Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Urb-o Cup # 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Urb-o Cup # 3
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 4 desember 2012

H17-

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vegard Javel WestergårdVaregg Fleridrett14.42
2Magne KnudsenIL Gneist15.16+0.34
3Lasse SolheimVaregg Fleridrett15.25+0.43
4Olav EkrheimFana IL15.28+0.46
5Carl Eilert Macody LundVaregg Fleridrett16.17+1.35
6Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett16.52+2.10
7Håkon ReikvamIL Gular18.12+3.30
8Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett18.56+4.14
9Espen KristiansenVaregg Fleridrett18.59+4.17
10S|jur HusebyNOR19.15+4.33
11Pål ThomassenVaregg Fleridrett20.34+5.52
12Tore ReikvamFørde21.12+6.30
13Brage HellenTIF Viking21.34+6.52
14Øyvind Macody LundVaregg Fleridrett22.14+7.32
15Øyvind ValenVaregg Fleridrett24.23+9.41
16Petter Oen-SivertsenTIF Viking24.32+9.50
17Daniel ØpstadNOR29.58+15.16
18Rolf HelgestadNOR31.10+16.28
19Einar Marius MartinsenVikebygd1.08.28+53.46
Trygve BuanesTIF Vikingaktiv
Mads Bratland ClaussenFana ILaktiv
Christian Kjenes HauglandVaregg Fleridrettaktiv
Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrettaktiv
Per Ola OttesenVaregg Fleridrettaktiv
Ivar HaugenKristiansand OKdiskvalifisert

D17-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Johanne RaknerVaregg Fleridrett18.42
2Anne Katrine AubertVaregg Fleridrett22.55+4.13
3Elise RognsvågFana IL23.35+4.53
4Mariell ArntzenIL Gneist24.10+5.28
5Kristin JægerBSI - Orientering25.07+6.25
6Katrine Haaland LeveraasBSI - Orientering27.20+8.38
7Elena GrandIL Gneist27.50+9.08
8Malena Ottesen 1.08.16+49.34
Ann-Elin BendiksenFana ILaktiv
Marie DymbeIL Gneistaktiv
Merla KubliVaregg Fleridrettaktiv
Kristin LöfgrenOK Kolmårdenaktiv
Silje ReistadFana ILaktiv
Vibeke RykkjeFana ILaktiv
Kari SvingheimVaregg Fleridrettaktiv
Christiane TrösseVaregg Fleridrettaktiv

H-16

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett18.39 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett20.08+1.29
3Bjørnar Svanberg HelleTIF Viking24.23+5.44
4Mathias RosenlundFana IL24.28+5.49
5Sigurd Malmin HansenIL Gneist26.25+7.46
6Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular31.07+12.28
Sondre DammTIF Vikingaktiv
Erik DymbeIL Gneistaktiv
Peter FrønsdalTIF Vikingaktiv
Øyvind JohannessenIL Gneistaktiv
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrettaktiv
Kristian RykkjeFana ILaktiv
Lasse TronesTIF Vikingaktiv

D-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett23.59
2Ingunn Torød BusetIL Gneist29.11+5.12
3Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular30.48+6.49
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrettaktiv
Kristiane Elise OttesenVaregg Fleridrettaktiv

H40-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett19.12
2Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett19.20+0.08
3Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett19.24+0.12
4Kjetil DammTIF Viking19.52+0.40
5Lars H SmedsrudVaregg Fleridrett19.55+0.43
6Ketil MaldeIL Gular20.59+1.47
7Alfon Harald JohansenBergens TF22.32+3.20
8Helge RosenlundFana IL24.08+4.56
9Sindre EkrheimBergens TF34.33+15.21
Tommy SævareidFana ILaktiv
Jørn Ove WoldsdalVaregg Fleridrettaktiv

D40-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Nina GogaBergens TF20.43
2Turid RognsvågFana IL23.24+2.41
3Wenche GjesdalVaregg Fleridrett24.07+3.24
4Ylva Svanberg HelleTIF Viking25.22+4.39
5Anne WestergårdVaregg Fleridrett29.40+8.57
6Mette RogneVaregg Fleridrett30.20+9.37
7May-lill DammTIF Viking32.10+11.27
Marianne DymbeIL Gneistaktiv
Linda KlanderudÅrstad ILaktiv
Marian Kjellevold MaldeIL Gularaktiv
Karianne StrømmeTIF Vikingaktiv
Turid VrålstadVaregg Fleridrettaktiv

H60-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett23.04
2Magne RaadalFana IL29.12+6.08
3Egil RonæssPorsgrunn OL33.48+10.44
4Jan Olav OrmbergFana IL34.55+11.51
Per Olaf TangenFana ILaktiv

D60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Bjørg KocbachBergens TF30.57
2Astrid OrmbergFana IL35.45+4.48

HN-7kl

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ulrik HellenTIF Viking19.46
2Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett22.24+2.38
3Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett27.09+7.23
4Aksel MjelstadTIF Viking27.14+7.28
5Martin ThomassenVaregg Fleridrett35.29+15.43
Andreas KragsethIL Gularaktiv
Aleksander RutleTIF Vikingaktiv
Filip UnnelandTIF Vikingaktiv
Martin Krokeide OttesenTIF Vikingdiskvalifisert

DN-7kl

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mari Strømme LidTIF Viking17.31
1Sofie YstebøTIF Viking17.31
3Marie Oen-SivertsenTIF Viking19.52+2.21
4Oda Kjellevold MaldeIL Gular33.30+15.59
Frida Myran BøTIF Vikingaktiv
Alida Ottemo EegTIF Vikingaktiv
Dina Kvideland TorsvikTIF Vikingaktiv
Rikke Emilie RustenTIF Vikingaktiv
Thea RustenTIF Vikingaktiv
Viola Bergsvik ThornTIF Vikingaktiv

HN-ung

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Aune DørmænenVaregg Fleridrett15.34
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrettaktiv
Oskar Steinhaug MadslienVaregg Fleridrettaktiv

HN-vid

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrettdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor