Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Night Hawk - formerly known as Krokskogstafetten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Night Hawk - formerly known as Krokskogstafetten
Arrangørorganisasjon: Tyrving IL
Dato: fredag 9 august 2013 - lørdag 10 august 2013

Night Hawk Herrer 15+, etappe 5

70 startende deltakere
PlassNavnLagTidDiff
0David GottfridssonÅs-UMB Orientering 11.13.23+1.13.23
0Sindre FjogstadOppsal Orientering 31.38.26+1.38.26
Fossekallen IL 10.00
Frol IL 20.00
OK Linné 10.00
Ville KeskisaariVaajakosken Terä 10.00
Ola MartnerGöteborg-Majorna OK 10.00
Hans Gunnar OmdalKristiansand OK 10.00
Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn Orientering 10.00
Jon PedersenHalden SK 20.00
Mats HaldinHalden SK 10.00
Oskar StørmerFossum IF 10.00
Gleb TikhonovTurun Metsänkävijät 10.00
Juho-Matti TaivainenPellon Ponsi 10.00
Jan Andreas EdstrømLillomarka OL 10.00
Miika KirmulaAngelniemen Ankkuri 10.00
Karl FremstadKongsberg OL 10.00
Eirik RustadRaumar Orientering 10.00
Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering 10.00
Kim FageruddPaimion Rasti 10.00
Erik SagvoldenNTNUI 20.00
Halvor SaunesNydalens SK 10.00
Filip DahlgrenIFK Lidingö SOK 10.00
Jon Aukrust OsmoenNTNUI 10.00
William LindMalungs OK 10.00
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI 30.00
Bent Olav AamodtFredrikstad SK 10.00
Dag BlandkjennKristiansand OK 20.00
Simen Jevne ArnesenHamar OK 10.00
Conor ShortOK Tisaren 10.00
Sindre RønningFrol IL 10.00
Fredrik EliassonHalden SK 30.00
Velimir NazarychevHelsingin Suunistajat 10.00
Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett 10.00
Sigve VågsnesOppsal Orientering 10.00
Steinar KollerudLillomarka OL 20.00
Roman RyapolovIFK Mora OK 10.00
Vesa TaanilaIkaalisten Nouseva-Voima 10.00
Robbie AndersonGöteborg-Majorna OK 20.00
Jefta LangerakBaktash Lärljungar 10.00
Arne TorgersenKustein 10.00
Håkon SandvenFana IL 10.00
Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK 10.00
Sigurd RønningModum OL 10.00
Jostein F. TellnesAsker Skiklubb 10.00
Fredrik Ramstad HoffFossum IF 20.00
Mikko SaarinenKangasala SK 10.00
Øyvind LundRaumar Orientering 20.00
Knut Sveinung RekaaFreidig 10.00
Øystein KildahlØstmarka OK 10.00
Asgeir RistesundFredrikstad SK 20.00
Eirik Næss-UlsethNydalens SK 30.00
Thomas SchiveBækkelagets SK 10.00
Simen A BjøringsøyNydalens SK 20.00
Jørgen WingereiNotodden OL 10.00
Knut Edvard HellandRingerike OL 10.00
Sverre Turter SandvoldNTNUI 40.00
Tore BjørnerødOK Moss 10.00
Yngvar Høimyr SolbergIF Sturla 10.00
Svein NygårdLillomarka OL 30.00
Agnius CiapasOK Telsiai 10.00
Hans Peder LangbekkheiNord-Østerdal OK 10.00
Juha VienaRingerike OL 10.00
Lars AmbrosiussonIFK Mora OK 20.00
Endre WigaadOppsal Orientering 20.00
Simon Grahn DanielsonKvillebyns SK 10.00
Kenneth BuchHalden SK 30.00
Eusebio Andrés Garnacho GonzálezLORCA-O 10.00
Antero KortetjärviPälkäneen Luja-Lukko 10.00
Kjell Arne AskelandKrabbelaget 1brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor