Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Night Hawk - formerly known as Krokskogstafetten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Night Hawk - formerly known as Krokskogstafetten
Arrangørorganisasjon: Tyrving IL
Dato: fredag 9 august 2013 - lørdag 10 august 2013

IFK Lidingö SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
12IFK Lidingö SOK 1Night Hawk Herrer 15+ (70)7.26.41+7.26.41
1. Mattias Johansson0.001.00.31+1.00.31
2. Anders Hedman0.001.57.31+1.57.31
3. Martin Johnsson0.002.57.01+2.57.01
4. Anders Carlsson0.004.12.31+4.12.31
5. Filip Dahlgren0.005.12.32+5.12.32
6. Martin Johnsson46.3521+46.355.59.0716+2+5.59.07+46.35
7. Anders Hedman45.4515+45.456.44.5214-2+6.44.52+45.45
8. Anders Carlsson41.498+41.497.26.4112-2+7.26.41+41.49

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor