Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM-Sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM-Sprint
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: søndag 21 august 2011

Byåsen IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Brage JørumH 13-14 (9)14.376.22
3Johannes LøvåsH 13-14 (9)17.00+2.237.25

Forra IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Line Moen KorstadD 40- (10)19.21+1.178.26
Andreas KorstadN-åpen (12)22.1414.37

Frol IL

37 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Gøril Rønning SundD 17- (10)15.276.09
1Ragne MunkebyD 11-12 (6)10.597.19
1Stian SundsvikH 15-16 (12)13.585.33
1Lars SkjesetH 17- (11)14.084.51
2Kajsa Stina SandstadD 15-16 (11)15.33+0.516.47
2Ane Marte VatnD 11-12 (6)11.03+0.047.22
2Isa Mari SandstadD 17- (10)16.04+0.376.24
2Jonas RessemH 15-16 (12)14.43+0.455.51
2Carl Petter LyngenH 17- (11)14.57+0.495.08
3Sara ProforsD 17- (10)17.25+1.586.56
3Marius Østraat RøkkeH 11-12 (6)10.52+1.457.14
3Johan Asphjell BjørnaasH 17- (11)15.18+1.105.15
4Line SundsvikD 17- (10)17.59+2.327.09
4Marie Wold StavrumD 15-16 (11)16.29+1.477.11
4Ulf Forseth IndgaardH 17- (11)15.31+1.235.19
5Kine Sofie SandstadD 17- (10)19.43+4.167.51
5Tora Green MatbergD 15-16 (11)17.27+2.457.37
5Johan Otto MunkebyH 15-16 (12)15.15+1.176.04
5Yngve SkogstadH 17- (11)15.35+1.275.21
6Vegard RessemH 15-16 (12)15.38+1.406.13
6Andreas MagerøyH 17- (11)15.45+1.375.24
7Johannes OkkenhaugH 15-16 (12)15.41+1.436.14
7Espen SundsvikH 17- (11)16.16+2.085.35
8Heidi Smestad PedersenD 15-16 (11)20.59+6.179.09
8Paul SirumH 17- (11)16.18+2.105.36
9Øystein HaugH 17- (11)16.52+2.445.47
10Jan Inge JacobsenH 40- (15)19.42+4.147.50
11Thomas LillevestreH 17- (11)17.55+3.476.09
Frida H. FaanesN-åpen (12)13.348.55
June MunkebyN-åpen (12)19.2512.46
Linnea MunkebyN-åpen (12)22.2614.45
Mathilde MunkebyN-åpen (12)15.3110.12
Martin StavrumN-åpen (12)17.0211.12
Mari Andrea K GrevskottD -10 (1)12.028.01
Marius RessemH -10 (5)13.158.50
Rannveig JørgensenD 17- (10)diskvalifisert
Martine RøkkeD 13-14 (7)diskvalifisert

Malvik IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Hilde ForbordD 40- (10)19.17+1.138.25

NTNUI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Henriette RuudD 17- (10)20.42+5.158.14

OK Skøynar

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Oscar LyngenH 11-12 (6)9.076.04
2Knut H HaugA2,3 (3)15.31+2.376.46
6Kirsten Marie LynumD 17- (10)20.18+4.518.05
8Ine FjærD 17- (10)26.36+11.0910.35
10Anders IsraelssonH 15-16 (12)18.18+4.207.17

OL Trollelg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Geir PaulsenH 40- (15)17.23+1.556.55

Steinkjer OK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Eirin Svanøe-HafstadD 15-16 (11)14.426.25
1Trond Svanøe-HafstadH 50- (2)16.397.16
1Kari GrindbergD 40- (10)18.047.53
2Anders IversenH 13-14 (9)16.04+1.277.00
3Norunn DengerudD 15-16 (11)15.59+1.176.58
3Åse Ingvild GræeA2,3 (3)30.10+17.1613.10
4Trygve LægranH 13-14 (9)17.22+2.457.35
4Karl Aksel JermstadH 15-16 (12)15.14+1.166.04
4Kjersti DengerudD 13-14 (7)17.22+3.098.38
5Marit Ishol SkoganD 13-14 (7)19.46+5.339.50
6Vibeke DengerudD 11-12 (6)15.19+4.2010.12
11Martin Aas WærumH 15-16 (12)23.13+9.159.14
Vegard JermstadN-åpen (12)1.49.251.11.59
Sigrid Anna JermstadD 17- (10)diskvalifisert
Pål WærumH 50- (2)diskvalifisert
Rolf KarsetH 60- (3)diskvalifisert

Stjørdals-Blink Orientering

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jakob HaugenH 40- (15)15.286.09
1Maiken Økern HågårdD 13-14 (7)14.137.04
2Audun Wanvik HaugenH 11-12 (6)10.06+0.596.44
3Eivind FurunesH 15-16 (12)14.48+0.505.53
3Jon Arne GlomsrudH 40- (15)15.48+0.206.17
3Susanne Eide HaugD 13-14 (7)17.06+2.538.30
4Ane Nielsen SolbergD 11-12 (6)11.35+0.367.43
5Ole Wanvik HaugenH 13-14 (9)18.01+3.247.52
5Monica HægstadD 40- (10)20.17+2.138.51
5Bård Øyvind SolbergH 40- (15)17.23+1.556.55
6Sondre KorstadH 13-14 (9)19.03+4.268.19
6Hans Jørgen SveenH 11-12 (6)20.20+11.1313.33
6Mette WanvikD 40- (10)21.26+3.229.21
7Sigrid SolheimD 15-16 (11)19.46+5.048.37
7Margit EideD 40- (10)22.45+4.419.56
8Øyvind SolheimH 13-14 (9)26.24+11.4711.31
8Endre AaenH 15-16 (12)16.56+2.586.44
9Elisabeth SveenD 15-16 (11)23.35+8.5310.17
9Henrik Nielsen SolbergH 15-16 (12)17.27+3.296.57
Hanna Grønseth MedeN-åpen (12)18.5012.23
Marie Nielsen SolbergN-åpen (12)18.4512.20
Sigrid Wanvik HaugenD 15-16 (11)diskvalifisert
Ellen NielsenD 40- (10)diskvalifisert
Rita Helen SveenD 40- (10)diskvalifisert
Håvard HågårdH 40- (15)diskvalifisert

Verdal OK

33 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sondre Gjedrem LundH 11-12N (1)11.027.15
1Kristian MidthjellH 60- (3)18.439.18
1Morten SvebergH 70- (1)16.528.23
2Per GrandeH 40- (15)15.29+0.016.10
2Sigrid Hallem SolumD 13-14 (7)16.33+2.208.14
2Sverre KristoffersenH 60- (3)20.11+1.2810.02
3Sigrid Vehus SkjerveD 11-12 (6)11.07+0.087.24
4Håkon GrandeH 11-12 (6)16.44+7.3711.09
4Marte SvebergD 40- (10)20.16+2.128.51
4Vidar SkjerveH 40- (15)15.50+0.226.18
5Sofie HallemD 11-12 (6)12.59+2.008.39
5Pål Larsen SvebergH 11-12 (6)19.01+9.5412.40
6Maren GrandeD 15-16 (11)17.43+3.017.44
6Mia Larsen SvebergD 13-14 (7)21.33+7.2010.43
7Martin Gjedrem LundH 13-14 (9)21.21+6.449.19
7Tor Ove HallemH 40- (15)17.42+2.147.03
9Marius EnesH 40- (15)19.14+3.467.39
10Bente GreenD 15-16 (11)26.34+11.5211.36
10Jon SivertsenH 17- (11)17.10+3.025.53
11Inge HafstadH 40- (15)19.59+4.317.57
12Sigve LundsaunetH 15-16 (12)23.18+9.209.16
12Stein MarkhusH 40- (15)23.02+7.349.10
Maren BjørkenN-åpen (12)19.4813.01
Trude MarkhusN-åpen (12)15.079.56
Martin SkjerveN-åpen (12)17.4111.38
Martin GrandeH -10 (5)24.2616.17
Tore MarkhusH -10 (5)17.0211.21
Fredrik Vehus SkjerveH -10 (5)13.599.19
Ole Larsen SvebergH -10 (5)18.3512.23
Petter MarkhusH 13-14 (9)diskvalifisert
Ivar Larsen SvebergH 40- (15)diskvalifisert
Ann Sissel VehusD 40- (10)diskvalifisert
Kjell LundsaunetH 40- (15)diskvalifisert

Wing OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sindre JohannesenA2,3 (3)12.545.37
8Per Ivar SkinderhaugH 40- (15)17.54+2.267.07

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor