Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kvistkvaset

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Kvistkvaset
Arrangørorganisasjon: Ås IL
Dato: onsdag 1 mai 2013

DH 11-16

39 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Halden SK 11.32.41
1. Gina Granstedt20.278+0.2520.278+0.25
2. Idun Kristine Felde Olaussen15.57136.242-6+0.01
2. Hedda Raadal Bjørlo16.21fullført
3. Håkon Østraat Sævareid20.35156.591-1
3. Peter Nordbrøden20.38fullført
4. Håkon Raadal Bjørlo35.4211.32.4110
2Asker Skiklubb 11.34.05+1.24
1. Ola Løvald Bråten20.02120.021
2. Synne Strand16.215+0.2436.2310
3. Tilla Farnes Hennum20.403+0.0557.032+1+0.04
4. Vegard Gulbrandsen37.022+1.201.34.0520+1.24+1.20
3Fredrikstad SK 11.39.27+6.46
1. Marie Olaussen20.052+0.0320.052+0.03
2. Kristin Ottesen16.307+0.3336.354+2+0.12+0.09
3. Hanna Torjusen20.382+0.0357.133-1+0.14+0.02
4. Herman Ryen Martinsen42.143+6.321.39.2730+6.46+6.32
4IL Tyrving 11.43.09+10.28
1. Kristin Helland-Hansen20.084+0.0620.084+0.06
2. Astrid Fiskum17.2412+1.2737.328+4+1.09+1.03
3. Styrk Hundseid Kamsvåg21.124+0.3758.444-4+1.45+0.36
4. Magnus Wølneberg44.254+8.431.43.0940+10.28+8.43
5Fossum IF 31.48.37+15.56
1. Fredrik Ramstad Hoff20.073+0.0520.073+0.05
2. Tonje Rognerud Bøe16.479+0.5036.547+4+0.31+0.26
3. Ingrid G. Kvålsgard25.4413+5.091.02.388+1+5.39+5.08
4. Martin Borge Heir45.596+10.171.48.375-3+15.56+10.17
6Nydalens SK 11.48.55+16.14
1. Lukas Liland20.289+0.2620.289+0.26
2. Ingvil Ahlsand16.043+0.0736.323-6+0.09-0.17
3. Stine Madslien Bakken26.1817+5.431.02.509+6+5.51+5.42
4. Elias Jonsson46.057+10.231.48.556-3+16.14+10.23
7Heming Orientering 11.49.24+16.43
1. Sofie Skyttersæter Iversen25.0418+5.0225.0418+5.02
2. Martine Engebretsen16.5210+0.5541.5616-2+5.33+0.31
3. Bjørn Anders Flågen22.407+2.051.04.3610-6+7.37+2.04
4. Ulrik Astrup Arnesen44.485+9.061.49.247-3+16.43+9.06
8Asker Skiklubb 21.50.51+18.10
1. Sander Arntzen20.115+0.0920.115+0.09
2. Nora Synnøve Woxholth16.348+0.3736.456+1+0.22+0.13
2. Per Clemet Wisløffinaktivfullført
3. Fanni Jauhojärvi Markussen23.198+2.441.00.045-1+3.05+2.43
4. Eivind Øfsthus Gravir50.4711+15.051.50.518+3+18.10+15.05
9Heming Orientering 21.51.06+18.25
1. Petter Astrup Arnesen20.257+0.2320.257+0.23
2. Tobias Fremming16.144+0.1736.395-2+0.16-0.07
2. Maya Arnesen26.36fullført
2. Martine Sogn-Larssen26.37fullført
3. Nikolai Jones Arnesen24.1710+3.421.00.566+1+3.57+3.41
3. Alf Gabriel Krohn Gjessing24.24fullført
4. Kasper Fosser50.1010+14.281.51.069+3+18.25+14.28
10Fossum IF 21.58.57+26.16
1. Erling Hjermstad20.236+0.2120.236+0.21
2. Pernille Katla17.2813+1.3137.5110+4+1.28+1.07
3. Victoria Hæstad Bjørnstad30.0425+9.291.07.5515+5+10.56+9.28
4. Tarjei Holo51.0212+15.201.58.5710-5+26.16+15.20
11Fossum IF 11.58.59+26.18
1. Øyvind Hjermstad22.3914+2.3722.3914+2.37
2. Tora Drage Roti18.5721+3.0041.3615+1+5.13+2.36
3. Line Wegner Hodt24.2611+3.511.06.0213-2+9.03+3.50
4. Einar Melsom52.5715+17.151.58.5911-2+26.18+17.15
12Raumar Orientering 11.59.11+26.30
1. Amund Hoel22.3513+2.3322.3513+2.33
2. Synne Eide Rapp18.5721+3.0041.3214+1+5.09+2.36
3. Tiril Ruud Bråten24.2611+3.511.05.5811-3+8.59+3.50
4. Anders Haga53.1316+17.311.59.1112+1+26.30+17.31
13Nydalens SK 62.00.20+27.39
1. Espen Hegstad Krüger20.3710+0.3520.3710+0.35
2. Marte Morgenlie Skei18.2816+2.3139.0512+2+2.42+2.07
3. Åse Bergan27.1520+6.401.06.2014+2+9.21+6.39
4. Jørgen Wulfsberg54.0017+18.182.00.2013-1+27.39+18.18
14Oppsal Orientering 12.10.59+38.18
1. Anniken Eriksrud Karlsen31.3325+11.3131.3325+11.31
2. Inger Marie Baugstø Rødnes19.3023+3.3351.03250+14.40+3.09
2. Ane Sofie Krogh19.35fullført
3. Knut Aasheim21.375+1.021.12.4017-8+15.41+1.01
4. Are Wigaard58.1922+22.372.10.5914-3+38.18+22.37
15IF Sturla 12.12.36+39.55
1. Kornelia Lønning Brurberg32.2333+12.2132.2333+12.21
2. Oscar Melheim18.4317+2.4651.0626-7+14.43+2.22
2. Åshild Egeberg Vári22.28fullført
3. Sigrid Bredde Vig33.5135+13.161.24.5731+5+27.58+13.15
4. Sturla Frydenlund47.398+11.572.12.3615-16+39.55+11.57
16Østmarka OK 22.13.13+40.32
1. Maria Olsbø31.3626+11.3431.3626+11.34
2. Kristoffer Prøis Kagnes22.2731+6.3054.0333+7+17.40+6.06
2. Torbjørn Pytte Nordli22.31fullført
3. Stine Bratlie31.2531+10.501.25.2832-1+28.29+10.49
3. Anna Cecilie Linløkken31.31fullført
4. Magnus Ramberg47.459+12.032.13.1316-16+40.32+12.03
17IL Tyrving 22.14.46+42.05
1. Siri Grandal28.5921+8.5728.5921+8.57
2. Oliver Wallin Higgins19.3524+3.3848.3419-2+12.11+3.14
2. Ådne Skjærstein25.03fullført
2. Tuva Nesheim Flatebakken25.07fullført
2. Thomas Haugen de Lange25.07fullført
3. Synne Nesheim Flatebakken28.2523+7.501.16.59190+20.00+7.49
4. Ida Feiring Haltia57.4721+22.052.14.4617-2+42.05+22.05
18Nydalens SK 32.14.49+42.08
1. Anine Hallén32.1830+12.1632.1830+12.16
2. Maiken Sandberg21.4530+5.4854.0333+3+17.40+5.24
3. Håkon Øvstedal27.5821+7.231.22.0126-7+25.02+7.22
3. Anders Langaas49.35fullført
4. Åsmund Aamodt Resell52.4814+17.062.14.4918-8+42.08+17.06
19Asker Skiklubb 32.14.50+42.09
1. Vegard Løvli26.0919+6.0726.0919+6.07
2. Anna Øfsthus Gravir20.5126+4.5447.0018-1+10.37+4.30
3. Margrethe Wisløff31.3032+10.551.18.3022+4+21.31+10.54
3. Trygve Myhr31.42fullført
4. Bjørnar Løvli56.2019+20.382.14.5019-3+42.09+20.38
20IL Tyrving 42.16.08+43.27
1. Thea Feiring Haltia26.3020+6.2826.3020+6.28
2. Andreas Juell Larsen23.1933+7.2249.4923+3+13.26+6.58
2. Ingrid Marie Wølneberg23.40fullført
2. Solveig Eline Berg23.40fullført
2. Andreas Aleksander Gjessingikke startetfullført
3. Hanne Grandal29.1924+8.441.19.0824+1+22.09+8.43
4. Skjalg Hundseid Kamsvåg57.0020+21.182.16.0820-4+43.27+21.18
21IL Tyrving 32.17.23+44.42
1. Synne Skjærstein32.2032+12.1832.2032+12.18
2. Maren Norderud18.5420+2.5751.1428-4+14.51+2.33
2. Iris Holst29.13fullført
2. Ingrid Lund Hovden29.17fullført
2. Lisa Bjønnesdiskvalifisertfullført
3. Stine Njåstein31.5433+11.191.23.0827-1+26.09+11.18
3. Elise Ullern31.55fullført
4. Oda Sikkelande54.1518+18.332.17.2321-6+44.42+18.33
22Indre Østfold OK 02.17.27+44.46
1. Jørgen Vister23.5116+3.4923.5116+3.49
2. Jorid Nandrup Nielsen22.5332+6.5646.4417+1+10.21+6.32
3. Eirik Blågestad30.3728+10.021.17.2120+3+20.22+10.01
3. Haakon Johannesen34.50fullført
4. Guttorm Snemyr Holtet1.00.0624+24.242.17.2722+2+44.46+24.24
23Oppsal Orientering 22.17.33+44.52
1. Thomas Haarr Johansen31.2824+11.2631.2824+11.26
2. Eline Lund Westgaard20.5927+5.0252.2729+5+16.04+4.38
2. Tuva Eik Haave21.00fullført
3. Sunniva Eik Haave33.0434+12.291.25.3133+4+28.32+12.28
4. Ludvig Andreas Baugstø Rødnes52.0213+16.202.17.3323-10+44.52+16.20
24Nydalens SK 22.17.56+45.15
1. Johanne Lægran32.5834+12.5632.5834+12.56
2. Ingvild Høydal18.1215+2.1551.1027-7+14.47+1.51
3. Alexander Skeppland Hole39.5939+19.241.31.0935+8+34.10+19.23
3. Audun Uglenes Berganikke startetfullført
4. Gjermund Tørnqvist Halden46.472.17.56+45.15
25Oppsal Orientering 32.22.56+50.15
1. Martin Ekeli Onstad32.1027+12.0832.1027+12.08
2. Henrik Knudsen21.1628+5.1953.2632+5+17.03+4.55
2. Andreas Moldskred21.24fullført
3. Lavran Thorstensen30.3929+10.041.24.0529-3+27.06+10.03
3. William Resvoll Skaug30.40fullført
4. Ole Martin Edstrøm58.5123+23.092.22.5625-4+50.15+23.09
26Nittedal OL 12.30.33+57.52
1. Ingvild C. Fleisje33.3935+13.3733.3935+13.37
2. Herman Brunborg16.022+0.0549.4122-13+13.18-0.19
2. Peder Hornseth Nygaard17.23fullført
2. Hedda Vonen21.51fullført
3. Emma Eithun Paulsen34.2736+13.521.24.0830+8+27.09+13.51
3. Oda Eithun Paulsen41.31fullført
4. Ingrid Nytun Nergård1.06.2525+30.432.30.3326-4+57.52+30.43
27Fet OL 12.30.39+57.58
1. Morten Kristian Vikerhaug30.0422+10.0230.0422+10.02
2. Ingrid Aaslund18.4418+2.4748.4820-2+12.25+2.23
2. Jørgen Aas18.45fullført
3. Åshild Faller Råheim25.4413+5.091.14.3218-2+17.33+5.08
3. Sander Hildebrand Rogndokken25.45fullført
4. Marthe Ramstad1.16.0731+40.252.30.3927+9+57.58+40.25
28Lillomarka OL 12.31.01+58.20
1. Mina Haver30.5023+10.4830.5023+10.48
2. Ole Kristian Breivik21.4329+5.4652.3330+7+16.10+5.22
2. Maria Rørvik Haver21.44fullført
3. Sindre Vestengen Lian30.4330+10.081.23.1628-2+26.17+10.07
4. Joar Oldernes1.07.4526+32.032.31.01280+58.20+32.03
29Fossum IF 42.31.06+58.25
1. Erik Hæstad Bjørnstad24.2317+4.2124.2317+4.21
2. Live Skattum24.3234+8.3548.5521+4+12.32+8.11
3. Julie Bakke30.1526+9.401.19.1025+4+22.11+9.39
4. Oscar Hæstad Bjørnstad1.11.5627+36.142.31.0629+4+58.25+36.14
30Halden SK 22.31.22+58.41
1. Marie Bergstrøm32.1529+12.1332.1529+12.13
2. Karoline Aune20.2125+4.2452.3631+2+16.13+4.00
2. Heidi Elisabeth Brække20.25fullført
2. Alexander Skaug Ytterbøl20.25fullført
2. Lisa Jenssen22.45fullført
3. Niels Christian Hellerud26.0915+5.341.18.4523-8+21.46+5.33
3. Erlend Brendstuendiskvalifisertfullført
4. Olav Schmitt Gran1.12.3728+36.552.31.2230+7+58.41+36.55
31Nydalens SK 42.44.59+1.12.18
1. Oda Lægran32.1128+12.0932.1128+12.09
2. Frida Bakken Ulseth35.2139+19.241.07.3237+9+31.09+19.00
3. Halvor Tørnqvist Halden24.159+3.401.31.4736-1+34.48+3.39
3. Sigurd Dyrstad24.16fullført
4. Emil Morgenlie Skei1.13.1229+37.302.44.5931-5+1.12.18+37.30
32OK Moss 12.45.06+1.12.25
1. Tuva Bjerketvedt36.3638+16.3436.3638+16.34
2. Karoline Bjørnerød28.1237+12.151.04.4836-2+28.25+11.51
3. Johanne Bratland Tjernshaugen26.1016+5.351.30.5834-2+33.59+5.34
4. Karl Kristen Gjølsjø1.14.0830+38.262.45.0632-2+1.12.25+38.26
33Fredrikstad SK 22.58.32+1.25.51
1. Bendik Lie34.0536+14.0334.0536+14.03
2. Sondre Ottesen24.5335+8.5658.5835-1+22.35+8.32
2. Bendik Bergseng25.04fullført
2. Endre Luktvasslimo27.01fullført
3. Kaisa Antonsen40.1640+19.411.39.1438+3+42.15+19.40
3. Emma Danevad41.03fullført
4. Dina Sofie Antonsen1.19.182.58.32+1.25.51
Ås-UMB Orientering 1diskvalifisert
1. Rannveig Winsnes Nordhagen20.3811+0.36diskvalifisert
2. Nils Tveite17.0011+1.03diskvalifisert
2. Vegard Aarstad17.10diskvalifisert
2. Linus Olhansdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Matis Brøndbodiskvalifisertdiskvalifisert
3. Kjersti Lundqvist28.2322+7.48diskvalifisert
3. Marie Treekrem29.45diskvalifisert
4. Anders Stiansen Nygaarddiskvalifisertdiskvalifisert
Fossum IF 5diskvalifisert
1. Erik Wegner Hodt22.4715+2.45diskvalifisert
2. Lars Østeberg Moan16.266+0.29diskvalifisert
3. Martin Andresen Skotte30.3427+9.59diskvalifisert
4. Audun Rognerud Bøediskvalifisertdiskvalifisert
Lillomarka OL 2diskvalifisert
1. Isolde Kobernus45.3240+25.30diskvalifisert
2. Elin Flø26.4136+10.44diskvalifisert
2. Torill Oldernes26.42diskvalifisert
3. Elias Skjolden Sørensen34.5537+14.20diskvalifisert
3. Kaja Grefsrud41.27diskvalifisert
4. Mina Haverdiskvalifisertdiskvalifisert
Nydalens SK 7diskvalifisert
1. Audun Bergan20.4012+0.38diskvalifisert
2. Karianne Olsvik Dengerud18.0914+2.12diskvalifisert
3. Isak Jonsson22.086+1.33diskvalifisert
4. Jostein Tandbergdiskvalifisertdiskvalifisert
Nydalens SK 5brutt
1. Henriette Smebyikke startetbrutt
2. Frida Bakken Ulsethikke startetbrutt
3. Trym Moeng Jensenikke startetbrutt
4. Sam Lunøeikke startetbrutt
OK Moss 2brutt
1. Aurora Gjølsjø32.1830+12.16brutt
2. Christopher Engebretsen18.4418+2.47brutt
2. Selma Kristiansen21.02brutt
2. Truls Solås-Johansen34.23brutt
3. Thomas Tubbehaugen27.0118+6.26brutt
4. bruttbrutt
Fet OL / Raumar Orientering 2ikke startet
1. Jørgen Kjos Barkenæs39.3839+19.3639.3839+19.36
2. Mathilde Sønsterudbråten28.5838+13.011.08.3638-1+32.13+12.37
2. Berit Horvei29.00fullført
3. Kristine Eide Rapp36.0638+15.311.44.4239+1+47.43+15.30
3. Hanne Eide Rappikke startetfullført
4. ikke startetikke startet

D 17

9 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 12.23.15
1. Nicole Ragvin44.43144.431
2. Maria Jonsson47.5311.32.3610
3. Sofie Aarnes50.3912.23.1510
2Asker Skiklubb 12.53.27+30.12
1. Ingrid Gulbrandsen50.472+6.0450.472+6.04
2. Silje Arntzen1.03.014+15.081.53.483+1+21.12+15.08
3. Kaja Bråten Løvald59.393+9.002.53.272-1+30.12+9.00
3Fet OL / Fossum IF / Nydalens SK 72.53.33+30.18
1. Hilde Slørdahl Conradi59.325+14.4959.325+14.49
2. Britta Fismen52.372+4.441.52.092-3+19.33+4.44
3. Heidi Tronbøl1.01.244+10.452.53.333+1+30.18+10.45
4Raumar Orientering 13.03.44+40.29
1. Agata Stankiewicz1.02.166+17.331.02.166+17.33
2. Natalia Ewiak1.06.315+18.382.08.4760+36.11+18.38
3. Marie Hammer Håversen54.572+4.183.03.444-2+40.29+4.18
5IF Sturla 13.16.20+53.05
1. Ingunn Egeberg Vári53.533+9.1053.533+9.10
2. Katinka Jussie Brurberg1.10.247+22.312.04.175+2+31.41+22.31
3. Magnhild Frydenlund1.12.035+21.243.16.2050+53.05+21.24
6Nydalens SK 23.35.59+1.12.44
1. Cristina Luis1.07.597+23.161.07.597+23.16
2. Karen Bjergaard1.15.398+27.462.23.388+1+51.02+27.46
3. Stina Johannne Sandberg1.12.216+21.423.35.596-2+1.12.44+21.42
7Oppsal Orientering 13.38.07+1.14.52
1. Mila Zaharinova1.12.109+27.271.12.109+27.27
2. Arnhild Krogh1.07.396+19.462.19.497-2+47.13+19.46
3. Reidun Haarr Johansen1.18.187+27.393.38.0770+1.14.52+27.39
8Indre Østfold OK 14.09.14+1.45.59
1. Margit Sandem Fjellengen1.11.598+27.161.11.598+27.16
2. Oda Frøshaug1.29.069+41.132.41.059+1+1.08.29+41.13
3. Sofie Graff1.28.098+37.304.09.148-1+1.45.59+37.30
Nydalens SK 3brutt
1. Kari Madslien58.474+14.04brutt
2. Berit Sofie Wiklund55.563+8.03brutt
3. Anne-Lene Bakken Ulsethbruttbrutt

H 17

24 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Ås-UMB Orientering 12.21.02
1. David Gottfridsson44.02144.021
2. Magnus Ombustvedt52.337+6.291.36.353+2+5.14
3. Kristoffer Fiane Pedersen44.272.21.02
2Fredrikstad SK 12.22.05+1.03
1. Henrik Ottesen44.183+0.1644.183+0.16
2. Per Olaussen48.023+1.581.32.202-1+0.59+0.43
3. Espen Danevad49.452.22.05+1.03
3IL Tyrving 12.24.52+3.50
1. Mateusz Podsiadly54.4216+10.4054.4216+10.40
2. Wojciech Dwojak46.0411.40.465-11+9.25
3. Wojciech Kowalski44.062.24.52+3.50
4Raumar Orientering 12.29.05+8.03
1. Rafal Podzinski46.284+2.2646.284+2.26
2. Eskil Sande Gullord54.1510+8.111.40.4340+9.22+6.56
3. Håvard Haga48.222.29.05+8.03
5Nydalens SK 12.33.19+12.17
1. Erik Olsvik Dengerud54.3515+10.3354.3515+10.33
2. Sverre Waaler Kaas51.196+5.151.45.5410-5+14.33+4.00
3. Jonas Madslien Bakken47.252.33.19+12.17
6IL Tyrving 32.33.24+12.22
1. Morten Severin Saue53.5812+9.5653.5812+9.56
2. Jostein Nørbech53.529+7.481.47.5011-1+16.29+6.33
3. Torbjørn Sagberg45.342.33.24+12.22
7Nydalens SK 22.35.04+14.02
1. Eivind Høydal53.4210+9.4053.4210+9.40
2. Per Øyvind Stene50.185+4.141.44.009-1+12.39+2.59
3. Halvor Saunes51.042.35.04+14.02
8UKS Orientus Lodz 22.39.14+18.12
1. Dominik Chudzik50.048+6.0250.048+6.02
2. Krzysztof Rzenca53.288+7.241.43.326-2+12.11+6.09
3. Lukasz Charuba55.422.39.14+18.12
9Fossum IF 12.39.18+18.16
1. Oskar Størmer53.5913+9.5753.5913+9.57
2. Leif Størmer49.394+3.351.43.387-6+12.17+2.20
3. Johan Michelsen55.402.39.18+18.16
10IL Tyrving 22.47.38+26.36
1. Christoph Brandt44.052+0.0344.052+0.03
2. Ruslan Glebov47.162+1.121.31.211-1
3. Bartlomiej Mazan1.16.172.47.38+26.36
11Nittedal OL 12.48.06+27.04
1. Bjørnar Valstad47.266+3.2447.266+3.24
2. Tore Bredalen1.02.0113+15.571.49.2712+6+18.06+14.42
3. Henning Røberg58.392.48.06+27.04
12Fet OL 12.53.51+32.49
1. Bjørn André Aaslund53.5711+9.5553.5711+9.55
2. Herman Moe1.06.3218+20.282.00.2916+5+29.08+19.13
3. Tom Bergan53.222.53.51+32.49
14Østmarka OK 12.58.18+37.16
1. Trond Kortner47.417+3.3947.417+3.39
2. Jon Hovland1.06.2617+20.221.54.0714+7+22.46+19.07
3. Aleksander Skarnes1.04.112.58.18+37.16
15Fossum IF 23.00.19+39.17
1. Erling Katla50.259+6.2350.259+6.23
2. Mindaugas Lukauskas1.03.4915+17.451.54.1415+6+22.53+16.30
3. Einar Gisholt1.06.053.00.19+39.17
16Oppsal Orientering 13.04.27+43.25
1. Gard-Martin Udnesseter Johnson57.5718+13.5557.5718+13.55
2. Ola Marius Pedersen54.4811+8.441.52.4513-5+21.24+7.29
3. Jørund Vala1.11.423.04.27+43.25
17NTNUI / Nydalens SK 993.12.01+50.59
1. Sondre Sande Gullord47.165+3.1447.165+3.14
2. Sverre Turter Sandvold56.3612+10.321.43.528+3+12.31+9.17
3. Arne Sandvold1.28.093.12.01+50.59
18Nydalens SK 33.17.49+56.47
1. Elias Wiklund1.13.0221+29.001.13.0221+29.00
2. Simen A Bjøringsøy1.03.2814+17.242.16.3020-1+45.09+16.09
3. Petter Kaarby1.01.193.17.49+56.47
19Heming Orientering 13.19.47+58.45
1. Harald Astrup Arnesen54.3314+10.3154.3314+10.31
2. Henrik Gjemdal1.07.4519+21.412.02.1817+3+30.57+20.26
3. Claus Martinsen1.17.293.19.47+58.45
20Sentrum OK 13.27.45+1.06.43
1. Kai F Karoli1.00.1520+16.131.00.1520+16.13
2. Kachim Piludski1.23.0323+36.592.23.1821+1+51.57+35.44
3. Johnny Puma1.04.273.27.45+1.06.43
21Indre Østfold OK 13.34.07+1.13.05
1. Sigmund Vister1.00.1419+16.121.00.1419+16.12
2. Claes-Tommy Herland1.05.4616+19.422.06.0018-1+34.39+18.27
3. Jens Nandrup Nielsen1.28.073.34.07+1.13.05
22Oppsal Orientering 24.02.33+1.41.31
1. Olav Nedrelid57.2117+13.1957.2117+13.19
2. Anders Emilsson1.13.5120+27.472.11.1219+2+39.51+26.32
3. Gudmund Toverud Høglund1.51.214.02.33+1.41.31
23Oppsal Orientering 34.02.54+1.41.52
1. Martin Langaas1.18.5123+34.491.18.5123+34.49
2. Anders Fjogstad1.15.1021+29.062.34.0122-1+1.02.40+27.51
3. Petter Johansen1.28.534.02.54+1.41.52
24Fet OL 24.28.48+2.07.46
1. Kyrre Gran1.17.1622+33.141.17.1622+33.14
2. John Eivind Presterud1.34.0524+48.012.51.2124+2+1.20.00+46.46
3. Bendik Ekseth1.37.274.28.48+2.07.46
Oppsal Orientering 4brutt
1. Andreas Stensrudbruttbrutt
2. ikke startetikke startet
3. ikke startetikke startet

D 120

11 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2Heming Orientering 12.17.12+25.45
1. Signe Astrup Arnesen38.30138.301
2. Dagrun Melkild50.325+6.051.29.023+2+36.00
3. Runa Skyttersæter48.104+2.412.17.122-1+25.45-10.15
3Asker Skiklubb 12.20.46+29.19
1. Hilda Øfsthus40.092+1.3940.092+1.39
2. Grethe K. Løvald54.227+9.551.34.314+2+41.29+39.50
3. Sigrun Hernes Ytterbø46.152+0.462.20.463-1+29.19-12.10
4Nydalens SK 12.21.19+29.52
1. Anne Marit Bjergaard48.086+9.3848.086+9.38
2. Synnøve Lyssand Sandberg47.423+3.151.35.505-1+42.48+33.10
3. Monica Tørnqvist Halden45.2912.21.194-1+29.52
5IL Tyrving 12.28.16+36.49
1. Zsuzsa Fey40.343+2.0440.343+2.04
2. Else Grandal1.00.3410+16.071.41.086+3+48.06+46.02
3. Marianne Njåstein47.083+1.392.28.165-1+36.49-11.17
6Lillomarka OL 12.39.07+47.40
1. Ingjerd Vestengen47.175+8.4747.175+8.47
2. Doris Larsson1.01.0811+16.411.48.259+4+55.23+46.36
3. Trine Oldernes50.426+5.132.39.076-3+47.40-7.43
7IF Sturla 12.39.12+47.45
1. Hanne Vik58.329+20.0258.329+20.02
2. Helle Egeberg Vári49.464+5.191.48.188-1+55.16+35.14
3. Kari Jussie Lønning50.547+5.252.39.127-1+47.45-7.31
8Røyken OL 12.46.22+54.55
1. Bjørg Svanberg54.238+15.5354.238+15.53
2. Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme59.419+15.141.54.0410+2+1.01.02+45.09
3. Ida Svanberg52.189+6.492.46.228-2+54.55-6.07
9Nittedal OL 12.49.46+58.19
1. Astrid Kristin Ruud1.12.0711+33.371.12.0711+33.37
2. Hilde Tellesbø47.202+2.531.59.27110+1.06.25+32.48
3. Marit B. Eithun50.195+4.502.49.469-2+58.19-8.06
10Raumar Orientering 12.52.35+1.01.08
1. Heidi Sønsterudbråten59.0410+20.3459.0410+20.34
2. Anne Teigland Arntzen1.02.0612+17.392.01.1012+2+1.08.08+47.34
3. Bjørg Børke51.258+5.562.52.3510-2+1.01.08-7.00
11OK Moss 12.55.21+1.03.54
1. Astrid Bjørnerød48.507+10.2048.507+10.20
2. Kristin Solås-Johansen59.268+14.591.48.1670+55.14+44.54
3. Nora Woodward1.07.0511+21.362.55.2111+4+1.03.54+8.40
Nydalens SK 3brutt
1. Ellen Turterbruttbrutt
2. Anne Turter53.026+8.35brutt
3. Birgit Korvald58.2510+12.56brutt

H 130

19 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 12.10.24
1. Terje Wiig Mathisen42.40142.401
2. Jo Wiklund42.533+0.041.25.333+2+0.04
3. Stig Bjergaard44.512+9.292.10.241-2
3OK Moss 12.21.45+11.21
1. Hallvard Koren44.494+2.0944.494+2.09
2. Kjetil Karlsen51.008+8.111.35.498+4+10.20+8.11
3. Tore Bjørnerød 45.563+10.342.21.453-5+11.21+1.01
4Nydalens SK 22.23.18+12.54
1. Sören Jonsson47.399+4.5947.399+4.59
2. Einar Lunøe47.426+4.531.35.216-3+9.52+4.53
3. Børge Pedersen47.575+12.352.23.184-2+12.54+3.02
5IL Tyrving 12.25.08+14.44
1. Henning Spjelkavik47.087+4.2847.087+4.28
2. Trond Lund51.069+8.171.38.149+2+12.45+8.17
3. Are Kristiansen46.544+11.322.25.085-4+14.44+1.59
6IF Sturla 12.29.54+19.30
1. Nils Inge Brurberg48.3612+5.5648.3612+5.56
2. Tibor Vári45.504+3.011.34.265-7+8.57+3.01
3. Harald Thon55.289+20.062.29.546+1+19.30+10.33
7Heming Orientering 12.30.44+20.20
1. Kimme Arnesen42.40142.401
2. Nils Petter Fremming42.4911.25.2910
3. Mathias Martinsen1.05.1515+29.532.30.447+6+20.20
8Nydalens SK 32.36.28+26.04
1. Gaute Langaas48.2711+5.4748.2711+5.47
2. Lars Krüger45.565+3.071.34.234-7+8.54+3.07
3. Nils Bergan1.02.0512+26.432.36.288+4+26.04+17.10
9Østmarka OK 12.36.37+26.13
1. Boye Dirro Bøhlerengen49.5314+7.1349.5314+7.13
2. Øystein Kildahl54.1312+11.241.44.0612-2+18.37+11.24
3. Rune Teigland52.317+17.092.36.379-3+26.13+7.36
10Vålerengens IF 12.39.35+29.11
1. Stein Blomseth45.226+2.4245.226+2.42
2. Knut Anders Løken1.18.5118+36.022.04.1317+11+38.44+36.02
3. Kjetil Bjørlo35.2212.39.3510-7+29.11
11Halden SK 12.39.53+29.29
1. Svend Arne Ytterbøl47.368+4.5647.368+4.56
2. Bjørn Axel Gran56.2814+13.391.44.0411+3+18.35+13.39
3. Magnus Nordbrøden55.4910+20.272.39.53110+29.29+10.54
12OK Moss 22.40.04+29.40
1. Jan Bjerketvedt47.4910+5.0947.4910+5.09
2. Henning Bratland Carlsen56.1713+13.281.44.0612+2+18.37+13.28
3. Christopher Schive55.5811+20.362.40.04120+29.40+11.03
13Fet OL 12.40.05+29.41
1. Øyvind Solli42.503+0.1042.503+0.10
2. Torgeir Skjønhaug52.4410+9.551.35.347+4+10.05+9.55
3. Jørn Moe1.04.3114+29.092.40.0513+6+29.41+19.36
14Oppsal Orientering 12.53.20+42.56
1. Espen Wigaard45.075+2.2745.075+2.27
2. Roar Bjordal1.13.3916+30.501.58.4616+11+33.17+30.50
3. Endre Wigaard54.348+19.122.53.2014-2+42.56+9.39
15Måren OK 12.55.00+44.36
1. Pål Winsents48.3913+5.5948.3913+5.59
2. Tormod Strand53.5011+11.011.42.2910-3+17.00+11.01
3. Morten Karlsen1.12.3117+37.092.55.0015+5+44.36+27.36
16Indre Østfold OK 12.58.28+48.04
1. Tom-Vegard Feltstykket54.0815+11.2854.0815+11.28
2. Øyvind Thømt1.00.0815+17.191.54.16150+28.47+17.19
3. Svend Saxe Frøshaug1.04.1213+28.502.58.2816+1+48.04+19.17
17Fredrikstad SK 13.31.51+1.21.27
1. Pål Angvoll1.02.1516+19.351.02.1516+19.35
2. Bjørn Erik Bergseng1.18.4117+35.522.20.5618+2+55.27+35.52
3. Jan Sverdrup-Thygeson1.10.5516+35.333.31.5117-1+1.21.27+26.00
Asker Skiklubb 1diskvalifisert
1. Svein Graneruddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Bjørn Gulbrandsen42.491diskvalifisert
3. Tommy Janhojarvi49.066+13.44diskvalifisert
Nydalens SK 4diskvalifisert
1. Bjørn Erik Reinseth1.02.1617+19.36diskvalifisert
2. Kim Farnes Hansen50.377+7.48diskvalifisert
3. Sigve Vågsnesdiskvalifisertdiskvalifisert
IL Tyrving 2brutt
1. Dag Helland-Hansenikke startetbrutt
2. ikke startetbrutt
3. ikke startetbrutt

H 170

9 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1OK Moss 12.00.39
1. Stein Klyve35.33135.331
2. Karl Aasmund Erøy39.0311.14.3610
3. Bjørn Arnfinn Paulsen46.037+7.332.00.3910
2IL Tyrving 32.03.08+2.29
1. Svein S Jacobsen38.293+2.5638.293+2.56
2. Arne Tiltnes46.093+7.061.24.382-1+10.02+7.06
3. Bjørn Henning Grandal38.3012.03.0820+2.29
3Røyken OL 12.08.03+7.24
1. Øyvind Roger Hansen39.414+4.0839.414+4.08
2. Morten Johannessen47.335+8.301.27.143-1+12.38+8.30
3. Torgeir Strandhagen40.492+2.192.08.0330+7.24-5.14
4Halden SK 12.12.10+11.31
1. Tor Ragnar Andersen45.537+10.2045.537+10.20
2. Eirik Nordbrøden41.412+2.381.27.345-2+12.58+2.38
3. Jørn Nordbrøden44.365+6.062.12.104-1+11.31-1.27
5Nittedal OL 12.12.21+11.42
1. Frode Sandersen40.475+5.1440.475+5.14
2. Bård Natvig46.304+7.271.27.174-1+12.41+7.27
3. Martin Veastad45.046+6.342.12.215+1+11.42-0.59
6IL Tyrving 12.13.48+13.09
1. Jørgen Holmboe43.066+7.3343.066+7.33
2. Alf Pettersen48.576+9.541.32.0360+17.27+9.54
3. Christian Grotnes41.453+3.152.13.4860+13.09-4.18
7Asker Skiklubb 12.16.25+15.46
1. Jon Arvid Fossum37.002+1.2737.002+1.27
2. Jørn Bue Olsen57.348+18.311.34.347+5+19.58+18.31
3. Hans O Augedal41.514+3.212.16.2570+15.46-4.12
IL Tyrving 2diskvalifisert
1. Lars-Erik Fiskum1.02.258+26.52diskvalifisert
2. Hasse Bergstrøm53.327+14.29diskvalifisert
3. Frode Kamsvågdiskvalifisertdiskvalifisert
Måren OK 1brutt
1. Stein Turtumøygardikke startetbrutt
2. Audun Bjerknesikke startetbrutt
3. Knut Vidar Johansenikke startetbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor