Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Night Hawk - formerly known as Krokskogstafetten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Night Hawk - formerly known as Krokskogstafetten
Arrangørorganisasjon: Tyrving IL
Dato: fredag 9 august 2013 - lørdag 10 august 2013

Night Hawk Herrer 15+, etappe 8

70 startende deltakere
PlassNavnLagTidDiff
0Håkon Gaute KvammeOppsal Orientering 31.28.10+1.28.10
0Kristoffer Fiane PedersenÅs-UMB Orientering 145.03+45.03
1Ivar LundanesSödertälje-Nykvarn Orientering 137.39+37.39
2Anders NordbergVaajakosken Terä 137.58+37.58
3Magne DæhliHalden SK 139.19+39.19
4Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL 140.02+40.02
5Anders VisterRaumar Orientering 140.25+40.25
6Jussi SunaTurun Metsänkävijät 141.13+41.13
7Martin VisterJärla Orientering 141.23+41.23
8Anders CarlssonIFK Lidingö SOK 141.49+41.49
9Johan RunessonGöteborg-Majorna OK 141.55+41.55
10Emil AhlbäckFossum IF 142.48+42.48
11Oskar AndrénOK Tisaren 143.28+43.28
12Vegard DanielsenKristiansand OK 143.34+43.34
13Tuomas KariAngelniemen Ankkuri 143.40+43.40
14Simen AamodtNTNUI 145.47+45.47
14Lars Eid NielsenNydalens SK 145.47+45.47
16Martin HosetNTNUI 246.26+46.26
17Jyri UusitaloPellon Ponsi 147.41+47.41
18Aapo SummanenHalden SK 347.50+47.50
19Sigur HeggedalKongsberg OL 147.56+47.56
19Erik ThorssonMalungs OK 147.56+47.56
21Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK 149.35+49.35
22Daniel StenlundPaimion Rasti 149.47+49.47
23Espen FiskumHalden SK 250.10+50.10
24Simon HodlerIFK Mora OK 150.25+50.25
25Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett 11.06.00+1.06.00
Christian Faruga KarldenKvillebyns SK 10.00
John Olav AlvsvågKrabbelaget 10.00
Juan Carlos Peñarrubia BlanchLORCA-O 10.00
Hannu KortetjärviPälkäneen Luja-Lukko 10.00
Fossekallen IL 10.00
Frol IL 20.00
OK Linné 10.00
Kristian StenerudNTNUI 30.00
Henri TaanilaIkaalisten Nouseva-Voima 10.00
Dag LofthusHamar OK 10.00
Einari HeinaroHelsingin Suunistajat 10.00
Simon ArbterLillomarka OL 20.00
Jo Forseth IndgaardFrol IL 10.00
Emma BergmanGöteborg-Majorna OK 20.00
Gard-Martin Undesseter JohnsonOppsal Orientering 10.00
Rasmus' Palmqvist AslaksenBaktash Lärljungar 10.00
Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK 10.00
Harald KalagerAsker Skiklubb 10.00
Trygve TømtaRaumar Orientering 20.00
Olav EkrheimFana IL 10.00
Petteri LaitinenKangasala SK 10.00
Jon Iver BakkenNydalens SK 30.00
Leif StørmerFossum IF 20.00
Eirik Stærkeby JelstadModum OL 10.00
Simen Kjær HaugbergNydalens SK 20.00
Rein Helle MårdalenFreidig 10.00
Pål AngvollFredrikstad SK 20.00
Magnus SandvenNotodden OL 10.00
Knut A LøkenKustein 10.00
Einar HjortåsNTNUI 40.00
Terje BlindheimLillomarka OL 30.00
Anders Beyer BrattliRingerike OL 10.00
Lars Henrik ThonIF Sturla 10.00
Paul TorvundØstmarka OK 10.00
Kyongsa RiBækkelagets SK 10.00
Lars-Inge ArnevikRingerike OL 10.00
Donatas KontautasOK Telsiai 10.00
Henning Bratland CarlsenOK Moss 10.00
Per HolmIFK Mora OK 20.00
Øyvind BergNord-Østerdal OK 10.00
Jørn NordbrødenHalden SK 30.00
Erik PerssonOppsal Orientering 20.00
Luis Nogueira de la MuelaKristiansand OK 2diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor