Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Huldertrampen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Huldertrampen
Arrangørorganisasjon: Løten o-lag
Dato: lørdag 3 november 2012

Klasser: Visa alla | HH | HD | PH | PD | M

Hulder herrer

18 600 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Jevne ArnesenHamar OK2.15.137.16
2Simen BordalRingsaker OK2.15.20+0.077.16
3Marius ØieLøten OL2.15.30+0.177.17
4Even SkårholenNydalens SK2.15.34+0.217.17
5Johannes NarumHamar OK2.19.14+4.017.29
6Trygve OlsenNTNUI2.25.28+10.157.49
7Simen SmestadBækkelagets SK2.57.35+42.229.32
8Dag SulheimLillehammer Ok3.29.04+1.13.5111.14
Henrik BordalRingsaker OKdiskvalifisert
Jørgen ElisenbergHamar OKdiskvalifisert
Ove Antvord HaugereidLøten OLdiskvalifisert
Ivar Hesselberg IndbyLøten OLdiskvalifisert
Øystein StorsveenLøten OLdiskvalifisert
Marius WikstrømRingsaker OKdiskvalifisert

Hulder damer

18 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sofie JohanssonOK Linné2.34.598.19
2Emilie Westli AndersenLøten OL3.29.03+54.0411.14

Pyse herrer

9 200 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL1.06.247.13
2Sigurd DæhliLøten OL1.06.40+0.167.14
3Roy KristiansenFet OL1.06.42+0.187.15
4Tore NilsenElverum OK1.07.36+1.127.20
5Tom BerganFet OL1.10.35+4.117.40
6Bjørn HaugeFet OL1.10.44+4.207.41
7Jon-Anders BordalRingsaker OK1.11.20+4.567.45
8Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL1.11.40+5.167.47
9Dag Freddy RøedLøten OL1.12.26+6.027.52
10Trond OlsenLøten OL1.12.30+6.067.52
11Øyvind HauglandOslostudentenes IK1.12.36+6.127.53
12Willy GrønstadLøten OL1.17.09+10.458.23
13Frode HjorthHamar OK1.18.02+11.388.28
14Ove MartinsenHauketo IF1.21.01+14.378.48
15Terje GudbrandsenHamar OK1.21.44+15.208.53
16Geir Ola BlystadLøten OL1.21.54+15.308.54
17Håkon BeitnesHamar OK1.21.59+15.358.54
18Bent Ove Barmoen RindenOslostudentenes IK1.22.05+15.418.55
19Odd Arne BlystadLøten OL1.22.29+16.058.57
20Asgeir LiumFet OL1.22.40+16.168.59
21Stein Arne NegårdVang OL1.22.48+16.249.00
22Bjørn GodagerGjø-Vard OL1.31.14+24.509.55
23Harald VoldenHamar OK1.33.20+26.5610.08
24Trond Ivar TømmervoldHamar OK1.34.18+27.5410.15
25Bård KolåsLøten OL1.35.30+29.0610.22
26Arne SkårholenLøten OL1.36.16+29.5210.27
27Herman BakkeLøten OL1.46.06+39.4211.31
28Helge RyenHamar OK1.50.33+44.0912.00
29Arvid BratlieLøten OL2.06.13+59.4913.43
Hasse BergstrømIL Tyrvingdiskvalifisert
Kjartan HaugerOppsal Orienteringdiskvalifisert
Andreas HuberTynset IFdiskvalifisert
Einar LundHamar OKdiskvalifisert
Egil RundbergetNydalens SKdiskvalifisert
Henning WernøeHamar OKdiskvalifisert
Arne ArnesenHamar OKbrutt

Pyse damer

9 200 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elin-Kristin HemSandefjord OK1.12.187.51
2Dorte NarumOL Vallset/Stange1.21.17+8.598.50
3Evine Westli AndersenLøten OL1.21.29+9.118.51
4Ingeborg Ellegaard MelbyHamar OK1.21.38+9.208.52
5Stine Frogner TømmervoldHamar OK1.31.14+18.569.55
6Vanja StaffOL Toten-Troll1.37.03+24.4510.32
7Margrete JørandliGjø-Vard OL1.39.01+26.4310.45
8Lis DæhliLøten OL1.40.22+28.0410.54
9Gunn Mariken BjervaDrangedal OL1.46.33+34.1511.34
10Trine BjervaDrangedal OL1.46.36+34.1811.35
11Hege HeibergHadeland OL2.07.35+55.1713.52
Ingeborg Fallbakken BergeLøten OLdiskvalifisert
Anine LomeHamar OKdiskvalifisert
Eldbjørg NarumOL Vallset/Stangediskvalifisert

Mini

4 300 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Njaal Ellegaard MelbyHamar OK45.3810.36
2Sverre NarumOL Vallset/Stange45.47+0.0910.38
3Eskil FrøislandVang OL45.58+0.2010.41
4Erik HaugenRingsaker OK47.15+1.3710.59
5Even LindaasElverum OK52.02+6.2412.06
6Even BordalRingsaker OK52.04+6.2612.06
7Mats LindaasElverum OK52.06+6.2812.06
8Tore LindaasElverum OK53.11+7.3312.22
9Johnny JohansenLøten OL53.23+7.4512.24
10Helge StorsveenLøten OL1.25.22+39.4419.51
Simen Gran BlystadLøten OLdiskvalifisert
Anders LindaasElverum OKdiskvalifisert
Kamilla LomeHamar OKdiskvalifisert
Emma RyenHamar OKdiskvalifisert
Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stangediskvalifisert
Rikke StorliHamar OKdiskvalifisert
Gaute LindaasElverum OKbrutt
Mona LomeNOTEAMbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor