Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Night Hawk - formerly known as Krokskogstafetten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Night Hawk - formerly known as Krokskogstafetten
Arrangørorganisasjon: Tyrving IL
Dato: fredag 9 august 2013 - lørdag 10 august 2013

Night Hawk Herrer 15+, etappe 1

70 startende deltakere
PlassNavnLagTidDiff
0Henrik EijsinkÅs-UMB Orientering 11.02.21+1.02.21
0Joel KarlssonKvillebyns SK 12.16.09+2.16.09
0Seppo HakalaPälkäneen Luja-Lukko 11.57.15+1.57.15
Rickard OhlssonSödertälje-Nykvarn Orientering 10.00
Magne DæhliHalden SK 10.00
Anders NordbergVaajakosken Terä 10.00
Rasmus DjuurhusKristiansand OK 10.00
Andreas HøyeGöteborg-Majorna OK 10.00
Jussi SunaTurun Metsänkävijät 10.00
Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering 10.00
Matthew SpeakeLillomarka OL 10.00
Eirik RustadRaumar Orientering 10.00
Tuomas KariAngelniemen Ankkuri 10.00
Olai Stensland LillevoldFossum IF 10.00
Mattias JohanssonIFK Lidingö SOK 10.00
Martin HosetNTNUI 20.00
Vegard Brun SagaNTNUI 10.00
Mathias DrageKongsberg OL 10.00
Ragnar TonjerNydalens SK 10.00
Olli-Markus TaivainenPellon Ponsi 10.00
Martin HammarbergMalungs OK 10.00
Daniel StenlundPaimion Rasti 10.00
Jonas NordströmHalden SK 20.00
Simon HodlerIFK Mora OK 10.00
Henrik OttesenFredrikstad SK 10.00
Niklas GustafssonOK Tisaren 10.00
Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett 10.00
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI 30.00
Johannes NarumHamar OK 10.00
Henri TaanilaIkaalisten Nouseva-Voima 10.00
Dag AalvikLillomarka OL 20.00
Jørgen FiskumFrol IL 10.00
Luukas ValtonenHelsingin Suunistajat 10.00
Ola Marius PedersenOppsal Orientering 10.00
Daniel MartinssonGöteborg-Majorna OK 20.00
Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK 10.00
Øystein RappRaumar Orientering 20.00
Harald KalagerAsker Skiklubb 10.00
'Jefta LangerakBaktash Lärljungar 10.00
Panu TeittinenKangasala SK 10.00
Martin Borge HeirFossum IF 20.00
Jo WiklundNydalens SK 30.00
Nikolai Korvald SkaareNydalens SK 20.00
Jostein MårdalenFreidig 10.00
Ingunn Egeberg VáriIF Sturla 10.00
Håvard HågårdRingerike OL 10.00
Juha VienaRingerike OL 10.00
Håkon HeggedalNTNUI 40.00
Svein NygårdLillomarka OL 30.00
Sara RappIFK Mora OK 20.00
Kjetil KarlsenOK Moss 10.00
Mads Bratland ClaussenFana IL 10.00
Eirik Stærkeby JelstadModum OL 10.00
Jørgen WingereiNotodden OL 10.00
Kristian DalbyFredrikstad SK 20.00
Runar BjørhovdeBækkelagets SK 10.00
Eskil DahlenKustein 10.00
Jon HovlandØstmarka OK 10.00
Donatas KontautasOK Telsiai 10.00
Peder Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK 10.00
Fossekallen IL 10.00
Frol IL 20.00
Håkon Raadal BjørloHalden SK 30.00
John Olav AlvsvågKrabbelaget 10.00
Dag BlandkjennKristiansand OK 20.00
Eusebio Andrés Garnacho GonzálezLORCA-O 10.00
OK Linné 10.00
Anders EmilssonOppsal Orientering 20.00
Gudmund HøglundOppsal Orientering 3diskvalifisert
Olav Schmitt GranHalden SK 3brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor