Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Asker SK KM-sprint og Trimtexcup, Regional NC sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Asker SK KM-sprint og Trimtexcup, Regional NC sprint
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: onsdag 15 mai 2013

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H -10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70-

N-åpen

990 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Liisa AagedalFossum IF14.5515.04
Mathias BirkelundAsker Skiklubb15.0115.10
Mikael BirkelundAsker Skiklubb12.2512.32
Christian Fredrik BorgIL Koll10.2710.33
Martin Christoffer  BorgIL Koll10.2710.33
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb29.5230.10
Fabian Nikolai GjessingIL Tyrving9.139.18
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb12.4012.47
Hanne Kristine HelgesenIL Tyrving7.457.49
Andreas Daniel HolmboeIL Tyrving10.5711.03
Silje Lund HovdenIL Tyrving16.3816.48
Martin JohanssonAsker Skiklubb14.5515.04
Sivert Sande KvermeFossum IF9.169.21
Anders Gylterud KvålsgardFossum IF11.1811.24
Sara MartiniAsker Skiklubb11.1411.20
Ingvild Berner MyhreFossum IF8.478.52
Marie RekdalAsker Skiklubb12.4112.48
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb17.1917.29
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb9.379.42
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb9.369.41
Petter StigeAsker Skiklubb8.078.11
Martha WisløffAsker Skiklubb13.3213.40
Astrid YtterbøAsker Skiklubb20.4120.53
Signe Drange RuudAsker Skiklubbdiskvalifisert
Sebastian BurmoAsker Skiklubbbrutt
Mathias NyhaugAsker Skiklubbbrutt

D 11-12

1 220 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine Eide RappRaumar Orientering9.117.31
2Marte Madslien BakkenNydalens SK10.15+1.048.24
3Ina MartiniAsker Skiklubb10.23+1.128.30
4Marie Sisjord NyvollFossum IF11.39+2.289.32
5Tora Pedersen BerganAsker Skiklubb12.26+3.1510.11
6Petra HoveidAsker Skiklubb12.47+3.3610.28
7Stella HolmboeIL Tyrving13.19+4.0810.54
8Karoline Egner GranerudAsker Skiklubb13.28+4.1711.02
9Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb14.23+5.1211.47
10Ingrid Lund HovdenIL Tyrving14.46+5.3512.06
Synne-Marie FossgardAsker Skiklubbdiskvalifisert
Silje Berner MyhreFossum IFdiskvalifisert

D 13-14

2 020 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF16.067.58
2Synne StrandAsker Skiklubb16.52+0.468.20
3Ragne WiklundNydalens SK18.03+1.578.56
4Ingrid AaslundFet OL18.19+2.139.04
5Ragne NorrudFossum IF18.26+2.209.07
6Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb18.29+2.239.09
7Ingvild HøydalNydalens SK18.41+2.359.14
8Ingrid G. KvålsgardFossum IF18.42+2.369.15
9Åsne HoloFossum IF18.51+2.459.19
10Synne SkjærsteinIL Tyrving19.08+3.029.28
11Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb19.44+3.389.46
12Maren NorderudIL Tyrving19.48+3.429.48
13Emma Eithun PaulsenNittedal OL20.16+4.1010.01
14Pernille KatlaFossum IF21.09+5.0310.28
15Ingrid Marie WølnebergIL Tyrving21.53+5.4710.50
16Hedvig VollsetHeming Orientering22.06+6.0010.56
17Ingrid MadslienNydalens SK22.08+6.0210.57
18Thea Sofie SalvesenAsker Skiklubb23.12+7.0611.29
19Marte Morgenlie SkeiNydalens SK23.22+7.1611.34
20Tilde EineFossum IF26.25+10.1913.04
21Ingrid BredalenNittedal OL29.23+13.1714.32
22Kaja GrefsrudLillomarka OL35.59+19.5317.48
23Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubb50.52+34.4625.10

D 15-16

2 020 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid FiskumIL Tyrving15.057.28
2Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb15.09+0.047.30
3Johanne LægranNydalens SK15.14+0.097.32
4Stine Madslien BakkenNydalens SK15.31+0.267.40
5Nora GrafferØstmarka OK15.37+0.327.43
6Kristin BrekkeLillomarka OL15.50+0.457.50
7Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb16.23+1.188.06
8Kristin BlindheimLillomarka OL16.27+1.228.08
9Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb17.11+2.068.30
10Ingrid Nytun NergårdNittedal OL17.21+2.168.35
11Martine EngebretsenHeming Orientering17.28+2.238.38
12Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering17.38+2.338.43
13Anine HallénNydalens SK17.41+2.368.45
14Marthe RamstadFet OL17.48+2.438.48
15Synne Eide RappRaumar Orientering18.05+3.008.57
16Margrethe WisløffAsker Skiklubb18.09+3.048.59
17Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering18.10+3.058.59
18Stine NjåsteinIL Tyrving18.19+3.149.04
19Anniken Eriksrud KarlsenOppsal Orientering18.24+3.199.06
20Maria OlsbøØstmarka OK19.02+3.579.25
21Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving19.22+4.179.35
22Oda LægranNydalens SK19.26+4.219.37
23Ingvild C. FleisjeNittedal OL19.49+4.449.48
24Siri GrandalIL Tyrving19.50+4.459.49
25Mina HaverLillomarka OL22.05+7.0010.55
26Emilie Johanne HagenRaumar Orientering24.19+9.1412.02
27Oda Eithun PaulsenNittedal OL24.30+9.2512.07
28Elise UllernIL Tyrving25.14+10.0912.29
29Maria Nygaard-ØstbyFossum IF26.43+11.3813.13
Ida Feiring HaltiaIL Tyrvingdiskvalifisert

D 17-18

2 190 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andrine BenjaminsenLillomarka OL14.466.44
2Ingunn Egeberg VáriIF Sturla16.58+2.127.44
3Anine AhlsandNydalens SK17.00+2.147.45
4Selma Øfsthus GravirAsker Skiklubb18.08+3.228.16
5Ragnhild HjermstadFossum IF18.23+3.378.23
6Ingvild WangLillomarka OL18.38+3.528.30
7Karen BjergaardNydalens SK20.00+5.149.07
8Silje ArntzenAsker Skiklubb20.17+5.319.15
9Nanna NorderudIL Tyrving20.25+5.399.19
10Stina Johannne SandbergNydalens SK21.22+6.369.45
11Julia PlaianAsker Skiklubb21.48+7.029.57
12Ingvild BrekkeLillomarka OL22.09+7.2310.06
13Sara Angell BakkeLillomarka OL23.15+8.2910.36
14Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb27.13+12.2712.25

D 19-20

2 190 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri KollerudLillomarka OL16.357.34
Marie Nordbye NybøKonnerud ILdiskvalifisert

D 21-

2 520 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kine Hallan SteiwerLillomarka OL17.136.49
2Anne Johanne LindIL Tyrving17.16+0.036.51
3Lone BrochmannEiker OL17.23+0.106.53
4Kine GulliksenBækkelagets SK17.46+0.337.03
5Ida Mari Borge HoviKonnerud IL18.59+1.467.31
6Audrun UtskarpenOslostudentenes IK23.08+5.559.10
7Ida BrændenRaumar Orientering25.07+7.549.58
8Linda FredhHamar OK45.33+28.2018.04
Kathrine KalagerAsker Skiklubbdiskvalifisert

D 40-

1 940 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hege FeiringIL Tyrving15.598.14
2Marianne NjåsteinIL Tyrving17.12+1.138.51
3Kari MadslienNydalens SK17.16+1.178.54
4Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK18.22+2.239.28
5Anne MadslienNydalens SK18.25+2.269.29
6Marit B. EithunNittedal OL18.34+2.359.34
7Åse Ulltveit-Moe NorrudFossum IF18.37+2.389.35
8Gry AhlsandNydalens SK20.21+4.2210.29
9Anne MyhrNydalens SK36.04+20.0518.35
Signe Astrup ArnesenHeming Orienteringdiskvalifisert

D 50-

1 940 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti SkantzeIL Tyrving18.529.43
2Dagrun MelkildHeming Orientering19.40+0.4810.08
3Mona StrandMåren OK20.16+1.2410.26
4Kjersti HovFossum IF20.31+1.3910.34
5Berit DanielsenIL Tyrving21.08+2.1610.53
6Marianne HjermstadFossum IF21.52+3.0011.16
7Berit BergeIL Tyrving22.14+3.2211.27
8Mette HallénNydalens SK23.09+4.1711.55
9Grete BerntsenMåren OK28.08+9.1614.30

D 60-

1 640 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari PedersenIL Tyrving16.4410.12
2Siri HolmboeIL Tyrving18.48+2.0411.27

D 70-

1 640 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hjørdis EgnerHeming Orientering29.5118.12

H -10

1 130 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb27.0123.54
Arthur BrunborgNittedal OL10.419.27
Jonas MyhrAsker Skiklubb8.177.19
Birk F. SætnanFossum IF12.1710.52
Sverre StrandLierbygda OLdiskvalifisert

H 11-12

1 220 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK6.485.34
2Isak JonssonNydalens SK7.14+0.265.55
3Alexander SmebyNydalens SK8.02+1.146.35
4Sondre YtterbøAsker Skiklubb9.11+2.237.31
5Martin BirkelundAsker Skiklubb9.26+2.387.43
6Eivind Berner MyhreFossum IF9.53+3.058.06
7Joakim Wilkens JernbergNydalens SK10.06+3.188.16
8Magnus Morgenlie SkeiNydalens SK10.28+3.408.34
9Ådne SkjærsteinIL Tyrving11.24+4.369.20
10Sindre GisholtFossum IF12.37+5.4910.20
11Felix FinsrudAsker Skiklubb12.42+5.5410.24
12Eirik HellaAsker Skiklubb13.02+6.1410.40
13Jonas HagenRaumar Orientering13.40+6.5211.12
14Kristian J. LarsenIL Tyrving15.37+8.4912.48
15Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb16.31+9.4313.32
16Sindre Ulven JørgensenAsker Skiklubb16.35+9.4713.35
Andreas J. LarsenIL Tyrvingdiskvalifisert

H 13-14

2 300 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias JonssonNydalens SK14.536.28
2Jørgen BaklidKonnerud IL15.13+0.206.36
3Lukas LilandNydalens SK15.30+0.376.44
4Bjørn Anders FlågenHeming Orientering15.43+0.506.50
5Erling HjermstadFossum IF15.53+1.006.54
6Øyvind HjermstadFossum IF15.59+1.066.56
7Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving16.28+1.357.09
8Nikolai Jones ArnesenHeming Orientering16.48+1.557.18
9Petter Astrup ArnesenHeming Orientering17.06+2.137.26
10Kasper FosserHeming Orientering17.16+2.237.30
11Herman BrunborgNittedal OL17.21+2.287.32
12Sjur KvisleAsker Skiklubb17.23+2.307.33
13Espen Hegstad KrügerNydalens SK17.46+2.537.43
14Sindre Rolfsen HaugmoHeming Orientering17.50+2.577.45
15Per Clemet WisløffAsker Skiklubb18.12+3.197.54
16Sander ArntzenAsker Skiklubb18.19+3.267.57
17Andreas RambergØstmarka OK18.56+4.038.13
18Aslak HeimdalKonnerud IL19.12+4.198.20
19Jørgen WulfsbergNydalens SK19.22+4.298.25
20Sebastian EidemHeming Orientering19.27+4.348.27
21Jens Johan BrekkeLillomarka OL19.36+4.438.31
22Vegard LøvliAsker Skiklubb19.38+4.458.32
23Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb20.45+5.529.01
24Erik Hæstad BjørnstadFossum IF21.17+6.249.15
25Knut SelstadFossum IF21.37+6.449.23
26Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK22.00+7.079.33
27Eirik Høst FossgardLillomarka OL22.23+7.309.43
28Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF22.34+7.419.48
29Truls Wegner HodtFossum IF23.10+8.1710.04
30Lars-Martin FossgardAsker Skiklubb23.38+8.4510.16
31Trygve MyhrAsker Skiklubb23.43+8.5010.18
32Erik Rolfsen HaugmoHeming Orientering23.45+8.5210.19
33Martin Andresen SkotteFossum IF24.20+9.2710.34
34Torkel RosvoldAsker Skiklubb25.27+10.3411.03
35Markus AagedalFossum IF25.42+10.4911.10
36Elias Skjolden SørensenLillomarka OL25.47+10.5411.12
37Sindre Vestengen LianLillomarka OL29.07+14.1412.39
38Stian EilertsenNydalens SK34.47+19.5415.07
Einar MelsomFossum IFdiskvalifisert
Peter GisholtFossum IFdiskvalifisert
Magnus Mortensen HellumFossum IFdiskvalifisert

H 15-16

2 300 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun HeimdalKonnerud IL13.496.00
2Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb13.52+0.036.01
3Åsmund Aamodt ResellNydalens SK13.55+0.066.03
4Amund HoelRaumar Orientering14.34+0.456.20
5Eirik Langedal BreivikNydalens SK14.38+0.496.21
6Anders HagaRaumar Orientering14.54+1.056.28
7Ola Løvald BråtenAsker Skiklubb14.55+1.066.29
8Jostein TandbergNydalens SK15.04+1.156.33
9Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK15.06+1.176.33
10Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering15.10+1.216.35
11Sturla FrydenlundIF Sturla15.22+1.336.40
12Magnus WølnebergIL Tyrving15.29+1.406.43
13Magnus RambergØstmarka OK15.43+1.546.50
14Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb15.46+1.576.51
15Martin Borge HeirFossum IF15.57+2.086.56
16Are WigaardOppsal Orientering16.04+2.156.59
17Emil Morgenlie SkeiNydalens SK16.26+2.377.08
18Sam LunøeNydalens SK17.28+3.397.35
19Bjørnar LøvliAsker Skiklubb17.53+4.047.46
20Lars Gustav RogneNittedal OL18.37+4.488.05
21Anders Stiansen NygaardÅs-UMB Orientering18.53+5.048.12
22Peder Hornseth NygaardNittedal OL19.20+5.318.24
23Skjalg Hundseid KamsvågIL Tyrving19.43+5.548.34
24Ludvig Andreas Baugstø RødnesOppsal Orientering21.33+7.449.22
Elias O AlmenningenNittedal OLdiskvalifisert
Ola Tandberg RyanAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 17-18

2 520 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas Madslien BakkenNydalens SK15.436.14
2Elias T. MølnvikFossum IF16.21+0.386.29
3Bjørn André AaslundFet OL16.24+0.416.30
4Karl FremstadKongsberg OL16.26+0.436.31
5Olai Stensland LillevoldFossum IF16.33+0.506.34
6Sigurd MelsomFossum IF16.40+0.576.36
7Erland KvisleAsker Skiklubb17.02+1.196.45
8Steinar KollerudLillomarka OL18.00+2.177.08
9Aksel MadslienNydalens SK18.24+2.417.18
10Elias WiklundNydalens SK18.50+3.077.28
11Runar BjørhovdeBækkelagets SK18.53+3.107.29
12Eilif Tandberg SwensenAsker Skiklubb21.19+5.368.27
13Magnus Rokne VågenNydalens SK21.48+6.058.39
14Herman MoeFet OL21.53+6.108.41
15Andreas MarcussenAsker Skiklubb22.04+6.218.45
16Lars BredalenNittedal OL24.14+8.319.36
17Dzmitry KarpenkaAsker Skiklubb26.01+10.1810.19
18Tarjei VollsetHeming Orientering38.36+22.5315.19
Erik Olsvik DengerudNydalens SKdiskvalifisert

H 19-20

2 620 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders VisterRaumar Orientering14.505.39
2Emil AhlbäckFossum IF15.19+0.295.50
3Håvard HagaRaumar Orientering16.39+1.496.21
4Lars Maukon MurenAsker Skiklubb17.43+2.536.45
5Gustav FiskumIL Tyrving18.25+3.357.01
6Erik TrøenModum OL18.26+3.367.02
7Sindre Engzelius GylverAsker Skiklubb21.07+6.178.03

H 21-

2 620 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn EkebergIL Tyrving14.525.40
2Jeppe RuudBækkelagets SK15.48+0.566.01
3Ruslan GlebovIL Tyrving15.51+0.596.02
4Eirik RustadRaumar Orientering15.58+1.066.05
5Sverre Waaler KaasNydalens SK16.21+1.296.14
6Einar TommelstadNydalens SK17.06+2.146.31
7Sondre Sande GullordNTNUI17.08+2.166.32
8Eskil  Sande GullordRaumar Orientering17.36+2.446.43
9Jo Inge FjellstadÅs-UMB Orientering18.01+3.096.52
10Joakim PrestmoBækkelagets SK19.39+4.477.30
11Johannes Hov HøydalNTNUI19.52+5.007.34
11Henning SpjelkavikIL Tyrving19.52+5.007.34
13Truls KvaaseBækkelagets SK19.56+5.047.36
14Jørgen FrøydLarvik OK20.08+5.167.41
15Stig Carlson StrandhagenRøyken OL21.38+6.468.15
16Svend Sondre FrøshaugNydalens SK23.09+8.178.50
17Morten TangenHamar OK24.06+9.149.11
18Simen BjøringsøyNydalens SK26.32+11.4010.07

H 40-

2 250 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein NygårdLillomarka OL15.286.52
2Torstein HoleNydalens SK15.55+0.277.04
3Ivar MølnvikFossum IF16.38+1.107.23
4Erling KatlaFossum IF16.46+1.187.27
5Tore BredalenNittedal OL16.49+1.217.28
6Knut Erling ØenHeming Orientering16.54+1.267.30
7Kimme ArnesenHeming Orientering17.13+1.457.39
8Einar LunøeNydalens SK17.28+2.007.45
9Pål WinsentsMåren OK17.43+2.157.52
10Øystein RappRaumar Orientering17.46+2.187.53
11Trond LundIL Tyrving17.49+2.217.55
12Lars KrügerNydalens SK18.03+2.358.01
13Ole Petter HaugenNydalens SK18.16+2.488.07
13Terje MelsomFossum IF18.16+2.488.07
15Arild AndresenFossum IF18.18+2.508.08
16Lasse ArnesenHeming Orientering18.56+3.288.24
17Jørn MoeFet OL22.54+7.2610.10
18Nils Kristian JansenLierbygda OL32.09+16.4114.17
Anders FlågenHeming Orienteringdiskvalifisert
Christian HolmboeIL Tyrvingdiskvalifisert

H 50-

2 250 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ivar MaalenÅs-UMB Orientering16.257.17
2Lars FremstadLarvik OK18.29+2.048.12
3Bjørn Henning GrandalIL Tyrving19.31+3.068.40
4Morten KarlsenMåren OK19.48+3.238.48
5Frode KamsvågIL Tyrving19.51+3.268.49
6Jan Arild JohnsenFossum IF22.05+5.409.48
7Erlend AamodtNydalens SK22.20+5.559.55
8Jan HelgesenIL Tyrving25.20+8.5511.15
Terje BråtenRaumar Orienteringdiskvalifisert
Are NjåsteinIL Tyrvingdiskvalifisert

H 60-

1 640 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Are EriksenOslostudentenes IK16.4510.12
2Jørgen HolmboeIL Tyrving17.13+0.2810.29

H 70-

1 640 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn EgnerHeming Orientering17.0810.26
2Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK22.21+5.1313.37

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor