Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Slottet rundt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Slottet rundt
Arrangørorganisasjon: Måren OK
Dato: søndag 29 september 2013

Klasser: Visa alla | D 11-12 | D 13-16 | D 13-16C | D 17-L | D 17-K | D 50- | D 70- | H 11-12 | H 13-16 | H 13-16C | H 17-L | H 17-K | H 35-L | H 50- | H 70- | A-Åpen | C-Åpen | N-åpen

D 11-12

4 230 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Carmen DirroMåren OK44.1910.28
1Ane Sofie KroghOppsal Orientering44.1910.28

D 13-16

6 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragne WiklundNydalens SK1.00.058.58
2Synne StrandAsker Skiklubb1.00.58+0.539.05
3Rannveig W.NordhagenÅs-UMB Orientering1.07.18+7.1310.02

D 17-L

11 870 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Berit Sofie WiklundNydalens SK1.46.288.58
2Wendy FjellstadÅs-UMB Orientering1.56.28+10.009.48
3Kaja Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering2.00.20+13.5210.08

D 17-K

6 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mila ZaharinovaOppsal Orientering1.00.279.01
2Kari StrandLierbygda OL1.01.11+0.449.07
3Silje ArntzenAsker Skiklubb1.11.59+11.3210.44
4Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.12.10+11.4310.46
5Arnhild KroghOppsal Orientering1.12.15+11.4810.47
6Kristin Søberg HenriksenRudsbygd IL1.48.04+47.3716.07
7Anbjørg Søberg HenriksenRudsbygd IL1.48.05+47.3816.07

D 50-

6 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sille WinsnesÅs-UMB Orientering1.20.4312.02
2Randi NilstadIL Tyrving1.40.08+19.2514.56

D 70-

4 420 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgitte BekkelundRøyken OL1.10.5716.03
2Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb1.17.17+6.2017.29
3Onelma BlomhoffHeming Orientering1.19.08+8.1117.54
4Inger E. VamnesHamar OK1.21.03+10.0618.20
5Inger Lise BjordalOppsal Orientering1.53.14+42.1725.37

H 13-16

6 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ola Løvald BråtenAsker Skiklubb53.067.55
2Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK53.26+0.207.58
3Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb56.31+3.258.26
4Sander ArntzenAsker Skiklubb59.11+6.058.50

H 13-16C

4 230 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jakob GrannMåren OK1.23.1519.40
2Lukas BjeldeMåren OK1.23.19+0.0419.41
3Markus Månum MoenMåren OK1.39.21+16.0623.29

H 17-L

11 870 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard LucasenVaajakosken Terä1.19.366.42
2Elias WiklundNydalens SK1.30.55+11.197.39
3Einar Bjørkaas HelleÅs-UMB Orientering3.32.42+2.13.0617.55

H 17-K

6 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Guttorm L EggeOslostudentenes IK1.01.579.14
2Morten TangenHamar OK1.11.55+9.5810.44
3Fredrik LarsenIndre Østfold OK1.15.02+13.0511.11

H 35-L

11 870 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan Richard EriksenAsker Skiklubb1.24.157.05
2Knut Harald HyllesethSentrum OK1.30.11+5.567.35
3Pål SkogedalAsker Skiklubb1.31.16+7.017.41
4Thomas BedinIndre Østfold OK1.33.03+8.487.50 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Svein GranerudAsker Skiklubb1.37.36+13.218.13
6Jo Inge FjellstadÅs-UMB Orientering1.39.50+15.358.24
7Jo WiklundNydalens SK1.39.56+15.418.25
8Hallvard KorenOK Moss1.40.11+15.568.26
9Vidar StrandLierbygda OL1.42.58+18.438.40
10Trond BrevikFossum IF1.56.28+32.139.48
11Peter CarlsenRøyken OL2.08.01+43.4610.47
12Øyvind ThømtIndre Østfold OK2.21.30+57.1511.55

H 50-

6 700 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond RønnebergAsker Skiklubb56.028.21
2Einar JensenNydalens SK56.05+0.038.22
3Torgeir StrandhagenRøyken OL56.06+0.048.22
4Hallvard FjærLillomarka OL56.42+0.408.27
5Eirik NordhagenÅs-UMB Orientering59.49+3.478.55
6Martin GranlyLillomarka OL59.50+3.488.55
7Are EriksenOslostudentenes IK1.00.06+4.048.58
8Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL1.00.19+4.179.00
9Bjørn Are CarlssonFossum IF1.00.20+4.189.00
10Karl Aasmund ErøyOK Moss1.00.34+4.329.02
11Eldar BørsumBækkelagets SK1.00.51+4.499.04
12Jan SævigLøten o-lag1.01.59+5.579.15
13Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL1.02.11+6.099.16
14Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.05.22+9.209.45
15Ove MartinsenHauketo IF1.06.59+10.579.59
16Alf PettersenIL Tyrving1.11.17+15.1510.38
17Knut Anders LøkenFossum IF1.12.02+16.0010.45
18John Thomas PetersenNittedal OL1.12.05+16.0310.45
19Anton PlaianAsker Skiklubb1.14.14+18.1211.04
20Per ØhlckersIL Tyrving1.14.33+18.3111.07
21Roar BjordalOppsal Orientering1.20.30+24.2812.00
22Roy GjerdingOK Moss1.29.13+33.1113.18
23Ketil ÅstebølOppsal Orientering1.33.08+37.0613.54
24Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1.49.15+53.1316.18
Per Oskar LarsenIndre Østfold OKdiskvalifisert
Kjell RøkkeIL Tyrvingdiskvalifisert

H 70-

4 420 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Einar HemLillomarka OL1.01.3913.56
2Ronald BjervaDrangedal OL1.08.31+6.5215.30
3Carl-Fred. KolderupStabæk IF1.09.46+8.0715.47
4Jappe BlomhoffHeming Orientering1.11.16+9.3716.07
5Per Erik SørensenHaugerud IF1.11.56+10.1716.16
6Harald WibyeOK Moss1.21.17+19.3818.23
7Arne ØfsthusAsker Skiklubb1.37.56+36.1722.09
8Tor KaurinMåren OK2.04.12+1.02.3328.05

A-Åpen

4 420 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olav JohannessenKolbotn og Skimt OL44.2410.02
2Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL44.40+0.1610.06
3Knut Vidar JohansenMåren OK59.07+14.4313.22
4Kjetil JacobsenHamar OK1.04.11+19.4714.31
5Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL1.12.51+28.2716.28
Georg KapperudOppsal Orienteringdiskvalifisert

C-Åpen

4 230 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL53.3312.39
2Anne NilsenÅs-UMB Orientering1.17.38+24.0518.21
3Jon StrømHauketo IF1.31.38+38.0521.39
Ragnhild NerstenFossum IFdiskvalifisert

N-åpen

1 590 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Sverre StrandLierbygda OL23.4214.54
0Tuva Hellwig OphusMåren OK40.16+16.0125.19
0Jonas KroghOppsal Orientering23.4714.57
0Noor DirroMåren OK24.1515.15
0Sondre Pedersen RodriguezMåren OK19.5712.32

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor