Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Urb-o Cup # 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Urb-o Cup # 2
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 20 november 2012

H17-

26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett14.50
2Niclas JonassonLeksands OK15.00+0.10
3Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett15.04+0.14
4Andreas G. PoldenStord Orientering15.21+0.31
5Olav EkrheimFana IL15.35+0.45
6Lasse SolheimVaregg Fleridrett15.49+0.59
7Oskar RøenVaregg Fleridrett15.50+1.00
8Per Ola OttesenVaregg Fleridrett15.56+1.06
9Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett16.06+1.16
10Magne KnudsenIL Gneist16.17+1.27
11Trygve BuanesTIF Viking16.24+1.34
12Øyvind Macody LundVaregg Fleridrett16.44+1.54
13Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett16.46+1.56
14Kasper ValestrandVaregg Fleridrett17.23+2.33
15Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett17.53+3.03
16Håkon ReikvamIL Gular18.01+3.11
17Andreas GerberVaregg Fleridrett18.32+3.42
18Håkon SandvenFana IL18.56+4.06
19Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett20.44+5.54
20Morten Andreas NomeBSI - Orientering21.13+6.23
21Sturle NordeideIL Gneist22.08+7.18
Mads Bratland ClaussenFana ILaktiv
Christian Kjenes HauglandVaregg Fleridrettaktiv
Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrettaktiv
Pål ThomassenVaregg Fleridrettaktiv
Ivar HaugenKristiansand OKdiskvalifisert

D17-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristin LöfgrenOK Kolmården17.11
2Vibeke RykkjeFana IL21.35+4.24
3Christiane TrösseVaregg Fleridrett23.25+6.14
4Kristiane Elise OttesenVaregg Fleridrett24.23+7.12
5Mariell ArntzenIL Gneist24.59+7.48
6Marie DymbeIL Gneist26.03+8.52
7Kristin JægerBSI - Orientering26.11+9.00
7Katrine Haaland LeveraasBSI - Orientering26.11+9.00
9Ingrid EggenHaugesund IL Orientering27.21+10.10
10Elena GrandIL Gneist28.56+11.45
Synne OpheimIL Gneistaktiv
Elise RognsvågFana ILaktiv
Nina Bergsvik ThornTIF Vikingaktiv

H-16

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jakob EiknerFana IL15.54
2Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett17.36+1.42
3Kristian RykkjeFana IL17.38+1.44
4Øyvind JohannessenIL Gneist18.53+2.59
5Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett24.12+8.18
6Simen DymbeIL Gneist24.17+8.23
7Bjørnar Svanberg HelleTIF Viking25.26+9.32
8Mathias RosenlundFana IL28.17+12.23
9Sigurd Malmin HansenIL Gneist30.10+14.16
10Johan EikangerIL Gular33.24+17.30
11Peter FrønsdalTIF Viking37.19+21.25
Sander ClaussenFana ILaktiv
Sondre DammTIF Vikingaktiv
Erik DymbeIL Gneistaktiv

D-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingunn RognsvågFana IL20.54
2Line LaurantsenIL Gneist23.18+2.24
3Vilde SkageIL Gneist25.03+4.09
4Marte Mjeldheim SandvollIL Gneist25.06+4.12
5Ingunn Torød BusetIL Gneist25.08+4.14
Ida LehmannVaregg Fleridrettaktiv
Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrettaktiv
Sunniva TorvundIL Gneistdiskvalifisert

H40-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigurd EiknerFana IL18.28
2Tom JohannessenIL Gneist18.37+0.09
3Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett19.39+1.11
4Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett20.02+1.34
5Lars H SmedsrudVaregg Fleridrett20.53+2.25
6Kjetil DammTIF Viking20.58+2.30
7Tommy SævareidFana IL21.01+2.33
8Alfon Harald JohansenBergens TF24.54+6.26
9Lars FjellangerFana IL25.21+6.53
10Sverre OttesenVaregg Fleridrett36.51+18.23
11Sindre EkrheimBergens TF45.28+27.00
Jan Erik ClaussenFana ILaktiv
Kristian LøvåsVaregg Fleridrettaktiv
Ronny RykkjeFana ILaktiv
Per Arne AadlandSamnanger ILdiskvalifisert
Håkon MogstadFana ILdiskvalifisert

D40-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina GogaBergens TF21.41
2Marit NipenIL Gneist22.59+1.18
3Ingrid SandvollIL Gneist23.05+1.24
4Wenche GjesdalVaregg Fleridrett25.43+4.02
5Mette RogneVaregg Fleridrett26.25+4.44
6Lene RykkjeFana IL27.30+5.49
7Ylva Svanberg HelleTIF Viking27.52+6.11
8May-lill DammTIF Viking33.07+11.26
9Siri Elisabet HelleFana IL38.14+16.33
10Siren GreveBergens TF48.09+26.28
Linda KlanderudÅrstad ILaktiv
Turid RognsvågFana ILaktiv
Karianne StrømmeTIF Vikingaktiv
Anne-Kathrine TorvundIL Gneistaktiv
Anne WestergårdVaregg Fleridrettaktiv

H60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Atle AlvheimFana IL21.45
2Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett26.46+5.01
3Dagfinn HoleBergens TF34.01+12.16
Magnus NatåsBergens TFaktiv

D60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørg KocbachBergens TF26.48

HN-7kl

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aune DørmænenVaregg Fleridrett14.19
2Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett17.27+3.08
3Filip UnnelandTIF Viking21.44+7.25
4Aleksander RutleTIF Viking21.47+7.28
5Martin ThomassenVaregg Fleridrett22.18+7.59
6Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1.06.15+51.56
Martin Krokeide OttesenTIF Vikingaktiv

DN-7kl

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie Oen-SivertsenTIF Viking22.24
2Mari Strømme LidTIF Viking23.43+1.19
2Viola Bergsvik ThornTIF Viking23.43+1.19
4Sofie YstebøTIF Viking24.24+2.00
5Alida Ottemo EegTIF Viking24.38+2.14
6Eirin Sudbø SivertsenIL Gneist32.30+10.06
Frida Myran BøTIF Vikingaktiv
Rikke Emilie RustenTIF Vikingaktiv
Thea RustenTIF Vikingaktiv
Dina Kvideland TorsvikTIF Vikingdiskvalifisert

HN-ung

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Haakon Fredrik JoysVaregg Fleridrett15.46
2Ulrik HellenTIF Viking19.27+3.41
3Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett21.59+6.13
4Aksel FosshagenVaregg Fleridrett1.07.12+51.26
Oskar Steinhaug MadslienVaregg Fleridrettaktiv
Lasse TronesTIF Vikingaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor