Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hovedløpet Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hovedløpet Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: søndag 4 august 2013

Alta OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
47Mathias WitteH 14 (75)48.32+19.5712.30
Ruben ForsbergH 15 (82)brutt

Asker Skiklubb

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Synne StrandD 14 (61)27.048.10
1Vegard GulbrandsenH 15 (82)37.307.33
1Tilla Farnes HennumD 15 (69)35.028.50
3Ola Løvald BråtenH 15 (82)39.32+2.027.58
4Nora Synnøve WoxholthD 15 (69)37.48+2.469.32
6Fanni Jauhojärvi MarkussenD 15 (69)38.07+3.059.37
15Bjørnar LøvliH 15 (82)46.41+9.119.24
16Margrethe WisløffD 15 (69)44.08+9.0611.08
18Johan Teodor WestlyH 14 (75)36.28+7.539.23
27Elin Fossum RyeD 16 (42)59.08+17.2512.20
51Ola Tandberg RyanH 15 (82)1.00.58+23.2812.17
Eivind Øfsthus GravirH 15 (82)diskvalifisert
Sjur KvisleH 14 (75)diskvalifisert

Askøy OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
41Tonje Aasheim NymarkD 15 (69)54.40+19.3813.48
65Magnus Enes HeggøyH 15 (82)1.10.11+32.4114.08
Andreas GrønbechH 14 (75)diskvalifisert

Berger og Svelvik OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
40Joar GjerdahlH 14 (75)46.08+17.3311.53

Birkenes IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Kristian Reiersen JensenH 15 (82)45.42+8.129.12
58Sigurd Svaland AasH 15 (82)1.05.29+27.5913.12
63Kristian NyhusH 15 (82)1.07.57+30.2713.41

Bodø og Omegn IF Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Amund Kleist GodalH 14 (75)36.09+7.349.19
21Nora Marie IrgensD 14 (61)39.41+12.3711.59
27Amund Bø KongsbakkH 15 (82)50.59+13.2910.16
34Martha Kalvig SkoganD 16 (42)1.05.54+24.1113.45
35Oda FuruholmenD 16 (42)1.08.44+27.0114.20
46Marius Ekrem FinstadH 14 (75)48.19+19.4412.27
55Espen Samuelsen SkiriH 15 (82)1.02.33+25.0312.36

Byåsen IL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Ingeborg EideD 16 (42)44.03+2.209.11
10Emma ArnesenD 16 (42)49.41+7.5810.22
13Brage JørumH 16 (65)52.53+7.468.34
15Leif BlakeH 14 (75)34.43+6.088.56
31Emilie Liabakk EriksenD 15 (69)51.25+16.2312.59
36Helga StenvikD 15 (69)52.35+17.3313.16
40Preben AntonsenH 16 (65)1.04.58+19.5110.31
41Johannes LøvåsH 16 (65)1.05.16+20.0910.34
47Marte Lien JohnsenD 14 (61)59.59+32.5518.07
52Andrine VikenD 14 (61)1.07.45+40.4120.28
55Åsmund StenvikH 16 (65)1.24.21+39.1413.40
66Even Svegård ByeH 14 (75)1.11.48+43.1318.30
Ragnhild EideD 14 (61)diskvalifisert

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
62Johanne Øderud VatneD 15 (69)1.12.47+37.4518.22

Egersund OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Kristoffer NygårdH 16 (65)55.25+10.188.58
58Silje HadlandD 15 (69)1.04.36+29.3416.18

Eiker OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Jonas Solem TronrudH 14-16C (12)51.00+16.5016.53
7Ane DyrkornD 14 (61)31.20+4.169.27
29Vegard MyklemyrH 15 (82)51.15+13.4510.19
30Hanna E. AndersenD 16 (42)1.02.20+20.3713.00
39Thea DyrkornD 14 (61)49.00+21.5614.48
Henrik HerøH 14-16C (12)diskvalifisert

Emblem IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Erlend Nilsen SandnesH 16 (65)46.22+1.157.30
5Kristian Nilsen SandnesH 16 (65)48.22+3.157.50
6Ingrid LundanesD 16 (42)45.52+4.099.34
11Ingrid NeremD 14-16C (19)44.33+15.2918.52
18Vilde Årøen LykkeD 14 (61)38.48+11.4411.43
Martha Skogeng ReitenD 14 (61)diskvalifisert

Fana IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Julie AskelandD 14-16C (19)46.59+17.5519.54
17Ingunn RognsvågD 16 (42)52.27+10.4410.56
46Hanne DaltveitD 14 (61)57.17+30.1317.18
48Julie Roll TørnqvistD 14 (61)1.01.27+34.2318.33

Fet OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Ingrid AaslundD 14 (61)36.28+9.2411.01
26Åshild Faller RåheimD 15 (69)48.20+13.1812.12
40Marthe RamstadD 15 (69)54.11+19.0913.40
57Jørgen Kjos BarkenæsH 15 (82)1.03.47+26.1712.51
58Helge Nikolai HelmersenH 16 (65)1.42.00+56.5316.31
66Sander Hildebrand RogndokkenH 15 (82)1.11.38+34.0814.26
Morten Kristian VikerhaugH 15 (82)brutt

Flosta IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Johannes Bakke AashamarH 16 (65)49.44+4.378.03

Fossum IF

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Einar MelsomH 14 (75)28.357.22
3Victoria Hæstad BjørnstadD 14 (61)28.49+1.458.42
3Erling HjermstadH 14 (75)29.09+0.347.30
14Øyvind HjermstadH 14 (75)34.17+5.428.50
22Martin Borge HeirH 15 (82)48.41+11.119.48
23Tarjei HoloH 15 (82)48.46+11.169.49
24Fredrik Ramstad HoffH 15 (82)48.57+11.279.52
36Martin Andresen SkotteH 14 (75)44.17+15.4211.24
62Oscar Hæstad BjørnstadH 14 (75)1.00.39+32.0415.37

Fothills Wanderers Orienteerin

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Michael SvobodaH 14 Gjest (1)diskvalifisert

Fredrikstad SK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marie OlaussenD 16 (42)41.438.42
8Herman Ryen MartinsenH 15 (82)42.19+4.498.31
9Kristin OttesenD 15 (69)42.24+7.2210.42
12Maren Roll PaulsenD 16 (42)50.59+9.1610.38
21Alma Haugen KvisgaardD 15 (69)46.53+11.5111.50
27Silje MoeD 14 (61)42.40+15.3612.53
28Dina Sofie AntonsenD 15 (69)50.17+15.1512.41
29Mia Mathisen BekhusD 14 (61)42.57+15.5312.58
29Hanna TorjusenD 16 (42)1.01.45+20.0212.53
38Sigrid Marie Ståhl VikD 16 (42)1.15.43+34.0015.48
48Jonas Iversby HvidebergH 14 (75)49.42+21.0712.48

Freidig

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Oskar Spets StorhovH 14 (75)29.11+0.367.31
8Vera MelkildD 14 (61)31.44+4.409.35
14Malin SandstadD 15 (69)43.47+8.4511.03
16Maria Ulseth SylteD 14 (61)38.23+11.1911.35
21Håvard EidsmoH 15 (82)48.21+10.519.44
28Mathias HermstadH 14 (75)41.31+12.5610.42
32Marie Bakken SørensenD 14 (61)44.17+17.1313.22
35Nils Ola KvamH 16 (65)1.01.58+16.5110.02
37Oda Q FossumD 15 (69)53.28+18.2613.30
45Adrian OpheimH 15 (82)57.49+20.1911.39
47Magnus Gjersvold HaugH 15 (82)59.56+22.2612.05
49Kjetil MølnvikH 15 (82)1.00.28+22.5812.11
59Are Helle MårdalenH 15 (82)1.05.38+28.0813.13
Daniel Midtskog KulvikH 14-16C (12)brutt
Pernille OpheimD 15 (69)brutt

Frol IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Oscar LyngenH 14 (75)32.39+4.048.24
50Karen RysgårdD 15 (69)59.22+24.2014.59

Ganddal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
51Per Ivar StoklandH 14 (75)51.15+22.4013.12

Grue IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
32Martin NordviH 15 (82)53.23+15.5310.45

Hafslo IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
49Audun Kristian OklevikH 14 (75)51.06+22.3113.10

Halden SK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Håkon Raadal BjørloH 16 (65)45.36+0.297.23
2Gina GranstedtD 16 (42)43.34+1.519.05
4Peter NordbrødenH 16 (65)47.40+2.337.43
6August Asheim BirkelandH 14 (75)30.58+2.237.58
9Håkon Østraat SævareidH 15 (82)42.40+5.108.36
9Petter Norsted KildeboH 16 (65)51.34+6.278.21
11Idun Kristine Felde OlaussenD 14 (61)33.03+5.599.59
16Olav Schmitt GranH 15 (82)47.26+9.569.33
26Nora TorgersenD 14 (61)42.36+15.3212.52
33Vegard Falch HillestadH 14 (75)43.04+14.2911.05
34Karoline AuneD 14 (61)46.27+19.2314.01
43Synne Malene BrækkeD 15 (69)55.40+20.3814.03
53Marie BergstrømD 14 (61)1.08.47+41.4320.46
53Trygve Kristoffer LøvliH 15 (82)1.01.42+24.1212.26
60Alexander Skaug YtterbølH 14 (75)1.00.11+31.3615.30
Erlend BrendstuenH 14 (75)brutt

Hamar OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Marit SveenD 14-16C (19)36.51+7.4715.36
6Per Ivar ReinemoH 14-16C (12)43.12+9.0214.18
9Sivert SeimH 14-16C (12)59.05+24.5519.33
29Ivar Jevne ArnesenH 16 (65)1.00.04+14.579.44
31Sverre Bang StøengH 16 (65)1.01.27+16.209.57
37Lars KringlebotnH 16 (65)1.03.26+18.1910.16
37Stine Frogner TømmervoldD 16 (42)1.14.02+32.1915.27
40June Rangmel HovdeD 16 (42)1.56.45+1.15.0224.22
50Even Lindstad BørresenH 16 (65)1.13.41+28.3411.56
Agnes Lindstad BørresenD 14 (61)diskvalifisert

Harstad OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
39Lars Eliseussen-SkalleH 16 (65)1.04.07+19.0010.23

Haugesund IL Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Kristina VollD 14-16C (19)36.22+7.1815.24
39Johannes DjupeslandH 15 (82)56.29+18.5911.23
55Martin Nilsen EnerstvedtH 14 (75)55.00+26.2514.10
61Lars Harald ThuestadH 16 (65)2.12.33+1.27.2621.28
63Ingvild Paulsen VieD 15 (69)1.16.12+41.1019.14

Hedrum OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Robin ThorkildsenH 14-16C (12)35.44+1.3411.49
17Susanne StrømD 14-16C (19)49.01+19.5720.46
24Sindre R HoltH 14 (75)38.27+9.529.54
41Katrine GjestrumD 14 (61)50.15+23.1115.10
52Jarle LysnesH 16 (65)1.14.41+29.3412.06
Mathea Strøm GrønnD 14 (61)diskvalifisert

Heming Orientering

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Kasper FosserH 14 (75)28.50+0.157.25
2Sofie Skyttersæter IversenD 15 (69)35.10+0.088.52
13Martine EngebretsenD 15 (69)42.52+7.5010.49
15Ulrik Astrup ArnesenH 16 (65)53.56+8.498.44
25Alf Gabriel Krohn GjessingH 14 (75)39.10+10.3510.05
31Sindre Rolfsen HaugmoH 14 (75)42.26+13.5110.56
35Nikolai Jones ArnesenH 14 (75)43.51+15.1611.18
37Erik Rolfsen HaugmoH 14 (75)44.42+16.0711.31
38Louise Marøy BårdsenD 15 (69)53.45+18.4313.34
44Sebastian EidemH 14 (75)47.49+19.1412.19
51Hedvig VollsetD 14 (61)1.06.20+39.1620.02
Bjørn Anders FlågenH 14 (75)diskvalifisert

Hemsedal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
63Andres RudningenH 14 (75)1.05.40+37.0516.55

Hisøy OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Nora FagerheimD 14-16C (19)54.03+24.5922.54
48Silje HaugeD 15 (69)58.16+23.1414.42
62Fredrik StudsrudH 16 (65)2.24.18+1.39.1123.23
64Sveinung UlsteinH 16 (65)2.37.21+1.52.1425.30

IF Sturla

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Kornelia Lønning BrurbergD 14 (61)32.33+5.299.50
11Sturla FrydenlundH 15 (82)44.39+7.099.00
57Fride SørensenD 15 (69)1.04.15+29.1316.13
58Ole Jørgen Bogen ArenthH 14 (75)57.46+29.1114.53

IF Trauma

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
38Henrik Chr. HirschH 15 (82)55.55+18.2511.16

IL BUL-Tromsø

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
46Ingvild Margrete OfstadD 15 (69)58.11+23.0914.41
56Simen Solli LindH 16 (65)1.33.41+48.3415.11
60Johannes BorchH 16 (65)1.51.37+1.06.3018.05
68Vegard Vaeng BernhardsenH 15 (82)1.15.22+37.5215.11

IL Leik

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Jonas UnsgårdH 15 (82)41.40+4.108.24
5Line SølbergD 15 (69)37.56+2.549.34

IL Tyrving

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Elise UllernD 14-16C (19)32.00+2.5613.33
4Kristin Helland-HansenD 16 (42)45.45+4.029.33
7Astrid FiskumD 16 (42)46.46+5.039.45
11Styrk Hundseid KamsvågH 14 (75)33.36+5.018.39
12Oda SikkelandD 15 (69)42.40+7.3810.46
13Siri GrandalD 16 (42)51.13+9.3010.41
24Synne SkjærsteinD 14 (61)41.44+14.4012.36
24Ida Feiring HaltiaD 16 (42)56.56+15.1311.53
25Stine NjåsteinD 15 (69)48.18+13.1612.11
26Magnus WølnebergH 16 (65)58.47+13.409.31
36Synne Nesheim FlatebakkenD 16 (42)1.10.49+29.0614.47
40Thea Feiring HaltiaD 14 (61)49.45+22.4115.01
43Skjalg Hundseid KamsvågH 16 (65)1.06.13+21.0610.43
Hanne GrandalD 15 (69)diskvalifisert
Anniken Helland-HansenD 15 (69)brutt

Indre Østfold OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
35Jørgen VisterH 15 (82)54.27+16.5710.58

Kongsberg OL

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Aurora MoholthD 14 (61)30.17+3.139.08
6Andrea Willkommen EikenD 14-16C (19)37.31+8.2715.53
7Kristin SmebyD 15 (69)40.13+5.1110.09
14Toralf GrandeH 16 (65)53.55+8.488.44
17Einar LundH 16 (65)54.14+9.078.47
18Anne Willkommen EikenD 15 (69)44.54+9.5211.20
19Siri MoholthD 16 (42)53.55+12.1211.15
22Rikke Hjelseth LarsenD 14 (61)40.32+13.2812.14
27Kristiane RogstadD 14 (61)42.40+15.3612.53
27Tord StrandH 14 (75)41.24+12.4910.40
28Gard DahlenH 15 (82)51.07+13.3710.18
29Håkon LundH 14 (75)41.35+13.0010.43
43Trygve HeggedalH 16 (65)1.06.13+21.0610.43
45Idunn HaavengenD 15 (69)58.09+23.0714.41
50Sveinar Lunde SoldalH 14 (75)51.10+22.3513.11
53Jørgen Teigen SøgårdH 16 (65)1.14.45+29.3812.06
54William EkbergH 16 (65)1.16.10+31.0312.20
59Endre HøivoldH 16 (65)1.43.07+58.0016.42
Sigurd Bonden KjørsvikH 16 (65)diskvalifisert

Konnerud IL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Audun HeimdalH 16 (65)45.077.18
11Truls Sildnes BaklidH 16 (65)52.02+6.558.25
12Thea Sildnes BaklidD 14 (61)33.04+6.009.59
12Jørgen BaklidH 14 (75)33.52+5.178.43
14Håvard Landro SvingheimH 15 (82)46.38+9.089.24
23Solveig Hernandez VråleD 14 (61)40.50+13.4612.20
28Nora Skyttersæter SaugerudD 16 (42)1.00.41+18.5812.40
33Caroline BergmanD 16 (42)1.05.09+23.2613.36
49Ingvild Marie HaugD 14 (61)1.02.37+35.3318.55
51Amalie Fjæstad AmundsenD 15 (69)1.00.10+25.0815.11
57Vegard EekH 16 (65)1.34.31+49.2415.19

Kristiansand OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Ole KostølH 16 (65)52.19+7.128.28
17Marius PyttenH 15 (82)47.37+10.079.36
19Torkel ReinhartsenH 16 (65)54.51+9.448.53
22Sebastian DalandH 14 (75)38.23+9.489.53
36Vegard MyhreH 15 (82)54.32+17.0210.59
61Vetle Elias LynnebakkenH 15 (82)1.07.06+29.3613.31

Lardal OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Marit Melby JacobsenD 15 (69)42.33+7.3110.44
29Linn Hege RosoD 15 (69)50.53+15.5112.50
50Simen Åmodt AmundsenH 15 (82)1.00.42+23.1212.14

Larvik OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
31Tobias KristensenH 15 (82)53.16+15.4610.44
69Jens Didrik BergH 15 (82)1.15.27+37.5715.12

Lillehammer OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Emilie HøgåsD 14-16C (19)45.03+15.5919.05
36Ane Holm GrønengD 14 (61)48.05+21.0114.31
38Guro Skari BergerD 14 (61)48.57+21.5314.47
55Guro KarlsenD 14 (61)1.24.15+57.1125.27

Lillomarka OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Kristin BrekkeD 16 (42)47.27+5.449.54
14Kristin BlindheimD 16 (42)51.15+9.3210.41
54Joar OldernesH 14 (75)52.15+23.4013.27
67Sindre Vestengen LianH 14 (75)1.14.46+46.1119.16

Mellembygd OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Mats Jørgen Nordmo IngdalH 15 (82)47.45+10.159.37
22Simen Nordmo LundamoH 14 (75)38.23+9.489.53

Mo OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Åshild KolstadD 16 (42)56.10+14.2711.43
32Even-Johan KaspersenH 14 (75)42.56+14.2111.03
70Lars SolliH 15 (82)1.15.28+37.5815.12

Modum OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Ingvild Løver ThonD 14-16C (19)41.04+12.0017.24
36Sigurd RønningH 16 (65)1.03.09+18.0210.14
44Ragnhild RønningD 14 (61)55.43+28.3916.49
50Agnes Irene LongfjeldD 14 (61)1.02.55+35.5119.00

Molde og Omegn IF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Rikke Gjeitnes DahleD 14 (61)32.08+5.049.42
9Aleksander SkoglundH 14 (75)33.03+4.288.31
19Erik Hovdenak SylteH 14 (75)37.10+8.359.34
57Håvard Støen GussiåsH 14 (75)55.27+26.5214.17

Nittedal OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Hedda VonenD 14-16C (19)29.0412.18
3Oda Eithun PaulsenD 14-16C (19)32.38+3.3413.49
9Ingvild C. FleisjeD 15 (69)42.24+7.2210.42
30Anders RogneH 14 (75)42.03+13.2810.50
31Emma Eithun PaulsenD 14 (61)43.47+16.4313.13
32Ingrid Nytun NergårdD 16 (42)1.04.35+22.5213.28
38Lars Gustav RogneH 16 (65)1.03.31+18.2410.17
Ingrid BredalenD 14 (61)diskvalifisert

Nordreisa IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Ragnhild DyrstadD 16 (42)brutt

Nord-Østerdal OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
41Thomas KortH 14 (75)46.33+17.5811.59

Nydalens SK

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Eirik Langedal BreivikH 15 (82)37.33+0.037.34
4Gjermund Tørnqvist HaldenH 15 (82)41.04+3.348.16
4Henriette SmebyD 14 (61)29.45+2.418.59
5Lukas LilandH 14 (75)30.29+1.547.51
7Elias JonssonH 14 (75)32.20+3.458.20
10Espen Hegstad KrügerH 14 (75)33.30+4.558.38
12Jørgen WulfsbergH 14 (75)33.52+5.178.43
13Ingvil AhlsandD 14 (61)36.24+9.2010.59
16Stine Madslien BakkenD 16 (42)52.16+10.3310.54
18Oda LægranD 16 (42)52.57+11.1411.03
18Åsmund Aamodt ResellH 16 (65)54.18+9.118.48
19Jostein TandbergH 15 (82)47.52+10.229.39
22Åse BerganD 15 (69)46.59+11.5711.51
24Anine HallénD 15 (69)48.05+13.0312.08
26Johanne LægranD 16 (42)58.35+16.5212.13
33Emil Morgenlie SkeiH 15 (82)53.41+16.1110.49
38Håkon ØvstedalH 14 (75)45.55+17.2011.50
54Synne Eikeland RøstadsandD 14 (61)1.13.03+45.5922.04
61Maiken SandbergD 15 (69)1.12.46+37.4418.22
62Alexander Skeppland HoleH 15 (82)1.07.07+29.3713.31
64Trym Moeng JensenH 15 (82)1.09.41+32.1114.02
Sam LunøeH 15 (82)diskvalifisert

Odal OL - Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Samuel BraatenH 14 (75)diskvalifisert

Oddersjaa SSK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
52Einar EkelandH 14 (75)51.19+22.4413.13

OK Moss

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Johanne Bratland TjernshaugenD 14 (61)31.15+4.119.26
25Tuva BjerketvedtD 16 (42)57.41+15.5812.02

OK Nidarøst

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
63Martin LøvåsH 16 (65)2.29.21+1.44.1424.12

OK Silsand

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
51Sondre LorentsenH 16 (65)1.13.52+28.4511.58
61Erling StangnesH 14 (75)1.00.16+31.4115.31

OK Skeidi

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Per Einar Hellenes AndresenH 14-16C (12)58.53+24.4319.29
56Fredrik PollandH 15 (82)1.02.57+25.2712.41
Ole FlaattenH 15 (82)diskvalifisert

OK Sør

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Elin VisscherD 14-16C (19)44.58+15.5419.03
39Bjørn Kristian TeisrudH 14 (75)46.00+17.2511.51
45Astrid Bratt SletfjerdingD 14 (61)56.29+29.2517.03
Odin MonsenH 15 (82)brutt

OL Gaula

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
43Sivert BellingmoH 14 (75)47.43+19.0812.17

OL Toten-Troll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
37Jonas MoH 15 (82)55.03+17.3311.05

OL Trollelg

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Hallvard Seim GrøvlenH 16 (65)54.01+8.548.45
23Olav Andreas RemmenH 16 (65)57.07+12.009.15
27Brynjar ForsethH 16 (65)58.52+13.459.32
43Malin OpøienD 14 (61)52.26+25.2215.50

OL Trollo

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
43Martin Sollie NåtedalH 15 (82)57.34+20.0411.36
Miriam Holtan BuhlD 14-16C (19)brutt

OL Tønsberg og omegn

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Øystein Fruseth ChristiansenH 15 (82)43.20+5.508.44
21Martine TopstadD 16 (42)55.02+13.1911.29
25Anders Krona HaflanH 16 (65)58.46+13.399.31
26Mathias GløersenH 15 (82)49.55+12.2510.03
34Sandra B. RobertsenD 15 (69)52.26+17.2413.14
59Hermund UlvensøenH 14 (75)1.00.09+31.3415.30
73Emil BratbakH 15 (82)1.29.40+52.1018.04

OL Vallset/Stange

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Dorte NarumD 16 (42)45.51+4.089.34
15Sigrid BjørgenD 16 (42)51.33+9.5010.45
33Heidi Therese WiestD 14 (61)44.49+17.4513.32
34Sverre NarumH 14 (75)43.20+14.4511.10

Oppsal Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Anniken Eriksrud KarlsenD 15 (69)41.46+6.4410.32
8Knut AasheimH 16 (65)51.13+6.068.18
17Lavran ThorstensenH 14 (75)36.27+7.529.23
22Are WigaardH 16 (65)55.46+10.399.02
40Ole Martin EdstrømH 15 (82)56.48+19.1811.27
41Thomas Haarr JohansenH 15 (82)57.29+19.5911.35
42Ludvig Andreas Baugstø RødnesH 16 (65)1.05.59+20.5210.41
Martin Ekeli OnstadH 15 (82)diskvalifisert

Os IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Åse Karin LangbekkheiD 16 (42)brutt

Porsgrunn OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Camilla L. RosenvoldD 14 (61)38.43+11.3911.41
21Håkon KornmoH 14 (75)38.03+9.289.48
23Elise Kaland OddenD 15 (69)47.45+12.4312.03
31Beate BergD 16 (42)1.04.22+22.3913.26
56Emilie WestinD 15 (69)1.04.14+29.1216.13
60Astrid StyrvoldD 15 (69)1.05.45+30.4316.36
64Henrik BertelsenH 14 (75)1.07.42+39.0717.26

Raumar Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Amund HoelH 16 (65)49.44+4.378.03
7Mathilde SønsterudbråtenD 14-16C (19)40.55+11.5117.20
11Tiril Ruud BråtenD 16 (42)50.51+9.0810.36
34Mads Aanes HaugenH 15 (82)54.18+16.4810.56
39Synne Eide RappD 15 (69)54.05+19.0313.39
72Bjørnar BrevikH 15 (82)1.21.27+43.5716.25
Anders HagaH 15 (82)diskvalifisert

Ringerike OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
30Anders LøsetH 15 (82)53.03+15.3310.41
32Håvard BakkeH 16 (65)1.01.28+16.219.57
46Sander ArnevikH 15 (82)57.54+20.2411.40
54Rikard KammerudH 15 (82)1.02.02+24.3212.30
Carl August KlevjerH 14-16C (12)diskvalifisert

Ringsaker OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Johannes BordalH 15 (82)42.01+4.318.28
23Kristine FjeldD 16 (42)56.51+15.0811.52

Samnanger IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
49Ida Johanne AadlandD 15 (69)59.17+24.1514.58

Sandefjord OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Signe Bredholt JørgensenD 14 (61)28.48+1.448.42
12Hallvard Arntzen FossH 15 (82)45.34+8.049.11
15Ella Arentz HagenD 14 (61)36.38+9.3411.04
30Maria PrestbøenD 14 (61)43.09+16.0513.02
30Fredrik MoeH 16 (65)1.00.09+15.029.44
66Martine GustavsenD 15 (69)1.29.16+54.1422.32

Sandnes IL (Rogaland)

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Vilde MalmeiD 16 (42)54.02+12.1911.16
32Hannah MalmeiD 15 (69)52.03+17.0113.08
41Marie Line FurlandD 15 (69)54.40+19.3813.48
52Marthe SvihusD 15 (69)1.00.14+25.1215.12

Sarpsborg OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Sander KnoldH 14-16C (12)34.26+0.1611.24
19Rikke IngesenD 14 (61)38.53+11.4911.44
65Benjamin AasenH 14 (75)1.09.55+41.2018.01
71Emil LøwengreenH 15 (82)1.19.37+42.0716.03

Skien OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
34Vegard LandsverkH 16 (65)1.01.36+16.299.59
49Herman KirsteH 16 (65)1.11.03+25.5611.30

Steinkjer OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Marius Landsem MelhusH 16 (65)51.38+6.318.22
14Grete KristiansenD 14-16C (19)45.16+16.1219.10
15Nina Eliassen KvarmeD 14-16C (19)45.52+16.4819.26
15Kjersti Kvistad DengerudD 15 (69)43.58+8.5611.06
46Trygve LægranH 16 (65)1.08.17+23.1011.04
54Marit Ishol SkoganD 15 (69)1.02.25+27.2315.45
56Jørgen Rannem HalseH 14 (75)55.24+26.4914.16
Sigurd Landsem MelhusH 14 (75)brutt

Stjørdals-Blink Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Ole Wanvik HaugenH 15 (82)41.46+4.168.25
19Maiken Økern HågårdD 15 (69)45.35+10.3311.30
20Ane Nielsen SolbergD 14 (61)39.13+12.0911.50
39Susanne Eide HaugD 16 (42)1.22.43+41.0017.16
42Emil AaenH 14 (75)47.16+18.4112.10
55Sigrid Vada GrønlieD 15 (69)1.02.47+27.4515.51
Andreas GlomsrudH 14 (75)diskvalifisert

Stokke IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Petter Tobias Haugland BettumH 14-16C (12)41.04+6.5413.35
60Ole Jakob OlsrødH 15 (82)1.05.43+28.1313.14

Synnfjell OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
37Agnethe HasliD 14 (61)48.22+21.1814.36

TIF Viking

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Sondre DammH 16 (65)57.11+12.049.16
26Knut KyrkjebøH 14 (75)40.56+12.2110.32
Lasse TronesH 14 (75)brutt

Torridal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
42Kristin MestadD 14 (61)50.41+23.3715.18
47Ida AurebekkD 15 (69)58.14+23.1214.42

Tynset IF

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Petter Vangen LunåsmoH 15 (82)48.12+10.429.43
25Gina NygårdD 14 (61)42.23+15.1912.48
28Anders NyaasH 16 (65)59.07+14.009.34
35Guri SandvoldD 14 (61)47.15+20.1114.16
44Erlend Kvittum NytrøenH 15 (82)57.46+20.1611.38
48Trygve Bondhus OftenH 15 (82)1.00.24+22.5412.10

Varegg Fleridrett

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Ingrid Vrålstad LøvåsD 16 (42)47.48+6.059.58
10Ida LehmannD 14-16C (19)43.34+14.3018.27
20Kårhild Husby NordstadD 15 (69)46.38+11.3611.46
25Markus Kjærner-SembH 15 (82)49.22+11.529.57
27Constance StorvestreD 15 (69)50.13+15.1112.40
48Kim-Andrè Kjenes HauglandH 16 (65)1.09.55+24.4811.19
64Gunhild Stuland TysværD 15 (69)1.19.03+44.0119.57
Styrk Almeland BleieH 15 (82)brutt

Varteig OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
45Børge BrenåsH 14 (75)48.14+19.3912.25

Vaulen OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
44Sunniva OmdalD 15 (69)58.06+23.0414.40

Vegårshei IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Karine VestølD 15 (69)44.21+9.1911.11
29Julie NærestadD 15 (69)50.53+15.5112.50
Anette BjorvattenD 14 (61)brutt

Verdal OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Magnus SivertsenH 16 (65)54.55+9.488.54
42Petter MarkhusH 15 (82)57.31+20.0111.35
53Håkon GrandeH 14 (75)52.00+23.2513.24

Vikebygd IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
65Line Hausberg BjergaD 15 (69)1.25.15+50.1321.31

Wing OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Hanne Tørum HaugerudD 14-16C (19)42.51+13.4718.09
20Mathias VindalH 14 (75)37.27+8.529.39
45Asbjørn MidtbøH 16 (65)1.07.25+22.1810.55
47Johannes MidtbøH 16 (65)1.08.20+23.1311.04
59Eldrid BratsbergD 15 (69)1.04.56+29.5416.23
67Birk GravdahlH 15 (82)1.12.49+35.1914.40

Østmarka OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anders BrevikH 14-16C (12)34.1011.18
5Torbjørn Pytte NordliH 14-16C (12)41.16+7.0613.39
33Maria OlsbøD 15 (69)52.19+17.1713.12
35Nora GrafferD 15 (69)52.30+17.2813.15
52Magnus RambergH 15 (82)1.01.28+23.5812.23

Ås-UMB Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Rannveig W.NordhagenD 15 (69)36.44+1.429.16
33Anders Stiansen NygaardH 16 (65)1.01.32+16.259.58
53Marie TreekremD 15 (69)1.01.20+26.1815.29

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor