Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norgescup sprint jr

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norgescup sprint jr
Arrangørorganisasjon: Grue IL
Dato: fredag 20 september 2013

Klasser: Visa alla | D 16 | H 16 | D 17-18E | D 19-20E | H 17-18E | H 19-20E

D 16

2 390 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma ArnesenByåsen IL16.006.41
2Kristin Helland-HansenIL Tyrving18.42+2.427.49
3Åshild KolstadMo OK18.50+2.507.52
4Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett19.45+3.458.15
5Line LaurantsenVaregg Fleridrett19.49+3.498.17
6Siri GrandalIL Tyrving19.53+3.538.19
7Ingrid LundanesEmblem IL20.00+4.008.22
8Ida Feiring HaltiaIL Tyrving20.24+4.248.32
9Astrid FiskumIL Tyrving21.02+5.028.48
10Beate BergPorsgrunn OL21.05+5.058.49
11Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)21.09+5.098.50
12Siri MoholthKongsberg OL21.27+5.278.58
13Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering23.21+7.219.46
14Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering24.50+8.5010.23
15Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving26.09+10.0910.56
16Susanne Eide HaugStjørdals-Blink Orientering26.58+10.5811.16
Stine Frogner TømmervoldHamar OKbrutt

H 16

2 770 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun HeimdalKonnerud IL16.546.06
2Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg17.29+0.356.18
3Kristian Nilsen SandnesEmblem IL18.01+1.076.30
4Jakob EiknerFana IL18.18+1.246.36
5Einar LundKongsberg OL18.25+1.316.38
6Ole KostølKristiansand OK19.14+2.206.56
7Marius Landsem MelhusSteinkjer OK19.16+2.226.57
8Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering19.28+2.347.01
9Åsmund Aamodt ResellNydalens SK19.32+2.387.03
10Kristoffer NygårdHaugesund IL Orientering19.41+2.477.06
11Brage JørumByåsen IL20.06+3.127.15
12Torkel ReinhartsenKristiansand OK20.10+3.167.16
13Trygve HeggedalKongsberg OL20.13+3.197.17
14Johannes Bakke AashamarFlosta IL20.43+3.497.28
15Sigurd Bonden KjørsvikKongsberg OL21.07+4.137.37
16Martin NordviGrue IL21.14+4.207.39
17Herman KirsteSkien OK21.18+4.247.41
18Håvard BakkeRingerike OL21.55+5.017.54
19Sondre DammTIF Viking21.56+5.027.55
20Trygve LægranSteinkjer OK23.42+6.488.33
21Kristoffer Susort KvaleHaugesund IL Orientering30.18+13.2410.56

D 17-18E

2 390 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karen Oline KolstadFreidig15.426.34
2Andrine BenjaminsenLillomarka OL15.51+0.096.37
3Anine AhlsandNydalens SK16.11+0.296.46
4Sigrid AlexandersenFredrikstad SK16.13+0.316.47
5Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb16.46+1.047.00
6Ingeborg Ellegaard MelbyHamar OK16.48+1.067.01
7Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg17.04+1.227.08
8Evine Westli AndersenLøten o-lag17.11+1.297.11
9Ingunn Egeberg VáriIF Sturla17.15+1.337.13
10Gina MølnvikFreidig17.20+1.387.15
11Solveig Hegstad KrügerNydalens SK17.24+1.427.16
12Frida SætherFreidig17.43+2.017.24
13Tonje VassendPorsgrunn OL17.44+2.027.25
14Eirin Svanøe-HafstadFrol IL17.55+2.137.29
15Åsne Skram TrømborgKongsberg OL18.11+2.297.36
16Julie HjortlandLarvik OK18.24+2.427.41
17Ragnhild HjermstadFossum IF18.28+2.467.43
18Selma Øfsthus GravirAsker Skiklubb18.35+2.537.46
19Ingrid PeikliSandnes IL (Rogaland)19.01+3.197.57
20Sigrid Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering19.19+3.378.04
21Ida Berg HanssenByåsen IL19.31+3.498.09
22Kari Alexandra NødlandÅlgård Orientering19.45+4.038.15
23Marte Hoff HagenByåsen IL19.57+4.158.20
24Nanna NorderudIL Tyrving19.59+4.178.21
25Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK20.05+4.238.24
26Karen BjergaardNydalens SK20.09+4.278.25
27Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering20.54+5.128.44
28Heidi JensenBodø og Omegn IF Orientering21.10+5.288.51
29Julia PlaianAsker Skiklubb21.12+5.308.52
30Helene OmdalSandnes IL (Rogaland)21.14+5.328.53
31Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering22.15+6.339.18
32Kristiane Elise OttesenVaregg Fleridrett26.46+11.0411.11

D 19-20E

2 540 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathilde RundhaugFrol IL16.006.17
2Emilie Westli AndersenLøten o-lag17.13+1.136.46
3Gunvor Hov HøydalFossum IF17.31+1.316.53
4Marta UlvensøenOL Tønsberg og omegn18.10+2.107.09
5Siri KollerudLillomarka OL18.28+2.287.16
6Jorunn KvaklandFreidig18.43+2.437.22
7Guro VassendFossum IF19.08+3.087.31
8Marie Nordbye NybøKonnerud IL19.33+3.337.41
9Johanne RaknerVaregg Fleridrett19.42+3.427.45
10Sabine RothaugHalden SK20.59+4.598.15
11Karoline Dahl FosbyNTNUI26.15+10.1510.20

H 17-18E

2 770 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigur HeggedalKongsberg OL15.045.26
2Andreas SølbergOL Trollelg15.14+0.105.29
3Jonas Madslien BakkenNydalens SK15.26+0.225.34
4Elias T. MølnvikFossum IF15.36+0.325.37
5Anders Felde OlaussenHalden SK15.41+0.375.39
6Vegard Rønning HuberHamar OK15.43+0.395.40
7Erik Olsvik DengerudNydalens SK15.46+0.425.41
8Jon NilsenVegårshei IL15.58+0.545.45
9Stian SundsvikFrol IL15.59+0.555.46
10Eivind HøydalNydalens SK16.10+1.065.50
11Karl FremstadKongsberg OL16.16+1.125.52
12Rein Helle MårdalenFreidig16.32+1.285.58
13Matias Hodne HanischKristiansand OK16.38+1.346.00
14Simen BordalRingsaker OK16.40+1.366.01
15Olav EkrheimFana IL16.41+1.376.01
16Håvard MyhreKongsberg OL16.42+1.386.01
17Harald Astrup ArnesenHeming Orientering16.44+1.406.02
17Markus HolterIndre Østfold OK16.44+1.406.02
19Jonas RessemFrol IL16.51+1.476.04
20Olai Stensland LillevoldFossum IF16.53+1.496.05
21Yngvar Høimyr SolbergIF Sturla17.10+2.066.11
22Dag BlandkjennKristiansand OK17.11+2.076.12
23Magne JutulstadBækkelagets SK17.18+2.146.14
24Oskar StørmerFossum IF17.23+2.196.16
24Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn17.23+2.196.16
26Tord HaflanNydalens SK17.24+2.206.16
27Henrik UpsalKristiansand OK17.50+2.466.26
28Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL18.06+3.026.32
29Øyvind WiggenByåsen IL18.19+3.156.36
30Lars Hole MikalsenHaugesund IL Orientering18.23+3.196.38
31Vegard RessemFrol IL18.25+3.216.38
32Martin Susort KvaleHaugesund IL Orientering18.58+3.546.50
33Jørgen WingereiPorsgrunn OL19.00+3.566.51
34Andreas DjupeslandHaugesund IL Orientering19.16+4.126.57
35Lars TreekremHeming Orientering19.21+4.176.59
36Claus MartinsenHeming Orientering19.26+4.227.00
37Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering19.47+4.437.08
38Karl Aksel JermstadSteinkjer OK19.54+4.507.11
39Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL20.10+5.067.16
40Henrik Olav AandstadIndre Østfold OK20.18+5.147.19
41Vetle ReinhartsenKristiansand OK22.36+7.328.09
42Johan Otto MunkebyFrol IL23.22+8.188.26
Matias Sølvsberg NorenHamar OKdiskvalifisert
Odd Kasper EkreIndre Østfold OKdiskvalifisert
Anders Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OKdiskvalifisert
Jørgen ElisenbergHamar OKdiskvalifisert
Arne Johannes LøkkenFlosta ILdiskvalifisert

H 19-20E

3 020 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag LofthusHamar OK16.025.18
2Simen Jevne ArnesenHamar OK17.01+0.595.38
3Sjur HoviKristiansand OK17.09+1.075.40
4Anders VisterRaumar Orientering17.11+1.095.41
5Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg17.18+1.165.43
6Sindre SandvenKongsberg OL17.22+1.205.45
7Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett17.28+1.265.47
8Jørgen MadslienNydalens SK17.33+1.315.48
8Sindre JohannessenFreidig17.33+1.315.48
10Bojan BlumensteinHalden SK17.42+1.405.51
11Thomas SchiveBækkelagets SK17.57+1.555.56
12Håvard HagaRaumar Orientering18.03+2.015.58
13Sebastian TorgersenBækkelagets SK18.08+2.066.00
14Mattis HoltFreidig18.26+2.246.06
15Bjørn LundanesEmblem IL18.32+2.306.08
16Ove BaardsgaardOL Trollelg18.35+2.336.09
17Sondre Ruud BråtenRaumar Orientering19.26+3.246.26
18Sigurd StenvikLillomarka OL19.28+3.266.26
19Harald KalagerNTNUI19.31+3.296.27
20Rasmus Rørholt TheisenIL BUL-Tromsø19.51+3.496.34
21Emil AhlbäckFossum IF20.11+4.096.40
22Mathias DrageKongsberg OL20.21+4.196.44
23Terje Dalen SørgårdByåsen IL20.42+4.406.51
24Lars Henrik ThonIF Sturla21.24+5.227.05
25Paul SirumFrol IL24.05+8.037.58
26Per-Martin GrønliFlosta IL30.32+14.3010.06
Per Øyvind ValenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Sindre RønningFrol ILbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor