Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup 7
Arrangørorganisasjon: Gneist, IL
Dato: tirsdag 27 september 2011

Klasser: Visa alla | D13-15 | D16-18 | D19 | D40 | D60 | DN | H13-15 | H16-18 | H19 | H40 | H60 | HN

D13-15

2 500 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Constance StorvestreVaregg Fleridrett25.4610.18
2Toril Aasheim NymarkAskøy OL25.48+0.0210.19
3Marte Mjeldheim SandvollIL Gneist27.04+1.1810.49
4Line LaurantsenIL Gneist27.32+1.4611.00
5Vilde SkageIL Gneist28.04+2.1811.13
6Tonje Aasheim NymarkAskøy OL31.34+5.4812.37
7Ingunn Torød BusetIL Gneist33.32+7.4613.24
8Julie AskelandFana IL34.17+8.3113.42
9Katrine MolvikIL Gneist36.04+10.1814.25
10Elise DigernesIL Gneist38.03+12.1715.13
11Anne Mathilde W. Lokøen KnudsenIL Gneist38.53+13.0715.33

D16-18

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johanne RaknerVaregg Fleridrett21.508.44
2Elise RognsvågFana IL26.02+4.1210.24
3Ingelinn MolvikIL Gneist27.27+5.3710.58
4Ina SkageIL Gneist31.36+9.4612.38
5Camilla VikingsenTIF Viking32.40+10.5013.04

D19

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine FjellangerVaregg Fleridrett19.497.55
2Kari SvingheimVaregg Fleridrett21.53+2.048.45
3Ann-Elin BendiksenFana IL26.11+6.2210.28
4Karianne StrømmeTIF Viking27.00+7.1110.48
5Lene RykkjeFana IL28.28+8.3911.23

D40

2 500 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit NipenIL Gneist21.228.32
2Nina GogaBergens TF23.18+1.569.19
3Ingrid SandvollIL Gneist23.32+2.109.24
4Nina SoligardBergens TF25.18+3.5610.07
5Turid RognsvågFana IL25.22+4.0010.08
6Mai Helen LingaIL Gular26.53+5.3110.45
7Liv Sylvi MeyerIL Gneist26.56+5.3410.46
8Mette RogneVaregg Fleridrett27.41+6.1911.04
9Tove AasheimAskøy OL29.42+8.2011.52
10Jorunn Sudbø SivertsenIL Gneist31.42+10.2012.40
11Hege FjellbirkelandIL Gular32.35+11.1313.02
12Anne WestergårdVaregg Fleridrett32.50+11.2813.08
13Marianne DymbeIL Gneist34.18+12.5613.43
14Wenche GjesdalVaregg Fleridrett35.49+14.2714.19
15Gro Birkeland SøvikIL Gneist36.09+14.4714.27
16Anita Lindvik-SævareidFana IL37.10+15.4814.52
17Inger K NesbøIL Gneist37.11+15.4914.52
18Siri Elisabet HelleFana IL47.44+26.2219.05
19Nina Lokøen KnudsenIL Gneist55.15+33.5322.06

D60

2 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørg KocbachBergens TF30.5912.23
2Berit HegdalBergens TF32.02+1.0312.48
3Astrid OrmbergFana IL35.53+4.5414.21
4Kari SecherBergens TF41.47+10.4816.42
5Astri Ese HoleBergens TF44.22+13.2317.44
6Turid TangenFana IL48.04+17.0519.13
7Ingrid RollFana IL51.10+20.1120.28

DN

1 800 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maria HannevikIL Gneist19.5611.04
2Oda RognøIL Gneist21.44+1.4812.04
3Tora Aasheim NymarkAskøy OL25.14+5.1814.01
4Dina TorsvikTIF Viking26.52+6.5614.55
5Mari Strømme LidTIF Viking26.53+6.5714.56
6Eiren SønertsenVaregg Fleridrett28.21+8.2515.45
7Sigrid TorsvikVaregg Fleridrett32.54+12.5818.16
8Nora TorsvikVaregg Fleridrett34.28+14.3219.08
9Mette StorvestreVaregg Fleridrett34.36+14.4019.13
10Marte RustenVaregg Fleridrett34.44+14.4819.17
Amalie Alne KristiansenTIF Vikingdiskvalifisert
Zhu ShaBSI - Orienteringdiskvalifisert

H13-15

2 500 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav EkrheimFana IL17.387.03
2Sondre DammTIF Viking17.58+0.207.11
3Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett18.46+1.087.30
4Jonas GjesdalVaregg Fleridrett19.43+2.057.53
5Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett21.30+3.528.36
6Sander ClaussenFana IL23.47+6.099.30
7Øyvind JohannessenIL Gneist25.32+7.5410.12
8Erik DymbeIL Gneist26.01+8.2310.24
9Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett26.03+8.2510.25
10Mathias RosenlundFana IL26.07+8.2910.26
11Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett27.10+9.3210.52
12Kristian RykkjeFana IL27.34+9.5611.01
13Sigurd Malmin HansenIL Gneist28.40+11.0211.28
14Björn Sundberg KvaleIL Gneist29.47+12.0911.54
15Peter CharnockIL Gneist30.25+12.4712.10
16Simen DymbeIL Gneist33.58+16.2013.35

H16-18

2 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett16.586.47
2Ørjan RykkjeFana IL18.02+1.047.12
3Sondre KongsgårdIL Gneist20.50+3.528.20
4Anders LilandFana IL21.17+4.198.30
5Torjus RaaVaregg Fleridrett23.46+6.489.30
Jørgen AkselsenIL Gneistdiskvalifisert
Oskar RøenVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H19

2 500 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Niklas ProforsVaregg Fleridrett17.056.50
2Rune NygaardIL Gular17.19+0.146.55
3Espen RognsvågFana IL17.40+0.357.04
4Erlend Moster KnudsenVaregg Fleridrett18.01+0.567.12
5Lukas ReichmuthVaregg Fleridrett18.07+1.027.14
6Stian SolheimFana IL18.16+1.117.18
7Ørjan Svaland AasBirkenes IL18.46+1.417.30
8Lasse SolheimVaregg Fleridrett19.08+2.037.39
9Andreas Fleten NielsenVaregg Fleridrett19.13+2.087.41
10Bjarte EikangerTIF Viking19.32+2.277.48
11Håkon SandvenFana IL19.57+2.527.58
12Petter Marki ErichsenOK Sør20.23+3.188.09
13Morten Andreas NomeBSI - Orientering21.09+4.048.27
14Martin Kappelen SmithFana IL22.11+5.068.52
15Eirik RognøIL Gneist23.24+6.199.21
16Andreas Hopsdal BreisteinBergens TF27.03+9.5810.49

H40

2 500 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett18.327.24
2Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett21.17+2.458.30
3Kjetil DammTIF Viking21.25+2.538.34
4Jørn Ove WoldsdalVaregg Fleridrett21.39+3.078.39
5Kjell Arne AskelandFana IL21.53+3.218.45
6Jarle RognøIL Gneist22.02+3.308.48
7Trond BrevikFossum22.23+3.518.57
8Tommy SævareidFana IL22.28+3.568.59
9Arne Wilhelm KnudsenIL Gneist22.37+4.059.02
10Roald LaurantsenIL Gneist22.43+4.119.05
11Jan Erik ClaussenFana IL23.32+5.009.24
12Sverre Johan NærheimIL Gular24.03+5.319.37
13Håkon MogstadFana IL24.23+5.519.45
14Helge RosenlundFana IL24.37+6.059.50
15Knut A MolvikIL Gneist24.50+6.189.56
16Jan SteinegerIL Gneist25.52+7.2010.20
17Lars FjellangerFana IL25.56+7.2410.22
18Knut GjestemoenBergens TF27.54+9.2211.09
19Alfon Harald JohansenBergens TF28.09+9.3711.15
20Ove DyrstadIL Gneist31.20+12.4812.32
21Erling StrandBergens TF33.19+14.4713.19
22Geir Olav BreisteinBergens TF33.41+15.0913.28

H60

2 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus NatåsBergens TF23.129.16
2Kristian Hj. FalchIL Gular31.56+8.4412.46
3Jan Olav OrmbergFana IL32.52+9.4013.08
4Axel IngvaldsenTIF Viking34.30+11.1813.48
5Per VikaneFana IL34.44+11.3213.53
6Magne RaadalFana IL36.23+13.1114.33
7Per Olaf TangenFana IL37.38+14.2615.03
8Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking40.18+17.0616.07
9Gunnar J. AlsakerÅrstad IL44.11+20.5917.40

HN

1 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin SkageIL Gneist14.328.04
2Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett18.22+3.5010.12
3Haldor Indrehus VikaneIL Gular19.28+4.5610.48
4Aleksander RutleTIF Viking21.02+6.3011.41
5Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett21.38+7.0612.01
6Johan Indrehus VikaneIL Gular26.21+11.4914.38
7Petter Alne KristiansenTIF Viking30.13+15.4116.47
8Einar Nicolai StorvestreVaregg Fleridrett33.11+18.3918.26

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor