Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nordic tour 1 (Worldcup 4) Norge

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nordic tour 1 (Worldcup 4) Norge
Arrangørorganisasjoner: IOF / Lillomarka OL
Dato: lørdag 1 juni 2013

M 21

3 240 m, 74 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Matthias KyburzSUI14.394.31
2Daniel HubmannSUI14.55+0.164.36
3Tue LassenDEN14.59+0.204.37
4Christopher SmithardGBR15.04+0.254.39
5Matthias MerzSUI15.05+0.264.39
6Rasmus Thrane HansenDEN15.06+0.274.39
7Gustav BergmanSWE15.07+0.284.39
8Andreas KyburzSUI15.11+0.324.41
9Martin HubmannSUI15.15+0.364.42
9Frédéric TranchandFRA15.15+0.364.42
11Andrey KhramovRUS15.16+0.374.42
12Matthias MuellerSUI15.19+0.404.43
13William LindSWE15.20+0.414.43
14Raffael HuberSUI15.21+0.424.44
15Vojtech KralCZE15.22+0.434.44
15Jonas LeanderssonSWE15.22+0.434.44
17Bjørn EkebergNOR15.24+0.454.45
18Magne DæhliNOR15.25+0.464.45
19Carl Godager KaasNOR15.27+0.484.46
20Florian HowaldSUI15.28+0.494.46
21Lucas BassetFRA15.29+0.504.46
21Tuomo MäkeläFIN15.29+0.504.46
23Jerker LysellSWE15.31+0.524.47
24Fabian HertnerSUI15.32+0.534.47
25Matthew SpeakeGBR15.37+0.584.49
26Oskar SjöbergSWE15.38+0.594.49
27Antti AnttonenFIN15.40+1.014.50
27Øystein Kvaal ØsterbøNOR15.40+1.014.50
29Stepan KodedaCZE15.41+1.024.50
29Ulf Forseth IndgaardNOR15.41+1.024.50
31Filip DahlgrenSWE15.42+1.034.50
32Tuomas TervoFIN15.43+1.044.51
33Jan ProcházkaCZE15.44+1.054.51
34Kiril NikolovBUL15.46+1.074.51
35Mårten BoströmFIN15.48+1.094.52
35Jan SedivýCZE15.48+1.094.52
37Marius Thrane ØdumDEN15.50+1.114.53
38Gernot KerschbaumerAUT15.51+1.124.53
39Jan PetrzelaCZE15.57+1.184.55
39Petteri MuukkonenFIN15.57+1.184.55
41Rune OlsenDEN15.59+1.204.55
41Milos NykodymCZE15.59+1.204.55
43Hans Gunnar OmdalNOR16.03+1.244.57
44Robert MerlAUT16.04+1.254.57
45Jo Forseth IndgaardNOR16.05+1.264.57
46Erik RostSWE16.10+1.314.59
47Ralph StreetGBR16.11+1.324.59
48Roman EfimovRUS16.13+1.345.00
49Johan RunessonSWE16.14+1.355.00
50Christian BobachDEN16.15+1.365.00
51Anders NordbergNOR16.16+1.375.01
52Jere PajunenFIN16.18+1.395.01
53Rasmus DjurhuusDEN16.19+1.405.02
54Andreas Hougaard BoesenDEN16.22+1.435.03
55Peeter PihlEST16.27+1.485.04
56Thibaut PoupardFRA16.32+1.535.06
57Andrey SalinBLR16.36+1.575.07
58Juha SorvistoFIN16.38+1.595.08
59Jussi SunaFIN16.40+2.015.08
60Vincent CoupatFRA16.45+2.065.10
61Benjamin LepoutreFRA16.48+2.095.11
62Aleksei AlekseyonokBLR16.52+2.135.12
63Richard RobinsonGBR17.08+2.295.17
64Markus LangAUT17.21+2.425.21
65Célestin CrespinFRA17.39+3.005.26
66Erik Nilsson-SimkovicsAUT17.45+3.065.28
67Murray StrainGBR18.04+3.255.34
68Sergei RjabyshkinEST18.12+3.335.37
69Vasily StreltsovBLR18.39+4.005.45
70Shigeyuki KoizumiJPN18.48+4.095.48
71Kyongsa RiPRK21.22+6.436.35
Ross MorrisonNZLdiskvalifisert
Yannick MichielsBELdiskvalifisert
Tomás DlabajaCZEdiskvalifisert

W 21

3 240 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simone NiggliSUI13.454.14
2Tove AlexanderssonSWE14.05+0.204.20
3Lina StrandSWE14.33+0.484.29
3Ida BobachDEN14.33+0.484.29
5Tatyana RiabkinaRUS14.34+0.494.29
6Emma KlingenbergDEN14.39+0.544.31
7Sarina JenzerSUI14.47+1.024.33
8Tone WigemyrNOR14.48+1.034.34
9Mari FastingNOR14.51+1.064.35
9Anne-Margrethe Hausken NordbergNOR14.51+1.064.35
11Annika BillstamSWE14.53+1.084.35
12Galina VinogradovaRUS14.57+1.124.36
13Sabine HauswirthSUI14.58+1.134.37
14Tessa HillGBR15.00+1.154.37
15Julia GrossSUI15.01+1.164.38
16Maja AlmDEN15.07+1.224.39
17Rahel FriederichSUI15.11+1.264.41
18Marika TeiniFIN15.12+1.274.41
19Sofia HaajanenFIN15.16+1.314.42
20Anna NärhiFIN15.17+1.324.43
20Emma JohanssonSWE15.17+1.324.43
22Venla NiemiFIN15.20+1.354.43
23Ines BrodmannSUI15.25+1.404.45
24Ulrika UotilaFIN15.28+1.434.46
24Sara LuescherSUI15.28+1.434.46
26Judith WyderSUI15.31+1.464.47
27Catherine TaylorGBR15.38+1.534.49
28Saila KinniFIN15.39+1.544.49
29Audhild Bakken RognstadNOR15.44+1.594.51
30Riina KuuseloFIN15.48+2.034.52
31Heidi BagstevoldNOR15.49+2.044.52
32Léa VercellottiFRA15.51+2.064.53
33Ekaterina NikitinaRUS15.52+2.074.53
33Iveta DuchovaCZE15.52+2.074.53
35Karolin OhlssonSWE15.53+2.084.54
36Anna PerssonSWE15.56+2.114.55
37Sarah RollinsGBR15.58+2.134.55
38Lillian ForsgrenSWE16.04+2.194.57
39Tereza NovotnaCZE16.08+2.234.58
39Anastasia TikhonovaRUS16.08+2.234.58
41Emma JohannssonNOR16.11+2.264.59
42Silje Ekroll JahrenNOR16.15+2.305.00
43Natalia EfimovaRUS16.23+2.385.03
44Marte NarumNOR16.28+2.435.04
45Michaela OmovaCZE16.30+2.455.05
46Alva OlssonSWE16.53+3.085.12
47Mette HjerrildDEN16.56+3.115.13
48Vanessa RoundAUS17.13+3.285.18
49Emily KempCAN17.18+3.335.20
50Felicity BrownAUS17.25+3.405.22
51Jana KnapovaCZE17.56+4.115.32
52Maria AlekseyonokBLR18.20+4.355.39
53Inna SomovaRUS18.59+5.145.51
54Veranika ChernikBLR19.38+5.536.03
55Kerstin BurnettCAN21.30+7.456.38

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor