Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blodslitet, Norges-Cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet, Norges-Cup
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 13 oktober 2012

Klasser: Visa alla | D17-18 | D19-20 | D21 | H17-18 | H19-20 | H21

D17-18

11 800 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida SandbergSäterbygdens OK1.29.287.34
2Sigrid AlexandersenFredrikstad SK1.29.37+0.097.35
3Andrine BenjaminsenLillomarka OL1.29.52+0.247.36
4Gunvor Hov HøydalFossum IF1.32.51+3.237.52
5Kaja Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering1.34.37+5.098.01
6Karen Oline KolstadFreidig1.34.53+5.258.02
7Cecilie Friberg KlysnerDansk Orienterings-Forbund1.35.13+5.458.04
8Mathilde RundhaugMo OK1.35.16+5.488.04
9Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK1.35.31+6.038.05
10Eirin Svanøe-HafstadSteinkjer OK1.35.34+6.068.05
11Hedvig ÅstebølOppsal Orientering1.35.40+6.128.06
12Camilla HengebølFossum IF1.35.48+6.208.07
13Anna WehlinSkogspojkarnas OK1.36.08+6.408.08
14Mathea GjeitnesMolde og Omegn IF1.36.22+6.548.10
15Runa FremstadKonnerud IL1.37.49+8.218.17
16Linnea AdolfssonTullinge SK1.44.00+14.328.48
17Annika CarlbergVallentuna-Össeby OL1.45.37+16.098.57
18Ida KallurOK Ravinen1.46.08+16.408.59
19Kristin OlovssonRehns BK1.46.11+16.438.59
20Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb1.46.26+16.589.01
21Johanne RaknerVaregg Fleridrett1.48.24+18.559.11
22Solveig BlindheimLillomarka OL1.48.29+19.019.11
23Jenny Andreassen MoeÅs-UMB Orientering1.48.44+19.169.12
24Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK1.51.28+22.009.26
25Gry GranstedtHalden SK1.52.52+23.249.33
26Siri KollerudLillomarka OL1.53.33+24.059.37
27Kristine BergliaEiker OL1.56.15+26.479.51
28Aurora FossøyLia IL1.56.19+26.519.51
29Emilie Westli AndersenLøten OL1.56.23+26.559.51
30Ingeborg Ellegaard MelbyHamar OK1.56.28+27.009.52
31Live Bredholt JørgensenSandefjord OK1.56.37+27.099.52
32Lene Therese MyrlandPorsgrunn OL2.01.14+31.4610.16
33Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn2.01.39+32.1110.18
34Tonje Kvamme DahlRingerike OL2.07.34+38.0610.48
35Aina VienaRingerike OL2.07.42+38.1410.49
36Barbora PijakovaOK Pan Århus2.08.48+39.2010.54
37Trine D. KihleRingerike OL2.09.47+40.1910.59
38Thea KleivenRingerike OL2.09.56+40.2811.00
39Caroline GjøtterupOK Pan Århus2.16.16+46.4811.32
40Heidi JensenBodø og Omegn IF Orientering2.29.11+59.4312.38
41Katinka Jussie BrurbergIF Sturla2.45.45+1.16.1714.02
42Kristine GrønlundRingerike OL3.04.02+1.34.3415.35
43Jenny BrasethGimle IF3.13.47+1.44.1916.25
Eirin Mari FossøyNotodden OLdiskvalifisert
Camilla BevenseeOK Pan Århusbrutt
Josefine DahlstedtGoIF Tjalvebrutt
Norunn Kvistad DengerudSteinkjer OKbrutt

D19-20

13 200 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marte NarumKonnerud IL1.42.237.45
2Lisa RisbyOK Kåre1.42.42+0.187.46
3Anneke Hald BjørgumKristiansand OK1.43.08+0.447.48
4Maren Jansson HaverstadNTNUI1.43.47+1.237.51
5Hanna Axelsson MeyersonOK Linné1.43.56+1.327.52
6Ingjerd MyhreJärla Orientering1.49.48+7.248.19
7Kristine FjellangerVaregg Fleridrett1.52.56+10.328.33
8Ida Mari Borge HoviKristiansand OK1.53.35+11.118.36
9Ita KlingenbergDansk Orienterings-Forbund2.00.13+17.499.06
10Marte Fallbakken BergeLøten OL2.09.13+26.499.47
11Guro VassendPorsgrunn OL2.15.43+33.1910.16
12Marie Hammer HåversenRaumar Orientering2.22.44+40.2010.48
13Linda EngenRaumar Orientering2.46.06+1.03.4212.35
Silje Uhlen MaursetNTNUIbrutt
Linnea SundströmOK Renenbrutt
Marta UlvensøenOL Tønsberg og omegnbrutt
Oda WennemoHalden SKbrutt

D21

16 500 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida BobachDansk Orienterings-Forbund1.56.427.04
2Anne M Hausken NordbergHalden SK1.59.50+3.077.15
3Tove AlexanderssonStora Tuna OK1.59.54+3.127.16
4Eva JurenikovaDomnarvets GoIF2.00.00+3.177.16
5Maja AlmDansk Orienterings-Forbund2.02.30+5.477.25
6Tone WigemyrBækkelagets SK2.02.36+5.547.25
7Bodil HolmströmHalden SK2.04.40+7.577.33
8Anna ForsbergGöteborg-Majorna OK2.05.13+8.307.35
9Yvonne GunellFSO2.05.30+8.477.36
10Kine GulliksenBækkelagets SK2.14.11+17.298.07
11Therese HaareKonnerud IL2.15.05+18.238.11
12Hanne SandstadFreidig2.15.20+18.388.12
13Linn HokholtLillomarka OL2.23.52+27.098.43
14Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering2.23.53+27.108.43
15Signe KlintingDansk Orienterings-Forbund2.24.44+28.018.46
16Marit KahrsHalden SK2.24.57+28.148.47
17Inge Skovgaard KnudsenDansk Orienterings-Forbund2.32.41+35.589.15
18Jennie RunessonGöteborg-Majorna OK2.34.21+37.399.21
19Lone BrochmannEiker OL2.40.52+44.099.44
20Mette HjerrildDansk Orienterings-Forbund2.47.07+50.2410.07
21Irene Beate Øhrn ArnevikKristiansand OK2.48.04+51.2110.11
22Julie BøbelNydalens SK2.49.50+53.0710.17
23Elin BjervaLarvik OK2.54.09+57.2610.33
24Jessica OrrKonnerud IL2.56.10+59.2710.40
25Line Drange RuudAsker Skiklubb3.45.20+1.48.3813.39
Heidi Østlid BagstevoldBækkelagets SKdiskvalifisert
Ane LindeDansk Orienterings-Forbundbrutt
Hanna Haugen NordbrødenNTNUIbrutt
My WestlundOK Tyrbrutt

H17-18

14 900 m, 78 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Borger MelsomFossum IF1.35.186.23
2Rasmus Rørholt TheisenIL BUL-Tromsø1.43.40+8.216.57
3William ErikssonHögåkers OK1.43.47+8.286.57
4Björn CederbergVänersborgs SK1.43.50+8.326.58
5Jonas RessemFrol IL1.44.04+8.456.59
6Vegard RessemFrol IL1.44.16+8.586.59
7Paul SirumFrol IL1.44.23+9.057.00
8Oskar AndrénOK Tisaren1.44.30+9.127.00
9Nick HannVerdal OK1.44.39+9.207.01
10Anders Felde OlaussenHalden SK1.44.49+9.317.02
11Elias ÖhgrenOK Kåre1.44.52+9.347.02
12Eivind HøydalNydalens SK1.45.00+9.417.02
13Gaute FriestadKristiansand OK1.46.37+11.187.09
14Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg1.47.21+12.037.12
15Andreas SølbergOL Trollelg1.47.27+12.087.12
16Bjørnar Smeland NygårdseterVegårshei IL1.47.30+12.117.12
17Ove BaardsgaardOL Trollelg1.47.34+12.157.13
18Emil GranqvistOK Ravinen1.47.49+12.317.14
19Mathias DrageKongsberg OL1.48.17+12.597.16
20Sigur HeggedalKongsberg OL1.48.48+13.297.18
21Vetle ChristiansenRaumar Orientering1.48.52+13.347.18
22Niklas GustafssonOK Tisaren1.48.54+13.367.18
23Yngvar Høimyr SolbergIF Sturla1.50.38+15.197.25
24Eivind Romberg KvaaleSkien OK1.50.44+15.267.25
25Torjus RaaVaregg Fleridrett1.52.02+16.437.31
26Simen Eid NielsenNydalens SK1.52.10+16.517.31
27Sindre SandvenKongsberg OL1.53.43+18.247.37
28Sigurd StenvikByåsen IL1.54.20+19.017.40
29Øystein Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb1.54.25+19.077.40
30Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett1.54.34+19.157.41
31Hallvard HaugenFossum IF1.54.40+19.227.41
32Paul Martin RemmePorsgrunn OL1.54.50+19.327.42
33Sebastian AgerhällOK Tisaren1.55.39+20.217.45
34Albin DetterfeltLinköpings OK1.55.47+20.297.46
35Markus HolterIndre Østfold OK1.55.50+20.327.46
36Ludvig ÅhlundOK Nolaskogsarna1.57.06+21.477.51
37Sebastian TorgersenBækkelagets SK1.57.07+21.497.51
38Lars Henrik ThonIF Sturla1.57.08+21.497.51
39Simen BordalRingsaker OK1.57.32+22.147.53
40Fredrik AhnlénOK Hammaren1.57.53+22.357.54
41Morten JørgensenKristiansand OK1.58.20+23.017.56
42Johannes OkkenhaugFrol IL1.58.21+23.027.56
43Simon AnderssonOK Rodhen1.58.22+23.037.56
44Erik Olsvik DengerudNydalens SK1.58.27+23.097.56
45Magne JutulstadBækkelagets SK1.58.59+23.407.59
46Jonas Madslien BakkenNydalens SK1.59.02+23.437.59
47Håvard MyhreKongsberg OL1.59.59+24.418.03
48Per Ola OttesenVaregg Fleridrett2.00.38+25.208.05
49Edvin Nordheim EdvardsenTrøsken IL2.05.23+30.048.24
50Olav VestølVegårshei IL2.08.10+32.518.36
51Anders BergumGjø-Vard OL2.12.46+37.278.54
52Henrik GjemdalHeming Orientering2.16.42+41.249.10
53Jonatan AronssonOK Tisaren2.17.50+42.329.15
54Tobias SvarerOK Esbjerg2.20.01+44.429.23
55Erlend IsachsenAsker Skiklubb2.20.41+45.239.26
56Anders EmilssonOppsal Orientering2.21.10+45.529.28
57Håkon GimseHeming Orientering2.22.10+46.519.32
58Brage SætherFreidig2.34.15+58.5610.21
59Jens Bredde VigIF Sturla2.41.02+1.05.4410.48
60Lars TreekremHeming Orientering2.41.07+1.05.4910.48
61Gard-Martin Udnesseter JohnsonOppsal Orientering2.45.17+1.09.5911.05
62Håkon KindemGimle IF2.48.51+1.13.3311.19
63Jakob DybdalAarhus 1900 Orientering2.52.35+1.17.1711.34
64Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering3.10.34+1.35.1512.47
65Tobias SolliSkien OK3.30.56+1.55.3814.09
Martin Blichfelt NielsenAarhus 1900 Orienteringdiskvalifisert
Andreas DjupeslandHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Halvard KværnaØstmarka OKdiskvalifisert
Jørgen MadslienNydalens SKdiskvalifisert
Petter MoeSandefjord OKdiskvalifisert
Harald Astrup ArnesenHeming Orienteringbrutt
Thibaut DerenneÅs-UMB Orienteringbrutt
Gustav FiskumIL Tyrvingbrutt
Erlend Engzelius GylverAsker Skiklubbbrutt
Jørgen Hjellup HorneIL Tyrvingbrutt
Thomas SchiveBækkelagets SKbrutt
Ola SingsdalGimle IFbrutt
Jens WaageGjø-Vard OLbrutt

H19-20

17 400 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn Orientering1.52.116.26
2Eskil KinnebergIFK Göteborg1.52.19+0.086.27
3Fredrik EdénOK Kåre1.52.23+0.126.27
4Emil SvenskStora Tuna OK1.52.30+0.196.27
5Mathias Stensland LillevoldNTNUI1.52.50+0.396.29
6Håvard HagaRaumar Orientering1.53.10+0.586.30
7Anders VisterRaumar Orientering1.53.15+1.036.30
8Bojan BlumensteinHalden SK1.53.25+1.146.31
9Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering1.56.23+4.126.41
10Simon SmedbergOK Skogsfalken1.56.38+4.276.42
11Magnus GlänneforsSöders SOL Tyresö1.56.55+4.446.43
12Dag LofthusHamar OK1.57.10+4.596.44
13Jon Aukrust OsmoenNTNUI1.58.45+6.346.49
14Carl Petter LyngenFrol IL1.59.18+7.076.51
15Simen Jevne ArnesenHamar OK2.03.43+11.327.06
16Emil AhlbäckFossum IF2.03.50+11.397.07
17Isak BergsetNTNUI2.05.39+13.287.13
18Johannes NarumHamar OK2.06.20+14.097.15
19Erik SköldLinköpings OK2.08.12+16.017.22
20Anton HallorOK Tisaren2.11.33+19.227.33
21Jonas LundgrenLinköpings OK2.13.35+21.237.40
22Fredrik RaastadNydalens SK2.14.16+22.057.42
23Sindre GodagerGjø-Vard OL2.14.21+22.107.43
24Sjur HoviSkien OK2.14.25+22.147.43
25Ian LawfordMalungs OK2.15.16+23.057.46
26Terje Faugstad BjertnesLillomarka OL2.16.09+23.587.49
27Markku EloLaitilan Jyske2.16.20+24.097.50
28Love BerzellAttunda OK2.20.51+28.408.05
29Eric HanssonIK Hakarpspojkarna2.21.12+29.018.06
30Oskar RøenVaregg Fleridrett2.30.12+38.018.37
31Henrik Rindom KnudsenOK Pan Århus2.44.19+52.079.26
32Harald KalagerAsker Skiklubb2.47.13+55.029.36
33Erik HaajanenFSO2.49.45+57.349.45
34Jakob Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering2.53.12+1.01.019.57
35Markus HjorthOK Ravinen3.14.36+1.22.2511.11
Petter Næss BjørgulHalden SKdiskvalifisert
Erik JanssonKFUM Örebro OKdiskvalifisert
Simen AamodtNTNUIbrutt
Jakob Ekhard EdsenDansk Orienterings-Forbundbrutt
Giacomo FrattariOK Pan Århusbrutt
Lars HjerrildDansk Orienterings-Forbundbrutt
Johan HögstrandMarkbygdens OKbrutt
Rasmus Lunding HenriksenOK Pan Århusbrutt
Sindre RønningFrol ILbrutt

H21

24 700 m, 63 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav LundanesHalden SK2.25.085.52
2Johan RunessonGöteborg-Majorna OK2.30.54+5.466.06
3Fredrik JohanssonIFK Lidingö SOK2.37.23+12.146.22
4Emil WingstedtHalden SK2.37.37+12.286.22
5Ivar LundanesFrol IL2.37.57+12.486.23
6Erik LiljequistSödertälje-Nykvarn Orientering2.38.41+13.336.25
7Anders NordbergVaajakosken Terä2.41.11+16.026.31
8Johan AronssonOK Tisaren2.42.21+17.136.34
9Tue LassenBækkelagets SK2.43.33+18.256.37
10Ruslan GlebovIL Tyrving2.46.59+21.506.45
11Fredrik EliassonHalden SK2.47.09+22.006.46
12Alasdair McLeodEUOC2.47.12+22.036.46
13Rune OlsenBækkelagets SK2.47.28+22.206.46
14Doug TullieEUOC2.52.04+26.566.57
15Petter JönssonJärla Orientering2.54.41+29.327.04
16Øyvind HelgerudHalden SK2.54.54+29.457.04
17Joakim HederskogIK Hakarpspojkarna2.55.00+29.527.05
18Vincent CoupatHalden SK2.55.15+30.077.05
19Benjamin AnciauxHamok2.55.16+30.077.05
20Espen FiskumNTNUI2.58.14+33.067.12
21Øystein PettersenNydalens SK2.59.53+34.447.16
22Thomas van der KleijHamok3.00.12+35.037.17
23Anders EinumNTNUI3.00.44+35.357.19
24Martin VisterJärla Orientering3.02.29+37.207.23
25Dag AalvikNydalens SK3.06.16+41.077.32
26Sverre Waaler KaasNydalens SK3.07.00+41.517.34
27Duncan CoombsIL Tyrving3.09.00+43.527.39
28Magnus OmbustvedtÅs-UMB Orientering3.11.28+46.197.45
29Mattias KarlssonHalden SK3.13.54+48.467.51
30Mattias AnderssonOK Tisaren3.15.18+50.097.54
31David GottfridssonÅs-UMB Orientering3.16.20+51.127.56
32Ola Marius PedersenOppsal Orientering3.16.23+51.147.57
33Dag Steinar RagvinSkien OK3.18.36+53.278.02
34Jon PedersenHalden SK3.25.39+1.00.308.19
35Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK3.25.40+1.00.318.19
36Jørgen FiskumFrol IL3.30.17+1.05.088.30
37Joost TalloenOMEGA3.36.27+1.11.198.45
38Ola LestebergKongsberg OL3.53.23+1.28.159.26
39Mikhail VinogradovHalden SK4.01.03+1.35.549.45
40Henning SpjelkavikIL Tyrving4.01.04+1.35.559.45
41Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett4.12.40+1.47.3110.13
42Simen A BjøringsøyNydalens SK4.20.47+1.55.3810.33
43Roland PinOrienteering Tarzo - Italy4.26.58+2.01.5010.48
Rasmus DjurhuusDansk Orienterings-Forbunddiskvalifisert
Luis Nogueira de la MuelaKristiansand OKdiskvalifisert
Søren BobachHalden SKbrutt
Andreas Hougaard BoesenDansk Orienterings-Forbundbrutt
Bjørn EkebergIL Tyrvingbrutt
Christian Holm HansenAalborg OKbrutt
Ivar HaugenKristiansand OKbrutt
Andreas HøyeGöteborg-Majorna OKbrutt
Jo Forseth IndgaardFrol ILbrutt
Niklas IngwersenDansk Orienterings-Forbundbrutt
Wojciech KowalskiIL Tyrvingbrutt
Lars LeirenHauketo IFbrutt
Vyacheslav MukhidinovKristiansand OKbrutt
Jonas MuntheDansk Orienterings-Forbundbrutt
Jonas NordströmTullinge SKbrutt
Jim Øystein NybråtenIL Tyrvingbrutt
Anders Konring OlesenDansk Orienterings-Forbundbrutt
Albin RidefeltOK Linnébrutt
Anders TiltnesIL Tyrvingbrutt
Robert V. FrenckellFSObrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor