Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Elgdilten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Elgdilten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: mandag 9 juni 2014

D -10

2 310 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Marie KravdalGjø-Vard OL30.0313.00
Mari Ovidia RanestadHamar OK34.5115.05
Mathea Spets StorhovFreidig20.418.57

D 11-12

2 310 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alexandra LinløkkenØstmarka OK19.178.20
2Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK20.01+0.448.39
3Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb21.10+1.539.09
4Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK23.20+4.0310.06
5Berthe TesloHadeland OL27.00+7.4311.41
6Astrid RognstadHadeland OL29.03+9.4612.34
7Martine SkjelsvikLillehammer OK29.18+10.0112.41
8Noor DirroMåren OK30.09+10.5213.03

D 13-14

2 960 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Robøle LienHamar OK25.148.31
2Lotte Sølvsberg NorenHamar OK32.43+7.2911.03
3Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF33.06+7.5211.10
4Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK33.50+8.3611.25
5Anna Vangen LunåsmoTynset IF35.34+10.2012.00
6Emma RyenHamar OK35.50+10.3612.06
7Ingeborg RognstadHadeland OL36.49+11.3512.26
8Carmen DirroMåren OK36.56+11.4212.28
9Anna RenolenWing OK38.40+13.2613.03
10Kamilla LomeHamar OK41.33+16.1914.02
11Synne SolbergGjø-Vard OL47.55+22.4116.11
12Carina SveenElverum OK48.51+23.3716.30
13Ingvild SnuggerudGjø-Vard OL1.02.44+37.3021.11

D 13-16C

2 490 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helene KrokfossØstmarka OK33.3613.29
2Camilla GlomsåsOdal OL - Orientering1.17.31+43.5531.07

D 13-16N

1 780 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linnea Valaker EdvardsenMåren OK25.4114.25
2Mari Mc Cartthy RørlienFossum IF26.42+1.0115.00
3Anna Austad SveenRaumar Orientering32.25+6.4418.12

D 15-16

3 700 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF35.499.40
2Anine LomeHamar OK37.49+2.0010.13
3Heidi Therese WiestVang OL44.17+8.2811.58
4Ragnhild EideByåsen IL46.07+10.1812.27
5Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering47.01+11.1212.42
6Emilie Liabakk EriksenByåsen IL53.41+17.5214.30
7Marit SveenHamar OK58.47+22.5815.53
8Julie BakkeFossum IF1.02.09+26.2016.47
9Agnes Lindstad BørresenHamar OK1.04.28+28.3917.25
Sigrid SnuggerudGjø-Vard OLdiskvalifisert
Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IFdiskvalifisert

D 17-C

2 490 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eli Ringstad LienGjø-Vard OL22.419.06
2Liv Andrea Falck-Ytter PedersenGjø-Vard OL23.54+1.139.35
3Mari Norgård PetershagenHamar OK27.13+4.3210.55
4Ann-Cecilie Blom-HagenHamar OK29.32+6.5111.51
5Elisabeth RuudFredrikstad SK35.17+12.3614.10
6Barbro Falck-YtterGjø-Vard OL35.38+12.5714.18
7Lene OskalHamar OK36.33+13.5214.40
8Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering38.51+16.1015.36
9Linda FredhHamar OK40.11+17.3016.08
10Silje Marie NordvikAsker Skiklubb40.43+18.0216.21
11Wenche BrobakkenSynnfjell OK40.52+18.1116.24
12Maja Seigerud HaugenLunderseter IL41.30+18.4916.40
13Anne Moian NydalAsker Skiklubb41.57+19.1616.50
14Marita JohanssonMarkbygdens Ok51.15+28.3420.34
15Heidi LohneOdal OL - Orientering51.54+29.1320.50
16Mona Sandaker MyklesetVang OL52.52+30.1121.13
17Kjersti FrøislandVang OL1.00.11+37.3024.10
Jørill GjeitnesMolde og Omegn IFdiskvalifisert

D 17-N

1 780 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Toril Berg-DomaasKolbotn og Skimt OL20.1011.19
2Sonja SnuggerudGjø-Vard OL27.45+7.3515.35
3Marissa Penelope BergersenEidskog OL47.33+27.2326.42
4Tina BjørnstadRaumar Orientering52.59+32.4929.45

D 17-20

4 430 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eldbjørg NarumFossum IF44.5410.08
2Johanne LægranNydalens SK49.44+4.5011.13
3Kristine FjeldRingsaker OK50.38+5.4411.25
4Mathea GjeitnesMolde og Omegn IF51.43+6.4911.40
5Oda LægranNydalens SK1.08.58+24.0415.34
6Christina SveenElverum OK1.14.52+29.5816.53

D 21-

4 430 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elin BjervaLarvik OK37.578.33
2Marion HuberTynset IF43.10+5.139.44
3Britt Ingunn NydalNTNUI45.14+7.1710.12
4Ingvild GjessingVang OL46.36+8.3910.31
5Anna-Thekla TonjerElverum OK56.39+18.4212.47
6Selma TonjerNydalens SK56.41+18.4412.47
7Linda EngenRaumar Orientering57.01+19.0412.52
8Else Kristine LienLøten o-lag1.05.00+27.0314.40
9Hildegunn LindstadOL Toten-Troll1.05.01+27.0414.40
10Kristin UlvesethVang OL1.05.57+28.0014.53
11Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL1.06.12+28.1514.56
12Ina Catharina StorrønningByåsen IL1.06.55+28.5815.06
13Lina Undrum MariussenOppsal Orientering1.09.14+31.1715.37
14Unni ØygardLøten o-lag1.12.35+34.3816.23

D 35-

3 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julie Finsrud LandeEidskog OL39.2010.37 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Tone Bleken RudVang OL40.39+1.1910.59
3Astrid KravdalGjø-Vard OL41.41+2.2111.15
4Heidi TronbølFet OL43.49+4.2911.50
5Gunn Mariken BjervaDrangedal OL51.50+12.3014.00
6Line Merete LibakLøten o-lag52.37+13.1714.13
7Kristine GaarderBrandval/Kongsvinger OK59.37+20.1716.06
8Berit HerstadBækkelagets SK1.19.40+40.2021.31

D 40-

3 590 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF41.2311.31
2Yngvild MalmoVang OL46.01+4.3812.49
3Katrine BakkeFossum IF49.12+7.4913.42
4Gunn Elin RudiHadeland OL53.23+12.0014.52
5Anne Berit RørlienFossum IF1.13.47+32.2420.33

D 45-

3 460 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torunn Spets StorhovFreidig32.579.31
2Anne Marit BordalRingsaker OK33.04+0.079.33
3Kjersti Holt HanssenMåren OK36.31+3.3410.33
4Hege SolerødGjø-Vard OL41.06+8.0911.52
5Hilde ForbordMalvik IL44.34+11.3712.52
6Anne-Grete AustadRaumar Orientering46.29+13.3213.26
7Trine BjervaDrangedal OL48.01+15.0413.52
8Laila Høiås HerlyngGrue IL48.45+15.4814.05
9Marianne SveenElverum OK51.22+18.2514.50
10Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering56.18+23.2116.16
11Sigrun SigurjonsdottirRingsaker OK1.34.03+1.01.0627.10

D 50-

3 460 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vanja StaffOL Toten-Troll38.2411.05
2Kjersti NarumOL Vallset/Stange42.11+3.4712.11
3Ingrid RavnanOL Toten-Troll43.02+4.3812.26
4Nina-Beate LiabakkByåsen IL44.26+6.0212.50
5Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF54.25+16.0115.43

D 55-

3 460 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari NatvigNittedal OL38.5311.14
2Wenche BjørnstadRingsaker OK39.34+0.4111.26
3Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange41.21+2.2811.57
4Guri LarssenLillehammer OK49.28+10.3514.17
5Inger Marie ØygardLøten o-lag1.02.30+23.3718.03
6Anne SørumRingsaker OK1.09.09+30.1619.59
7Turid GiilRond OL1.14.37+35.4421.33

D 60-

2 910 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gro SolnørdalRudsbygd IL38.3413.15
2Margrete JørandliGjø-Vard OL39.34+1.0013.35
3Dagrunn UrsethVingelen IL44.33+5.5915.18
4Elle M. MelbyeHeming Orientering44.49+6.1515.24
5Berit RøsteRingsaker OK45.56+7.2215.47
6Bente Tangen WikstrømRingsaker OK55.22+16.4819.01
7Eva TaraldrudIndre Østfold OK55.29+16.5519.03
8Kari UndrumElverum OK1.07.27+28.5323.10
Sylvia AndersenElverum OKdiskvalifisert

D 65-

2 910 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit TyldumRudsbygd IL47.1216.13
2Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL47.56+0.4416.28
3Sidsel SandelienHeming Orientering54.46+7.3418.49
4Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL58.34+11.2220.07
5Kirsten BakkeGjø-Vard OL1.02.15+15.0321.23
6Berit EskerudLillehammer OK1.57.53+1.10.4140.30
Kari VikerhaugenOdal OL - Orienteringdiskvalifisert
Åse Karin ThorsbergBrandval/Kongsvinger OKdiskvalifisert

D 70-

2 910 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tea ForbergRond OL55.1618.59
2Odbjørg NordengRudsbygd IL1.01.21+6.0521.04
3Grete VestbyVarteig OL1.09.55+14.3924.01
4Hjordis ØvreåsBotne SK1.11.17+16.0124.29
Anne-Britt NilsenKjelsås ILdiskvalifisert

D 75-

2 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK50.0517.12

H -10

2 310 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ragnar LandeEidskog OL30.0112.59
Lars LienGjø-Vard OL28.3712.23
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK26.2111.24
Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL41.1117.49
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL27.1011.45
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll37.4516.20

H 11-12

2 310 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even BordalRingsaker OK18.117.52
2Jørgen SchjølbergTynset IF19.36+1.258.29
3Sander Tonjer FingarsenElverum OK22.34+4.239.46
4Birk ThorstensenOppsal Orientering23.45+5.3410.16
5Vegard RanestadHamar OK25.31+7.2011.02
6Anton ØyvindssonRingsaker OK25.47+7.3611.09
7Simen Olsen KirkevikHamar OK27.00+8.4911.41
8Marius BakkeFossum IF27.30+9.1911.54
9Nikolai RenolenWing OK27.51+9.4012.03
10Martin ReinemoHamar OK35.49+17.3815.30
11Mats LindaasElverum OK42.55+24.4418.34
12Gaute LindaasElverum OK46.35+28.2420.09
Sondre Robøle LienHamar OKdiskvalifisert

H 13-14

2 960 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even LindaasElverum OK23.478.02
2Simen Spets StorhovFreidig24.39+0.528.19
3Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering25.59+2.128.46
4Gaute Kvittum NytrøenTynset IF26.27+2.408.56
5Eskil FrøislandVang OL26.36+2.498.59
6Erik Hæstad BjørnstadFossum IF27.14+3.279.12
7Njaal Ellegaard MelbyHamar OK28.58+5.119.47
8Are LodgaardByåsen IL29.18+5.319.53
9Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK31.03+7.1610.29
10Petter Liabakk EriksenByåsen IL31.50+8.0310.45
11Fredrik SveenVang OL32.49+9.0211.05
12Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange36.23+12.3612.17
13Jonas VindalWing OK36.54+13.0712.27
14Johan StorebakkenHamar OK39.53+16.0613.28
15Elias ØhmanGjø-Vard OL45.16+21.2915.17
16Even LundeVarteig OL49.35+25.4816.45

H 13-16C

2 490 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kasper MelgalvisVang OL29.3111.51
2Ole Anders GlomsåsOdal OL - Orientering39.21+9.5015.48

H 13-16N

1 780 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans Erik SandelinRotsundelv IL17.5510.03
2Lasse GulheimKolbotn og Skimt OL46.22+28.2726.02
3Knut Egil Sjønneng SjøenOdal OL - Orientering1.54.26+1.36.311.04.17

H 15-16

3 700 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Petter Vangen LunåsmoTynset IF32.278.46
2Oskar Spets StorhovFreidig34.31+2.049.19
3Johannes BordalRingsaker OK36.12+3.459.47
4Mathias VindalFreidig38.15+5.4810.20
5Erlend Kvittum NytrøenTynset IF39.31+7.0410.40
6Lavran ThorstensenOppsal Orientering41.30+9.0311.12
7Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering42.26+9.5911.28
8Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF43.04+10.3711.38
9Per Ivar ReinemoHamar OK44.53+12.2612.07
10Samuel BraatenOdal OL - Orientering54.18+21.5114.40
11Sivert SeimHamar OK55.08+22.4114.54
12Sverre NarumOL Vallset/Stange58.06+25.3915.42
13Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OK58.34+26.0715.49
14Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK1.11.42+39.1519.22
15Håvard HovdeRingsaker OK1.38.23+1.05.5626.35
Emil Bjørnstad StrandRaumar Orienteringdiskvalifisert

H 17-C

2 490 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Runar ThorstensenOppsal Orientering23.209.22
2Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering27.25+4.0511.00
3Øystein TangeråsNOTEAM27.39+4.1911.06
4Sondre ØstbyeElverum OK28.19+4.5911.22
5Leif Arne NytrøenTynset IF28.28+5.0811.25
6Tormod AamodtOdal OL - Orientering29.46+6.2611.57
7Øystein SnuggerudGjø-Vard OL29.59+6.3912.02
8Gaute SkjelsvikLillehammer OK31.08+7.4812.30
9Even SmedstadLunderseter IL38.51+15.3115.36
10Tor SætabergetLunderseter IL39.40+16.2015.55
11Magne JohansenVang OL41.41+18.2116.44

H 17-N

1 780 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sven TonjerIL Tyrving43.0424.11

H 17-20

4 670 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristian GræsliHamar OK38.118.10
2Vegard Rønning HuberHamar OK38.31+0.208.14
3Ivar Jevne ArnesenHamar OK39.21+1.108.25
4Sverre Bang StøengHamar OK41.43+3.328.55
5Jørgen ElisenbergHamar OK43.28+5.179.18
6Henrik BordalRingsaker OK46.27+8.169.56
7Krister HovdeRingsaker OK53.32+15.2111.27
8Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering55.47+17.3611.56
Andreas Bjørke SollienOL Toten-Trolldiskvalifisert

H 21-

4 850 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard LucasenVaajakosken Terä33.486.58
2Kenneth BilstadVang OL36.37+2.497.32
3Anders VisterRaumar Orientering37.08+3.207.39
4Sindre RønningFossum IF37.43+3.557.46
5Sverre Waaler KaasNydalens SK39.09+5.218.04
6Sindre JohannessenFreidig42.25+8.378.44
7Johs HjelmstadBækkelagets SK45.52+12.049.27
8Brynjar Larsen BakkenNTNUI47.39+13.519.49
9Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK50.15+16.2710.21
10Stian OverskeidIndre Østfold OK54.20+20.3211.12
11Frode KonstIL Tyrving59.53+26.0512.20
12Pål Ekeberg SchjerveHamar OK1.01.57+28.0912.46
13Kjetil MolundIL Tyrving1.03.22+29.3413.03
14Ole Underthun JohansenIL Tyrving1.10.06+36.1814.27
15Marius StaffOL Toten-Troll1.11.46+37.5814.47
16Audun FingarsenElverum OK1.24.59+51.1117.31
Øystein BakkenNTNUIdiskvalifisert
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orienteringdiskvalifisert

H 35-

4 430 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering34.317.47
2Pål StenbergVang OL38.04+3.338.35
3Henrik Bleken RudVang OL48.10+13.3910.52

H 40-

4 430 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eivind LandeEidskog OL37.128.23
2Martin ØhmanGjø-Vard OL38.22+1.108.39
3Harald BakkeFossum IF38.30+1.188.41
4Geir SchjølbergTynset IF40.35+3.239.09
5Håkon DåsnesVang OL41.27+4.159.21
6Hans JevanordFossum IF43.44+6.329.52
7Ulf Erik StrandBrandval/Kongsvinger OK44.31+7.1910.02
8Pål WinsentsMåren OK44.48+7.3610.06
9Asgeir LiumFet OL45.16+8.0410.13
10Anders SollienOL Toten-Troll45.46+8.3410.19
11Kyrre GranFet OL48.13+11.0110.53
12Øyvind LienGjø-Vard OL49.01+11.4911.03
13Pål JevanordOL Trollo56.34+19.2212.46
14Even ErlienGjø-Vard OL1.04.59+27.4714.40
15Tormod KleppaLillehammer OK1.20.55+43.4318.15
Lars Karelius NoerBrandval/Kongsvinger OKdiskvalifisert

H 45-

3 700 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jens Even StorhovFreidig31.058.24
2Jon-Anders BordalRingsaker OK32.29+1.248.46
3Jan Ola PedersenVang OL33.59+2.549.11
4Svein Erik LarsenRingsaker OK37.14+6.0910.03
5Tom RøiseRingsaker OK38.01+6.5610.16
6Christian GrotnesIL Tyrving38.55+7.5010.31
7Tommy OlsenHamar OK39.35+8.3010.41
8Øyvind SchjelderupFreidig39.37+8.3210.42
9Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering39.44+8.3910.44
10Agnar RenolenWing OK41.24+10.1911.11
11Bjørn Gaute HerlyngGrue IL41.26+10.2111.11
12Harald StorrønningByåsen IL41.33+10.2811.13
13Guttorm L EggeOslostudentenes IK42.04+10.5911.22
14Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering42.56+11.5111.36
15Einar TesloHadeland OL43.58+12.5311.52
16Jon Ivar BergersenEidskog OL45.14+14.0912.13
17Rune StræteFreidig47.25+16.2012.48
18Frode ØdegårdstuenSynnfjell OK47.48+16.4312.55
19Øyvind EdvardsenRingsaker OK49.48+18.4313.27
20Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL50.28+19.2313.38
21Jon VindalWing OK51.14+20.0913.50
22Terje LinløkkenØstmarka OK51.45+20.4013.59
23Kjetil JacobsenHamar OK51.55+20.5014.01
24Svein ThorsbergGrue IL53.09+22.0414.21
25Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL54.06+23.0114.37
26Geir Arne LodgaardByåsen IL54.30+23.2514.43
27Stig DahleMolde og Omegn IF56.29+25.2415.15
28Amund GlomsåsOdal OL - Orientering56.53+25.4815.22

H 50-

3 590 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn SolbergseterAustmarka IL35.349.54
2Nils Harald StaffOL Toten-Troll37.40+2.0610.29
3Bjarte LindstadOL Toten-Troll42.56+7.2211.57
4Terje SchjølbergRøros IL44.35+9.0112.25
5Jens Erik MjølnerødHalden SK46.14+10.4012.52
6Johan LundeIL Koll47.20+11.4613.11
7Stein Magnus MoenGrue IL47.26+11.5213.12
8Geir PaulsenOL Trollelg51.00+15.2614.12
Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Tormod JensenSarpsborg OLdiskvalifisert

H 55-

3 590 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils HæstadFossum IF32.529.09
2Arnfinn PedersenGjø-Vard OL38.02+5.1010.35
3Petter GullikstadRøros IL39.11+6.1910.54
4Øyvind SørlieHadeland OL39.46+6.5411.04
5Karl Aasmund ErøyOK Moss40.48+7.5611.21
6Arild NordsveenRingsaker OK41.03+8.1111.26
7Claes-H. UngerLillomarka OL41.11+8.1911.28
8Harald ØstbyeElverum OK42.06+9.1411.43
9Tor StrandRaumar Orientering43.19+10.2712.03
10Morten KarlsenMåren OK44.18+11.2612.20
11Helge EriksenByåsen IL45.00+12.0812.32
12Bård NatvigNittedal OL47.27+14.3513.13
13Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL48.29+15.3713.30
14Ole Hans ØieLøten o-lag51.18+18.2614.17
15Jan SveenRaumar Orientering52.23+19.3114.35
16Erik HaugenRingsaker OK52.56+20.0414.44
17Roar NydalAsker Skiklubb1.04.33+31.4117.58
18Rune MoianAsker Skiklubb1.11.48+38.5620.00

H 60-

3 460 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje WikstrømRingsaker OK29.218.28
2Terje TangenRingsaker OK30.46+1.258.53
3Are EriksenOslostudentenes IK31.07+1.468.59
4Ola BroxOL Toten-Troll32.14+2.539.18
5Asbjørn SchjerveLøten o-lag33.02+3.419.32
6Øystein RuudFredrikstad SK35.14+5.5310.10
7Einar Kristian LundeVarteig OL35.57+6.3610.23
8Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering35.58+6.3710.23
9Einar LienLøten o-lag37.08+7.4710.43
10Stein NordviElverum OK37.15+7.5410.45
11Per Hermann KrøgerMåren OK39.23+10.0211.22
12Petter NæssOppsal Orientering41.10+11.4911.53
13Ole Edvard GjerstadbergetOdal OL - Orientering41.12+11.5111.54
14Bent GalborgenSkaukameratene OL42.27+13.0612.16
14Knut MalmoRingsaker OK42.27+13.0612.16
16Terje HansenVingelen IL42.51+13.3012.23
17Roar SætabergetLunderseter IL57.37+28.1616.39
18Steinar MariussenElverum OK1.02.01+32.4017.55

H 65-

3 460 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut SkjesetVang OL33.239.38
2Olav HøiåsVang OL34.13+0.509.53
3Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering39.13+5.5011.20
4Tormod PrestrudRudsbygd IL39.26+6.0311.23
5Knut WikstrømRingsaker OK40.11+6.4811.36
6Jon FærdenKolbotn og Skimt OL40.32+7.0911.42
7Harald BakkeGjø-Vard OL46.56+13.3313.33
8Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering48.40+15.1714.03
9Paul SkjakerHadeland OL49.16+15.5314.14
10Paul Martin BergRudsbygd IL49.43+16.2014.22
11Nils Olav VennevikFreidig52.26+19.0315.09
12Hasse BergstrømIL Tyrving52.35+19.1215.11
13John Birger SkansenRudsbygd IL53.30+20.0715.27
14Jacob HygenFreidig56.22+22.5916.17
Per Oskar LarsenIndre Østfold OKdiskvalifisert

H 70-

2 910 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders TaraldrudIndre Østfold OK33.1311.24
2Helge BjaalandHeming Orientering34.48+1.3511.57
3Roar ForbordMalvik IL35.12+1.5912.05
4Magne SmelandVang OL36.35+3.2212.34
5Pär-Erik JohanssonMarkbygdens Ok38.46+5.3313.19
6Kjell RøkkeIL Tyrving42.59+9.4614.46
7Bjørn SandelienHeming Orientering45.26+12.1315.36
8Hans Petter JevanordRingsaker OK46.18+13.0515.54
9Ronald BjervaDrangedal OL54.01+20.4818.33
10Palle Møller NielsenOdense Orienteringsklub1.04.41+31.2822.13
11Magnar ØvreåsBotne SK1.15.49+42.3626.03

H 75-

2 910 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon TyldumRudsbygd IL35.3212.12
2Iver RognstadHadeland OL56.14+20.4219.19
3Jon Vegard LundeLillehammer OK56.49+21.1719.31
4Gunnar HaugGjø-Vard OL1.03.46+28.1421.54
5Arvid HaugOL Vallset/Stange1.08.45+33.1323.37
Finn VestbyVarteig OLdiskvalifisert

H 80-

2 910 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein M. ForthunKolbotn og Skimt OL1.28.0630.16
2Olaf SmåstuenGjø-Vard OL1.28.57+0.5130.34

N-lang

4 130 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Tor Petter LunåsmoTynset IFdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor