Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM-Sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM-Sprint
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: søndag 21 august 2011

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16N | D 15-16 | D 17- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16N | H 15-16 | H 17- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | C1,5 | A2,3

Frol IL

37 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Gøril Rønning SundD 17- (10)15.276.09
1Ragne MunkebyD 11-12 (6)10.597.19
1Stian SundsvikH 15-16 (12)13.585.33
1Lars SkjesetH 17- (11)14.084.51
2Kajsa Stina SandstadD 15-16 (11)15.33+0.516.47
2Ane Marte VatnD 11-12 (6)11.03+0.047.22
2Isa Mari SandstadD 17- (10)16.04+0.376.24
2Jonas RessemH 15-16 (12)14.43+0.455.51
2Carl Petter LyngenH 17- (11)14.57+0.495.08
3Sara ProforsD 17- (10)17.25+1.586.56
3Marius Østraat RøkkeH 11-12 (6)10.52+1.457.14
3Johan Asphjell BjørnaasH 17- (11)15.18+1.105.15
4Line SundsvikD 17- (10)17.59+2.327.09
4Marie Wold StavrumD 15-16 (11)16.29+1.477.11
4Ulf Forseth IndgaardH 17- (11)15.31+1.235.19
5Kine Sofie SandstadD 17- (10)19.43+4.167.51
5Tora Green MatbergD 15-16 (11)17.27+2.457.37
5Johan Otto MunkebyH 15-16 (12)15.15+1.176.04
5Yngve SkogstadH 17- (11)15.35+1.275.21
6Vegard RessemH 15-16 (12)15.38+1.406.13
6Andreas MagerøyH 17- (11)15.45+1.375.24
7Johannes OkkenhaugH 15-16 (12)15.41+1.436.14
7Espen SundsvikH 17- (11)16.16+2.085.35
8Heidi Smestad PedersenD 15-16 (11)20.59+6.179.09
8Paul SirumH 17- (11)16.18+2.105.36
9Øystein HaugH 17- (11)16.52+2.445.47
10Jan Inge JacobsenH 40- (15)19.42+4.147.50
11Thomas LillevestreH 17- (11)17.55+3.476.09
Frida H. FaanesN-åpen (12)13.348.55
June MunkebyN-åpen (12)19.2512.46
Linnea MunkebyN-åpen (12)22.2614.45
Mathilde MunkebyN-åpen (12)15.3110.12
Martin StavrumN-åpen (12)17.0211.12
Mari Andrea K GrevskottD -10 (1)12.028.01
Marius RessemH -10 (5)13.158.50
Rannveig JørgensenD 17- (10)diskvalifisert
Martine RøkkeD 13-14 (7)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor