Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO høst 2012 løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO høst 2012 løp 2
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 28 august 2012

D 17-

1 990 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK20.0610.06
2Silje KristiansenKristiansand OK20.26+0.2010.16
3Una Glende JansonKristiansand OK21.13+1.0710.39
4Gro EideOK Sør21.42+1.3610.54
5Inger ReinhartsenKristiansand OK21.56+1.5011.01
6Trude Pedersen SundtjønnKristiansand OK24.05+3.5912.06
7Inger SkjæveslandIF Trauma24.23+4.1712.15
8Ane RibeSøgne og Songdalen OK24.39+4.3312.23
9Ingjerd TønIK Grane Arendal Orientering26.50+6.4413.29
10Mia BrattOK Sør27.52+7.4614.00
11Anne Marie EkelandOddersjaa SSK29.42+9.3614.55
12Mari CowardOK Sør30.04+9.5815.06
13Hege TeisrudOK Sør30.05+9.5915.07

D 50-

1 990 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild HaldKristiansand OK21.5010.58
2Siri ØkstadOddersjaa SSK27.26+5.3613.47
3Brit DanielsenOddersjaa SSK29.43+7.5314.55
4Anne Karin RibeSøgne og Songdalen OK32.52+11.0216.30
5Siri CowardOK Sør35.12+13.2217.41

D 60-

1 990 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elin Pedersen SundtjønnKristiansand OK27.0713.37
2Unni KruseTorridal IL34.19+7.1217.14
3Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK35.31+8.2417.50

H 17-

1 990 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Holger HottKristiansand OK12.016.02
2Mats DahlénKristiansand OK12.38+0.376.20
2Vyacheslav MukhidinovKristiansand OK12.38+0.376.20
2Vegard DanielsenKristiansand OK12.38+0.376.20
5Eirik Martens SvensenKristiansand OK13.06+1.056.34
6Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK13.09+1.086.36
7Sjur HoviSkien OK13.26+1.256.45
8Arne BujordetKristiansand OK13.42+1.416.53
9Luis Nogueira de la MuelaKristiansand OK14.15+2.147.09
10Morten BujordetKristiansand OK14.33+2.327.18
11Vit BravenyKristiansand OK14.36+2.357.20
12Stig DalsørenKristiansand OK15.09+3.087.36
13Jarle AuslandOddersjaa SSK15.34+3.337.49
14Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK15.44+3.437.54
15Stein-Erik ScheieOK Sør15.54+3.537.59
16Vetle ReinhartsenKristiansand OK17.54+5.538.59
17Lasse HodneOddersjaa SSK18.47+6.469.26
18Henning RasmussenKongsberg OL19.11+7.109.38
19Yngve VetrhusSøgne og Songdalen OK19.12+7.119.38
20Jostein UtstumoIK Grane Arendal Orientering19.13+7.129.39
21Atle Wendel ScheieOK Sør21.16+9.1510.41
22Ove Morten RøislandSøgne og Songdalen OK22.05+10.0411.05
23Knut AurebekkTorridal IL23.01+11.0011.33
24Guttorm NyhusBirkenes IL23.03+11.0211.34
25Fredrik B. OrdingHøvdingen26.44+14.4313.26
26Pål BaggethunOK Sør32.15+20.1416.12
Fred-Arne SivertsenKristiansand OKdiskvalifisert

H 50-

1 990 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon BjørgumKristiansand OK15.447.54
2Bjørn ReinhartsenKristiansand OK19.00+3.169.32
3Ørjan JensenKristiansand OK19.54+4.1010.00
4Dag Petter SødalOddersjaa SSK20.07+4.2310.06
5Robert CowardOK Sør20.49+5.0510.27
6Øivind TorgersenKristiansand OK21.11+5.2710.38
7Lasse JohnsenOddersjaa SSK22.33+6.4911.19
8Kåre DanielsenOddersjaa SSK22.37+6.5311.21
9Per LarsenKristiansand OK23.43+7.5911.55
10Arild JørgensenOddersjaa SSK24.10+8.2612.08
11Kåre JacobsenOK Sør25.57+10.1313.02
12Sigmund BergKristiansand OK27.44+12.0013.56
13Jørn StordalenOK Sør28.54+13.1014.31
14Bjørn A FriestadKristiansand OK32.21+16.3716.15
Magne Reier JørgensenKristiansand OKdiskvalifisert
Hans Christian JohnsenUiA BILdiskvalifisert
Per W. TorgersenOddersjaa SSKdiskvalifisert

H 60-

1 990 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein CowardOK Sør19.489.56
2Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK21.02+1.1410.34
3Dagfinn HaarrOddersjaa SSK21.36+1.4810.51
4Jostein KorsvikOK Sør22.51+3.0311.28
5Knut SkjævelandOK Sør23.15+3.2711.41
6Atle SolheimKristiansand OK24.39+4.5112.23
7Svein Olav SyvertsenIL Høvdingen26.17+6.2913.12
8Sigmund SalthaugRambøll26.33+6.4513.20
9Bjørn A. SchouOK Sør29.28+9.4014.48
10Erik HodneOddersjaa SSK30.12+10.2415.10
11Jan KruseTorridal IL30.40+10.5215.24
12Halvard VesterhusIL Høvdingen31.02+11.1415.35
13Terje MellingsæterKristiansand OK31.35+11.4715.52
Audun KjøstvedtIL Høvdingendiskvalifisert

H-16N

1 230 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathias KnutsenKristiansand OK11.199.12
2Sander Vaksvik SkaareKristiansand OK14.15+2.5611.35
3Christian-Andre NordstrømKristiansand OK15.03+3.4412.14
4Eirik AlmåsIL Høvdingen15.51+4.3212.53
5Bernhard BøckmanKristiansand OK17.09+5.5013.56
6Andreas Aas BranthusIL Høvdingen18.28+7.0915.00
7Ole André FossKristiansand OK18.44+7.2515.13
8Trygve Børte NomelandKristiansand OK18.59+7.4015.26
9Benjamin VingerhagenKristiansand OK20.21+9.0216.32
10Simon HodneIL Høvdingen21.26+10.0717.25

H12

1 990 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas MyhreSøgne og Songdalen OK25.4412.55
2David RundeKristiansand OK26.51+1.0713.29
3Vemund Aasemoen AardalOddersjaa SSK28.15+2.3114.11
4Odd-Anton HermansenKristiansand OK32.33+6.4916.21
5Hans Andreas BergTorridal IL34.10+8.2617.10
6Kristian PyttenTorridal IL37.12+11.2818.41

H13-16

1 990 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Matias Hodne HanischKristiansand OK13.577.00
2Marius PyttenKristiansand OK16.44+2.478.24
3Martin SøderlindOK Sør17.38+3.418.51
4Henrik UpsalKristiansand OK18.03+4.069.04
5Kristian Reiersen JensenBirkenes IL18.15+4.189.10
6Mads Wendel ScheieOK Sør19.37+5.409.51
7Henrik BrazelKristiansand OK20.21+6.2410.13
8Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK21.08+7.1110.37
9Einar EkelandOddersjaa SSK21.32+7.3510.49
10Morten CowardOK Sør21.40+7.4310.53
11Daniel VingerhagenKristiansand OK21.45+7.4810.55
12Bjørn Kristian TeisrudOK Sør22.09+8.1211.07
13Eirik SmithsenOK Sør22.11+8.1411.08
14Sigurd Svaland AasBirkenes IL22.46+8.4911.26
15Sander SøderlindOK Sør23.40+9.4311.53
16Haakon SvendsenOK Sør23.49+9.5211.58
17Isak Aasemoen AardalOddersjaa SSK28.46+14.4914.27
Vegard MyhreKristiansand OKdiskvalifisert
Kristian NyhusBirkenes ILdiskvalifisert
Ole Marius MyhrmoenIL Høvdingendiskvalifisert
Sebastian DalandKristiansand OKdiskvalifisert

H-bedr

1 990 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ivo K. DanailovRambøll14.397.21
2Jon Terje EkelandVA Vegvesen16.51+2.128.28
3Jack BjørnsenLøplabbet16.59+2.208.32
4Oluf BøckmanXstrata Nickel BIL17.22+2.438.43
5Thorbjørn VærpAtea18.51+4.129.28
6Morten SakariassenKristiansand Kommune19.07+4.289.36
7Harald EikXstrata Nickel BIL21.02+6.2310.34
8Arne SkautvedtNOTEAM21.08+6.2910.37
9Bjarne FærestrandBroadnet21.33+6.5410.49
10Marius SyvertsenEvry22.15+7.3611.10
11Reidar SæstadKristiansand OK23.58+9.1912.02
12Frank-Werner Unsgaard3B BIL24.49+10.1012.28
13Arne Anton ErlandsenAsplan Viak BIL Kristiansand26.17+11.3813.12
Petter BranthusIL Høvdingendiskvalifisert

D-16N

1 230 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg MyhrmoenIL Høvdingen12.139.55
2Elise Moe SkautvedtKristiansand OK17.47+5.3414.27
3June KittelsenTorridal IL17.53+5.4014.32
4Hedda KjellebergKristiansand OK18.53+6.4015.21
5Anneli Aasmoen AardalOddersjaa SSK21.27+9.1417.26
6Ingrid Marie EkelandOddersjaa SSK21.33+9.2017.31
7Stine KittelsenTorridal IL22.16+10.0318.06
8Maria KostølKristiansand OK23.56+11.4319.27
9Sara Linnea VingerhagenKristiansand OK24.30+12.1719.55
10Sara Apeland LøvollOK Sør27.06+14.5322.01
11Mari Wendel ScheieOK Sør27.12+14.5922.06
12Anne VisscherOK Sør28.07+15.5422.51
13Silje KregenesKristiansand OK37.17+25.0430.18

D12

1 990 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid EkelandOddersjaa SSK27.4713.57
2Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK31.35+3.4815.52
Christiane BøckmanKristiansand OKdiskvalifisert

D13-16

1 990 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin TheisrudOK Sør22.2311.14
2Ida AurebekkTorridal IL23.31+1.0811.49
3Elin VisscherOK Sør27.44+5.2113.56
4Kristin MestadTorridal IL28.17+5.5414.12
5Bettina StorkåsTorridal IL29.42+7.1914.55
6Margrete VederhusTorridal IL36.34+14.1118.22

D17N

1 230 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hildegunn R. BøckmanKristiansand OK14.2311.41
2Ingunn GåsværTorridal IL20.03+5.4016.18

D-bedr

1 990 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Reidun WigemyrChristiansholm Eiendom AS21.0510.35
2Randi MellingsæterRambøll42.54+21.4921.33

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor