Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM-Sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM-Sprint
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: søndag 21 august 2011

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16N | D 15-16 | D 17- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16N | H 15-16 | H 17- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | C1,5 | A2,3

N-åpen

1 520 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Maren BjørkenVerdal OK19.4813.01
Frida H. FaanesFrol IL13.348.55
Vegard JermstadSteinkjer OK1.49.251.11.59
Andreas KorstadForra IL22.1414.37
Trude MarkhusVerdal OK15.079.56
Hanna Grønseth MedeStjørdals-Blink Orientering18.5012.23
June MunkebyFrol IL19.2512.46
Linnea MunkebyFrol IL22.2614.45
Mathilde MunkebyFrol IL15.3110.12
Martin SkjerveVerdal OK17.4111.38
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering18.4512.20
Martin StavrumFrol IL17.0211.12

D -10

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Mari Andrea K GrevskottFrol IL12.028.01

D 11-12

1 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragne MunkebyFrol IL10.597.19
2Ane Marte VatnFrol IL11.03+0.047.22
3Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK11.07+0.087.24
4Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering11.35+0.367.43
5Sofie HallemVerdal OK12.59+2.008.39
6Vibeke DengerudSteinkjer OK15.19+4.2010.12

D 13-14

2 010 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering14.137.04
2Sigrid Hallem SolumVerdal OK16.33+2.208.14
3Susanne Eide HaugStjørdals-Blink Orientering17.06+2.538.30
4Kjersti DengerudSteinkjer OK17.22+3.098.38
5Marit Ishol SkoganSteinkjer OK19.46+5.339.50
6Mia Larsen SvebergVerdal OK21.33+7.2010.43
Martine RøkkeFrol ILdiskvalifisert

D 15-16

2 290 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirin Svanøe-HafstadSteinkjer OK14.426.25
2Kajsa Stina SandstadFrol IL15.33+0.516.47
3Norunn DengerudSteinkjer OK15.59+1.176.58
4Marie Wold StavrumFrol IL16.29+1.477.11
5Tora Green MatbergFrol IL17.27+2.457.37
6Maren GrandeVerdal OK17.43+3.017.44
7Sigrid SolheimStjørdals-Blink Orientering19.46+5.048.37
8Heidi Smestad PedersenFrol IL20.59+6.179.09
9Elisabeth SveenStjørdals-Blink Orientering23.35+8.5310.17
10Bente GreenVerdal OK26.34+11.5211.36
Sigrid Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert

D 17-

2 510 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gøril Rønning SundFrol IL15.276.09
2Isa Mari SandstadFrol IL16.04+0.376.24
3Sara ProforsFrol IL17.25+1.586.56
4Line SundsvikFrol IL17.59+2.327.09
5Kine Sofie SandstadFrol IL19.43+4.167.51
6Kirsten Marie LynumOK Skøynar20.18+4.518.05
7Henriette RuudNTNUI20.42+5.158.14
8Ine FjærOK Skøynar26.36+11.0910.35
Sigrid Anna JermstadSteinkjer OKdiskvalifisert
Rannveig JørgensenFrol ILdiskvalifisert

D 40-

2 290 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari GrindbergSteinkjer OK18.047.53
2Hilde ForbordMalvik IL19.17+1.138.25
3Line Moen KorstadForra IL19.21+1.178.26
4Marte SvebergVerdal OK20.16+2.128.51
5Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering20.17+2.138.51
6Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering21.26+3.229.21
7Margit EideStjørdals-Blink Orientering22.45+4.419.56
Ann Sissel VehusVerdal OKdiskvalifisert
Ellen NielsenStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert
Rita Helen SveenStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert

H -10

1 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Martin GrandeVerdal OK24.2616.17
Tore MarkhusVerdal OK17.0211.21
Marius RessemFrol IL13.158.50
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK13.599.19
Ole Larsen SvebergVerdal OK18.3512.23

H 11-12

1 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oscar LyngenOK Skøynar9.076.04
2Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering10.06+0.596.44
3Marius Østraat RøkkeFrol IL10.52+1.457.14
4Håkon GrandeVerdal OK16.44+7.3711.09
5Pål Larsen SvebergVerdal OK19.01+9.5412.40
6Hans Jørgen SveenStjørdals-Blink Orientering20.20+11.1313.33

H 11-12N

1 520 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre Gjedrem LundVerdal OK11.027.15

H 13-14

2 290 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage JørumByåsen IL14.376.22
2Anders IversenSteinkjer OK16.04+1.277.00
3Johannes LøvåsByåsen IL17.00+2.237.25
4Trygve LægranSteinkjer OK17.22+2.457.35
5Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering18.01+3.247.52
6Sondre KorstadStjørdals-Blink Orientering19.03+4.268.19
7Martin Gjedrem LundVerdal OK21.21+6.449.19
8Øyvind SolheimStjørdals-Blink Orientering26.24+11.4711.31
Petter MarkhusVerdal OKdiskvalifisert

H 15-16

2 510 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian SundsvikFrol IL13.585.33
2Jonas RessemFrol IL14.43+0.455.51
3Eivind FurunesStjørdals-Blink Orientering14.48+0.505.53
4Karl Aksel JermstadSteinkjer OK15.14+1.166.04
5Johan Otto MunkebyFrol IL15.15+1.176.04
6Vegard RessemFrol IL15.38+1.406.13
7Johannes OkkenhaugFrol IL15.41+1.436.14
8Endre AaenStjørdals-Blink Orientering16.56+2.586.44
9Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering17.27+3.296.57
10Anders IsraelssonOK Skøynar18.18+4.207.17
11Martin Aas WærumSteinkjer OK23.13+9.159.14
12Sigve LundsaunetVerdal OK23.18+9.209.16

H 17-

2 910 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars SkjesetFrol IL14.084.51
2Carl Petter LyngenFrol IL14.57+0.495.08
3Johan Asphjell BjørnaasFrol IL15.18+1.105.15
4Ulf Forseth IndgaardFrol IL15.31+1.235.19
5Yngve SkogstadFrol IL15.35+1.275.21
6Andreas MagerøyFrol IL15.45+1.375.24
7Espen SundsvikFrol IL16.16+2.085.35
8Paul SirumFrol IL16.18+2.105.36
9Øystein HaugFrol IL16.52+2.445.47
10Jon SivertsenVerdal OK17.10+3.025.53
11Thomas LillevestreFrol IL17.55+3.476.09

H 40-

2 510 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering15.286.09
2Per GrandeVerdal OK15.29+0.016.10
3Jon Arne GlomsrudStjørdals-Blink Orientering15.48+0.206.17
4Vidar SkjerveVerdal OK15.50+0.226.18
5Geir PaulsenOL Trollelg17.23+1.556.55
5Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering17.23+1.556.55
7Tor Ove HallemVerdal OK17.42+2.147.03
8Per Ivar SkinderhaugWing OK17.54+2.267.07
9Marius EnesVerdal OK19.14+3.467.39
10Jan Inge JacobsenFrol IL19.42+4.147.50
11Inge HafstadVerdal OK19.59+4.317.57
12Stein MarkhusVerdal OK23.02+7.349.10
Ivar Larsen SvebergVerdal OKdiskvalifisert
Håvard HågårdStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert
Kjell LundsaunetVerdal OKdiskvalifisert

H 50-

2 290 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK16.397.16
Pål WærumSteinkjer OKdiskvalifisert

H 60-

2 010 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian MidthjellVerdal OK18.439.18
2Sverre KristoffersenVerdal OK20.11+1.2810.02
Rolf KarsetSteinkjer OKdiskvalifisert

H 70-

2 010 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten SvebergVerdal OK16.528.23

A2,3

2 290 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre JohannesenWing OK12.545.37
2Knut H HaugOK Skøynar15.31+2.376.46
3Åse Ingvild GræeSteinkjer OK30.10+17.1613.10

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor