Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Folloløpet på Nesodden Trimtexcup og uttak Unionsmatch

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Folloløpet på Nesodden Trimtexcup og uttak Unionsmatch
Arrangørorganisasjon: Måren OK
Dato: søndag 26 mai 2013

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 10-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-20 | D 21- | D 35- | D 35-B | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12 | H 10-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-20 | H 21- | H 35- | H 35-B | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85-

N-åpen

1 850 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering32.3917.38
Erlend BakkeFossum IF35.4919.21
Morten BerganeSiggerud IL20.1610.57
Ella BerstadHeming Orientering24.5913.30
Malene BerstadHeming Orientering35.4019.16
Julie BrenåsVarteig OL32.0417.20
Selma Dæhlen BøhnKolbotn og Skimt OL25.2113.42
Sigve FeylingKolbotn og Skimt OL23.3512.44
Sander FrantzenKolbotn og Skimt OL38.2220.44
Håvard FærdenKolbotn og Skimt OL49.4026.50
Selma FærdenKolbotn og Skimt OL34.0418.24
Lasse Løkken GerheimKolbotn og Skimt OL32.4917.44
Sigrid Schmitt GranHalden SK28.4015.29
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb40.2421.50
Vida Helland-HansenIL Tyrving37.2720.14
Sofie Holm NedrebøOK Moss40.5322.05
Adine IngesenSarpsborg OL28.0815.12
Sofie Kjær JørgensenMåren OK47.4125.46
Kristoffer KatlaFossum IF32.4617.42
Joakim E. KildalHeming Orientering18.139.50
Kamilla KildalHeming Orientering20.2111.00
Leon KnudsenOppsal Orientering25.1113.36
Christine KureÅs-UMB Orientering21.3211.38
Håvard Rekve LianLillomarka OL42.0422.44
Sondre LundqvistÅs-UMB Orientering27.2914.51
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb40.3821.57
Silje Gåsvik NarvestadHalden SK32.0317.19
Eirik N. NergårdNittedal OL34.0718.26
Alva NiklassonKolbotn og Skimt OL21.3911.42
Nils NiklassonKolbotn og Skimt OL23.5212.54
Sanne de Vries OlsbyMåren OK1.56.191.02.52
Fridtjof ReuschHeming Orientering22.0111.54
Magnus Erik Weedon-FekjærMåren OK39.0621.08
Maja Sofie Weedon-FekjærMåren OK39.2321.17
Kristoffer ØhlckersIL Tyrving29.0115.41
Kari ØstebergSørkedalens IF21.3011.37

D -10

2 090 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ida Marie FlågenHeming Orientering36.0117.13
Mille MartinussenFossum IF30.2114.31
Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK43.3920.53

D 11-12

2 230 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb20.439.17
2Karoline BjørnerødOK Moss21.20+0.379.33
3Ada WulfsbergNydalens SK23.45+3.0210.39
4Karen Hoel JomaasFossum IF23.55+3.1210.43
5Ane Sofie KroghOppsal Orientering24.44+4.0111.05
6Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK25.53+5.1011.36
7Julie MeinickeIL Tyrving26.54+6.1112.03
8Rachel Marøy BårdsenHeming Orientering31.28+10.4514.06
9Karoline Egner GranerudAsker Skiklubb31.47+11.0414.15
10Maya Jones ArnesenHeming Orientering33.29+12.4615.00
11Carmen DirroMåren OK38.21+17.3817.11
12Ea LunøeNydalens SK39.17+18.3417.36
13Tora Pedersen BerganAsker Skiklubb44.57+24.1420.09
14Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss45.36+24.5320.26
15Idunn Cecilie RolfsenHeming Orientering55.30+34.4724.53
Marthe LundqvistÅs-UMB Orienteringdiskvalifisert

D 10-12N

1 850 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dina Marie SalvesenAsker Skiklubb20.4311.11
2Noor DirroMåren OK20.48+0.0511.14
3Marthe BrekkeNydalens SK23.05+2.2212.28
4Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK24.18+3.3513.08

D 13-14

2 790 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne StrandAsker Skiklubb28.5610.22
2Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss30.05+1.0910.46
3Synne SkjærsteinIL Tyrving30.24+1.2810.53
4Ingvil AhlsandNydalens SK31.36+2.4011.19
5Heidi Therese WiestOL Vallset/Stange31.41+2.4511.21
6Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF32.21+3.2511.35
7Åsne HoloFossum IF33.54+4.5812.09
8Ingrid G. KvålsgardFossum IF34.16+5.2012.16
8Hedda Raadal BjørloHalden SK34.16+5.2012.16
10Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb35.18+6.2212.39
11Ingrid AaslundFet OL35.40+6.4412.47
12Ragne WiklundNydalens SK36.19+7.2313.01
13Emma Eithun PaulsenNittedal OL36.39+7.4313.08
14Julie BakkeFossum IF38.57+10.0113.57
15Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb39.00+10.0413.58
16Pernille KatlaFossum IF40.11+11.1514.24
17Ingvild HøydalNydalens SK42.13+13.1715.07
18Rikke IngesenSarpsborg OL42.22+13.2615.11
19Inger Marie Baugstø RødnesOppsal Orientering47.05+18.0916.52
20Thea Sofie SalvesenAsker Skiklubb49.09+20.1317.36
21Thea Feiring HaltiaIL Tyrving51.08+22.1218.19
22Synne Eikeland RøstadsandNydalens SK51.32+22.3618.28
23Hedvig VollsetHeming Orientering55.46+26.5019.59
24Kjersti LundqvistÅs-UMB Orientering57.18+28.2220.32
25Marte BergslandTrøsken IL58.20+29.2420.54
26Ingrid HasaasFossum IF1.00.01+31.0521.30

D 13-16C

2 230 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie Helene HansenSarpsborg OL23.1510.25
2Ingrid Marie WølnebergIL Tyrving23.23+0.0810.29
3Hedda VonenNittedal OL23.43+0.2810.38
4Toril SachseNittedal OL25.13+1.5811.18
5Synne Gåseide ThorsenKolbotn og Skimt OL29.37+6.2213.16
6Dorthe MartinussenFossum IF30.32+7.1713.41
7Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubb41.31+18.1618.37
Maria Nygaard-ØstbyFossum IFdiskvalifisert

D 13-16N

2 070 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida Margrethe UlvestadMåren OK32.5515.54

D 15-16

3 110 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin Helland-HansenIL Tyrving29.519.35
2Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb31.13+1.2210.02
3Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering32.36+2.4510.28
4Kristin BrekkeLillomarka OL33.27+3.3610.45
5Anniken Eriksrud KarlsenOppsal Orientering33.56+4.0510.54
6Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb34.40+4.4911.08
7Rannveig Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering36.23+6.3211.41
8Ingvild C. FleisjeNittedal OL37.06+7.1511.55
9Line Wegner HodtFossum IF37.18+7.2711.59
10Maria OlsbøØstmarka OK38.11+8.2012.16
11Siri GrandalIL Tyrving38.18+8.2712.18
12Kristin BlindheimLillomarka OL38.39+8.4812.25
13Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering39.16+9.2512.37
14Oda LægranNydalens SK41.21+11.3013.17
15Astrid FiskumIL Tyrving41.22+11.3113.18
16Ingrid Nytun NergårdNittedal OL41.24+11.3313.18
17Marthe RamstadFet OL41.30+11.3913.20
18Ida Feiring HaltiaIL Tyrving41.33+11.4213.21
19Margrethe WisløffAsker Skiklubb43.58+14.0714.08
20Martine EngebretsenHeming Orientering44.05+14.1414.10
21Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving44.28+14.3714.17
22Mina HaverLillomarka OL44.58+15.0714.27
23Nora GrafferØstmarka OK47.42+17.5115.20
24Anniken Helland-HansenIL Tyrving48.14+18.2315.30
25Marie TreekremÅs-UMB Orientering51.42+21.5116.37
26Johanne Øderud VatneBækkelagets SK54.48+24.5717.37
27Eline Lund WestgaardOppsal Orientering56.38+26.4718.12
28Oda Eithun PaulsenNittedal OL1.14.22+44.3123.54
Stine NjåsteinIL Tyrvingdiskvalifisert
Louise Marøy BårdsenHeming Orienteringdiskvalifisert
Åshild Faller RåheimFet OLdiskvalifisert

D 17-A kort

3 420 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma GreenNydalens SK40.4011.53
2Heidi VogtØstmarka OK43.36+2.5612.44
3Marit HarstadKolbotn og Skimt OL48.03+7.2314.02
4Karoline AndersenAsker Skiklubb50.24+9.4414.44
5Kristina LärfarsNydalens SK1.19.34+38.5423.15

D 17-B

3 360 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alexandria JensenIndre Østfold OK1.00.5818.08

D 17-C

3 480 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Merete RørvikLillomarka OL52.1515.00
2Marie LillehammerÅs-UMB Orientering1.04.16+12.0118.28
3Kristin TjernshaugenOK Moss1.05.43+13.2818.53
4Jennifer Jones ArnesenHeming Orientering1.12.59+20.4420.58
5Anne MyhrNydalens SK1.35.46+43.3127.31
6Liv Edle GrønstadLøten o-lag2.03.05+1.10.5035.22
Vanessa Seed MelbyeRaumar Orienteringdiskvalifisert
Ragnhild BrenåsVarteig OLdiskvalifisert

D 17-N

2 070 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ina BlågestadIndre Østfold OK31.4315.19
2Bente AaslundFet OL42.58+11.1520.45
3Grete SkotteFossum IF44.13+12.3021.21
4Elin VølstadIndre Østfold OK48.04+16.2123.13

D 17-20

4 870 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Silje ArntzenAsker Skiklubb55.4811.27
2Julia PlaianAsker Skiklubb1.07.44+11.5613.54
3Reidun Haarr JohansenOppsal Orientering1.31.00+35.1218.41

D 21-

6 590 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nicole RagvinNydalens SK58.288.52
2Berit Sofie WiklundNydalens SK1.06.36+8.0810.06
3Vigdis HobølOppsal Orientering1.11.57+13.2910.55
4Gunn Camilla StangOslostudentenes IK1.16.29+18.0111.36
5Lisa NäsholmNydalens SK1.18.02+19.3411.50
6Vendula SramkovaNydalens SK1.24.20+25.5212.47
7Cristina LuisNydalens SK1.26.22+27.5413.06
8Undis EllevogOslostudentenes IK1.40.47+42.1915.17

D 35-

4 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karianne KatlaFossum IF54.3711.37
2Audrun UtskarpenOslostudentenes IK56.09+1.3211.56
3Kari StrandLierbygda OL1.01.11+6.3413.01
Mila ZaharinovaOppsal Orienteringdiskvalifisert

D 35-B

3 360 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nina LundqvistÅs-UMB Orientering45.4313.36
2Hilde Nytun MartinsenNittedal OL48.44+3.0114.30
3Marit-Elin IdenOK Moss49.46+4.0314.48
4Line Telje HøydalNydalens SK54.34+8.5116.14
5Pernille SchjønsbyØstmarka OK57.07+11.2416.59
6Tone Karina IngesenSarpsborg OL57.17+11.3417.02
7Anne Grethe GustavsenNittedal OL58.40+12.5717.27
8Marianne ReuschHeming Orientering1.03.16+17.3318.49
9Toril WiigIL Tyrving1.17.54+32.1123.11
10Melissa TroutNydalens SK1.38.24+52.4129.17

D 40-

4 040 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Line NybakkenÅs-UMB Orientering42.1710.27
2Marit B. EithunNittedal OL45.20+3.0311.13
3Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb46.29+4.1211.30
4Marit EgnerAsker Skiklubb46.58+4.4111.37
5Lene Cisilie PuckNydalens SK49.17+7.0012.11
6Milda ØhlckersIL Tyrving53.29+11.1213.14
7Katrine BakkeFossum IF53.41+11.2413.17
8Paula BerstadHeming Orientering55.47+13.3013.48
9Hanne NarvestadHalden SK56.04+13.4713.52
10Monica FeylingKolbotn og Skimt OL1.04.04+21.4715.51
11Elise GisholtFossum IF1.18.09+35.5219.20

D 45-

4 040 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne NjåsteinIL Tyrving41.3610.17
2Astrid BjørnerødOK Moss43.52+2.1610.51
3Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK44.20+2.4410.58
4Hilda ØfsthusAsker Skiklubb44.48+3.1211.05
5Else GrandalIL Tyrving49.22+7.4612.13
6Ingrid M. TengeÅs-UMB Orientering56.25+14.4913.57
7Maria TorgersenBækkelagets SK59.43+18.0714.46
8Anne Sofie KorsveienAsker Skiklubb1.02.05+20.2915.22
9Kathrine LunøeNydalens SK1.36.43+55.0723.56

D 50-

3 420 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dagrun MelkildHeming Orientering39.0811.26
2Runa SkyttersæterHeming Orientering40.17+1.0911.46
3Gunhild HennumLierbygda OL41.57+2.4912.15
4Bente LandmarkFossum IF42.34+3.2612.26
5Heidi FalckIL Tyrving44.35+5.2713.02
6Kjersti SkantzeIL Tyrving45.52+6.4413.24
7Sille WinsnesÅs-UMB Orientering48.14+9.0614.06
8Kristin TandbergAsker Skiklubb51.36+12.2815.05
9Unni RyeAsker Skiklubb59.07+19.5917.17
10Inger Johanne EikelandNydalens SK1.03.50+24.4218.39
11Anna GöhlmanIL Tyrving1.04.23+25.1518.49
12Enikø BertalanAsker Skiklubb1.06.49+27.4119.32

D 55-

3 420 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgit KorvaldNydalens SK47.0713.46
2Elle M. MelbyeHeming Orientering56.15+9.0816.26

D 60-

3 180 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL56.1317.40
2Jessica KathleMåren OK1.24.52+28.3926.41

D 65-

3 180 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne SagbergStabæk IF1.02.1419.34
2Kjersti ThoStabæk IF1.05.21+3.0720.33
3Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL1.08.18+6.0421.28
4Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL1.28.46+26.3227.54
5Tordis Rytter JakobsenOK Moss1.32.56+30.4229.13

D 70-

3 180 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgitte BekkelundRøyken OL58.4418.28
2Unni DrageHaugerud IF1.09.59+11.1522.00
3Inger Elisabeth KvaaseBækkelagets SK1.34.10+35.2629.36
4Hjørdis EgnerHeming Orientering2.33.27+1.34.4348.15
Inger Lise BjordalOppsal Orienteringdiskvalifisert

H -10

2 090 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK38.4718.33
Alfred BjørnerødOK Moss20.309.48
Arthur BrunborgNittedal OL25.1912.06
Kasper Kjær JørgensenMåren OK33.2415.58
Philip Øderud KleppeMåren OK50.1324.01
Gustav Andresen SkotteFossum IF33.5316.12
Sverre StrandLierbygda OL28.1813.32
Birk ThorstensenOppsal Orientering26.3512.43

H 11-12

2 230 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK15.387.00
2Andreas BergslandTrøsken IL17.28+1.507.49
3Ferdinand FremmingHeming Orientering21.08+5.309.28
4Eirik BlågestadIndre Østfold OK23.27+7.4910.30
5Henrik ReuschHeming Orientering23.52+8.1410.42
6Henrik KnudsenOppsal Orientering29.27+13.4913.12
7Terjei LillehammerÅs-UMB Orientering32.07+16.2914.24
8Marius BakkeFossum IF33.13+17.3514.53
9Mikkel KatlaFossum IF33.23+17.4514.58
10Sigurd GrevstadFossum IF34.32+18.5415.29
Sindre GisholtFossum IFdiskvalifisert

H 10-12N

1 850 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristian ØstermannHeming Orientering20.5411.17
2Endre de Vries OlsbyMåren OK21.52+0.5811.49
3Anders Gylterud KvålsgardFossum IF32.40+11.4617.39
Sondre R. PedersenMåren OKdiskvalifisert

H 13-14

2 850 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elias JonssonNydalens SK23.088.07
2Erling HjermstadFossum IF23.45+0.378.20
3Bjørn Anders FlågenHeming Orientering23.48+0.408.21
4Kasper FosserHeming Orientering25.11+2.038.50
5Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving25.45+2.379.02
6Einar MelsomFossum IF26.33+3.259.18
7Øyvind HjermstadFossum IF27.26+4.189.37
8Lukas LilandNydalens SK27.50+4.429.45
9Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb28.27+5.199.58
10Espen Hegstad KrügerNydalens SK29.48+6.4010.27
11Jørgen WulfsbergNydalens SK30.09+7.0110.34
12Børge BrenåsVarteig OL31.40+8.3211.06
13Per Clemet WisløffAsker Skiklubb33.24+10.1611.43
14Sander ArntzenAsker Skiklubb34.06+10.5811.57
15Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK35.25+12.1712.25
16Jens Johan BrekkeLillomarka OL35.33+12.2512.28
17Niels Christian HellerudHalden SK35.38+12.3012.30
18Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF37.31+14.2313.09
19Herman BrunborgNittedal OL38.23+15.1513.28
20Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb38.57+15.4913.40
21Andreas RambergØstmarka OK39.28+16.2013.50
22Nikolai Jones ArnesenHeming Orientering39.45+16.3713.56
23Vegard LøvliAsker Skiklubb41.38+18.3014.36
24Olav TorgersenBækkelagets SK43.10+20.0215.08
25Linus OlhansÅs-UMB Orientering43.25+20.1715.14
26Martin Andresen SkotteFossum IF45.26+22.1815.56
27Jørgen AasFet OL49.32+26.2417.22
28Sebastian EidemHeming Orientering51.00+27.5217.53
29Elias Skjolden SørensenLillomarka OL57.24+34.1620.08
30Peter GisholtFossum IF57.41+34.3320.14
31Eirik Høst FossgardLillomarka OL1.03.57+40.4922.26
Lavran ThorstensenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Stian EilertsenNydalens SKdiskvalifisert
Lars Østeberg MoanFossum IFdiskvalifisert
Sjur KvisleAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 13-16C

2 230 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Løkken GulheimKolbotn og Skimt OL20.239.08
2Sander FeylingKolbotn og Skimt OL22.39+2.1610.09
3Lars Gåsvik NarvestadHalden SK35.47+15.2416.02

H 13-16N

2 070 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus NyheimKolbotn og Skimt OL21.3110.23
2Lukas BjeldeMåren OK22.13+0.4210.43
3Markus Månum MoenMåren OK23.51+2.2011.31
4Sebastian FeylingKolbotn og Skimt OL26.26+4.5512.46

H 15-16

3 280 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon Raadal BjørloHalden SK24.267.26
2Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering26.53+2.278.11
3Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb27.26+3.008.21
4Eirik Langedal BreivikNydalens SK27.56+3.308.30
5Amund HoelRaumar Orientering29.17+4.518.55
6Magnus WølnebergIL Tyrving30.28+6.029.17
7Martin Borge HeirFossum IF31.03+6.379.27
8Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK31.09+6.439.29
9Åsmund Aamodt ResellNydalens SK31.26+7.009.35
10Are WigaardOppsal Orientering31.55+7.299.43
11Tarjei HoloFossum IF32.44+8.189.58
12Sam LunøeNydalens SK33.18+8.5210.09
13Ludvig Andreas Baugstø RødnesOppsal Orientering34.05+9.3910.23
14Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb34.59+10.3310.39
15Bjørnar LøvliAsker Skiklubb36.07+11.4111.00
16Olav Schmitt GranHalden SK36.20+11.5411.04
17Lars Gustav RogneNittedal OL36.28+12.0211.07
18Skjalg Hundseid KamsvågIL Tyrving36.35+12.0911.09
19Knut AasheimOppsal Orientering36.56+12.3011.15
20Emil Morgenlie SkeiNydalens SK38.24+13.5811.42
21Magnus RambergØstmarka OK39.23+14.5712.00
22Anders Stiansen NygaardÅs-UMB Orientering39.42+15.1612.06
23Karsten MartinussenFossum IF42.13+17.4712.52
24Thomas Haarr JohansenOppsal Orientering43.52+19.2613.22
25Sindre Bergane JanssonSiggerud IL58.20+33.5417.47
26Sander Hildebrand RogndokkenFet OL1.15.14+50.4822.56

H 17-A kort

4 870 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thomas BedinIndre Østfold OK47.129.41
2Olav HasaasFossum IF51.02+3.5010.28
3Fredrik LarsenIndre Østfold OK56.35+9.2311.37
4Robin Bergane JanssonSiggerud IL1.03.13+16.0112.58
5Christian ReuschHeming Orientering1.10.03+22.5114.23
6Benjamin LangebeckKolbotn og Skimt OL1.14.02+26.5015.12
7Per-Arne MartinsenIndre Østfold OK1.22.19+35.0716.54
8Donatas KontautasOK Telsiai1.33.52+46.4019.16
Sondre Ruud BråtenRaumar Orienteringdiskvalifisert

H 17-B

3 360 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Simon FeylingKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

H 17-C

3 480 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thor VollsetHeming Orientering57.1616.27
Svein-Tore Gåsvik NarvestadHalden SKdiskvalifisert
Haakon KnudsenOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 17-N

2 070 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL27.1113.07

H 21-

7 810 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigve VågsnesOppsal Orientering51.526.38
2Daniel MarstonBækkelagets SK56.14+4.227.12
3Kjetil BjørloHalden SK58.20+6.287.28
4Svein NygårdLillomarka OL1.03.25+11.338.07
5Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering1.05.01+13.098.19
6Trond KortnerØstmarka OK1.07.41+15.498.39
7Nils Petter FremmingHeming Orientering1.11.26+19.349.08
8Sören JonssonNydalens SK1.16.45+24.539.49
9Anders EmilssonOppsal Orientering1.23.08+31.1610.38
10Jørund ValaOppsal Orientering1.24.10+32.1810.46
11Helge BakkehøiØstmarka OK1.26.15+34.2311.02
12Frode KonstIL Tyrving1.59.01+1.07.0915.14
Per-Arne RøstadsandNydalens SKdiskvalifisert

H 35-

6 590 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gard LindsethNydalens SK56.368.35
2Inge LindsethNydalens SK1.01.45+5.099.22
3Neil MarstonNydalens SK1.02.22+5.469.27
4Rune BrunborgNittedal OL1.07.38+11.0210.15
5Halvor HobølØstmarka OK1.14.58+18.2211.22

H 35-B

3 360 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL42.1712.35
2Fredrik FærdenKolbotn og Skimt OL42.56+0.3912.46
3Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL43.10+0.5312.50
4Sverre MelbyeRaumar Orientering43.49+1.3213.02
5Jon StrømHauketo IF47.20+5.0314.05
6Svein Andre JensenIndre Østfold OK50.24+8.0715.00
7Torkjel NesheimIL Tyrving1.11.50+29.3321.22

H 40-

5 370 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald BakkeFossum IF43.308.06
2Jo Inge FjellstadÅs-UMB Orientering49.03+5.339.08
3Rune BlågestadIndre Østfold OK52.47+9.179.49
4Anders FærdenKolbotn og Skimt OL57.45+14.1510.45
5Henning Bratland CarlsenOK Moss59.48+16.1811.08
6Dag Helland-HansenIL Tyrving1.00.00+16.3011.10
7Anders GrevstadFossum IF1.02.00+18.3011.32
8Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.03.16+19.4611.46
9Jørn ThorsenKolbotn og Skimt OL1.37.38+54.0818.10

H 45-

5 370 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore BjørnerødOK Moss40.107.28
2Are KristiansenIL Tyrving43.03+2.538.01
3Einar GisholtFossum IF43.44+3.348.08
4Jan Erik IsaksenNydalens SK46.26+6.168.38
5Guttorm L EggeOslostudentenes IK46.47+6.378.42
6Einar LunøeNydalens SK47.16+7.068.48
7Jan Tore HenriksenNydalens SK47.39+7.298.52
8Hallvard KorenOK Moss47.47+7.378.53
9Øystein ØstermannHeming Orientering49.09+8.599.09
10Børge PedersenNydalens SK49.15+9.059.10
11Svein GranerudAsker Skiklubb49.34+9.249.13
12Vidar StrandLierbygda OL50.42+10.329.26
13Christian GrotnesIL Tyrving51.17+11.079.32
14Lars KrügerNydalens SK51.52+11.429.39
15Dag BrenåsVarteig OL52.14+12.049.43
16Kimme ArnesenHeming Orientering53.00+12.509.52
17Kjetil KarlsenOK Moss54.07+13.5710.04
18Magne KnudsenØstmarka OK56.37+16.2710.32
19Vegard HaldenNydalens SK59.16+19.0611.02
20Bjørn Axel GranHalden SK59.27+19.1711.04
21Terje MelsomFossum IF1.00.57+20.4711.21
22Christian JomaasFossum IF1.01.57+21.4711.32
23Arne TorgersenBækkelagets SK1.03.32+23.2211.49
24Jon SletvoldKjelsås IL1.04.07+23.5711.56
25Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL1.07.27+27.1712.33
26Anders FlågenHeming Orientering1.10.55+30.4513.12
27Svein Helge HøydalNydalens SK1.32.50+52.4017.17
28Rune NergårdNittedal OL1.41.50+1.01.4018.57
Arild AndresenFossum IFdiskvalifisert
Andreas LundqvistÅs-UMB Orienteringdiskvalifisert

H 50-

4 870 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunnar TengeÅs-UMB Orientering42.178.40
2Bjørn Henning GrandalIL Tyrving49.17+7.0010.07
3Eirik TandrevoldFossum IF52.34+10.1710.47
4Olav JohannessenKolbotn og Skimt OL53.13+10.5610.55
5Eirik NordhagenÅs-UMB Orientering55.17+13.0011.21
6Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering57.45+15.2811.51
7Roar PedersenOppsal Orientering59.39+17.2212.14
8Bjørn Are CarlssonFossum IF1.01.52+19.3512.42
9Andreas ErichsenNydalens SK1.06.26+24.0913.38
10Are NjåsteinIL Tyrving1.22.28+40.1116.56
11Frode MartinussenFossum IF1.26.10+43.5317.41
Frode KamsvågIL Tyrvingdiskvalifisert

H 55-

4 700 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils HæstadFossum IF41.418.52
2Ove MartinsenHauketo IF43.11+1.309.11
3Karl Aasmund ErøyOK Moss45.34+3.539.41
4Håvard SteinsholtÅs-UMB Orientering45.45+4.049.44
5Jon Arvid FossumAsker Skiklubb46.44+5.039.56
6Torgeir StrandhagenRøyken OL47.33+5.5210.07
7Lars HjermstadFossum IF47.49+6.0810.10
8Anton PlaianAsker Skiklubb50.58+9.1710.50
9Stian FalckIL Tyrving54.22+12.4111.34
10Erlend AamodtNydalens SK1.00.03+18.2212.46
11Petter JohansenOppsal Orientering1.04.50+23.0913.47
12Roy GjerdingOK Moss1.04.51+23.1013.47
13Donald SkantzeIL Tyrving1.08.59+27.1814.40
14Petter FureOppsal Orientering1.16.41+35.0016.18
15Roar NydalAsker Skiklubb1.28.47+47.0618.53
16Pål HellerudHalden SK1.43.58+1.02.1722.07

H 60-

4 040 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn GrindeOslostudentenes IK40.2610.00
2Are EriksenOslostudentenes IK40.31+0.0510.01
3Ola BroxOL Toten-Troll42.31+2.0510.31
4Petter NæssOppsal Orientering45.20+4.5411.13
5Harald AasheimOppsal Orientering46.36+6.1011.32
6Per ØhlckersIL Tyrving47.44+7.1811.48
7Bjørn HeidenstrømFredrikstad SK49.26+9.0012.14
Per Oskar LarsenIndre Østfold OKdiskvalifisert

H 65-

3 420 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eldar BørsumBækkelagets SK34.4810.10
2Willy GrønstadLøten o-lag36.50+2.0210.46
3Jimmy NordliTrøsken IL37.10+2.2210.52
4Per FosserIndre Østfold OK39.01+4.1311.24
5Per Reidulf HolmOK Moss39.07+4.1911.26
6Jon FærdenKolbotn og Skimt OL40.19+5.3111.47
7Hasse BergstrømIL Tyrving43.26+8.3812.41
8Kjell RøkkeIL Tyrving49.41+14.5314.31
9Georg KapperudOppsal Orientering57.50+23.0216.54
10Henry MarstonSYO Rotherham1.13.42+38.5421.32 Last ned GPS-spor i gpx-format
Roar BjordalOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 70-

3 180 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge BjaalandHeming Orientering40.5312.51
2Einar HemLillomarka OL50.40+9.4715.55
3Bjørn JakobsenOK Moss1.00.40+19.4719.04
4Åsmund JahrDriv IL1.06.27+25.3420.53
5Per Erik SørensenHaugerud IF1.33.56+53.0329.32

H 75-

3 180 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn EgnerHeming Orientering51.4016.14
2Tor DrageHaugerud IF55.05+3.2517.19
3Carl-Fred. KolderupStabæk IF1.03.57+12.1720.06
Odd KletteliBækkelagets SKdiskvalifisert
Magnar NilsenKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

H 80-

3 180 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell H. EriksenFossum IF1.02.0819.32
2Helge KvaaseBækkelagets SK1.09.43+7.3521.55
3Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK1.20.49+18.4125.24
4Aage MellaØstmarka OK1.27.27+25.1927.30
5Ørnulf FremmingHaugerud IF1.54.21+52.1335.57

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor