Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Urb-o Cup # 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Urb-o Cup # 6
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 22 januar 2013

H17-

30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sindre Østgulen (1) DeiszVaregg Fleridrett6.29
2Andreas G. (1) PoldenStord Orientering6.30+0.01
3Oskar (1) RøenVaregg Fleridrett6.43+0.14
4Trygve (1) BuanesTIF Viking6.46+0.17
5Magne (1) KnudsenIL Gneist7.00+0.31
6Per Ola (1) OttesenVaregg Fleridrett7.09+0.40
7Ørjan Svaland (1) AasVaregg Fleridrett7.10+0.41
8Andreas (1) GerberVaregg Fleridrett7.49+1.20
9Jamie (1) Martin de los RiosToledo7.53+1.24
10Håkon (1) ReikvamIL Gular8.07+1.38
11Einar Marius Hjellestad (1) MartinsenVikebygd IL8.42+2.13
12Trygve (2) BuanesTIF Viking9.32+3.03
13Gard E. (1) JørgensenVaregg Fleridrett9.48+3.19
14Oskar (2) RøenVaregg Fleridrett10.01+3.32
15Håkon (2) ReikvamIL Gular10.28+3.59
16Magne (2) KnudsenIL Gneist10.45+4.16
17Einar Marius Hjellestad (2) MartinsenVikebygd IL10.47+4.18
18Ørjan Svaland (2) AasVaregg Fleridrett11.16+4.47
19Andreas (2) GerberVaregg Fleridrett11.27+4.58
20Petter (1) Oen-SivertsenTIF Viking11.34+5.05
21Pål (1) ThomassenVaregg Fleridrett11.44+5.15
22Pål (2) ThomassenVaregg Fleridrett12.20+5.51
23Petter (2) Oen-SivertsenTIF Viking15.23+8.54
24Vidar (1) RåenVaregg Fleridrett16.13+9.44
Mads Bratland ClaussenFana ILaktiv
Olav EkrheimFana ILaktiv
Christian Kjenes HauglandVaregg Fleridrettaktiv
Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrettaktiv
Per Ola (2) OttesenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Jamie (2) Martin de los RiosToledodiskvalifisert

D17-

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Johanne (1) RaknerVaregg Fleridrett8.19
2Kristin (1) LöfgrenVaregg Fleridrett8.34+0.15
3Kari (1) SvingheimVaregg Fleridrett8.49+0.30
4Vibeke (1) RykkjeFana IL9.10+0.51
5Mariell (1) ArntzenIL Gneist9.17+0.58
6Katrine Haaland (1) LeveraasBSI - Orientering9.25+1.06
7Valentina (1) DimitrovaIL Gneist9.35+1.16
8Kristin (1) JægerBSI - Orientering10.04+1.45
9Ingrid (1) EggenHaugesund IL Orientering10.59+2.40
10Kristiane Elise (1) OttesenVaregg Fleridrett11.24+3.05
11Kristin (2) LöfgrenVaregg Fleridrett11.33+3.14
12Johanne (2) RaknerVaregg Fleridrett11.58+3.39
13Kari (2) SvingheimVaregg Fleridrett12.58+4.39
14Mariell (2) ArntzenIL Gneist13.46+5.27
15Katrine Haaland (2) LeveraasBSI - Orientering14.16+5.57
16Vibeke (2) RykkjeFana IL14.31+6.12
17Kristin (2) JægerBSI - Orientering16.08+7.49
18Ingrid (2) EggenHaugesund IL Orientering19.10+10.51
Christiane TrösseVaregg Fleridrettaktiv

H-16

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Markus (1) Kjærner-SembVaregg Fleridrett7.44
2Kim-Andrè Kjenes (1) HauglandVaregg Fleridrett8.21+0.37
3Mathias (1) Kjærner-SembVaregg Fleridrett9.25+1.41
4Markus (2) Kjærner-SembVaregg Fleridrett11.05+3.21
5Kim-Andrè Kjenes (2) HauglandVaregg Fleridrett12.09+4.25
6Sigurd Malmin (1) HansenIL Gneist12.28+4.44
7Kristian (1) RykkjeFana IL13.50+6.06
8Mathias (2) Kjærner-SembVaregg Fleridrett13.52+6.08
9Mathias (2) RosenlundFana IL14.19+6.35
10Kristian Fredrik (2) ThomassenVaregg Fleridrett20.20+12.36
Sondre DammTIF Vikingaktiv
Bjørnar Svanberg HelleTIF Vikingaktiv
Mathias (1) RosenlundFana ILdiskvalifisert
Kristian Fredrik (1) ThomassenVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D-16

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid Vrålstad (1) LøvåsVaregg Fleridrett8.25
2Constance (1) StorvestreVaregg Fleridrett8.31+0.06
3Kårhild Husby (1) NordstadVaregg Fleridrett9.05+0.40
4Ingunn Torød (1) BusetIL Gneist9.38+1.13
5Constance (2) StorvestreVaregg Fleridrett12.24+3.59
6Ingrid Vrålstad (2) LøvåsVaregg Fleridrett12.27+4.02
7Kårhild Husby (2) NordstadVaregg Fleridrett12.56+4.31
8Ingunn Torød (2) BusetIL Gneist15.31+7.06
Ingunn RognsvågFana ILaktiv
Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrettaktiv

H40-

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjarte (1) EikangerTIF Viking6.33
2Kjetil (1) DammTIF Viking7.22+0.49
3Ronny (1) RykkjeFana IL7.30+0.57
4Helge Tiger (1) HauglandVaregg Fleridrett7.48+1.15
5Kristian (1) LøvåsVaregg Fleridrett7.52+1.19
6Jan (1) Kjærner-SembVaregg Fleridrett8.28+1.55
7Helge (1) RosenlundFana IL9.53+3.20
8Lars (1) FjellangerFana IL9.57+3.24
9Alfon Harald (1) JohansenBergens TF10.08+3.35
10Ronny (2) RykkjeFana IL10.32+3.59
11Kjetil (2) DammTIF Viking10.35+4.02
12Kristian (2) LøvåsVaregg Fleridrett11.34+5.01
13Helge Tiger (2) HauglandVaregg Fleridrett13.00+6.27
14Jan (2) Kjærner-SembVaregg Fleridrett13.45+7.12
15Helge (2) RosenlundFana IL14.20+7.47
16Lars (2) FjellangerFana IL15.20+8.47
17Alfon Harald (2) JohansenBergens TF15.21+8.48
18Jan Malmin (1) HansenIL Gneist16.55+10.22

D40-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid (1) SandvollIL Gneist9.23
2Wenche (1) GjesdalVaregg Fleridrett11.30+2.07
3Nina (1) GogaBergens TF12.27+3.04
4Ingrid (2) SandvollIL Gneist13.10+3.47
May-lill DammTIF Vikingaktiv
Ylva Svanberg HelleTIF Vikingaktiv
Turid RognsvågFana ILaktiv

H60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Atle (1) AlvheimFana IL14.02
2Magne (1) RaadalFana IL16.49+2.47
3Jan Olav (1) OrmbergFana IL20.54+6.52
4Otto (1) Grahl-NielsenBergens TF24.45+10.43

D60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørg (1) KocbachBergens TF20.07
2Astrid (1) OrmbergFana IL20.53+0.46

HN-7kl

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Martin ThomassenVaregg Fleridrettaktiv

HN-ung

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Oskar Steinhaug MadslienVaregg Fleridrettaktiv
Kristoffer Kjenes (1) HauglandVaregg Fleridrettdiskvalifisert

HN-vid

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Aksel (1) FosshagenVaregg Fleridrettdiskvalifisert

DN-vid

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie (1) PontoppidanFana IL14.44
2Marie (2) PontoppidanFana IL19.35+4.51

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor