Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Night Hawk - formerly known as Krokskogstafetten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Night Hawk - formerly known as Krokskogstafetten
Arrangørorganisasjon: Tyrving IL
Dato: fredag 9 august 2013 - lørdag 10 august 2013

Angelniemen Ankkuri

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
10Angelniemen Ankkuri 1Night Hawk Herrer 15+ (70)7.22.06+7.22.06
1. Tuomas Kari0.0052.00+52.00
2. Heikki Toivio0.001.43.56+1.43.56
3. Vesa Mäkinen0.002.46.51+2.46.51
4. Mikko Sirén0.004.01.16+4.01.16
5. Miika Kirmula0.005.07.36+5.07.36
6. Ilari Nummi45.2215+45.225.52.589-1+5.52.58+45.22
7. Heikki Toivio45.2814+45.286.38.2690+6.38.26+45.28
8. Tuomas Kari43.4013+43.407.22.0610+1+7.22.06+43.40
17Angelniemen Ankkuri 1Night Hawk Damer 15+ (32)5.53.40+5.53.40
1. Pinja Kurppa0.0044.41+44.41
2. Milla Saarimäki0.001.29.39+1.29.39
3. Emma Laakkio0.002.30.43+2.30.43
4. Fanny Kurppa0.003.51.43+3.51.43
5. Milla Saarimäki1.01.2016+1.01.204.53.03200+4.53.03+1.01.20
6. Pinja Kurppa1.00.3715+1.00.375.53.4017-3+5.53.40+1.00.37

Asker Skiklubb

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Asker Skiklubb 1Day Hawk D-16 (18)1.31.25
1. Synne Strand28.00128.001
1. Ane Dyrkorn32.036+4.0332.036+4.03
2. Nora Synnøve Woxholth35.024+2.281.03.023+2+2.28+2.28
2. Ingrid Tandberg Ryan48.3614+16.021.20.3911+10+20.05+20.05
3. Tilla Farnes Hennum28.232+1.251.31.251-2-2.28
3. Thea Dyrkorn36.128+9.141.56.519+6+25.26+22.58
8Asker Skiklubb 1Day Hawk H-16 (22)1.50.23+20.47
1. Bjørnar Løvli31.318+1.4231.318+1.42
2. Sander Arntzen43.1910+14.401.14.5010+2+15.00+13.18
3. Vegard Gulbrandsen35.338+7.361.50.238-2+20.47+5.47
11Asker Skiklubb 2Day Hawk H-16 (22)2.04.37+35.01
1. Ola Tandberg Ryan31.307+1.4131.307+1.41
2. Sjur Kvisle40.058+11.261.11.359+2+11.45+10.04
3. Are Helle Mårdalen53.0212+25.052.04.3711+2+35.01+23.16
19Asker Skiklubb 1Night Hawk Damer 15+ (32)6.01.25+6.01.25
1. Hilda Øfsthus0.0054.36+54.36
2. Selma Øfsthus Gravir0.001.51.55+1.51.55
3. Ingrid Gulbrandsen0.002.57.15+2.57.15
4. Eva Lill Kvisle0.003.43.40+3.43.40
5. Silje Arntzen1.02.4718+1.02.474.46.27180+4.46.27+1.02.47
6. Ragnhild Løvli1.14.5819+1.14.586.01.2519+1+6.01.25+1.14.58
36Asker Skiklubb 1Night Hawk Herrer 15+ (70)9.01.06+9.01.06
1. Harald Kalager0.001.08.40+1.08.40
2. Svein Granerud0.002.17.50+2.17.50
3. Trond Rønneberg0.003.28.33+3.28.33
4. Jan Richard Eriksen0.005.04.44+5.04.44
5. Jostein F. Tellnes0.006.18.47+6.18.47
6. Anders Hauge49.3031+49.307.08.17360+7.08.17+49.30
7. Tommy Jauhojärvi57.2641+57.268.05.43360+8.05.43+57.26
8. Harald Kalager0.009.01.06+9.01.06

Baktash Lärljungar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
37Baktash Lärljungar 1Night Hawk Herrer 15+ (70)9.06.11+9.06.11
1. 'Jefta Langerak0.0052.26+52.26
2. Rasmus Palmqvist Aslaksen0.001.51.21+1.51.21
3. Joakim Berg0.003.24.02+3.24.02
4. Axel Wrådhe0.004.53.27+4.53.27
5. Jefta Langerak0.006.07.01+6.07.01
6. Axel Wrådhe54.0035+54.007.01.01340+7.01.01+54.00
7. Toon ''the man'' Melis55.1336+55.137.56.14340+7.56.14+55.13
8. Rasmus' Palmqvist Aslaksen0.009.06.11+9.06.11

Bækkelagets SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
13Bækkelagets SK 1Night Hawk Damer 15+ (32)5.21.38+5.21.38
1. Kine Gulliksen0.0043.18+43.18
2. Katja Ekroll Jahren0.001.37.27+1.37.27
3. Lene Godager Kaas0.002.39.37+2.39.37
4. Aasne Fenne Hoksrud0.003.33.10+3.33.10
5. Ingvild Gjessing56.3515+56.354.29.4514-1+4.29.45+56.35
6. Kine Gulliksen51.5312+51.535.21.3813-1+5.21.38+51.53
54Bækkelagets SK 1Night Hawk Herrer 15+ (70)10.25.48+10.25.48
1. Runar Bjørhovde0.001.19.15+1.19.15
2. Thomas Schive0.002.32.25+2.32.25
3. Neeme Loorits0.003.45.59+3.45.59
4. Eirik Watterdal0.005.31.14+5.31.14
5. Thomas Schive0.006.54.37+6.54.37
6. Runar Bjørhovde1.25.3258+1.25.328.20.0955+1+8.20.09+1.25.32
7. Blair Trewin0.009.25.23+9.25.23
8. Kyongsa Ri0.0010.25.48+10.25.48

Fana IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
50Fana IL 1Night Hawk Herrer 15+ (70)9.17.19+9.17.19
1. Mads Bratland Claussen0.001.27.31+1.27.31
2. Jakob Eikner0.002.32.52+2.32.52
3. Olav Ekrheim0.003.39.04+3.39.04
4. Anders Daltveit0.004.56.33+4.56.33
5. Håkon Sandven0.006.26.09+6.26.09
6. Sigurd Eikner1.12.0055+1.12.007.38.09500+7.38.09+1.12.00
7. Jakob Eikner0.008.23.44+8.23.44
8. Olav Ekrheim0.009.17.19+9.17.19

Fossekallen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
Fossekallen IL 1Night Hawk Herrer 15+ (70)fullført
1. 0.00fullført
2. 0.00fullført
3. 0.00fullført
4. 0.00fullført
5. 0.00fullført
6. 0.00fullført
7. 0.00fullført
8. 0.00fullført

Fossum IF

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
3Fossum IF 1Day Hawk H-16 (22)1.36.03+6.27
1. Erling Hjermstad30.334+0.4430.334+0.44
2. Øyvind Hjermstad33.342+4.551.04.072-2+4.17+3.33
3. Einar Melsom31.565+3.591.36.033+1+6.27+2.10
8Fossum IF 1Day Hawk D-16 (18)1.56.43+25.18
1. Ingrid G. Kvålsgard32.036+4.0332.036+4.03
2. Åsne Holo41.509+9.161.13.537+1+13.19+9.16
3. Victoria Hæstad Bjørnstad42.5011+15.521.56.438+1+25.18+11.59
9Fossum IF 1Night Hawk Damer 15+ (32)5.09.40+5.09.40
1. Eldbjørg Narum0.0049.25+49.25
2. Ragnhild Hjermstad0.001.32.59+1.32.59
3. Gunvor Hov Høydal0.002.31.34+2.31.34
4. Marianne Opsahl Bredesen0.003.24.54+3.24.54
5. Guro Vassend55.2212+55.224.20.1610+3+4.20.16+55.22
6. Gunvor Hov Høydal49.2410+49.245.09.409-1+5.09.40+49.24
11Fossum IF 2Day Hawk D-16 (18)2.12.32+41.07
1. Pernille Katla35.4611+7.4635.4611+7.46
2. Tilde Eine44.3511+12.011.20.2110-1+19.47+12.01
3. Julie Bakke52.1113+25.132.12.3211+1+41.07+21.20
11Fossum IF 1Night Hawk Herrer 15+ (70)7.22.32+7.22.32
1. Olai Stensland Lillevold0.0051.42+51.42
2. Elias T. Mølnvik0.001.45.35+1.45.35
3. Emil Ahlbäck0.002.37.23+2.37.23
4. Borger Melsom0.003.56.35+3.56.35
5. Oskar Størmer0.005.01.27+5.01.27
6. Sigurd Melsom47.1023+47.105.48.378+2+5.48.37+47.10
7. Stian Alexander Grann51.0722+51.076.39.4411+3+6.39.44+51.07
8. Emil Ahlbäck42.4810+42.487.22.32110+7.22.32+42.48
13Fossum IF 2Day Hawk H-16 (22)2.14.34+44.58
1. Erik Hæstad Bjørnstad31.339+1.4431.339+1.44
2. Oscar Hæstad Bjørnstad44.4211+16.031.16.1511+2+16.25+14.41
3. Emil Størmer58.1913+30.222.14.3413+2+44.58+28.33
15Fossum IF 3Day Hawk D-16 (18)2.30.47+59.22
1. Ingrid Hasaas44.2813+16.2844.2813+16.28
2. Dorthe Martinussen1.08.3315+35.591.53.0115+2+52.27+35.59
3. Ragne Norrud37.469+10.482.30.47150+59.22+6.55
39Fossum IF 2Night Hawk Herrer 15+ (70)9.14.25+9.14.25
1. Martin Borge Heir0.001.13.45+1.13.45
2. Øystein Holo0.002.23.00+2.23.00
3. Erling Katla0.003.19.33+3.19.33
4. Harald Bakke0.005.05.41+5.05.41
5. Fredrik Ramstad Hoff0.006.21.56+6.21.56
6. Tarjei Holo1.09.1448+1.09.147.31.1039+1+7.31.10+1.09.14
7. Erling Katla57.1140+57.118.28.2140+1+8.28.21+57.11
8. Leif Størmer0.009.14.25+9.14.25
Fossum IF 3Day Hawk H-16 (22)fullført
1. Ota Skvor31.140+1.25fullført
2. Peter Gisholtdiskvalifisertfullført
3. 0.00fullført
Fossum IF 4Day Hawk H-16 (22)fullført
1. 0.00fullført
2. 0.00fullført
3. 0.00fullført

Fredrikstad SK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2Fredrikstad SK 1Night Hawk Damer 15+ (32)4.39.06+4.39.06
1. Kamilla Olaussen0.0038.41+38.41
2. Birgitte Husebye0.001.18.29+1.18.29
3. Heidi Østlid Bagstevold0.002.14.59+2.14.59
4. Marianne Riddervold Kahrs0.003.02.40+3.02.40
5. Sigrid Alexandersen53.348+53.343.56.1420+3.56.14+53.34
6. Heidi Østlid Bagstevold42.523+42.524.39.0620+4.39.06+42.52
3Fredrikstad SK 1Day Hawk D-16 (18)1.31.34+0.09
1. Hanna Torjusen28.485+0.4828.485+0.48
2. Kristin Ottesen35.485+3.141.04.364-1+4.02+3.14
3. Marie Olaussen26.5811.31.343-1+0.09-3.53
6Fredrikstad SK 2Day Hawk D-16 (18)1.50.01+18.36
1. Dina Antonsen32.036+4.0332.036+4.03
2. Sigrid Maria Ståhl Vik42.0810+9.341.14.118+2+13.37+9.34
3. Mia Mathisen Bekkhus35.507+8.521.50.016-2+18.36+4.59
22Fredrikstad SK 1Night Hawk Herrer 15+ (70)7.52.21+7.52.21
1. Henrik Ottesen0.001.03.10+1.03.10
2. Christian Riddervold Kahrs0.001.56.58+1.56.58
3. Espen Danevad0.002.56.15+2.56.15
4. Sindre Østhagen0.004.20.33+4.20.33
5. Bent Olav Aamodt0.005.29.32+5.29.32
6. Per Olaussen46.2620+46.266.15.5822+1+6.15.58+46.26
7. Kjell Arild Karlsen46.4819+46.487.02.46220+7.02.46+46.48
8. Audun Bjerkreim Nilsen49.3521+49.357.52.21220+7.52.21+49.35
53Fredrikstad SK 2Night Hawk Herrer 15+ (70)10.16.41+10.16.41
1. Kristian Dalby0.0054.05+54.05
2. Lasse Simonsen0.002.04.01+2.04.01
3. Herman Ryen Martinsen0.003.22.57+3.22.57
4. Asgeir Ristesund0.005.21.54+5.21.54
5. Asgeir Ristesund0.006.39.31+6.39.31
6. Sven Simonsen1.21.2657+1.21.268.00.57530+8.00.57+1.21.26
7. Lasse Simonsen0.008.58.18+8.58.18
8. Pål Angvoll0.0010.16.41+10.16.41

Freidig

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
42Freidig 1Night Hawk Herrer 15+ (70)9.38.36+9.38.36
1. Jostein Mårdalen0.001.13.59+1.13.59
2. Rein Helle Mårdalen0.002.27.13+2.27.13
3. Eirik Holth Johannessen0.003.46.10+3.46.10
4. Knut Sveinung Rekaa0.005.11.22+5.11.22
5. Knut Sveinung Rekaa0.006.23.05+6.23.05
6. Harald Kvisli1.08.1647+1.08.167.31.2140+1+7.31.21+1.08.16
7. Hege Holth Johannessen1.18.0347+1.18.038.49.2442+2+8.49.24+1.18.03
8. Rein Helle Mårdalen0.009.38.36+9.38.36

Frol IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
11Frol IL 1Night Hawk Damer 15+ (32)5.14.19+5.14.19
1. Gøril Rønning Sund0.0045.57+45.57
2. Sara Profors0.001.30.20+1.30.20
3. Mathilde Rundhaug0.002.41.29+2.41.29
4. Sara Profors0.003.45.14+3.45.14
5. Gøril Rønning Sund45.062+45.064.30.2015-4+4.30.20+45.06
6. Mathilde Rundhaug43.595+43.595.14.1911-4+5.14.19+43.59
30Frol IL 1Night Hawk Herrer 15+ (70)8.20.20+8.20.20
1. Jørgen Fiskum0.001.23.18+1.23.18
2. Sindre Rønning0.002.15.44+2.15.44
3. Yngve Skogstad0.003.07.46+3.07.46
4. Jo Forseth Indgaard0.004.26.23+4.26.23
5. Sindre Rønning0.005.43.23+5.43.23
6. Johan Asphjell Bjørnaas54.4237+54.426.38.0529-1+6.38.05+54.42
7. Jørgen Fiskum55.5137+55.517.33.5631+2+7.33.56+55.51
8. Jo Forseth Indgaard0.008.20.20+8.20.20
Frol IL 2Night Hawk Herrer 15+ (70)fullført
1. 0.00fullført
2. 0.00fullført
3. 0.00fullført
4. 0.00fullført
5. 0.00fullført
6. 0.00fullført
7. 0.00fullført
8. 0.00fullført

Göteborg Majorna OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
5Göteborg-Majorna OK 1Night Hawk Herrer 15+ (70)6.59.44+6.59.44
1. Andreas Høye0.0051.41+51.41
2. Mikael Eliasson0.001.45.47+1.45.47
3. Johan Runesson0.002.35.23+2.35.23
4. Ola Martner0.003.47.51+3.47.51
5. Ola Martner0.004.50.46+4.50.46
6. Joakim Eliasson45.4217+45.425.36.284+3+5.36.28+45.42
7. Mikael Eliasson41.216+41.216.17.495+1+6.17.49+41.21
8. Johan Runesson41.559+41.556.59.4450+6.59.44+41.55
33Göteborg-Majorna OK 2Night Hawk Herrer 15+ (70)8.40.11+8.40.11
1. Daniel Martinsson0.001.05.54+1.05.54
2. Robbie Anderson0.002.11.06+2.11.06
3. Viktor Stensson0.003.09.48+3.09.48
4. Martin Ivarsson0.004.37.14+4.37.14
5. Robbie Anderson0.005.53.33+5.53.33
6. Viktor Stensson57.0040+57.006.50.33330+6.50.33+57.00
7. Martin Ivarsson54.1735+54.177.44.5032-1+7.44.50+54.17
8. Emma Bergman0.008.40.11+8.40.11

Halden SK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Halden SK 1Night Hawk Damer 15+ (32)4.29.03+4.29.03
1. Jennie Andersson0.0043.17+43.17
2. Hanna Haugen Nordbrøden0.001.22.36+1.22.36
3. Bodil Holmström0.002.10.45+2.10.45
4. Vendula Haldin0.002.58.39+2.58.39
5. Hanna Haugen Nordbrøden49.056+49.053.47.4410+3.47.44+49.05
6. Anne M Hausken Nordberg41.191+41.194.29.0310+4.29.03+41.19
2Halden SK 1Day Hawk D-16 (18)1.31.32+0.07
1. Idun Kristine Felde Olaussen28.174+0.1728.174+0.17
2. Hedda Raadal Bjørlo34.042+1.301.02.212-2+1.47+1.30
3. Gina Granstedt29.113+2.131.31.3220+0.07-1.40
2Halden SK 1Night Hawk Herrer 15+ (70)6.53.50+6.53.50
1. Magne Dæhli0.0048.54+48.54
2. Marcus Millegård0.001.46.08+1.46.08
3. Mattias Karlsson0.002.39.50+2.39.50
4. Emil Wingstedt0.003.54.06+3.54.06
5. Mats Haldin0.004.57.45+4.57.45
6. Marcus Millegård38.401+38.405.36.253-1+5.36.25+38.40
7. Emil Wingstedt38.062+38.066.14.3130+6.14.31+38.06
8. Magne Dæhli39.193+39.196.53.502-1+6.53.50+39.19
5Halden SK 1Day Hawk H-16 (22)1.37.43+8.07
1. Peter Nordbrøden31.5411+2.0531.5411+2.05
2. Olav Schmitt Gran37.525+9.131.09.467-4+9.56+7.51
3. Håkon Raadal Bjørlo27.5711.37.435-2+8.07-1.49
20Halden SK 2Night Hawk Herrer 15+ (70)7.46.43+7.46.43
1. Jonas Nordström0.0049.29+49.29
2. Anders Felde Olaussen0.001.47.18+1.47.18
3. Erik Axelsson0.002.39.01+2.39.01
4. Espen Fiskum0.003.53.19+3.53.19
5. Jon Pedersen0.005.19.36+5.19.36
6. Erik Axelsson40.237+40.235.59.5917-2+5.59.59+40.23
7. Anders Felde Olaussen56.3424+56.346.56.3320+3+6.56.33+56.34
8. Espen Fiskum50.1023+50.107.46.43200+7.46.43+50.10
24Halden SK 3Night Hawk Herrer 15+ (70)7.57.57+7.57.57
1. Håkon Raadal Bjørlo0.0052.15+52.15
1. Olav Schmitt Granbruttfullført
2. Peter Nordbrøden0.001.58.32+1.58.32
2. Eirik Nordbrøden0.00fullført
3. Kjetil Bjørlo0.003.01.40+3.01.40
3. Jørn Nordbrødenbruttfullført
4. Øyvind Helgerud0.004.26.39+4.26.39
4. Bjørn Axel Gran0.00fullført
5. Fredrik Eliasson0.005.36.53+5.36.53
5. Kenneth Buch0.00fullført
6. Lacho Iliev45.5018+45.506.22.43230+6.22.43+45.50
6. Eirik Nordbrødenbruttfullført
7. Øyvind Helgerud47.2420+47.247.10.07230+7.10.07+47.24
7. Bjørn Axel Gran0.00fullført
8. Aapo Summanen47.5018+47.507.57.5724+1+7.57.57+47.50
8. Jørn Nordbrøden0.00fullført
Halden SK 2Night Hawk Damer 15+ (32)fullført
1. 0.00fullført
2. 0.00fullført
3. 0.00fullført
4. 0.00fullført
5. 0.00fullført
6. 0.00fullført

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
27Hamar OK 1Night Hawk Herrer 15+ (70)8.03.55+8.03.55
1. Johannes Narum0.001.01.36+1.01.36
2. Vegard Rønning Huber0.002.04.55+2.04.55
3. Simen Jevne Arnesen0.002.59.52+2.59.52
4. Dag Lofthus0.004.23.36+4.23.36
5. Simen Jevne Arnesen0.005.50.28+5.50.28
6. Vegard Rønning Huber47.5427+47.546.38.2230-2+6.38.22+47.54
7. Johannes Narum44.2527+44.257.22.4728-2+7.22.47+44.25
8. Dag Lofthus0.008.03.55+8.03.55

Haugesund IL Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
26Haugesund IL Orientering 1Night Hawk Damer 15+ (32)9.03.08+9.03.08
1. Solfrid H. Thuestad0.001.02.06+1.02.06
2. Anita Sælevik0.002.40.34+2.40.34
3. Randi Engløkk0.004.45.23+4.45.23
4. Solfrid H. Thuestad0.005.59.44+5.59.44
5. Anita Sælevik1.25.1624+1.25.167.25.00260+7.25.00+1.25.16
6. Randi Engløkk0.009.03.08+9.03.08
Haugesund IL Orientering 1Day Hawk H-16 (22)fullført
1. Lars Harald Thuestad0.00fullført
2. Magnus Thuestad0.00fullført
3. Jens Andreas Thuestad0.00fullført

Helsingin Suunistajat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
31Helsingin Suunistajat 1Night Hawk Herrer 15+ (70)8.22.36+8.22.36
1. Luukas Valtonen0.001.07.33+1.07.33
2. Tapio Haarlaa0.002.14.40+2.14.40
3. Veli Kangas0.003.10.46+3.10.46
4. Einari Heinaro0.004.27.27+4.27.27
5. Velimir Nazarychev0.005.42.57+5.42.57
6. Luukas Valtonen59.5443+59.546.42.5132+3+6.42.51+59.54
7. Veli Kangas43.4526+43.457.26.3629-3+7.26.36+43.45
8. Einari Heinaro0.008.22.36+8.22.36

Heming Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Heming Orientering 1Day Hawk H-16 (22)1.29.36
1. Bjørn Anders Flågen31.115+1.2231.115+1.22
2. Kasper Fosser28.39159.501-4-1.22
3. Ulrik Astrup Arnesen29.464+1.491.29.36100.00
14Heming Orientering 2Day Hawk H-16 (22)2.49.55+1.20.19
1. Petter Astrup Arnesen36.4413+6.5536.4413+6.55
2. Nikolai Jones Arnesen1.07.4214+39.031.44.2614+1+44.36+37.41
3. Alf Gabriel Krohn Gjessing1.05.2914+37.322.49.55140+1.20.19+35.43
Heming Orientering 1Day Hawk D-16 (18)fullført
1. Martine Engebretsen0.00fullført
2. Maya Jones Arnesen0.00fullført
3. Sofie Skyttersæter Iversen0.00fullført

IFK Lidingö SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
12IFK Lidingö SOK 1Night Hawk Herrer 15+ (70)7.26.41+7.26.41
1. Mattias Johansson0.001.00.31+1.00.31
2. Anders Hedman0.001.57.31+1.57.31
3. Martin Johnsson0.002.57.01+2.57.01
4. Anders Carlsson0.004.12.31+4.12.31
5. Filip Dahlgren0.005.12.32+5.12.32
6. Martin Johnsson46.3521+46.355.59.0716+2+5.59.07+46.35
7. Anders Hedman45.4515+45.456.44.5214-2+6.44.52+45.45
8. Anders Carlsson41.498+41.497.26.4112-2+7.26.41+41.49

IFK Mora OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
8IFK Mora OK 1Night Hawk Damer 15+ (32)5.05.44+5.05.44
1. Evgeniya Ryapolova0.0042.10+42.10
2. Indre Valaite0.001.46.16+1.46.16
3. Olga Rieznychenko0.002.44.36+2.44.36
4. Helene Söderlund0.003.32.32+3.32.32
5. Indre Valaite46.125+46.124.18.448-4+4.18.44+46.12
6. Olga Rieznychenko47.009+47.005.05.4480+5.05.44+47.00
21IFK Mora OK 1Night Hawk Herrer 15+ (70)7.50.37+7.50.37
1. Simon Hodler0.001.07.11+1.07.11
2. Björn Wrahme0.002.18.36+2.18.36
3. Roman Ryapolov0.003.16.53+3.16.53
4. Artem Panchenko0.004.33.54+4.33.54
5. Roman Ryapolov0.005.34.10+5.34.10
6. Artem Panchenko39.324+39.326.13.4221-1+6.13.42+39.32
7. Kristian Dahlström46.3017+46.307.00.12210+7.00.12+46.30
8. Simon Hodler50.2524+50.257.50.37210+7.50.37+50.25
48IFK Mora OK 2Night Hawk Herrer 15+ (70)10.52.57+10.52.57
1. Sara Rapp0.001.27.52+1.27.52
2. Frida Lövgren0.003.13.40+3.13.40
3. Adrian Dahlström0.004.59.12+4.59.12
4. Per Holm0.006.40.33+6.40.33
5. Lars Ambrosiusson0.007.57.22+7.57.22
6. Adrian Dahlström1.01.5444+1.01.548.59.16490+8.59.16+1.01.54
7. Johanka Šimková59.3944+59.399.58.55490+9.58.55+59.39
8. Per Holm0.0010.52.57+10.52.57

Ikaalisten Nouseva-Voima

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
28Ikaalisten Nouseva-Voima 1Night Hawk Herrer 15+ (70)8.05.35+8.05.35
1. Henri Taanila0.001.00.05+1.00.05
2. Petri Ikävalko0.002.08.28+2.08.28
3. Tero Linnainmaa0.003.15.55+3.15.55
4. Vesa Taanila0.004.35.26+4.35.26
5. Vesa Taanila0.005.42.30+5.42.30
6. Petri Ikävalko46.5326+46.536.29.23280+6.29.23+46.53
7. Tero Linnainmaa50.2931+50.297.19.5227-1+7.19.52+50.29
8. Henri Taanila0.008.05.35+8.05.35

IL Tyrving

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
5IL Tyrving 1Day Hawk D-16 (18)1.41.34+10.09
1. Astrid Fiskum33.529+5.5233.529+5.52
2. Siri Grandal37.446+5.101.11.365-4+11.02+5.10
3. Kristin Helland-Hansen29.584+3.001.41.3450+10.09-0.53
6IL Tyrving 1Day Hawk H-16 (22)1.41.48+12.12
1. Skjalg Hundseid Kamsvåg33.3612+3.4733.3612+3.47
2. Magnus Wølneberg34.434+6.041.08.194-8+8.29+4.42
3. Styrk Hundseid Kamsvåg33.296+5.321.41.486+2+12.12+3.43

Järla Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
7Järla Orientering 1Night Hawk Herrer 15+ (70)7.08.15+7.08.15
1. Håkon Jarvis Westergård0.0049.59+49.59
2. Morten Jarvis Westergård0.001.46.56+1.46.56
3. Mats Nordbrøden0.002.45.49+2.45.49
4. Martin Vister0.004.04.19+4.04.19
5. Håkon Jarvis Westergård0.005.05.58+5.05.58
6. Mattias Millinger39.233+39.235.45.216-2+5.45.21+39.23
7. David Bejbom41.317+41.316.26.527+1+6.26.52+41.31
8. Martin Vister41.237+41.237.08.1570+7.08.15+41.23

Kangasala SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
38Kangasala SK 1Night Hawk Herrer 15+ (70)9.08.24+9.08.24
1. Panu Teittinen0.001.05.23+1.05.23
2. Tuomas Fjällström0.002.05.35+2.05.35
3. Oskari Heiskanen0.003.30.05+3.30.05
4. Petteri Laitinen0.005.07.56+5.07.56
5. Mikko Saarinen0.006.36.31+6.36.31
6. Panu Teittinen56.2539+56.257.32.5641+1+7.32.56+56.25
7. Oskari Heiskanen52.2632+52.268.25.2238-3+8.25.22+52.26
8. Petteri Laitinen0.009.08.24+9.08.24
Kangasala SK 1Night Hawk Damer 15+ (32)fullført
1. 0.00fullført
2. 0.00fullført
3. 0.00fullført
4. 0.00fullført
5. 0.00fullført
6. 0.00fullført

Kongsberg OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
4Kongsberg OL 1Day Hawk D-16 (18)1.31.38+0.13
1. Siri Moholth28.00128.001
2. Aurora Moholth32.3411.00.34100.00
3. Kristin Smeby31.045+4.061.31.384+3+0.13+0.13
7Kongsberg OL 2Day Hawk D-16 (18)1.50.08+18.43
1. Anne Willkommen Eiken34.0310+6.0334.0310+6.03
2. Helene Eger40.178+7.431.14.209-1+13.46+7.43
3. Rikke Hjelseth Larsen35.486+8.501.50.087-2+18.43+4.57
14Kongsberg OL 3Day Hawk D-16 (18)2.19.57+48.32
1. Ingvild Tronstad Andersen53.5015+25.5053.5015+25.50
2. Kjersti Tønnessen Bergstøl39.317+6.571.33.2114-1+32.47+6.57
3. Idunn Haavengen46.3612+19.382.19.57140+48.32+15.45
15Kongsberg OL 1Night Hawk Herrer 15+ (70)7.33.24+7.33.24
1. Mathias Drage0.0054.01+54.01
2. Sigur Heggedal0.001.45.58+1.45.58
3. Håvard Myhre0.002.44.47+2.44.47
4. Sindre Sandven0.004.01.41+4.01.41
5. Karl Fremstad0.005.09.33+5.09.33
6. Mathias Drage44.4413+44.445.54.1711-2+5.54.17+44.44
7. Håvard Myhre51.1123+51.116.45.2815+4+6.45.28+51.11
8. Sigur Heggedal47.5619+47.567.33.24150+7.33.24+47.56

Konnerud IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2Konnerud IL 1Day Hawk H-16 (22)1.32.47+3.11
1. Jørgen Baklid29.49129.491
2. Håvard Landro Svingheim34.293+5.501.04.183+2+4.28+4.28
3. Audun Heimdal28.293+0.321.32.472-1+3.11-1.17
7Konnerud IL 1Night Hawk Damer 15+ (32)5.01.42+5.01.42
1. Ida Mari Borge Hovi0.0046.56+46.56
2. Anette Baklid0.001.25.35+1.25.35
3. Marte Narum0.002.13.00+2.13.00
4. Marie Nordbye Nybø0.003.18.40+3.18.40
5. Marte Narum45.224+45.224.04.024-2+4.04.02+45.22
6. Ida Mari Borge Hovi57.4013+57.405.01.427+3+5.01.42+57.40
13Konnerud IL 1Day Hawk D-16 (18)2.18.40+47.15
1. Nora Skyttersæter Saugerud47.0414+19.0447.0414+19.04
2. Jenny Baklid34.073+1.331.21.1112-2+20.37+1.33
3. Amanda Skyttersæter Saugerud57.2914+30.312.18.4013+1+47.15+26.38
Konnerud IL 2Day Hawk H-16 (22)brutt
1. Truls Sildnes Baklid30.590+1.10brutt
2. Vegard Eek58.540+30.15brutt
3. Nicolai Harrikbruttbrutt

Koovee

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
10Koovee 1Night Hawk Damer 15+ (32)5.09.46+5.09.46
1. Mia Taini0.0041.02+41.02
2. Erika Uotila0.001.35.29+1.35.29
3. Ulrika Uotila0.002.33.56+2.33.56
4. Marjo Niittynen0.003.25.08+3.25.08
5. Tuuli Paunonen53.529+53.524.19.009+1+4.19.00+53.52
6. Ulrika Uotila50.4611+50.465.09.4610+1+5.09.46+50.46

Krabbelaget

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
Krabbelaget 1Night Hawk Herrer 15+ (70)brutt
1. John Olav Alvsvåg0.00brutt
2. Leif Gunnar Hovden0.00brutt
3. Kjell Arne Askeland0.00brutt
4. Torgeir Strand0.00brutt
5. Kjell Arne Askelandbruttbrutt
6. Torgeir Strand0.00brutt
7. Leif Gunnar Hovden0.00brutt
8. John Olav Alvsvåg0.00brutt

Kristiansand OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
4Kristiansand OK 1Night Hawk Herrer 15+ (70)6.56.50+6.56.50
1. Rasmus Djuurhus0.0053.16+53.16
2. Christian Bøen0.001.45.34+1.45.34
3. Eirik Martens Svensen0.002.37.13+2.37.13
4. Vegard Danielsen0.003.51.46+3.51.46
5. Hans Gunnar Omdal0.004.53.01+4.53.01
6. Eirik Martens Svensen40.156+40.155.33.162-1+5.33.16+40.15
7. Christian Bøen40.004+40.006.13.1620+6.13.16+40.00
8. Vegard Danielsen43.3412+43.346.56.504+2+6.56.50+43.34
Kristiansand OK 2Night Hawk Herrer 15+ (70)diskvalifisert
1. Dag Blandkjenn0.00diskvalifisert
2. Magnus Johansson0.00diskvalifisert
3. Vyacheslav Mukhidinov0.00diskvalifisert
4. Luis Nogueira de la Muela0.00diskvalifisert
5. Dag Blandkjenn0.00diskvalifisert
6. Ivar Haugen52.350+52.35diskvalifisert
7. Magnus Johansson53.020+53.02diskvalifisert
8. Luis Nogueira de la Mueladiskvalifisertdiskvalifisert

Kustein

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
55Kustein 1Night Hawk Herrer 15+ (70)10.31.24+10.31.24
1. Eskil Dahlen0.001.09.39+1.09.39
2. Erik Paulsrud0.002.12.18+2.12.18
3. Nils Fremming0.003.22.21+3.22.21
4. Bo Engdahl0.004.56.14+4.56.14
5. Arne Torgersen0.006.35.15+6.35.15
6. Paul Hinsch1.16.1656+1.16.167.51.31520+7.51.31+1.16.16
7. Terje Næss de0.009.05.49+9.05.49
8. Knut A Løken0.0010.31.24+10.31.24

Kvillebyns SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
Kvillebyns SK 1Night Hawk Herrer 15+ (70)brutt
1. Joel Karlsson2.16.090+2.16.09brutt
2. Benjamin Grahn Danielson2.17.500+2.17.50brutt
3. Christian Faruga Karlden53.590+53.59brutt
4. Oscar Gustafssonbruttbrutt
5. Simon Grahn Danielson0.00brutt
6. Emil Karlsson1.35.480+1.35.48brutt
7. Aron Hugoson0.00brutt
8. Christian Faruga Karlden0.00brutt

Larvik OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
23Larvik OK 1Night Hawk Damer 15+ (32)6.48.56+6.48.56
1. Lene Therese Myrland0.001.10.35+1.10.35
2. Tonje Vassend0.001.50.03+1.50.03
3. Julie Hjortland0.002.57.27+2.57.27
4. Eirin Mari Fossøy0.003.50.24+3.50.24
5. Ingrid Holte1.55.1826+1.55.185.45.42230+5.45.42+1.55.18
6. Tonje Vassend0.006.48.56+6.48.56

Lillomarka OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
4Lillomarka OL 1Night Hawk Damer 15+ (32)4.52.32+4.52.32
1. Linn Hokholt0.0039.10+39.10
2. Lucy Butt0.001.22.43+1.22.43
3. Kine Hallan Steiwer0.002.20.42+2.20.42
4. Siri Kollerud0.003.14.08+3.14.08
5. Lucy Butt56.1114+56.114.10.196+2+4.10.19+56.11
6. Linn Hokholt42.132+42.134.52.324-2+4.52.32+42.13
8Lillomarka OL 1Night Hawk Herrer 15+ (70)7.18.28+7.18.28
1. Matthew Speake0.001.03.53+1.03.53
2. Nicholas Oskarsson0.001.57.19+1.57.19
3. Gaute Hallan Steiwer0.002.46.20+2.46.20
4. Jonas Sommerstad Juveli0.003.59.57+3.59.57
5. Jan Andreas Edstrøm0.005.09.16+5.09.16
6. Nicholas Oskarsson45.3216+45.325.54.4813+2+5.54.48+45.32
7. Jonas Sommerstad Juveli43.389+43.386.38.269-4+6.38.26+43.38
8. Gaute Hallan Steiwer40.024+40.027.18.288-1+7.18.28+40.02
15Lillomarka OL 1Day Hawk H-16 (22)3.30.53+2.01.17
1. Jens Johan Brekke40.4615+10.5740.4615+10.57
2. Kristian Markhus Brekke2.00.4915+1.32.102.41.35150+1.41.45+1.30.48
3. Joar Oldernes0.003.30.53+2.01.17
29Lillomarka OL 2Night Hawk Herrer 15+ (70)8.11.36+8.11.36
1. Dag Aalvik0.0054.00+54.00
2. Steinar Kollerud0.002.00.43+2.00.43
3. Mathias Benjaminsen0.003.05.35+3.05.35
4. Simon Arbter0.004.32.25+4.32.25
5. Steinar Kollerud0.005.46.53+5.46.53
6. Brynjar Fredheim52.4734+52.476.39.40310+6.39.40+52.47
7. Mathias Benjaminsen48.0828+48.087.27.4830-1+7.27.48+48.08
8. Simon Arbter0.008.11.36+8.11.36
47Lillomarka OL 3Night Hawk Herrer 15+ (70)10.40.31+10.40.31
1. Svein Nygård0.001.20.43+1.20.43
2. Martin Granly0.003.09.46+3.09.46
3. Hallvard Fjær0.004.30.30+4.30.30
4. Vidar Benjaminsen0.006.08.31+6.08.31
5. Svein Nygård0.007.25.13+7.25.13
6. Eivind Tonna49.3232+49.328.14.4543-3+8.14.45+49.32
7. Jens Olav Kløvrud57.0039+57.009.11.4544+1+9.11.45+57.00
8. Terje Blindheim0.0010.40.31+10.40.31
Lillomarka OL 1Day Hawk D-16 (18)fullført
1. 4.15.180+3.47.18fullført
2. 0.00fullført
3. 0.00fullført
Lillomarka OL 2Night Hawk Damer 15+ (32)fullført
1. Elin Krogstad0.00fullført
2. Ingvild Brekke0.00fullført
3. Ingvild Wang0.00fullført
4. Tone Aamli Sundtjønn0.00fullført
5. Ingvild Bjørhei0.00fullført
6. Hanne Kobernus0.00fullført

LORCA-O

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
LORCA-O 1Night Hawk Herrer 15+ (70)brutt
1. Eusebio Andrés Garnacho González0.00brutt
2. Miguel Girona Belmonte0.00brutt
3. Laura Lopez Garcíabruttbrutt
4. Juan Carlos Peñarrubia Blanchbruttbrutt
5. Eusebio Andrés Garnacho González0.00brutt
6. Miguel Girona Belmonte2.02.020+2.02.02brutt
7. Laura Lopez García0.00brutt
8. Juan Carlos Peñarrubia Blanch0.00brutt

Løten o-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
14Løten o-lag 1Night Hawk Damer 15+ (32)5.28.52+5.28.52
1. Evine Westli Andersen0.0043.15+43.15
2. Nina Smestad0.001.26.56+1.26.56
3. Marte Fallbakken Berge0.002.34.21+2.34.21
4. Emilie Westli Andersen0.003.25.20+3.25.20
5. Nina Smestad1.03.4919+1.03.494.29.0913+4+4.29.09+1.03.49
6. Evine Westli Andersen59.4314+59.435.28.5214+1+5.28.52+59.43

Malungs OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
18Malungs OK 1Night Hawk Herrer 15+ (70)7.38.42+7.38.42
1. Martin Hammarberg0.0053.44+53.44
2. Jakob Lööt0.001.50.59+1.50.59
3. William Lind0.002.47.32+2.47.32
4. Anton Östlin0.004.14.37+4.14.37
5. William Lind0.005.26.59+5.26.59
6. Martin Hammarberg41.449+41.446.08.43200+6.08.43+41.44
7. Jakob Lööf42.038+42.036.50.4618-2+6.50.46+42.03
8. Erik Thorsson47.5619+47.567.38.42180+7.38.42+47.56

Modum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
51Modum OL 1Night Hawk Herrer 15+ (70)9.37.47+9.37.47
1. Eirik Stærkeby Jelstad0.001.08.21+1.08.21
2. Erik Trøen0.002.04.32+2.04.32
3. Lars Enerhaugen0.003.17.51+3.17.51
4. David Løver0.005.04.09+5.04.09
5. Sigurd Rønning0.006.31.10+6.31.10
6. Roar Bye1.11.3854+1.11.387.42.48510+7.42.48+1.11.38
7. Leif Eriksson0.008.38.17+8.38.17
8. Eirik Stærkeby Jelstad0.009.37.47+9.37.47

Nord-Østerdal OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
58Nord-Østerdal OK 1Night Hawk Herrer 15+ (70)11.14.26+11.14.26
1. Peder Aukrust Osmoen0.001.13.24+1.13.24
2. Hans Peder Langbekkhei0.002.33.43+2.33.43
3. Arild Bjarkø0.004.00.12+4.00.12
4. Jon Arve U Engebakken0.006.23.04+6.23.04
5. Hans Peder Langbekkhei0.008.03.28+8.03.28
6. Arild Bjarkø1.02.2650+1.02.269.05.54580+9.05.54+1.02.26
7. Idun Bækken0.0010.13.51+10.13.51
8. Øyvind Berg0.0011.14.26+11.14.26

Notodden OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
52Notodden OL 1Night Hawk Herrer 15+ (70)10.05.09+10.05.09
1. Jørgen Wingerei0.001.11.28+1.11.28
2. Paul Martin Remme0.002.27.17+2.27.17
3. Knut Wiig Mathisen0.003.36.35+3.36.35
4. Magnus Sandven0.005.38.29+5.38.29
5. Jørgen Wingerei0.007.08.23+7.08.23
6. Paul Martin Remme1.04.1651+1.04.168.12.3954-1+8.12.39+1.04.16
7. Knut Wiig Mathisen0.009.03.51+9.03.51
8. Magnus Sandven0.0010.05.09+10.05.09

NTNUI

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
5NTNUI 1Night Hawk Damer 15+ (32)4.53.57+4.53.57
1. Maren Jansson Haverstad0.0046.47+46.47
2. Emma Johansson0.001.32.23+1.32.23
3. Mathilde Korvald Skaare0.002.26.02+2.26.02
4. Marie Styrvold0.003.15.36+3.15.36
5. Emma Johansson52.127+52.124.07.4850+4.07.48+52.12
6. Maren Jansson Haverstad46.098+46.094.53.5750+4.53.57+46.09
13NTNUI 2Night Hawk Herrer 15+ (70)7.27.51+7.27.51
1. Martin Hoset0.0053.55+53.55
2. Mathias Stensland Lillevold0.001.55.22+1.55.22
3. Morten Severin Saue0.002.49.05+2.49.05
4. Asgeir Bakken Rognstad0.004.08.30+4.08.30
5. Erik Sagvolden0.005.14.19+5.14.19
6. Morten Severin Saue43.2511+43.255.57.4414-2+5.57.44+43.25
7. Øyvind Enger43.4110+43.416.41.2512-2+6.41.25+43.41
8. Martin Hoset46.2616+46.267.27.5113+1+7.27.51+46.26
14NTNUI 1Night Hawk Herrer 15+ (70)7.29.01+7.29.01
1. Vegard Brun Saga0.001.09.35+1.09.35
2. Simen Aamodt0.002.01.13+2.01.13
3. Hans Petter Mathisen0.002.53.16+2.53.16
4. Espen Jakobsen0.004.13.06+4.13.06
5. Jon Aukrust Osmoen0.005.16.37+5.16.37
6. Hans Petter Mathisen41.5910+41.595.58.3615-3+5.58.36+41.59
7. Vegard Brun Saga44.3813+44.386.43.1413-2+6.43.14+44.38
8. Simen Aamodt45.4714+45.477.29.0114+1+7.29.01+45.47
16NTNUI 2Night Hawk Damer 15+ (32)5.49.21+5.49.21
1. Ida Arnesen Tiltnes0.0052.17+52.17
2. Martine Åstebøl0.001.39.08+1.39.08
3. Ingrid Berge0.002.38.18+2.38.18
4. Solveig Blandkjenn0.003.42.07+3.42.07
5. Martine Åstebøl54.5311+54.534.37.00160+4.37.00+54.53
6. Maren Mohagen Hansen1.12.2118+1.12.215.49.21160+5.49.21+1.12.21
24NTNUI 3Night Hawk Damer 15+ (32)7.22.13+7.22.13
1. Marianne Dæhli0.0056.41+56.41
2. Anne Line Teigen Søgård0.002.04.58+2.04.58
3. Toril Nes0.003.12.03+3.12.03
4. Ragnhild Lund-Johansen0.004.55.13+4.55.13
5. Marianne Dæhli1.12.2023+1.12.206.07.3324-1+6.07.33+1.12.20
6. Marit Wenseth Kure0.007.22.13+7.22.13
26NTNUI 3Night Hawk Herrer 15+ (70)7.33.52+7.33.52
1. Vegard Blomseth Johnsen0.0051.35+51.35
2. Ståle Gjelsten0.001.56.45+1.56.45
3. Anders Opsahl Bredesen0.003.00.46+3.00.46
4. Kristian Stenerud0.004.20.17+4.20.17
5. Vegard Blomseth Johnsen0.005.06.58+5.06.58
6. Ståle Gjelsten48.0929+48.095.55.07260+5.55.07+48.09
7. Stian Bergersen57.2942+57.296.52.36260+6.52.36+57.29
8. Kristian Stenerud0.007.33.52+7.33.52
46NTNUI 4Night Hawk Herrer 15+ (70)10.37.14+10.37.14
1. Håkon Heggedal0.001.00.15+1.00.15
2. Einar Hjortås0.003.06.45+3.06.45
3. Bjørn Tore Mathisen0.004.17.18+4.17.18
4. Hallvard Nordbrøden0.005.55.31+5.55.31
5. Sverre Turter Sandvold0.007.15.14+7.15.14
6. Bjørn Tore Mathisen1.02.3246+1.02.328.17.4644+1+8.17.46+1.02.32
7. Håkon Heggedal53.3834+53.389.11.2443-1+9.11.24+53.38
8. Einar Hjortås0.0010.37.14+10.37.14

Nydalens SK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
4Nydalens SK 1Day Hawk H-16 (22)1.37.17+7.41
1. Espen Hegstad Krüger30.112+0.2230.112+0.22
2. Jørgen Wulfsberg38.597+10.201.09.105+3+9.20+8.58
3. Eirik Langedal Breivik28.072+0.101.37.174-1+7.41-1.39
9Nydalens SK 2Day Hawk H-16 (22)1.52.38+23.02
1. Audun Uglenes Bergan31.3810+1.4931.3810+1.49
2. Håkon Sturød37.596+9.201.09.376-4+9.47+7.58
3. Åse Bergan43.0111+15.041.52.389+3+23.02+13.15
12Nydalens SK 1Day Hawk D-16 (18)2.14.56+43.31
1. Ragne Wiklund28.063+0.0628.063+0.06
2. Stine Madslien Bakken44.4912+12.151.12.556+3+12.21+12.15
3. Maiken Sandberg1.02.0115+35.032.14.5612+6+43.31+31.10
12Nydalens SK 1Night Hawk Damer 15+ (32)5.14.46+5.14.46
1. Karen Bjergaard0.0054.34+54.34
2. Berit Sofie Wiklund0.001.38.42+1.38.42
3. Sofie Aarnes0.002.35.13+2.35.13
4. Emma Lähdekorpi0.003.33.04+3.33.04
5. Elisabeth Ingvaldsen55.5413+55.544.28.5812-2+4.28.58+55.54
6. Nicole Ragvin45.487+45.485.14.46120+5.14.46+45.48
16Nydalens SK 1Night Hawk Herrer 15+ (70)7.36.18+7.36.18
1. Ragnar Tonjer0.001.00.33+1.00.33
2. Jonas Madslien Bakken0.001.52.14+1.52.14
3. Hans Trøan0.002.49.25+2.49.25
4. Øystein Pettersen0.004.08.55+4.08.55
5. Halvor Saunes0.005.16.36+5.16.36
6. Anders Bjergaard49.4824+49.486.06.2418+1+6.06.24+49.48
7. Øystein Pettersen44.0712+44.076.50.3117-1+6.50.31+44.07
8. Lars Eid Nielsen45.4714+45.477.36.1816-1+7.36.18+45.47
22Nydalens SK 2Night Hawk Damer 15+ (32)7.09.03+7.09.03
1. Dorothea Schulze0.001.01.56+1.01.56
2. Anne Berit Eid0.002.01.09+2.01.09
3. Synnøve Lyssand Sandberg0.003.25.18+3.25.18
4. Birgit Korvald0.004.32.44+4.32.44
5. Alix Young Vik1.11.0421+1.11.045.43.48220+5.43.48+1.11.04
6. Elena Grand1.25.1521+1.25.157.09.03220+7.09.03+1.25.15
40Nydalens SK 3Night Hawk Herrer 15+ (70)9.18.29+9.18.29
1. Jo Wiklund0.001.06.25+1.06.25
2. Erlend Slokvik0.002.23.11+2.23.11
3. Torstein Hole0.003.42.25+3.42.25
4. Esten Koren0.005.24.02+5.24.02
5. Eirik Næss-Ulseth0.006.40.27+6.40.27
6. Carl Joakim Svenn47.5728+47.577.28.2438-3+7.28.24+47.57
7. Per Ola Ulseth59.5245+59.528.28.1639+1+8.28.16+59.52
8. Jon Iver Bakken0.009.18.29+9.18.29
41Nydalens SK 2Night Hawk Herrer 15+ (70)9.30.07+9.30.07
1. Nikolai Korvald Skaare0.001.35.14+1.35.14
2. Elias Wiklund0.002.48.30+2.48.30
3. Simen Eid Nielsen0.003.56.54+3.56.54
4. Petter Kaarby0.005.34.37+5.34.37
5. Simen A Bjøringsøy0.006.50.13+6.50.13
6. Inge Lindseth59.2041+59.207.49.33420+7.49.33+59.20
7. Anders B. Øksenholt49.4630+49.468.39.1941-1+8.39.19+49.46
8. Simen Kjær Haugberg0.009.30.07+9.30.07
Nydalens SK 2Day Hawk D-16 (18)fullført
1. 0.00fullført
2. 0.00fullført
3. 0.00fullført
Nydalens SK 3Day Hawk H-16 (22)fullført
1. 0.00fullført
2. 0.00fullført
3. 0.00fullført
Nydalens SK 4Day Hawk H-16 (22)fullført
1. 0.00fullført
2. 0.00fullført
3. 0.00fullført

OK Linné

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
6OK Linné 1Night Hawk Damer 15+ (32)4.59.20+4.59.20
1. Malin Eijsink0.0046.44+46.44
2. Sofie Johansson0.001.26.10+1.26.10
3. Cat Taylor0.002.20.48+2.20.48
4. Malin Eijsink0.003.28.20+3.28.20
5. Sofie Johansson45.213+45.214.13.417-3+4.13.41+45.21
6. Cat Taylor45.396+45.394.59.206-1+4.59.20+45.39
OK Linné 1Night Hawk Herrer 15+ (70)fullført
1. 0.00fullført
2. 0.00fullført
3. 0.00fullført
4. 0.00fullført
5. 0.00fullført
6. 0.00fullført
7. 0.00fullført
8. 0.00fullført

OK Moss

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
10OK Moss 1Day Hawk D-16 (18)2.07.16+35.51
1. Aurora Gjølsjø43.0512+15.0543.0512+15.05
2. Karoline Bjørnerød45.1913+12.451.28.2413+1+27.50+12.45
3. Tuva Bjerketvedt38.5210+11.542.07.1610-3+35.51+8.01
49OK Moss 1Night Hawk Herrer 15+ (70)10.53.05+10.53.05
1. Kjetil Karlsen0.001.46.41+1.46.41
2. Tore Bjørnerød0.002.44.28+2.44.28
3. Jan Bjerketvedt0.004.09.35+4.09.35
4. Hallvard Koren0.006.01.27+6.01.27
5. Tore Bjørnerød0.007.15.32+7.15.32
6. Christopher Schive1.11.5449+1.11.548.27.2647+3+8.27.26+1.11.54
7. Karl Aasmund Erøy1.22.5649+1.22.569.50.2248+1+9.50.22+1.22.56
8. Henning Bratland Carlsen0.0010.53.05+10.53.05

OK Telsiai

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
57OK Telsiai 1Night Hawk Herrer 15+ (70)11.04.36+11.04.36
1. Donatas Kontautas0.001.53.10+1.53.10
2. Rimvydas Stupelis0.003.46.07+3.46.07
3. Agnius Ciapas0.004.43.38+4.43.38
4. Vitalijus Petrulis0.006.21.37+6.21.37
5. Agnius Ciapas0.007.48.54+7.48.54
6. Vitalijus Petrulis1.04.3452+1.04.348.53.28570+8.53.28+1.04.34
7. Rimvydas Stupelis0.009.43.49+9.43.49
8. Donatas Kontautas0.0011.04.36+11.04.36

OK Tisaren

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
23OK Tisaren 1Night Hawk Herrer 15+ (70)7.57.52+7.57.52
1. Niklas Gustafsson0.0057.02+57.02
2. Leif Svensson0.002.05.59+2.05.59
3. Jonatan Aronsson0.003.00.09+3.00.09
4. Oskar Andrén0.004.26.03+4.26.03
5. Conor Short0.005.41.40+5.41.40
6. Leif Svensson46.1819+46.186.27.58240+6.27.58+46.18
7. Niklas Gustafsson46.2616+46.267.14.24240+7.14.24+46.26
8. Oskar Andrén43.2811+43.287.57.5223-1+7.57.52+43.28

Oppsal Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
7Oppsal Orientering 1Day Hawk H-16 (22)1.45.06+15.30
1. Are Wigaard30.213+0.3230.213+0.32
2. Ludvig Andreas Baugstø Rødnes40.319+11.521.10.528+5+11.02+10.30
3. Knut Aasheim34.147+6.171.45.067-1+15.30+4.28
18Oppsal Orientering 1Night Hawk Damer 15+ (32)5.57.47+5.57.47
1. Betty Ann Bjerkreim Nilsen0.0047.09+47.09
2. Gitte Bromander0.001.26.33+1.26.33
3. Karen Dalby0.002.30.07+2.30.07
4. Åshild Fandango Kapperud0.003.42.25+3.42.25
5. Mila Zaharinova1.05.5220+1.05.524.48.1719+2+4.48.17+1.05.52
6. Karen Dalby1.09.3016+1.09.305.57.4718-1+5.57.47+1.09.30
32Oppsal Orientering 1Night Hawk Herrer 15+ (70)8.37.33+8.37.33
1. Ola Marius Pedersen0.001.04.50+1.04.50
2. Bent Erik Skaug0.002.09.57+2.09.57
3. Per-Ivar Nikolaisen0.003.16.20+3.16.20
4. Sigve Vågsnes0.004.30.02+4.30.02
5. Sigve Vågsnes0.005.36.54+5.36.54
6. Bent-Erik Skaug51.1633+51.166.28.10270+6.28.10+51.16
7. Espen Wigaard1.19.0848+1.19.087.47.1833+6+7.47.18+1.19.08
8. Gard-Martin Undesseter Johnson0.008.37.33+8.37.33
Oppsal Orientering 3Night Hawk Herrer 15+ (70)diskvalifisert
1. Gudmund Høglunddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Vegard Fjogstad1.58.140+1.58.14diskvalifisert
3. Anders Fjogstad1.42.480+1.42.48diskvalifisert
4. Sindre Fjogstad2.10.560+2.10.56diskvalifisert
5. Sindre Fjogstad1.38.260+1.38.26diskvalifisert
6. Vegard Fjogstad1.44.220+1.44.22diskvalifisert
7. Anders Fjogstad1.08.590+1.08.59diskvalifisert
8. Håkon Gaute Kvamme1.28.100+1.28.10diskvalifisert
Oppsal Orientering 2Night Hawk Herrer 15+ (70)brutt
1. Anders Emilsson0.00brutt
2. Eirik Brynildsen0.00brutt
3. Eirik Moe0.00brutt
4. Erik Perssonbruttbrutt
5. Endre Wigaad0.00brutt
6. Eirik Moe54.540+54.54brutt
7. Anders Emilsson0.00brutt
8. Erik Persson0.00brutt

Paimion Rasti

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
3Paimion Rasti 1Night Hawk Damer 15+ (32)4.40.15+4.40.15
1. Katri Lindeqvist0.0043.09+43.09
2. Emma Silvennoinen0.001.25.30+1.25.30
3. Inga Dambe0.002.15.17+2.15.17
4. Eveliina Hirvonen0.003.12.17+3.12.17
5. Salla Fagerudd44.091+44.093.56.2630+3.56.26+44.09
6. Inga Dambe43.494+43.494.40.1530+4.40.15+43.49
19Paimion Rasti 1Night Hawk Herrer 15+ (70)7.44.27+7.44.27
1. Daniel Stenlund0.0052.20+52.20
2. Juuso Lindeqvist0.001.46.18+1.46.18
3. Janne Virtanen0.002.39.58+2.39.58
4. Markus Lindeqvist0.004.07.05+4.07.05
5. Kim Fagerudd0.005.13.32+5.13.32
6. Janne Nieminen54.2325+54.236.07.5519+4+6.07.55+54.23
7. Sami Valkama46.4518+46.456.54.40190+6.54.40+46.45
8. Daniel Stenlund49.4722+49.477.44.27190+7.44.27+49.47
Paimion Rasti 2Night Hawk Damer 15+ (32)fullført
1. 0.00fullført
2. 0.00fullført
3. 0.00fullført
4. 0.00fullført
5. 0.00fullført
6. 0.00fullført

Pellon Ponsi

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
17Pellon Ponsi 1Night Hawk Herrer 15+ (70)7.37.51+7.37.51
1. Olli-Markus Taivainen0.0053.57+53.57
2. Markku Isokoski0.001.43.42+1.43.42
3. Sami-Petteri Juopperi0.002.37.40+2.37.40
4. Tommi Uusimäki0.003.59.30+3.59.30
5. Juho-Matti Taivainen0.005.09.24+5.09.24
6. Markku Isokoski43.3612+43.365.53.0010-2+5.53.00+43.36
7. Sami-Petteri Juopperi57.1025+57.106.50.1016+6+6.50.10+57.10
8. Jyri Uusitalo47.4117+47.417.37.5117+1+7.37.51+47.41

Pälkäneen Luja-Lukko

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
Pälkäneen Luja-Lukko 1Night Hawk Herrer 15+ (70)brutt
1. Seppo Hakala1.57.150+1.57.15brutt
2. Pentti Järvinen2.18.160+2.18.16brutt
3. Antero Kortetjärvi2.54.530+2.54.53brutt
4. Hannu Kortetjärvibruttbrutt
5. Antero Kortetjärvi0.00brutt
6. Seppo Hakala2.27.300+2.27.30brutt
7. Pentti Järvinen0.00brutt
8. Hannu Kortetjärvi0.00brutt

Raumar Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
9Raumar Orientering 1Night Hawk Herrer 15+ (70)7.18.44+7.18.44
1. Eirik Rustad0.0054.48+54.48
2. Torben Christian Wendler0.001.46.46+1.46.46
3. Håvard Haga0.002.44.36+2.44.36
4. Anders Vister0.004.03.21+4.03.21
5. Eirik Rustad0.005.07.33+5.07.33
6. Amund Hoel46.4722+46.475.54.2012+3+5.54.20+46.47
7. Håvard Haga43.5911+43.596.38.198-4+6.38.19+43.59
8. Anders Vister40.255+40.257.18.449+1+7.18.44+40.25
21Raumar Orientering 1Night Hawk Damer 15+ (32)6.41.15+6.41.15
1. Marie Hammer Håversen0.001.02.59+1.02.59
2. Anne Kamstrup Hovind0.001.55.12+1.55.12
3. Tiril Ruud Bråten0.002.53.22+2.53.22
4. Karoline Sønsterudbråten0.004.04.39+4.04.39
5. Ida Brænden1.01.2016+1.01.205.05.59210+5.05.59+1.01.20
6. Synne Eide Rapp1.35.1622+1.35.166.41.15210+6.41.15+1.35.16
35Raumar Orientering 2Night Hawk Herrer 15+ (70)8.54.29+8.54.29
1. Øystein Rapp0.001.13.58+1.13.58
2. Sondre Ruud Bråten0.002.20.50+2.20.50
3. Anders Haga0.003.41.41+3.41.41
4. Trygve Tømta0.005.10.58+5.10.58
5. Øyvind Lund0.006.21.38+6.21.38
6. Øystein Rapp1.02.1745+1.02.177.23.55370+7.23.55+1.02.17
7. Anders Haga49.1429+49.148.13.09370+8.13.09+49.14
8. Trygve Tømta0.008.54.29+8.54.29

Ringerike OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
10Ringerike OL 1Day Hawk H-16 (22)1.56.29+26.53
1. Rikard Kammerud31.115+1.2231.115+1.22
2. Sander Arnevik45.0512+16.261.16.1612+7+16.26+15.04
3. Håvard Bakke40.1310+12.161.56.2910-2+26.53+10.27
25Ringerike OL 1Night Hawk Damer 15+ (32)8.17.26+8.17.26
1. Sissel Skovly0.001.02.09+1.02.09
2. Monica Berglund0.001.56.21+1.56.21
3. Kjersti Stræte0.002.55.54+2.55.54
4. Kristine Grønlund0.004.46.07+4.46.07
5. Ellen Grønlund1.52.3825+1.52.386.38.4525+1+6.38.45+1.52.38
6. Line Skjevik Arnevik0.008.17.26+8.17.26
44Ringerike OL 1Night Hawk Herrer 15+ (70)10.11.37+10.11.37
1. Håvard Hågård0.001.11.13+1.11.13
1. Juha Viena0.001.13.55+1.13.55
2. Lars Berglund0.002.25.33+2.25.33
2. Morten Dåsnes0.002.52.03+2.52.03
3. Geir Strande Syrrist0.004.19.39+4.19.39
3. Håvard Bakke0.004.41.02+4.41.02
4. Anders Beyer Brattli0.005.53.45+5.53.45
4. Lars-Inge Arnevik0.006.25.28+6.25.28
5. Knut Edvard Helland0.007.25.52+7.25.52
5. Juha Viena0.007.43.50+7.43.50
6. Knut Aas54.1436+54.148.20.0646-1+8.20.06+54.14
6. Morten Dåsnes56.1038+56.108.40.0048+1+8.40.00+1.14.08
7. Lars Berglund56.0138+56.019.16.0745-1+9.16.07+56.01
7. Leif Roger Hultgreen57.3843+57.389.37.3847+1+9.37.38+1.17.32
8. Anders Beyer Brattli0.0010.11.37+10.11.37
8. Lars-Inge Arnevik0.0010.31.44+10.31.44
Ringerike OL 2Day Hawk H-16 (22)diskvalifisert
1. Oskar Arnevik31.220+1.33diskvalifisert
2. Kristian Kammerud48.440+20.05diskvalifisert
3. Carl August Klevjerdiskvalifisertdiskvalifisert

SHIB

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
15SHIB 1Night Hawk Damer 15+ (32)5.38.02+5.38.02
1. Benedicte Hald Bjørgum0.0048.08+48.08
2. Pia Skyttersæter Iversen0.001.57.09+1.57.09
3. Anneke Hald Bjørgum0.002.44.52+2.44.52
4. Anneke Hald Bjørgum0.003.32.46+3.32.46
5. Benedicte Hald Bjørgum54.1110+54.114.26.5711-2+4.26.57+54.11
6. Kristine Berglia1.11.0517+1.11.055.38.0215+4+5.38.02+1.11.05

SK Pohjantähti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
SK Pohjantähti 1Night Hawk Damer 15+ (32)fullført
1. Marttiina Joensuu0.00fullført
2. Marika Teini0.00fullført
3. Heini Wennman0.00fullført
4. Marttiina Joensuu0.00fullført
5. Marika Teini0.00fullført
6. Heini Wennman0.00fullført

Sturla, IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
43IF Sturla 1Night Hawk Herrer 15+ (70)10.09.53+10.09.53
1. Ingunn Egeberg Vári0.001.26.44+1.26.44
2. Nils Inge Brurberg0.002.40.50+2.40.50
3. Yngvar Høimyr Solberg0.004.12.56+4.12.56
4. Lars Henrik Thon0.006.04.10+6.04.10
5. Yngvar Høimyr Solberg0.007.19.58+7.19.58
6. Sturla Frydenlund59.3042+59.308.19.28450+8.19.28+59.30
7. Tibor Vári1.03.0946+1.03.099.22.3746+1+9.22.37+1.03.09
8. Lars Henrik Thon0.0010.09.53+10.09.53

Södertälje-Nykvarn Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Södertälje-Nykvarn Orientering 1Night Hawk Herrer 15+ (70)6.50.54+6.50.54
1. Rickard Ohlsson0.0049.33+49.33
2. Ralph Street0.001.47.55+1.47.55
3. Erik Liljequist0.002.36.55+2.36.55
4. Kent Ohlsson0.003.52.30+3.52.30
5. Eric Börjeskog0.004.52.47+4.52.47
6. Erik Liljequist40.278+40.275.33.141-1+5.33.14+40.27
7. Ralph Street40.015+40.016.13.1510+6.13.15+40.01
8. Ivar Lundanes37.391+37.396.50.5410+6.50.54+37.39

Søgne og Songdalen OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
34Søgne og Songdalen OK 1Night Hawk Herrer 15+ (70)8.43.45+8.43.45
1. Jarl Magnus Berge0.0052.33+52.33
2. Leiv-Terje Arnevik0.001.48.43+1.48.43
3. Jauni Veedqvist0.003.13.12+3.13.12
4. Kjell Erik Røisland0.005.04.09+5.04.09
5. Kjell Erik Røisland0.006.15.25+6.15.25
6. Jarl Magnus Berge48.1730+48.177.03.42350+7.03.42+48.17
7. Jauni Veedqvist52.3633+52.367.56.18350+7.56.18+52.36
8. Leiv-Terje Arnevik0.008.43.45+8.43.45

Turun Metsänkävijät

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
6Turun Metsänkävijät 1Night Hawk Herrer 15+ (70)7.06.21+7.06.21
1. Jussi Suna (Turun Metsänkävijät)0.0052.23+52.23
2. Martins Sirmais (Turun Metsänkävijät)0.001.50.41+1.50.41
3. Doug Tullie (Turun Metsänkävijät)0.002.42.47+2.42.47
4. Esa Huttunen (Turun Metsänkävijät)0.003.58.19+3.58.19
5. Gleb Tikhonov (Turun Metsänkävijät)0.005.05.42+5.05.42
6. Sami Hämälistö (Turun Metsänkävijät)39.535+39.535.45.3570+5.45.35+39.53
7. Doug Tullie (Turun Metsänkävijät)39.333+39.336.25.086-1+6.25.08+39.33
8. Jussi Suna (Turun Metsänkävijät)41.136+41.137.06.2160+7.06.21+41.13

Vaajakosken Terä

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
3Vaajakosken Terä 1Night Hawk Herrer 15+ (70)6.54.06+6.54.06
1. Anders Nordberg0.0051.50+51.50
2. Jani Lakanen0.001.41.17+1.41.17
3. Timo Joensuu0.002.32.30+2.32.30
4. Håvard Lucasen0.003.46.47+3.46.47
5. Ville Keskisaari0.004.59.06+4.59.06
6. Jani Lakanen39.172+39.175.38.2350+5.38.23+39.17
7. Håvard Lucasen37.451+37.456.16.084-1+6.16.08+37.45
8. Anders Nordberg37.582+37.586.54.063-1+6.54.06+37.58

Varegg Fleridrett

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
25Varegg Fleridrett 1Night Hawk Herrer 15+ (70)8.22.53+8.22.53
1. Sindre Østgulen Deisz0.0052.21+52.21
2. Vegard Jarvis Westergård0.001.51.19+1.51.19
3. Niklas Profors0.002.56.29+2.56.29
4. Per Harald Havnen Johansen0.004.29.40+4.29.40
5. Sindre Østgulen Deisz0.005.42.55+5.42.55
6. Vegard Jarvis Westergård45.1514+45.156.28.10250+6.28.10+45.15
7. Niklas Profors48.4321+48.437.16.53250+7.16.53+48.43
8. Per Harald Havnen Johansen1.06.0025+1.06.008.22.53250+8.22.53+1.06.00
Varegg Fleridrett 1Night Hawk Damer 15+ (32)fullført
1. 0.00fullført
2. 0.00fullført
3. 0.00fullført
4. 0.00fullført
5. 0.00fullført
6. 0.00fullført

Østmarka OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
56Østmarka OK 1Night Hawk Herrer 15+ (70)10.44.06+10.44.06
1. Jon Hovland0.001.15.46+1.15.46
2. Trond Lund0.002.34.40+2.34.40
3. Thor Mella0.003.48.43+3.48.43
4. Trond Kortner0.005.18.21+5.18.21
5. Øystein Kildahl0.007.10.31+7.10.31
6. Rune Teigland1.11.2553+1.11.258.21.56560+8.21.56+1.11.25
7. Leif Thingsrud0.009.25.14+9.25.14
8. Paul Torvund0.0010.44.06+10.44.06

Ås-NMBU Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
12Ås-UMB Orientering 1Day Hawk H-16 (22)2.12.36+43.00
1. Anders Stiansen Nygaard41.0314+11.1441.0314+11.14
2. Linus Olhans51.3013+22.511.32.3313-1+32.43+21.29
3. Rannveig Winsnes Nordhagen40.039+12.062.12.3612-1+43.00+10.17
20Ås-UMB Orientering 1Night Hawk Damer 15+ (32)6.04.38+6.04.38
1. Ine Hovi0.0044.31+44.31
2. Line Nybakken0.001.39.18+1.39.18
3. Kaja Winsnes Nordhagen0.002.35.51+2.35.51
4. Kaja Winsnes Nordhagen0.003.31.02+3.31.02
5. Ine Hovi1.11.0421+1.11.044.42.0617+6+4.42.06+1.11.04
6. Ingunn Berget1.22.3220+1.22.326.04.3820+3+6.04.38+1.22.32
Ås-UMB Orientering 1Night Hawk Herrer 15+ (70)diskvalifisert
1. Henrik Eijsink1.02.210+1.02.21diskvalifisert
2. Kristoffer Fiane Pedersen1.06.070+1.06.07diskvalifisert
3. Magnus Ombustvedt1.08.170+1.08.17diskvalifisert
4. Jo Inge Fjellstad1.37.460+1.37.46diskvalifisert
5. David Gottfridsson1.13.230+1.13.23diskvalifisert
6. Magnus Ombustvedt57.210+57.21diskvalifisert
7. Henrik Eijsink53.470+53.47diskvalifisert
8. Kristoffer Fiane Pedersen45.030+45.03diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor