Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Night Hawk - formerly known as Krokskogstafetten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Night Hawk - formerly known as Krokskogstafetten
Arrangørorganisasjon: Tyrving IL
Dato: fredag 9 august 2013 - lørdag 10 august 2013

Night Hawk Herrer 15+, etappe 4

70 startende deltakere
PlassNavnLagTidDiff
0Jo Inge FjellstadÅs-UMB Orientering 11.37.46+1.37.46
0Sindre FjogstadOppsal Orientering 32.10.56+2.10.56
Fossekallen IL 10.00
Frol IL 20.00
OK Linné 10.00
Håvard LucasenVaajakosken Terä 10.00
Ola MartnerGöteborg-Majorna OK 10.00
Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn Orientering 10.00
Vegard DanielsenKristiansand OK 10.00
Borger MelsomFossum IF 10.00
Tommi UusimäkiPellon Ponsi 10.00
Espen FiskumHalden SK 20.00
Emil WingstedtHalden SK 10.00
Markus LindeqvistPaimion Rasti 10.00
Esa HuttunenTurun Metsänkävijät 10.00
Anders VisterRaumar Orientering 10.00
Sindre SandvenKongsberg OL 10.00
Martin VisterJärla Orientering 10.00
Jonas Sommerstad JuveliLillomarka OL 10.00
Mikko SirénAngelniemen Ankkuri 10.00
Anton ÖstlinMalungs OK 10.00
Asgeir Bakken RognstadNTNUI 20.00
Øystein PettersenNydalens SK 10.00
Espen JakobsenNTNUI 10.00
Sindre ØsthagenFredrikstad SK 10.00
Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett 10.00
Anders CarlssonIFK Lidingö SOK 10.00
Dag LofthusHamar OK 10.00
Oskar AndrénOK Tisaren 10.00
Kristian StenerudNTNUI 30.00
Øyvind HelgerudHalden SK 30.00
Luis Nogueira de la MuelaKristiansand OK 20.00
Simon ArbterLillomarka OL 20.00
Jo Forseth IndgaardFrol IL 10.00
Martin IvarssonGöteborg-Majorna OK 20.00
Einari HeinaroHelsingin Suunistajat 10.00
Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK 10.00
Vesa TaanilaIkaalisten Nouseva-Voima 10.00
Sigve VågsnesOppsal Orientering 10.00
Artem PanchenkoIFK Mora OK 10.00
David LøverModum OL 10.00
Harald BakkeFossum IF 20.00
Bo EngdahlKustein 10.00
Asgeir RistesundFredrikstad SK 20.00
Axel WrådheBaktash Lärljungar 10.00
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb 10.00
Petteri LaitinenKangasala SK 10.00
Magnus SandvenNotodden OL 10.00
Anders DaltveitFana IL 10.00
Trygve TømtaRaumar Orientering 20.00
Esten KorenNydalens SK 30.00
Eirik WatterdalBækkelagets SK 10.00
Knut Sveinung RekaaFreidig 10.00
Trond KortnerØstmarka OK 10.00
Petter KaarbyNydalens SK 20.00
Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK 10.00
Hallvard KorenOK Moss 10.00
Lars Henrik ThonIF Sturla 10.00
Hallvard NordbrødenNTNUI 40.00
Anders Beyer BrattliRingerike OL 10.00
Vidar BenjaminsenLillomarka OL 30.00
Lars-Inge ArnevikRingerike OL 10.00
Vitalijus PetrulisOK Telsiai 10.00
Per HolmIFK Mora OK 20.00
Torgeir StrandKrabbelaget 10.00
Bjørn Axel GranHalden SK 30.00
Erik PerssonOppsal Orientering 2brutt
Oscar GustafssonKvillebyns SK 1brutt
Juan Carlos Peñarrubia BlanchLORCA-O 1brutt
Hannu KortetjärviPälkäneen Luja-Lukko 1brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor