Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsmesterskapet 2013, Langdistanse, Sørløpene

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsmesterskapet 2013, Langdistanse, Sørløpene
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / OK Sør / Vest-Agder
Dato: søndag 25 august 2013

N-åpen

2 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin Reiersen JensenBirkenes IL22.439.52
2Lene HaugeHisøy OK30.19+7.3613.10
3Maria KostølKristiansand OK31.06+8.2313.31
4Sindre Fidje AndersenOK Sør32.58+10.1514.20
5Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK33.24+10.4114.31
6Fredrik PyttenTorridal IL34.48+12.0515.07
7Ingrid Marie EkelandOddersjaa SSK35.37+12.5415.29
8Eline DalandKristiansand OK1.05.05+42.2228.17
9Linea DalandKristiansand OK1.06.32+43.4928.55

D 11-12

2 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid EkelandOddersjaa SSK23.1911.06
2Malin HaugeHisøy OK23.41+0.2211.16
3Mia HirschIF Trauma29.11+5.5213.53
4Christiane BøckmanKristiansand OK30.46+7.2714.39
5Ada Helene OlsenIF Trauma33.11+9.5215.48
6Tuva HepburnKristiansand OK53.52+30.3325.39
Silje KregnesKristiansand OKdiskvalifisert

D 13-14

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin MestadTorridal IL39.4915.18

D 15-16

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje HaugeHisøy OK39.1015.03
2Martine TopstadOL Tønsberg og omegn42.12+3.0216.13
3Emilie WestinPorsgrunn OL46.14+7.0417.46
4Ida AurebekkTorridal IL51.19+12.0919.44

D 17-A kort

4 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heidi Fidje AndersenOK Sør38.169.34
2Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK39.09+0.539.47
3Una Glende JansonKristiansand OK40.18+2.0210.04
4Åse Reidun KregnesKristiansand OK41.04+2.4810.16
5Trude Pedersen SundtjønnKristiansand OK43.20+5.0410.50
6Inger Aurebekk UdøTorridal IL1.20.45+42.2920.11

D 17-B

2 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lenka WestinPorsgrunn OL38.5214.56
2Anne Kari BirkelandBirkenes IL54.36+15.4421.00
3Mari CowardOK Sør59.02+20.1022.42
4Anne Marie EkelandOddersjaa SSK1.01.10+22.1823.31
Lene Næss BirkelandSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

D 17-C

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linda G. OpheimKristiansand OK38.1718.13
2Ann Mari StudsrudHisøy OK45.27+7.1021.38

D 17-18

4 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synnøve BråtenVegårshei IL57.0114.15

D 21-

5 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.03.3612.00
2Kjersti Adéla WestinKristiansand OK1.31.14+27.3817.12
Anneke Hald BjørgumKristiansand OKdiskvalifisert
Julie BøbelNydalendiskvalifisert

D 35-

4 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christina WhiteSøgne og Songdalen OK53.3313.23
2Guro HarstadWest Anglian Orienteering Club55.47+2.1413.56
3Siri Thortveit MyhreSøgne og Songdalen OK1.01.58+8.2515.29
4Marianne HaugeHisøy OK1.22.15+28.4220.33

D 45-

4 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arnhild U. BråtenVegårshei IL1.01.5415.28
2Ragnhild HaldKristiansand OK1.03.55+2.0115.58
3Gro EideOK Sør1.06.56+5.0216.44
4Kari ChristiansenSandefjord OK1.07.29+5.3516.52

D 55-

4 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bente MestadTorridal IL40.1310.03
2Mette MestadTorridal IL49.17+9.0412.19
3Siri ØkstadOddersjaa SSK54.34+14.2113.38

D 60-

4 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elin Pedersen SundtjønnKristiansand OK1.05.1416.18

D 65-

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK48.1218.32
2Ingeborg BøbelIL Imås49.12+1.0018.55
3Signe HeivollSøgne og Songdalen OK53.42+5.3020.39

H 11-12

2 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL20.349.47
2Atle NilsenVegårshei IL26.42+6.0812.42
3Odd-Anton HermansenKristiansand OK36.43+16.0917.29
4Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering38.55+18.2118.31
5Erlend Fidje AndersenOK Sør40.34+20.0019.19

H 13-14

2 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sebastian DalandKristiansand OK26.1110.04
2Marius AurebekkTorridal IL31.23+5.1212.04
3Einar EkelandOddersjaa SSK34.01+7.5013.05
4Kristian PyttenKristiansand OK37.22+11.1114.22
5Jonas MyhreKristiansand OK45.25+19.1417.28

H 13-16C

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even FossumIK Grane Arendal Orientering23.2411.08

H 15-16

4 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torkel ReinhartsenKristiansand OK41.2210.20
2Ole KostølKristiansand OK42.41+1.1910.40
3Johannes Bakke AashamarFlosta IL42.42+1.2010.40
4Kristian NyhusBirkenes IL48.08+6.4612.02
5Marius PyttenKristiansand OK48.26+7.0412.06
6Kristian Reiersen JensenBirkenes IL53.11+11.4913.17
7Vegard MyhreKristiansand OK1.00.01+18.3915.00
8Fredrik StudsrudHisøy OK1.31.04+49.4222.46
9Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK1.35.06+53.4423.46

H 17-A kort

4 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK47.4911.57
2Thorbjørn VærpKristiansand OK48.22+0.3312.05
3Fred Arne SivertsenKristiansand OK53.42+5.5313.25
4Arne Johannes LøkkenFlosta IL1.05.00+17.1116.15
5Geir Henrik HirschIF Trauma1.05.27+17.3816.21
6Per-Martin GrønliFlosta IL1.06.42+18.5316.40
7Oskar KaaløySandefjord OK1.24.42+36.5321.10
Tor OlsenIF Traumadiskvalifisert

H 17-B

2 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild JørgensenOddersjaa SSK34.1013.08
2Morten CowardOK Sør34.49+0.3913.23
3Jesse WhiteSøgne og Songdalen OK36.11+2.0113.55
4Guttorm NyhusBirkenes IL37.11+3.0114.18
5Inge HaugeHisøy OK42.47+8.3716.27
6Tony HalsallOtra IL48.43+14.3318.44
7Åge AashamarFlosta IL48.50+14.4018.46

H 17-18

5 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon NilsenVegårshei IL45.418.37
2Morten JørgensenKristiansand OK47.25+1.448.56
3Dag BlandkjennKristiansand OK50.00+4.199.26
4Henrik UpsalKristiansand OK52.35+6.549.55
5Matias Hodne HanischKristiansand OK1.06.16+20.3512.30
6Håkon EideOK Sør1.10.18+24.3713.15
7Vetle ReinhartsenKristiansand OK1.16.08+30.2714.21

H 21-

8 600 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Gunnar OmdalKristiansand OK1.12.508.28
2Vyacheslav MukhidinovKristiansand OK1.14.43+1.538.41
3Jostein MoeKristiansand OK1.17.57+5.079.03
4Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK1.19.30+6.409.14
5Karolis LazdauskasKristiansand OK1.19.35+6.459.15
6Vit BravenyKristiansand OK1.21.47+8.579.30
7Tomas Ko?ínekOK Novy Bor1.32.45+19.5510.47
8Magnus JohanssonKristiansand OK1.41.49+28.5911.50
Dani Skjævestad VorelandIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Ondrej SvírakSK ?abov?esky Brnodiskvalifisert

H 35-

5 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Espen BirkenesBirkenes IL57.2710.50
2Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK58.56+1.2911.07
3Kjell Arne HålandOK Sør1.02.36+5.0911.48
4Bjørn Idar SætranIF Trauma1.03.10+5.4311.55
5Ola SløgedalMarnardal IL1.03.35+6.0811.59
6Håvard NilsenVegårshei IL1.08.59+11.3213.00
7Øyvind MikkelsenKristiansand OK1.15.38+18.1114.16
8Daniel FløtreKongsberg OL1.16.06+18.3914.21
9Jarle AuslandOddersjaa SSK1.22.50+25.2315.37
Rune SkogerbøKristiansand OKdiskvalifisert

H 45-

5 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon BjørgumKristiansand OK54.4010.18
2Terje UrfjellIL Imås58.14+3.3410.59
3Erling FredriksenIF Trauma1.02.50+8.1011.51
4Jon Terje EkelandOddersjaa SSK1.04.49+10.0912.13
5Oluf BøckmanKristiansand OK1.08.11+13.3112.51
6Jan BlandkjennKristiansand OK1.08.16+13.3612.52
7Idar TveitOtra IL1.10.54+16.1413.22
8Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK1.22.48+28.0815.37
9Lars Peder VaajeMarnardal IL1.23.43+29.0315.47
10Roar MyhreSøgne og Songdalen OK1.34.19+39.3917.47

H 55-

4 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK47.3811.54
2John HansenKristiansand OK52.32+4.5413.08
3Kristen LanganOK Sør53.26+5.4813.21
4Jack BjørnsenKristiansand OK53.32+5.5413.23
5Bjørn StormoenBirkenes IL1.02.01+14.2315.30
6Per W. TorgersenOddersjaa SSK1.14.46+27.0818.41

H 60-

4 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag MoeKristiansand OK50.1812.34
2Øyvin SimonsenIL Imås1.03.45+13.2715.56
3Atle BergsethKvernbit IL1.05.46+15.2816.26
4Magne Reier JørgensenKristiansand OK1.19.27+29.0919.51

H 65-

4 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trygve LølandBirkenes IL36.099.02
2Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK41.20+5.1110.20
3Floke BredlandSøgne og Songdalen OK41.51+5.4210.27
4Atle SolheimKristiansand OK48.03+11.5412.00
5Audun KjøstvedtIL Høvdingen54.14+18.0513.33

H 70-

4 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein R. JensenLia IL46.2711.36

H 75-

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian OmestadKristiansand OK1.04.3724.51

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor