31+19.2911.13
19Helene OmdalSandnes IL (Rogaland)1.24.14+20.1211.19
20Sigrid Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering1.25.35+21.3311.30
21Maren GrandeFrol IL1.28.21+24.1911.52
22Weronika CychIL Tyrving1.35.57+31.5512.53
23Aneta BialkowskaRaumar Orientering1.41.25+37.2313.37
0Nina Asheim BirkelandHalden SKbrutt
0Kristiane Elise OttesenVaregg Fleridrettbrutt
0Ragnhild LøvliAsker Skiklubbbrutt
0Nora Hui AndersenHamar OKbrutt

D 21-E

8 600 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kamilla OlaussenFredrikstad SK1.08.127.55
2Mari FastingHalden SK1.10.18+2.068.10
3Tone WigemyrBækkelagets SK1.11.24+3.128.18
4Sabine HauswirthHalden SK1.11.27+3.158.18
5Maren Jansson HaverstadNTNUI1.11.38+3.268.19
6Ida Marie Næss BjørgulHalden SK1.13.16+5.048.31
7Anne M Hausken NordbergNydalens SK1.13.30+5.188.32
8Marte NarumNydalens SK1.13.59+5.478.36
9Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK1.14.21+6.098.38
10Eva JurenikovaHalden SK1.14.44+6.328.41
11Linn HokholtNTNUI1.15.50+7.388.49
12Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering1.16.28+8.168.53
13Emma JohanssonFredrikstad SK1.17.46+9.349.02
14Ingjerd MyhreJärla Orientering1.18.34+10.229.08
15Audhild Bakken RognstadNTNUI1.21.35+13.239.29
16Hanna Haugen NordbrødenHalden SK1.22.29+14.179.35
17Therese HaareKonnerud IL1.22.51+14.399.38
18Lone BrochmannBækkelagets SK1.24.26+16.149.49
19Bodil HelgerudHalden SK1.25.01+16.499.53
20Iliana IlievaHalden SK1.25.58+17.469.59
21Anna UlvensøenNTNUI1.26.07+17.5510.00
22Siri UlvestadNydalens SK1.26.18+18.0610.02
23Guro TorpeFrol IL1.27.45+19.3310.12
24Elena RoosHalden SK1.28.20+20.0810.16
25Hanne NøvikNydalens SK1.28.46+20.3410.19
26Louise OramNydalens SK1.28.57+20.4510.20
27Tone E LyeIL Tyrving1.29.59+21.4710.27
28Marit KahrsHalden SK1.31.06+22.5410.35
29Anneke Hald BjørgumJärla Orientering1.31.54+23.4210.41
30Emilie Westli AndersenLøten o-lag1.33.03+24.5110.49
31Christiane TrösseVaregg Fleridrett1.33.19+25.0710.51
32Fredrikke Nohr MothNTNUI1.34.51+26.3911.01
33Anette JuveliKonnerud IL1.36.12+28.0011.11
34Marion HuberNydalens SK1.40.25+32.1311.40
35Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK1.41.47+33.3511.50
36Kristine FjellangerNTNUI1.44.00+35.4812.05
37Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering1.44.50+36.3812.11
38Monika TopinkovaKristiansand OK1.53.56+45.4413.14
39Cristina LuisNydalens SK1.54.06+45.5413.16
40Hedvig ÅstebølNTNUI1.55.55+47.4313.28
41Thalia BertschingerNydalens SK2.06.18+58.0614.41
42Camilla ØhmanNTNUI2.14.20+1.06.0815.37
43Ewa GwozdzRaumar Orientering2.22.38+1.14.2616.35
44Karoline Dahl FosbyNTNUI2.32.43+1.24.3117.45
0Marit IsachsenAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Agata StankiewiczRaumar Orienteringdiskvalifisert
0Helen PalmerHalden SKdiskvalifisert
0Hollie OrrHalden SKdiskvalifisert
0Malin JakobssonNydalens SKbrutt
0Mathilde RundhaugFrol ILbrutt
0Lene Godager KaasBækkelagets SKbrutt
0Kristine FjeldboNTNUIbrutt
0Marta UlvensøenNTNUIbrutt

H 17-18E

8 480 m, 63 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon Raadal BjørloHalden SK59.096.58
2Audun HeimdalKonnerud IL1.01.46+2.377.17
3Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb1.01.50+2.417.17
4Peter NordbrødenHalden SK1.06.25+7.167.49
5Trygve Kristoffer LøvliHalden SK1.06.54+7.457.53
6Knut AasheimOppsal Orientering1.07.52+8.438.00
7Anders HagaRaumar Orientering1.08.03+8.548.01
8Einar LundKongsberg OL1.09.53+10.448.14
9Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK1.10.27+11.188.18
10Erlend Nilsen SandnesEmblem IL1.11.04+11.558.22
11Eirik Langedal BreivikNydalens SK1.12.12+13.038.30
12Trygve HeggedalKongsberg OL1.12.31+13.228.33
13Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering1.12.48+13.398.35
14Ole Jakob OlsrødStokke IL1.13.09+14.008.37
15Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1.13.41+14.328.41
16Olav Schmitt GranHalden SK1.13.48+14.398.42
17Kjetil MølnvikFreidig1.15.07+15.588.51
18Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn1.15.32+16.238.54
19Petter Vangen LunåsmoTynset IF1.15.44+16.358.55
20Sverre Bang StøengHamar OK1.17.07+17.589.05
21Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb1.17.16+18.079.06
22Martin Borge HeirFossum IF1.17.58+18.499.11
23Håvard Landro SvingheimKonnerud IL1.18.58+19.499.18
24Olav Andreas RemmenOL Trollelg1.19.46+20.379.24
25Sam LunøeNydalens SK1.19.50+20.419.24
26Johannes BordalRingsaker OK1.20.17+21.089.28
27Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett1.21.02+21.539.33
28Marius PyttenKristiansand OK1.21.31+22.229.36
29Brage JørumByåsen IL1.21.52+22.439.39
30Vegard MyhreKristiansand OK1.22.16+23.079.42
31Tarjei HoloFossum IF1.22.19+23.109.42
32Magnus WølnebergIL Tyrving1.24.05+24.569.54
33Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn1.24.18+25.099.56
34Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK1.24.48+25.3910.00
35Anders NyaasTynset IF1.25.26+26.1710.04
36Vegard MyklemyrEiker OL1.26.03+26.5410.08
37Are WigaardOppsal Orientering1.26.49+27.4010.14
38Håvard EidsmoFreidig1.26.57+27.4810.15
39Erlend Kvittum NytrøenTynset IF1.27.06+27.5710.16
40Kristoffer NygårdVaregg Fleridrett1.28.07+28.5810.23
41Herman Aarstrand KirsteSkien OK1.32.08+32.5910.51
42Jørgen Kjos BarkenæsFet OL1.33.53+34.4411.04
43Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering1.34.08+34.5911.06
44Kristian NyhusKristiansand OK1.34.13+35.0411.06
45Kristian Reiersen JensenKristiansand OK1.37.45+38.3611.31
46Hallvard Arntzen FossSandefjord OK1.38.17+39.0811.35
47Ole KostølKristiansand OK1.38.27+39.1811.36
48Torkel ReinhartsenKristiansand OK1.39.40+40.3111.45
49Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering1.39.47+40.3811.46
50Ole Martin EdstrømOppsal Orientering1.40.25+41.1611.50
51Emil Morgenlie SkeiNydalens SK1.40.44+41.3511.52
52Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn1.41.45+42.3611.59
53Sander Hildebrand RogndokkenFet OL1.42.52+43.4312.07
54Jostein TandbergNydalens SK1.44.13+45.0412.17
55Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1.52.12+53.0313.13
56Henrik Chr. HirschIF Trauma1.54.02+54.5313.26
57Przemyslaw ZuchmanskiRaumar Orientering1.56.17+57.0813.42
58Fredrik Ramstad HoffFossum IF2.07.54+1.08.4515.04
0Petter Norsted KildeboHalden SKdiskvalifisert
0Petter MarkhusVerdal OKdiskvalifisert
0Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OKdiskvalifisert
0Sturla FrydenlundSturla, IFdiskvalifisert
0Ludvig RødnesOppsal Orienteringbrutt

H 19-20E

9 900 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas SølbergOL Trollelg1.10.537.09
2Markus HolterHalden SK1.10.57+0.047.10
3Anders Felde OlaussenHalden SK1.11.42+0.497.14
4Dag BlandkjennKristiansand OK1.11.45+0.527.14
5Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett1.11.51+0.587.15
6Olai Stensland LillevoldFossum IF1.12.18+1.257.18
7Vegard Rønning HuberHamar OK1.13.30+2.377.25
8Sigur HeggedalKongsberg OL1.13.49+2.567.27
9Oskar StørmerFossum IF1.13.59+3.067.28
10Eivind HøydalNydalens SK1.14.51+3.587.33
11Jon NilsenKristiansand OK1.16.19+5.267.42
12Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn1.16.46+5.537.45
13Magne JutulstadNTNUI1.17.14+6.217.48
14Erik Olsvik DengerudNydalens SK1.19.09+8.167.59
15Jonas RessemFrol IL1.21.43+10.508.15
16Vegard RessemFrol IL1.22.38+11.458.20
17Håvard IrgensFossum IF1.23.28+12.358.25
18Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering1.24.18+13.258.30
19Matias Hodne HanischKristiansand OK1.25.00+14.078.35
20Krzysztof RzencaRaumar Orientering1.25.23+14.308.37
21Johan Otto MunkebyFrol IL1.26.14+15.218.42
22Øyvind WiggenByåsen IL1.26.41+15.488.45
23Tord HaflanNydalens SK1.28.52+17.598.58
24Steinar KollerudLillomarka OL1.29.00+18.078.59
25Elias T. MølnvikFossum IF1.30.33+19.409.08
26Vebjørn TandbergNydalens SK1.31.08+20.159.12
27Vetle ChristiansenRaumar Orientering1.32.13+21.209.18
27Rein Helle MårdalenFreidig1.32.13+21.209.18
29Bjørn André AaslundFet OL1.37.58+27.059.53
30Simen BordalFossum IF1.39.36+28.4310.03
31Endre AaenStjørdals-Blink Orientering1.41.17+30.2410.13
32Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering1.52.20+41.2711.20
0Dovydas FreimontasKristiansand OKdiskvalifisert
0Are Smeland NygårdseterVegårshei ILbrutt
0Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OKbrutt

H 21-E

13 150 m, 108 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eskil KinnebergIFK Göteborg1.23.586.23
2Baptiste RollierKristiansand OK1.24.07+0.096.23
3Carl Godager KaasBækkelagets SK1.25.01+1.036.27
4Bjørn EkebergIL Tyrving1.25.07+1.096.28
5Hans Gunnar OmdalKristiansand OK1.26.56+2.586.36
6Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering1.26.57+2.596.36
7Anders TiltnesIL Tyrving1.27.03+3.056.37
8Martin VisterFrol IL1.27.53+3.556.40
9Wojciech KowalskiIL Tyrving1.28.05+4.076.41
10Audun WeltzienIL Tyrving1.28.23+4.256.43
11Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL1.28.32+4.346.43
12Vegard RuttenborgNTNUI1.29.18+5.206.47
13Jon Aukrust OsmoenNTNUI1.29.25+5.276.47
14Yngve SkogstadFrol IL1.29.34+5.366.48
15Ulf Forseth IndgaardFrol IL1.30.02+6.046.50
16Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK1.31.04+7.066.55
17Nicholas OskarssonLillomarka OL1.31.32+7.346.57
18Espen WeltzienJärla Orientering1.31.59+8.016.59
19Eirik Kamstrup HovindNTNUI1.32.08+8.107.00
20Johannes PohjalaKristiansand OK1.32.11+8.137.00
21Mattias KarlssonHalden SK1.32.49+8.517.03
22Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering1.33.17+9.197.05
23Sindre ØsthagenFredrikstad SK1.33.49+9.517.08
24Bojan BlumensteinNydalens SK1.33.54+9.567.08
25Matthew SpeakeLillomarka OL1.34.00+10.027.08
26Sindre RønningFossum IF1.34.15+10.177.10
27Alan CherryVaregg Fleridrett1.34.18+10.207.10
28Emil AhlbäckFossum IF1.34.39+10.417.11
29Øystein SørensenNydalens SK1.34.46+10.487.12
30Ivar LundanesEmblem IL1.35.21+11.237.15
31Morten Jarvis WestergårdJärla Orientering1.35.46+11.487.16
32Øyvind HelgerudHalden SK1.35.51+11.537.17
33Eirik Martens SvensenKristiansand OK1.36.03+12.057.18
34Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett1.36.08+12.107.18
35Anders VisterNydalens SK1.36.37+12.397.20
36Mats NordbrødenJärla Orientering1.37.09+13.117.23
37Magne DæhliHalden SK1.37.15+13.177.23
38Vegard Brun SagaIL Tyrving1.37.46+13.487.26
39Patrik MartnerIFK Göteborg1.38.18+14.207.28
40Rasmus Rørholt TheisenNTNUI1.38.43+14.457.30
41Daniel MarstonBækkelagets SK1.39.14+15.167.32
42Jim Øystein NybråtenIL Tyrving1.39.19+15.217.33
43Kjetil OkkenhaugNTNUI1.39.28+15.307.33
44Fredrik EliassonHalden SK1.39.32+15.347.34
45Håvard VassendenFrol IL1.39.52+15.547.35
46Leon Russell - KeelyLillomarka OL1.39.53+15.557.35
47Håvard HagaNydalens SK1.39.56+15.587.35
47Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett1.39.56+15.587.35
49Fabian WennerbergVaregg Fleridrett1.40.56+16.587.40
50Sindre SandvenFossum IF1.41.18+17.207.42
51Florian HowaldTampereen Pyrintö1.42.22+18.247.47
52Ove BaardsgaardOL Trollelg1.42.55+18.577.49
53Johannes NarumVaregg Fleridrett1.43.00+19.027.49
53Torben Christian WendlerRaumar Orientering1.43.00+19.027.49
55David GottfridssonLillomarka OL1.43.01+19.037.50
56Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL1.44.08+20.107.55
57Martin HosetNTNUI1.44.15+20.177.55
58Ragnar TonjerNydalens SK1.44.31+20.337.56
59Mathias Stensland LillevoldNTNUI1.44.56+20.587.58
60Christian BøenKristiansand OK1.45.26+21.288.01
61Magne HagaRaumar Orientering1.45.31+21.338.01
62Bjørn LundanesNTNUI1.46.43+22.458.06
63Mikkel SørensenNTNUI1.47.00+23.028.08
64Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering1.47.11+23.138.09
65Jonas Klausen EspedalNTNUI1.48.22+24.248.14
66Sverre Waaler KaasNydalens SK1.48.40+24.428.15
67Simen AamodtNTNUI1.49.16+25.188.18
68Halvor Eid NielsenNTNUI1.49.35+25.378.20
69Seppo JärvinenNTNUI1.49.37+25.398.20
70Lacho IlievHalden SK1.51.05+27.078.26
71Johan Asphjell BjørnaasFrol IL1.52.56+28.588.35
72Asgeir Bakken RognstadEmblem IL1.53.00+29.028.35
73Ståle GjelstenKristiansand OK1.53.30+29.328.37
74Klaus Klausen EspedalNTNUI1.54.02+30.048.40
75Dag LofthusNTNUI1.54.30+30.328.42
76Thomas NipenNydalens SK1.54.37+30.398.42
77Lars OwrenFreidig1.56.53+32.558.53
78Harald KalagerNTNUI1.58.07+34.098.58
79Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK1.58.22+34.249.00
80Jørgen FiskumFrol IL1.58.24+34.269.00
81Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett1.58.25+34.279.00
82Erik GustafssonNTNUI1.59.10+35.129.03
83Lukasz CharubaRaumar Orientering2.00.06+36.089.07
84Mathias DrageKongsberg OL2.01.29+37.319.14
85Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK2.01.47+37.499.15
86Niklas ProforsNTNUI2.02.09+38.119.17
87Erik PerssonOppsal Orientering2.02.58+39.009.21
88Øystein Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb2.03.54+39.569.25
89Gustav FiskumNTNUI2.04.54+40.569.29
90Ove Antvord HaugereidLøten o-lag2.04.55+40.579.29
91Simen Eid NielsenNTNUI2.05.37+41.399.33
92Knut Sveinung RekaaFreidig2.05.56+41.589.34
93Per WiréhnAsker Skiklubb2.06.39+42.419.37
94Magnus JohanssonKristiansand OK2.07.46+43.489.42
95Oskar RøenVaregg Fleridrett2.10.22+46.249.54
96Eirik Jansson HaverstadNydalens SK2.13.03+49.0510.07
97Mattis HoltFreidig2.13.23+49.2510.08
98Ludovic MaillardKongsberg OL2.19.39+55.4110.37
99Rafal PodzinskiUKS Orientus Lodz2.26.00+1.02.0211.06
100Øivind Thorvald Due TrierNydalens SK2.38.11+1.14.1312.01
0Sindre Østgulen DeiszNTNUIdiskvalifisert
0Kyongsa RiNydalens SKdiskvalifisert
0Antonio Martínez PérezHalden SKdiskvalifisert
0Paul SirumFrol ILbrutt
0Sindre JohannessenFreidigbrutt
0Mats DahlénKristiansand OKbrutt
0Adrian OpheimNTNUIbrutt
Carl Petter LyngenFrol ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor