Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-treff sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-treff sprint
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: lørdag 12 januar 2013

Asker Skiklubb

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Siri Scherdin SætraD 50- (3)22.4611.16
2Margrethe WisløffD 15-16 (10)18.51+1.548.41
3Tilla Farnes HennumD 15-16 (10)19.47+2.509.07
3Stine Olsen KirkevikD 21- (10)19.58+1.117.06
4Kristian KalagerH 50- (5)24.59+4.159.19
5Hans-Ingar SætraH 50- (5)27.27+6.4310.14
8Zsuzsa FeyD 21- (10)24.07+5.208.34
9Harald KalagerH 17-20 (18)25.32+4.507.26

Byåsen IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Øystein WiggenH 40- (8)28.08+8.5210.29
13Øyvind WiggenH 17-20 (18)28.18+7.368.15

Elverum OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mats LindaasH 10-12 (4)24.0613.18
9Even LindaasH 13-14 (14)16.48+4.588.53

Epilän Esa

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Laura KempasD 21- (10)20.38+1.517.20

Fossum IF

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Einar MelsomH 13-14 (14)11.506.15
1Erling HjermstadH 13-14 (14)11.506.15
1Øystein HoloH 50- (5)20.447.44
2Tarjei HoloH 15-16 (5)17.26+2.248.02
2Toril EineD 50- (3)23.18+0.3211.32
3Victoria Hæstad BjørnstadD 13-14 (10)15.26+2.108.09
3Nils HæstadH 50- (5)22.15+1.318.18
3Morten HeirH 40- (8)21.13+1.577.55
4Øyvind HjermstadH 13-14 (14)13.17+1.277.01
4Martin Borge HeirH 15-16 (5)19.16+4.148.52
4Terje MelsomH 40- (8)21.30+2.148.01
5Ivar MølnvikH 40- (8)27.19+8.0310.11
6Tilde EineD 13-14 (10)16.31+3.158.44
6Ragnhild HjermstadD 17-20 (12)27.37+6.299.49
7Elias T. MølnvikH 17-20 (18)24.42+4.007.12
8Erik Hæstad BjørnstadH 13-14 (14)15.52+4.028.23
10Oscar Hæstad BjørnstadH 13-14 (14)18.24+6.349.44

Gimle IF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Martin KindemH 10-12 (4)1.02.14+38.0834.22
10Jenny BrasethD 17-20 (12)42.09+21.0115.00
16Håkon KindemH 17-20 (18)34.21+13.3910.00
17Ola SingsdalH 17-20 (18)37.48+17.0611.01

Gjø-Vard OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Elling Fossheim AsplinH 17-20 (18)24.57+4.157.16
14Peder Fossheim AsplinH 17-20 (18)30.30+9.488.53

Hadeland OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Halvor GjerdingenH 40- (8)19.167.11
2Berthe TesloD 10-12 (2)37.46+17.1420.51
3Jo Randar HolmøyH 10-12 (4)37.47+13.4120.52
3Ove SætraH 21- (13)19.18+0.575.37
4Bjørnar KvåleH 17-20 (18)22.24+1.426.31
6Sigurd GjerdingenH 13-14 (14)14.19+2.297.34
8Hege HeibergD 40- (11)21.02+6.5410.24

Halden SK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Håkon Raadal BjørloH 15-16 (5)15.026.55
2Hedda Raadal BjørloD 13-14 (10)15.01+1.457.56
2Hanne Lerche RaadalD 40- (11)16.10+2.028.00
5Bojan BlumensteinH 17-20 (18)22.56+2.146.41
5Idun Kristine Felde OlaussenD 13-14 (10)16.09+2.538.32
15Anders Felde OlaussenH 17-20 (18)32.46+12.049.33
Amalie BergstrømD 15-16 (10)diskvalifisert

Hamar OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Dag LofthusH 17-20 (18)20.426.02
2Simen Olsen KirkevikH 10-12 (4)32.55+8.4918.11
7Njaal Ellegaard MelbyH 13-14 (14)14.55+3.057.53
9Tommy OlsenH 21- (13)23.37+5.166.53
11Johannes NarumH 17-20 (18)26.02+5.207.35

Hankasalmen Hanka

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Hannele TonnaD 21- (10)21.46+2.597.44

Heming Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Signe Astrup ArnesenD 40- (11)17.43+3.358.46
Ulrik Astrup ArnesenH 15-16 (5)diskvalifisert

IF Hallby SOK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Peter ArnessonH 21- (13)18.215.20
1Kajsa RichardsonD 21- (10)18.476.41
5Johan GranathH 21- (13)20.15+1.545.54

IL Leik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Line SølbergD 15-16 (10)20.43+3.469.32

IL Tyrving

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Oda SikkelandD 15-16 (10)22.43+5.4610.28
7Anniken Helland-HansenD 15-16 (10)23.04+6.0710.37
11Henning SpjelkavikH 21- (13)24.54+6.337.15

Larvik OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Lovise FremstadD 17-20 (12)brutt

Lierbygda OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Synne StrandD 13-14 (10)13.167.01
6Maren Jansson HaverstadD 21- (10)21.15+2.287.33

Lillehammer OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Audhild Bakken RognstadD 21- (10)20.49+2.027.24

Lillomarka OL

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Isolde KobernusC-åpen (2)29.5316.30
1Andrine BenjaminsenD 17-20 (12)21.087.31
4Eivind TonnaH 21- (13)19.48+1.275.46
5Jens Johan BrekkeH 13-14 (14)13.24+1.347.05
7Solveig BlindheimD 17-20 (12)29.35+8.2710.31
7Ingjerd VestengenD 40- (11)19.49+5.419.48
8Kristin BrekkeD 15-16 (10)24.26+7.2911.15
9Kaja GrefsrudD 13-14 (10)29.20+16.0415.31
9Ingvild WangD 17-20 (12)31.01+9.5311.02
9Kristin BlindheimD 15-16 (10)28.53+11.5613.18
10Maria Rørvik HaverD 13-14 (10)36.24+23.0819.15
10Mathias BenjaminsenH 21- (13)24.07+5.467.01
10Hege WangD 40- (11)21.12+7.0410.29
11Hanne KobernusD 40- (11)23.46+9.3811.45
13Elias Skjolden SørensenH 13-14 (14)24.45+12.5513.05
Sindre Vestengen LianH 13-14 (14)diskvalifisert
Ingvild BrekkeD 17-20 (12)diskvalifisert
Brynjar FredheimH 40- (8)diskvalifisert

Løten o-lag

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sigurd DæhliH 60- (2)13.006.26
3Evine Westli AndersenD 17-20 (12)24.27+3.198.42
3Lis DæhliD 50- (3)23.48+1.0211.46
4Marte Fallbakken BergeD 17-20 (12)27.11+6.039.40
8Ingeborg Fallbakken BergeD 13-14 (10)20.00+6.4410.34

Mountain Devils

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Melanie SimpsonD 21- (10)38.22+19.3513.39

NTNUI

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Sindre Jansson HaverstadH 21- (13)18.43+0.225.27
6Rasmus Korvald SkaareH 21- (13)20.56+2.356.06
7Morten Urdal BakkeH 21- (13)22.08+3.476.27
9Marianne DæhliD 21- (10)38.16+19.2913.37

Nydalens SK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marte Madslien BakkenD 10-12 (2)20.3211.20
1Stine Madslien BakkenD 15-16 (10)16.577.48
1Emma GreenD 17-AK (1)20.1310.00
2Jonas Madslien BakkenH 17-20 (18)20.52+0.106.05
2Jon Iver BakkenH 40- (8)20.52+1.367.47
3Jørgen MadslienH 17-20 (18)20.56+0.146.06
3Kari MadslienD 40- (11)16.14+2.068.02
4Anne MadslienD 40- (11)16.30+2.228.10
6Anne Marit BjergaardD 40- (11)18.06+3.588.57
7Ingrid MadslienD 13-14 (10)18.09+4.539.36
7Ole Petter HaugenH 40- (8)28.39+9.2310.41
8Karen BjergaardD 17-20 (12)29.45+8.3710.35
Aksel MadslienH 17-20 (18)diskvalifisert

OL Trollelg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Andreas SølbergH 17-20 (18)23.02+2.206.42

OL Tønsberg og omegn

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Marta UlvensøenD 17-20 (12)21.57+0.497.48
2Tore WatterdalH 60- (2)16.40+3.408.15
2Anna UlvensøenD 21- (10)19.31+0.446.56
12Hermund UlvensøenH 13-14 (14)19.50+8.0010.29

OL Vallset/Stange

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Heidi Therese WiestD 13-14 (10)15.30+2.148.12
5Eldbjørg NarumD 17-20 (12)27.25+6.179.45

Raumar Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Tiril Ruud BråtenD 15-16 (10)19.50+2.539.08
8Øyvind LundH 21- (13)22.42+4.216.37
12Sondre Ruud BråtenH 17-20 (18)27.06+6.247.54
Vetle Ruud BråtenH 21- (13)diskvalifisert

Ringsaker OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anne Marit BordalD 40- (11)14.086.59
10Simen BordalH 17-20 (18)25.42+5.007.29

Sandefjord OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Hallvard Arntzen FossH 15-16 (5)18.26+3.248.29
9Stine ArntzenD 40- (11)21.09+7.0110.28

Vang OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Anne FrøislandC-åpen (2)33.09+3.1618.18
2Stein Arne NegårdH 50- (5)22.07+1.238.15
3Eskil FrøislandH 13-14 (14)12.55+1.056.50
11Ole Johan BråtenH 13-14 (14)19.05+7.1510.05

Vaulen Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Sjur Obrestad GabrielsenH 21- (13)26.45+8.247.47

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor