Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Night Hawk - formerly known as Krokskogstafetten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonVis lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Night Hawk - formerly known as Krokskogstafetten
Arrangørorganisasjon: Tyrving IL
Dato: fredag 9 august 2013 - lørdag 10 august 2013

Night Hawk Herrer 15+

68 startende deltakere
PlassNavnTidDiff
1Södertälje-Nykvarn Orientering 16.50.54+6.50.54
2Halden SK 16.53.50+6.53.50
3Vaajakosken Terä 16.54.06+6.54.06
4Kristiansand OK 16.56.50+6.56.50
5Göteborg-Majorna OK 16.59.44+6.59.44
6Turun Metsänkävijät 17.06.21+7.06.21
7Järla Orientering 17.08.15+7.08.15
8Lillomarka OL 17.18.28+7.18.28
9Raumar Orientering 17.18.44+7.18.44
10Angelniemen Ankkuri 17.22.06+7.22.06
11Fossum IF 17.22.32+7.22.32
12IFK Lidingö SOK 17.26.41+7.26.41
13NTNUI 27.27.51+7.27.51
14NTNUI 17.29.01+7.29.01
15Kongsberg OL 17.33.24+7.33.24
16Nydalens SK 17.36.18+7.36.18
17Pellon Ponsi 17.37.51+7.37.51
18Malungs OK 17.38.42+7.38.42
19Paimion Rasti 17.44.27+7.44.27
20Halden SK 27.46.43+7.46.43
21IFK Mora OK 17.50.37+7.50.37
22Fredrikstad SK 17.52.21+7.52.21
23OK Tisaren 17.57.52+7.57.52
24Halden SK 37.57.57+7.57.57
25Varegg Fleridrett 18.22.53+8.22.53
26NTNUI 37.33.52+7.33.52
27Hamar OK 18.03.55+8.03.55
28Ikaalisten Nouseva-Voima 18.05.35+8.05.35
29Lillomarka OL 28.11.36+8.11.36
30Frol IL 18.20.20+8.20.20
31Helsingin Suunistajat 18.22.36+8.22.36
32Oppsal Orientering 18.37.33+8.37.33
33Göteborg-Majorna OK 28.40.11+8.40.11
34Søgne og Songdalen OK 18.43.45+8.43.45
35Raumar Orientering 28.54.29+8.54.29
36Asker Skiklubb 19.01.06+9.01.06
37Baktash Lärljungar 19.06.11+9.06.11
38Kangasala SK 19.08.24+9.08.24
39Fossum IF 29.14.25+9.14.25
40Nydalens SK 39.18.29+9.18.29
41Nydalens SK 29.30.07+9.30.07
42Freidig 19.38.36+9.38.36
43IF Sturla 110.09.53+10.09.53
44Ringerike OL 110.11.37+10.11.37
46NTNUI 410.37.14+10.37.14
47Lillomarka OL 310.40.31+10.40.31
48IFK Mora OK 210.52.57+10.52.57
49OK Moss 110.53.05+10.53.05
50Fana IL 19.17.19+9.17.19
51Modum OL 19.37.47+9.37.47
52Notodden OL 110.05.09+10.05.09
53Fredrikstad SK 210.16.41+10.16.41
54Bækkelagets SK 110.25.48+10.25.48
55Kustein 110.31.24+10.31.24
56Østmarka OK 110.44.06+10.44.06
57OK Telsiai 111.04.36+11.04.36
58Nord-Østerdal OK 111.14.26+11.14.26
Fossekallen IL 1fullført
Frol IL 2fullført
OK Linné 1fullført
Ås-UMB Orientering 1diskvalifisert
Kristiansand OK 2diskvalifisert
Oppsal Orientering 3diskvalifisert
Krabbelaget 1brutt
Kvillebyns SK 1brutt
LORCA-O 1brutt
Oppsal Orientering 2brutt
Pälkäneen Luja-Lukko 1brutt

Night Hawk Damer 15+

32 startende deltakere
PlassNavnTidDiff
1Halden SK 14.29.03+4.29.03
2Fredrikstad SK 14.39.06+4.39.06
3Paimion Rasti 14.40.15+4.40.15
4Lillomarka OL 14.52.32+4.52.32
5NTNUI 14.53.57+4.53.57
6OK Linné 14.59.20+4.59.20
7Konnerud IL 15.01.42+5.01.42
8IFK Mora OK 15.05.44+5.05.44
9Fossum IF 15.09.40+5.09.40
10Koovee 15.09.46+5.09.46
11Frol IL 15.14.19+5.14.19
12Nydalens SK 15.14.46+5.14.46
13Bækkelagets SK 15.21.38+5.21.38
14Løten o-lag 15.28.52+5.28.52
15SHIB 15.38.02+5.38.02
16NTNUI 25.49.21+5.49.21
17Angelniemen Ankkuri 15.53.40+5.53.40
18Oppsal Orientering 15.57.47+5.57.47
19Asker Skiklubb 16.01.25+6.01.25
20Ås-UMB Orientering 16.04.38+6.04.38
21Raumar Orientering 16.41.15+6.41.15
22Nydalens SK 27.09.03+7.09.03
23Larvik OK 16.48.56+6.48.56
24NTNUI 37.22.13+7.22.13
25Ringerike OL 18.17.26+8.17.26
26Haugesund IL Orientering 19.03.08+9.03.08
Halden SK 2fullført
Kangasala SK 1fullført
Lillomarka OL 2fullført
Paimion Rasti 2fullført
SK Pohjantähti 1fullført
Varegg Fleridrett 1fullført

Day Hawk D-16

17 startende deltakere
PlassNavnTidDiff
1Asker Skiklubb 11.31.25
2Halden SK 11.31.32+0.07
3Fredrikstad SK 11.31.34+0.09
4Kongsberg OL 11.31.38+0.13
5IL Tyrving 11.41.34+10.09
6Fredrikstad SK 21.50.01+18.36
7Kongsberg OL 21.50.08+18.43
8Fossum IF 11.56.43+25.18
10OK Moss 12.07.16+35.51
11Fossum IF 22.12.32+41.07
12Nydalens SK 12.14.56+43.31
13Konnerud IL 12.18.40+47.15
14Kongsberg OL 32.19.57+48.32
15Fossum IF 32.30.47+59.22
Heming Orientering 1fullført
Lillomarka OL 1fullført
Nydalens SK 2fullført

Day Hawk H-16

22 startende deltakere
PlassNavnTidDiff
1Heming Orientering 11.29.36
2Konnerud IL 11.32.47+3.11
3Fossum IF 11.36.03+6.27
4Nydalens SK 11.37.17+7.41
5Halden SK 11.37.43+8.07
6IL Tyrving 11.41.48+12.12
7Oppsal Orientering 11.45.06+15.30
8Asker Skiklubb 11.50.23+20.47
9Nydalens SK 21.52.38+23.02
10Ringerike OL 11.56.29+26.53
11Asker Skiklubb 22.04.37+35.01
12Ås-UMB Orientering 12.12.36+43.00
13Fossum IF 22.14.34+44.58
14Heming Orientering 22.49.55+1.20.19
15Lillomarka OL 13.30.53+2.01.17
Fossum IF 3fullført
Fossum IF 4fullført
Haugesund IL Orientering 1fullført
Nydalens SK 3fullført
Nydalens SK 4fullført
Ringerike OL 2diskvalifisert
Konnerud IL 2brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor