Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Løvspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Løvspretten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: søndag 8 juni 2014

N-åpen

2 480 m, 49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Erlend BakkeFossum IF45.2918.20
Embret Brekke RøhnebækHamar OK36.2714.41
Selma Briskerud HasselvoldGrue IL39.0215.44
Benjamin Andreas BuraasVang OL34.2813.53
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange49.3319.58
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering51.2920.45
Emilia DiesenVang OL51.4220.50
Ola DåsnesVang OL34.3213.55
Amund FlaskerudOL Toten-Troll39.5716.06
Anne FrøislandVang OL38.2215.28
Jeppe August GrundtvigGjø-Vard OL50.5920.33
Jørgen Holm GrønengLillehammer OK35.0014.06
Lasse GulheimKolbotn og Skimt OL47.3519.11
Sivert Høilund DragsethSentrum OK48.1219.26
Ida HøsøienTynset IF37.1515.01
Sander JevanordOL Trollo28.3811.32
Oskar JohansenVang OL49.3620.00
Syverin JohansenVang OL1.08.2827.36
Henriette KrokfossØstmarka OK33.1313.23
Sigurd Langdalen BerntsenRingsaker OK36.5414.52
Jørgen LerFet OL49.0519.47
Marte Libak-FeiringLøten o-lag52.1921.05
Even LienGjø-Vard OL30.4712.24
Tidemann LierBåstad IL Orientering25.4410.22
Mathias LinløkkenØstmarka OK33.1213.23
Tobias Tronbøl LiumFet OL34.0313.43
Håkon LøvsethVang OL48.1419.26
Kristian LøvsethVang OL48.2219.30
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK48.1319.26
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK48.2219.30
Mari Ovidia RanestadHamar OK43.1617.26
Magnus Rørlien JevanordFossum IF30.5512.27
Mads RørlienFossum IF28.5511.39
Guro SchjølbergTynset IF37.1515.01
Emil SkytterenGrue IL36.4314.48
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL1.02.5825.23
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL44.4118.01
Amund Hagberg SolumRond OL1.09.3428.03
Oda Strandlie EngerGjø-Vard OL1.38.0839.34
Varen Haanes StrandlieGjø-Vard OL1.38.0039.30
Ingrid Melgård SveenElverum OK29.3611.56
Amund  Søndmør MartinsenHamar OK52.3421.11
Anne Marte TelstøEtnedal IL39.2015.51
Nikolai TesloHadeland OL1.00.3524.25
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL1.07.3827.16
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL44.4418.02
Ane Wiik MelveRingsaker OK42.2417.05
Sina Wiik MelveRingsaker OK43.4917.40
Josef ØhmanGjø-Vard OL30.2412.15

N-lang

4 550 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eli Ringstad LienGjø-Vard OL34.357.36
2Ellen Strenger LierBåstad IL Orientering45.49+11.1410.04
Tor Petter LunåsmoTynset IFdiskvalifisert

D -10

2 490 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Marie KravdalGjø-Vard OL25.4310.19
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL26.1210.31
Mathea Spets StorhovFreidig24.079.41
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL25.1810.09

D 11-12

2 960 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine KravdalGjø-Vard OL24.188.12
2Alexandra LinløkkenØstmarka OK25.38+1.208.39
3Tora Briskerud HasselvoldGrue IL28.34+4.169.39
4Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK30.00+5.4210.08
5Caroline EideGjø-Vard OL32.24+8.0610.56
6Martine SkjelsvikLillehammer OK33.24+9.0611.17
7Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK36.21+12.0312.16
8Berthe TesloHadeland OL41.43+17.2514.05
9Ida Marie FlågenHeming Orientering43.12+18.5414.35
10Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb48.51+24.3316.30

D 11-12N

2 480 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid RognstadHadeland OL28.2811.28

D 13-14

4 630 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK41.078.52
2Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL44.02+2.559.30
3Tilde EineFossum IF46.11+5.049.58
4Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF50.08+9.0110.49
5Anna Vangen LunåsmoTynset IF50.55+9.4810.59
6Anna RenolenWing OK52.38+11.3111.22
7Ingeborg RognstadHadeland OL1.03.19+22.1213.40
8Kamilla LomeHamar OK1.14.29+33.2216.05
9Synne SolbergGjø-Vard OL1.14.33+33.2616.06
10Charlotte EideGjø-Vard OL1.16.34+35.2716.32
Anna Emilie TorsethGjø-Vard OLdiskvalifisert

D 13-16C

3 260 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Carina SveenElverum OK39.2412.05
2Ingvild SnuggerudGjø-Vard OL44.31+5.0713.39
3Tuva Fossheim AsplinGjø-Vard OL1.01.36+22.1218.53
4Erna Marie Tøfting BakkeGjø-Vard OL1.21.51+42.2725.06
Helene KrokfossØstmarka OKdiskvalifisert

D 13-16N

2 910 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åshild Melgård SveenElverum OK26.359.08
2Anna Austad SveenRaumar Orientering35.36+9.0112.14
3Mari Mccarthy RørlienFossum IF51.57+25.2217.51

D 15-16

5 490 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF42.427.46
2Åshild Faller RåheimFet OL46.45+4.038.30
3Anine LomeHamar OK47.45+5.038.41
4Ragnhild EideByåsen IL49.32+6.509.01
5Ane Holm GrønengLillehammer OK49.33+6.519.01
6Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF49.45+7.039.03
7Agnes Lindstad BørresenHamar OK50.54+8.129.16
8Marit SveenHamar OK54.09+11.279.51
9Heidi Therese WiestVang OL55.08+12.2610.02
10Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering1.00.06+17.2410.56
11Emilie Liabakk EriksenByåsen IL1.05.10+22.2811.52
12Sigrid SnuggerudGjø-Vard OL1.15.54+33.1213.49

D 17-C

3 260 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin UlvesethVang OL37.0811.23
2Jørill GjeitnesMolde og Omegn IF43.18+6.1013.16
2Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering43.18+6.1013.16
4Sissel BolstadTynset IF43.52+6.4413.27
5Silje SkjelsvikLillehammer OK49.00+11.5215.01
6Guro MoOL Toten-Troll51.30+14.2215.47
7Anne Marie StenbergHamar OK54.33+17.2516.43
8Bente GrøndalenHamar OK57.24+20.1617.36
9Marit Melgård SveenElverum OK58.16+21.0817.52
10Ingvild StrandlieGjø-Vard OL59.34+22.2618.16
11Maren SogstadGjø-Vard OL1.01.27+24.1918.50
12Trine Sommerfelt StenbergLillehammer OK1.03.11+26.0319.22
13Karine Hagesæther FossStavanger Orienteringsklubb1.03.35+26.2719.30
14Ellen B. KlausenStavanger Orienteringsklubb1.03.39+26.3119.31
15Marita JohanssonMarkbygdens Ok1.05.05+27.5719.57
16Wenche BrobakkenSynnfjell OK1.05.13+28.0520.00
17Linda FredhHamar OK1.08.46+31.3821.05
18Lene FinstadKongsberg OL1.16.44+39.3623.32
Celine VistedGjø-Vard OLdiskvalifisert

D 17-N

2 910 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vibeke Tøfting BakkeGjø-Vard OL31.0510.40
2Maja Seigerud HaugenLunderseter IL36.36+5.3112.34
3Toril Berg-DomaasKolbotn og Skimt OL39.11+8.0613.27
4Sonja SnuggerudGjø-Vard OL42.44+11.3914.41
5Marte ChristensenOppsal Orientering46.44+15.3916.03
6Tina BjørnstadRaumar Orientering1.13.29+42.2425.15

D 17-AK

4 260 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kine Sofie SandstadFrol IL41.589.51
2Hege SolerødGjø-Vard OL42.50+0.5210.03
3Anna-Thekla TonjerElverum OK42.52+0.5410.03
4Selma TonjerNydalens SK44.23+2.2510.25
5Ina Catharina StorrønningByåsen IL45.41+3.4310.43
6Linda EngenRaumar Orientering48.01+6.0311.16
7Gunn Elin RudiHadeland OL48.10+6.1211.18
8Christina SveenElverum OK49.38+7.4011.39
9Marianne SveenElverum OK51.46+9.4812.09
10Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL54.02+12.0412.41
11Guro KlausenStavanger Orienteringsklubb1.02.14+20.1614.36
12Anne Berit RørlienFossum IF1.24.55+42.5719.56
13Anne Karin ElisenbergHamar OK1.36.32+54.3422.39
Ruth-Marie Høilund LerFet OLdiskvalifisert
Stine HolmenHamar OKdiskvalifisert

D 17-20

6 460 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eldbjørg NarumFossum IF54.548.29
2Mathea GjeitnesMolde og Omegn IF1.23.33+28.3912.56

D 21-

8 110 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marion HuberTynset IF1.08.058.23
2Elin BjervaLarvik OK1.10.10+2.058.39
3Mari Jevne ArnesenNTNUI1.11.20+3.158.47
4Marte Fallbakken BergeNTNUI1.36.25+28.2011.53

D 35-

6 460 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid KravdalGjø-Vard OL1.00.299.21
2Gunn Mariken BjervaDrangedal OL1.00.54+0.259.25
3Heidi TronbølFet OL1.01.03+0.349.27
4Randi HøilundSentrum OK1.04.01+3.329.54
5Monica HalvorsenVang OL1.32.58+32.2914.23
6Berit HerstadBækkelagets SK2.11.39+1.11.1020.22

D 40-

5 490 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde GrønengLillehammer OK45.308.17
2Yngvild MalmoVang OL52.58+7.289.38
3Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll53.59+8.299.49
4Turid Wiik MelveRingsaker OK56.24+10.5410.16
5Ann Elin FlågenHeming Orientering1.04.09+18.3911.41
6Reidun O. KarlsenLillehammer OK1.15.05+29.3513.40
Anne Kjersti BriskerudGrue ILdiskvalifisert
Valborg MadslienLillehammer OKdiskvalifisert

D 45-

4 820 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torunn Spets StorhovFreidig40.368.25
2Anne Marit BordalRingsaker OK45.11+4.359.22
3Unn Mette KlopbakkenSynnfjell OK47.24+6.489.50
4Eirin LodgaardRaufoss IL Orientering47.34+6.589.52
5Anita StensethSynnfjell OK52.17+11.4110.50
6Anne-Grete AustadRaumar Orientering52.44+12.0810.56
7Trine BjervaDrangedal OL53.56+13.2011.11
8Hilde ForbordMalvik IL56.34+15.5811.44
9Kari Melgård SveenElverum OK58.21+17.4512.06
10Marianne MyklebustHamar OK1.09.45+29.0914.28
11Katarina LundinVästervärmlands Ok1.41.20+1.00.4421.01
Kjersti VestengenHamar OKdiskvalifisert

D 50-

4 820 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti RønningHamar OK41.198.34
2Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL49.02+7.4310.10
3Vanja StaffOL Toten-Troll49.19+8.0010.13
4Ingrid RavnanOL Toten-Troll49.23+8.0410.14
5Nina-Beate LiabakkByåsen IL50.24+9.0510.27
6Line Asplin GrundtvigGjø-Vard OL54.07+12.4811.13
7Gro Hege LudvigsenMåren OK1.03.23+22.0413.09
8Hege HeibergHadeland OL1.06.46+25.2713.51
9Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering1.08.19+27.0014.10
10Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF1.13.09+31.5015.10
Anne-Guri JevneHamar OKdiskvalifisert

D 55-

4 260 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange45.1510.37
2Toril EineFossum IF59.07+13.5213.52
Wenche BjørnstadRingsaker OKdiskvalifisert
Anne SørumRingsaker OKdiskvalifisert

D 60-

3 930 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gro SolnørdalRudsbygd IL39.5110.08
2Margrete JørandliGjø-Vard OL40.26+0.3510.17
3Sidsel StorihleRingsaker OK43.17+3.2611.00
4Sylvia AndersenElverum OK43.48+3.5711.08
5Elle M. MelbyeHeming Orientering47.02+7.1111.58
6Eva TaraldrudIndre Østfold OK1.11.33+31.4218.12
7Kari UndrumElverum OK1.12.52+33.0118.32

D 65-

3 170 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv FeiringHamar OK37.1211.44
2Marit TyldumRudsbygd IL42.09+4.5713.17
3Gunn Kari HygenFreidig43.50+6.3813.49
4Mona HaugerBrandval/Kongsvinger OK45.16+8.0414.16
5Sissel RavnsborgHamar OK45.32+8.2014.21
5Åse Karin ThorsbergBrandval/Kongsvinger OK45.32+8.2014.21
7Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL45.36+8.2414.23
8Kirsten BakkeGjø-Vard OL45.45+8.3314.25
9Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL47.01+9.4914.49
10Randi Aas FjæstadHamar OK48.03+10.5115.09
11Inger HalckMåren OK48.54+11.4215.25
12Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL53.49+16.3716.58
Turid Margrete ArnesenGrue ILdiskvalifisert

D 70-

2 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odbjørg NordengRudsbygd IL38.5113.52
2Siri HestadHamar OK43.12+4.2115.25
3Inger Johanne RuudHamar OK49.32+10.4117.41
4Grete VestbyVarteig OL50.36+11.4518.04
5Vesle Mari PranOdal OL - Orientering57.46+18.5520.37
6Hjordis ØvreåsBotne SK1.25.05+46.1430.23
7Åse KonstElverum OK1.46.25+1.07.3438.00

D 75-

2 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger E. VamnesHamar OK49.4717.46
Synøve AmundsenKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

D 80-

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inga-Britt MalmGarphyttans If1.14.0426.27

H -10

2 490 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jo Randar HolmøyHadeland OL58.4323.34
Lars LienGjø-Vard OL23.079.17
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK22.168.56
Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL27.4811.09
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL29.2311.48
Tobias Sommerfelt StenbergLillehammer OK20.598.25
Harald Haanes StrandlieGjø-Vard OL23.569.36
Anders TaraldsenLillehammer OK26.5210.47

H 11-12

2 960 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering21.197.12
2Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL23.34+2.157.57
3Sjur Holm GrønengLillehammer OK24.56+3.378.25
4Grunde IsaksætreGrue IL26.04+4.458.48
5Jørgen SchjølbergTynset IF33.59+12.4011.28
6Mats LindaasElverum OK35.07+13.4811.51
7Even BordalRingsaker OK35.25+14.0611.57
8Jakob HøsøienTynset IF35.28+14.0911.58
9Marius BakkeFossum IF37.09+15.5012.33
10Sander Tonjer FingarsenElverum OK37.10+15.5112.33
11Birk ThorstensenOppsal Orientering39.01+17.4213.10
12Vegard RanestadHamar OK41.06+19.4713.53
13Theodor LierBåstad IL Orientering45.55+24.3615.30
14Nikolai RenolenWing OK52.32+31.1317.44

H 11-12N

2 480 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind TelstøEtnedal IL39.1515.49
2Gaute LindaasElverum OK45.23+6.0818.17

H 13-14

4 630 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even LindaasElverum OK35.177.37
2Njaal Ellegaard MelbyHamar OK36.12+0.557.49
3Even KarlsenLillehammer OK36.44+1.277.56
4Erik Hæstad BjørnstadFossum IF37.12+1.558.02
5Simen Spets StorhovFreidig38.02+2.458.12
6Are LodgaardByåsen IL41.16+5.598.54
7Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering42.38+7.219.12
8Eskil FrøislandVang OL44.13+8.569.33
9Gaute Kvittum NytrøenTynset IF45.37+10.209.51
10Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange46.17+11.009.59
11Alf Briskerud HasselvoldGrue IL49.03+13.4610.35
12Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK50.01+14.4410.48
13Frikk DukefossLillehammer OK51.31+16.1411.07
14Even LundeVarteig OL51.51+16.3411.11
15Jon Magnus SmestadOL Toten-Troll51.57+16.4011.13
16Petter Liabakk EriksenByåsen IL52.30+17.1311.20
17Fredrik SveenVang OL53.23+18.0611.31
18Jostein KarlsenLillehammer OK54.17+19.0011.43
19Johan StorebakkenHamar OK1.12.15+36.5815.36
20Elias ØhmanGjø-Vard OL1.22.45+47.2817.52
21Jonas VindalWing OK1.22.53+47.3617.54

H 13-16C

3 260 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre SkytterenGrue IL39.5112.13
2Even Strandlie EngerGjø-Vard OL59.14+19.2318.10
3Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering59.42+19.5118.18
4Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering1.07.18+27.2720.38
Petter Stensli ForsethLøten o-lagdiskvalifisert

H 13-16N

2 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Erik SandelinRotsundelv IL35.2712.10

H 15-16

6 460 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Anders FlågenHeming Orientering50.537.52
2Petter Vangen LunåsmoTynset IF51.48+0.558.01
3Johannes BordalRingsaker OK52.03+1.108.03
4Oskar Spets StorhovFreidig52.20+1.278.06
5Mathias VindalFreidig54.09+3.168.22
6Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering1.00.43+9.509.23
7Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF1.02.47+11.549.43
8Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK1.06.41+15.4810.19
9Sindre Vestengen LianLillomarka OL1.12.01+21.0811.08
10Jørgen Kjos BarkenæsFet OL1.24.34+33.4113.05

H 17-C

3 260 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Runar ThorstensenOppsal Orientering28.108.38
2Einar Kristian LundeVarteig OL29.46+1.369.07
3Lars  StorslettHamar OK30.33+2.239.22
4Leif Arne NytrøenTynset IF33.09+4.5910.10
5Martin SkytterenGrue IL33.17+5.0710.12
6Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL33.40+5.3010.19
7Tor SætabergetLunderseter IL33.44+5.3410.20
8Isak HasselvoldGrue IL34.52+6.4210.41
9Øystein SnuggerudGjø-Vard OL37.15+9.0511.25
10Stig DahleMolde og Omegn IF39.23+11.1312.04
11Jon StrømHauketo IF40.27+12.1712.24
12Øivind EriksenOk Øst41.48+13.3812.49
13Erik HaugenRingsaker OK43.32+15.2213.21
14Kjetil JacobsenHamar OK46.58+18.4814.24
15Espen TorsethGjø-Vard OL56.00+27.5017.10
16Gaute SkjelsvikLillehammer OK58.11+30.0117.50
17Morten DragsethSentrum OK59.24+31.1418.13
18Even SmedstadLunderseter IL1.03.47+35.3719.33
19Øystein TangeråsNOTEAM1.08.05+39.5520.53
Åke DahlVästervärmlands Okdiskvalifisert

H 17-N

2 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sven TonjerIL Tyrving1.01.1921.04

H 17-AK

5 550 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Klaus Klausen EspedalNTNUI43.177.47
2Hans JevanordFossum IF44.37+1.208.02
3Sigmund HansenGjø-Vard OL49.23+6.068.53
4Kristian HolmLillehammer OK49.24+6.078.54
5Pål JevanordOL Trollo51.01+7.449.11
6Ole Fredrik VangenHamar OK51.45+8.289.19
7Odd Arne LianØstmarka OK52.41+9.249.29
8Ole Underthun JohansenIL Tyrving54.29+11.129.49
9Even ErlienGjø-Vard OL56.08+12.5110.06
10Stian OverskeidIndre Østfold OK57.00+13.4310.16
11Dag Arne LierBåstad IL Orientering58.08+14.5110.28
12Arnstein DaleOL Vallset/Stange58.25+15.0810.31
13Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering1.00.57+17.4010.58
14Tormod KleppaLillehammer OK1.01.37+18.2011.06
15Even HaugOL Vallset/Stange1.05.43+22.2611.50
16Viggo EriksenFossum IF1.06.03+22.4611.54
Morten TangenHamar OKdiskvalifisert
Audun FingarsenElverum OKdiskvalifisert

H 17-20

8 110 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian GræsliHamar OK58.067.09
2Jonas Klausen EspedalStavanger Orienteringsklubb59.10+1.047.17
3Henrik BordalRingsaker OK1.11.52+13.468.51

H 21-

10 300 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Sandstad SkjesetFrol IL1.00.365.53
2Eirik RustadRaumar Orientering1.02.22+1.466.03
3Sindre RønningFossum IF1.04.15+3.396.14
4Sindre ØsthagenFredrikstad SK1.05.32+4.566.21
5Torkil Eide SolstadNTNUI1.06.20+5.446.26
6Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering1.08.25+7.496.38
7Sindre JohannessenFreidig1.10.03+9.276.48
8Anders VisterRaumar Orientering1.10.16+9.406.49
9Johannes NarumHamar OK1.11.19+10.436.55
10Marte NarumKonnerud Il1.14.16+13.407.12
11Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK1.20.06+19.307.46
12Audun StrandlieGjø-Vard OL1.21.22+20.467.53
13Per Melander OftenNTNUI1.22.57+22.218.03
14Geir Myhr ØienRingsaker OK1.27.30+26.548.29
15Eskil Sande GullordRaumar Orientering1.32.17+31.418.57
16Frode KonstIL Tyrving1.48.18+47.4210.30

H 35-

8 110 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering1.01.527.37

H 40-

8 110 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard TelstøEtnedal IL1.02.307.42
2Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll1.02.42+0.127.43
3Harald BakkeFossum IF1.02.50+0.207.44
4Pål StenbergVang OL1.04.41+2.117.58
5Erik LundgårdVang OL1.07.48+5.188.21
6Kjartan HaugerOppsal Orientering1.08.41+6.118.28
7Øyvind LienGjø-Vard OL1.09.45+7.158.36
8Håkon DåsnesVang OL1.10.22+7.528.40
9Geir SchjølbergTynset IF1.11.14+8.448.47
10Martin ØhmanGjø-Vard OL1.11.30+9.008.48
11Torger HøsøienTynset IF1.13.27+10.579.03
12Johs HjelmstadBækkelagets SK1.15.15+12.459.16
13Øivind FrøislandVang OL1.17.42+15.129.34
14Kyrre GranFet OL1.18.54+16.249.43
15Tor Kristian BuraasVang OL1.22.34+20.0410.10
16Trond FlaskerudOL Toten-Troll1.32.46+30.1611.26

H 45-

7 380 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens Even StorhovFreidig49.236.41
2Jon-Anders BordalRingsaker OK49.27+0.046.42
3Are StrandlieGjø-Vard OL55.01+5.387.27
4Roar HaugHadeland OL55.41+6.187.32
5Pål TveterIndre Østfold OK56.39+7.167.40
6Steinar LågØstmarka OK58.27+9.047.55
7Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering1.01.20+11.578.18
8Jostein HaugOL Vallset/Stange1.01.29+12.068.19
9Øyvind SchjelderupFreidig1.02.12+12.498.25
10Frode ØdegårdstuenSynnfjell OK1.03.08+13.458.33
11Guttorm L EggeOslostudentenes IK1.04.45+15.228.46
12Lars LodgaardRaufoss IL Orientering1.06.21+16.588.59
13Bjørn Gaute HerlyngGrue IL1.06.55+17.329.04
14Einar TesloHadeland OL1.09.01+19.389.21
15Kai SolumRond OL1.10.22+20.599.32
16Rune StræteFreidig1.10.54+21.319.36
17Svein ThorsbergGrue IL1.12.54+23.319.52
18Tom RøiseRingsaker OK1.13.50+24.2710.00
19Harald StorrønningByåsen IL1.14.28+25.0510.05
20Agnar RenolenWing OK1.15.29+26.0610.13
21Anders FlågenHeming Orientering1.23.18+33.5511.17
22Geir Arne LodgaardByåsen IL1.24.25+35.0211.26
23Jon VindalWing OK1.25.54+36.3111.38
24Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL1.31.48+42.2512.26
25Stig WiestVang OL1.36.10+46.4713.01
Helge BrynestadRingsaker OKdiskvalifisert
Michael SætvedtGjø-Vard OLdiskvalifisert
Håkon DanevadÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

H 50-

6 460 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn SolbergseterAustmarka IL49.497.42
2Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL52.31+2.428.07
3Egil EideIL Tyrving53.07+3.188.13
4Tormod JensenSarpsborg OL53.47+3.588.19
5Onno VerberneOL Toten-Troll55.13+5.248.32
6Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK55.18+5.298.33
7Jens Erik MjølnerødHalden SK1.00.13+10.249.19
8Nils Harald StaffOL Toten-Troll1.00.39+10.509.23
9Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL1.02.24+12.359.39
10Rune TeiglandØstmarka OK1.02.42+12.539.42
11Stein Arne NegårdVang OL1.09.16+19.2710.43
12Terje SchjølbergRøros IL1.11.16+21.2711.01
13Trond Ivar TømmervoldHamar OK1.18.57+29.0812.13
14Tore LindaasElverum OK1.21.48+31.5912.39
15Arild FinstadKongsberg OL1.33.13+43.2414.25
16Øivind BergetSarpsborg OL2.01.41+1.11.5218.50
Hans Reier SigmondLillehammer OKdiskvalifisert

H 55-

5 490 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils HæstadFossum IF39.317.11
2Arnt Edvin AndersenHalden SK41.00+1.297.28
3Arild NordsveenRingsaker OK41.28+1.577.33
4Leif ThingsrudØstmarka OK41.37+2.067.34
5Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK43.15+3.447.52
6Arnfinn PedersenGjø-Vard OL44.24+4.538.05
7Tore NilsenElverum OK45.42+6.118.19
8Petter GullikstadRøros IL46.59+7.288.33
9Ove MartinsenHauketo IF49.01+9.308.55
10Karl Aasmund ErøyOK Moss49.14+9.438.58
11Tor StrandRaumar Orientering49.53+10.229.05
12Tormod ØvergaardVestre Akers SK50.21+10.509.10
13Bård NatvigNittedal OL52.04+12.339.29
14Harald VoldenHamar OK53.50+14.199.48
15Helge EriksenByåsen IL1.00.15+20.4410.58
16Jan SveenRaumar Orientering1.05.06+25.3511.51
17Edvin ElisenbergHamar OK1.06.33+27.0212.07
18Erik GrøndalenHamar OK1.15.37+36.0613.46

H 60-

4 820 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb36.487.38
2Bjørn GrindeOslostudentenes IK38.52+2.048.03
3Terje WikstrømRingsaker OK39.39+2.518.13
4Are EriksenOslostudentenes IK41.50+5.028.40
5Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK41.57+5.098.42
6Bent GalborgenSkaukameratene OL46.26+9.389.38
7Stein NordviElverum OK46.44+9.569.41
8Knut MalmoRingsaker OK47.50+11.029.55
9Per Hermann KrøgerMåren OK47.52+11.049.55
10Sjur GjestvangOL Toten-Troll52.20+15.3210.51
11Knut HaugOL Vallset/Stange52.24+15.3610.52
12Roar SætabergetLunderseter IL1.05.18+28.3013.32
13Olav ØsthagenOL Vallset/Stange1.09.33+32.4514.25
Stein TurtumøygardMåren OKdiskvalifisert

H 65-

4 260 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon FærdenKolbotn og Skimt OL43.4110.15
2Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering43.51+0.1010.17
3Paul Martin BergRudsbygd IL46.54+3.1311.00
4Paul SkjakerHadeland OL47.23+3.4211.07
5John Birger SkansenRudsbygd IL47.56+4.1511.15
6Øivind Magne RogndalenHamar OK49.14+5.3311.33
7Erik Johan GrorudHaslum IL50.36+6.5511.52
8Knut FjæstadHamar OK53.28+9.4712.33
9Knut WikstrømRingsaker OK53.37+9.5612.35
10Jacob HygenFreidig54.01+10.2012.40
11Per Oskar LarsenIndre Østfold OK54.26+10.4512.46
12Harald BakkeGjø-Vard OL55.15+11.3412.58
13Nils Olav VennevikFreidig57.09+13.2813.24
14Hasse BergstrømIL Tyrving1.20.14+36.3318.50
Odd HaugerBrandval/Kongsvinger OKdiskvalifisert
Tormod PrestrudRudsbygd ILdiskvalifisert

H 70-

3 170 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders TaraldrudIndre Østfold OK26.458.26
2Ole-Johan VangenHamar OK29.49+3.049.24
3Olav HøiåsVang OL30.45+4.009.42
4Trond FeiringHamar OK31.40+4.559.59
5Helge BjaalandHeming Orientering33.13+6.2810.28
6Kjell RøkkeIL Tyrving34.29+7.4410.52
7Roar ForbordMalvik IL35.09+8.2411.05
8Pär-Erik JohanssonMarkbygdens Ok36.11+9.2611.24
9Klaus EngenEidskog OL37.30+10.4511.49
10Reidar BjørnstadGrue IL37.46+11.0111.54
11Ronald BjervaDrangedal OL38.59+12.1412.17
12Ottar EvensenElverum OK43.16+16.3113.38
13Magnar ØvreåsBotne SK44.25+17.4014.00
14Bjørn EriksrudRaufoss IL Orientering47.22+20.3714.56
15Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange50.25+23.4015.54
16Johnny EriksenGrue IL53.09+26.2416.45
17Halvor SvenkerudElverum OK57.57+31.1218.16
18Trygve HestadHamar OK59.25+32.4018.44
19Palle Møller NielsenOdense Orienteringsklub1.02.46+36.0119.48

H 75-

2 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon TyldumRudsbygd IL28.3210.11
2Iver RognstadHadeland OL36.04+7.3212.52
3Jon Vegard LundeLillehammer OK38.54+10.2213.53
4Finn VestbyVarteig OL43.26+14.5415.30
5Arvid HaugOL Vallset/Stange44.09+15.3715.46
6Gunnar HaugGjø-Vard OL55.16+26.4419.44
7Tor KaurinMåren OK1.07.34+39.0224.07

H 80-

2 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans LarsenRaumar Orientering36.4213.06
2Olaf SmåstuenGjø-Vard OL38.48+2.0613.51
3Hans RuudHamar OK42.08+5.2615.02
4Arne StrandlieGjø-Vard OL44.07+7.2515.45
5Svein M. ForthunKolbotn og Skimt OL53.58+17.1619.16
6Arnfinn SjønnesenNittedal OL58.35+21.5320.55
7Mads BergNord-Østerdal OK59.52+23.1021.22
Johan TheisenKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor