Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Mellom - HOK-ranking nr.6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Mellom - HOK-ranking nr.6
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: lørdag 17 september 2011

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 17- | D 17-C | D 17-N | D 60- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 17- | H 17-C | H 17-N | H 60-

N-åpen

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Arthur BrunborgFana IL17.46
Idun HeklandIL Gular38.06
Olve HeklandIL Gular38.22
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular25.04
Mari Strømme LidTIF Viking20.21
Birk Bell LysakerFana IL30.55
Brage Bell LysakerFana IL30.44
Oda Kjellevold MaldeIL Gular21.43
Marie Oen-SivertsenTIF Viking20.25
Sofie Vågen YstebøTIF Viking20.23

D -10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett29.48
Marie AadlandSamnanger ILdiskvalifisert

D 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne DaltveitFana IL14.58
2Julie Mathilde UllernFana IL17.30+2.32
3Julie Roll TørnqvistFana IL17.38+2.40
4Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular21.32+6.34

D 11-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular17.37
2Oda RognøIL Gneist20.44+3.07

D 13-14

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingunn RognsvågFana IL15.05
2Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett17.40+2.35
3Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett19.25+4.20
4Marte Mjeldheim SandvollIL Gneist19.31+4.26
5Line LaurantsenIL Gneist19.41+4.36
6Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett19.47+4.42
7Vilde SkageIL Gneist20.15+5.10
8Sigrid SøvikIL Gneist21.25+6.20
9Lise Lotte FleslandIL Gneist22.51+7.46
10Julie AskelandFana IL23.43+8.38
11Constance StorvestreVaregg Fleridrett23.55+8.50
12Ida Johanne AadlandSamnanger IL46.35+31.30

D 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vibeke RykkjeFana IL28.15
2Synnøve HatlandVoss IL29.36+1.21
3Ingeborg AadlandSamnanger IL38.44+10.29

D 17-

28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christiane TrösseVaregg Fleridrett26.46
2Helen MartinsenIL Gular28.28+1.42
3Kirsti LysakerFana IL30.17+3.31
4Kari SvingheimVaregg Fleridrett31.39+4.53
5Karianne StrømmeTIF Viking31.50+5.04
6Ann-Elin BendiksenFana IL38.13+11.27
7Nina SoligardBergens TF40.55+14.09
8Hege FjellbirkelandIL Gular41.04+14.18
9Marian Kjellevold MaldeIL Gular41.42+14.56
10Ingelinn MolvikIL Gneist41.48+15.02
11Ragnhild BalsvikOsterøy42.26+15.40
12Birgitte TorbjørnsenVikebygd IL42.34+15.48
13Anne WestergårdVaregg Fleridrett47.42+20.56
14Lene RykkjeFana IL50.20+23.34
15Hanga KarolyiFana IL50.28+23.42
16Linda KlanderudÅrstad IL50.40+23.54
17Mette RogneVaregg Fleridrett51.12+24.26
18Nina GogaBergens TF51.58+25.12
19Camilla VikingsenTIF Viking52.38+25.52
20Anne Kjersti DaltveitFana IL56.56+30.10
21Ingrid SandvollIL Gneist1.00.05+33.19
22Anne LøverStord Orientering1.00.26+33.40
23Ylva Svanberg HelleTIF Viking1.00.59+34.13
24Mette StorvestreVaregg Fleridrett1.01.29+34.43
25Hilde Kristine HvidevoldBSI - Orientering1.11.50+45.04
Mai Helen LingaIL Gulardiskvalifisert
Lise ChristensenTIF Vikingdiskvalifisert
Lise RollFana ILdiskvalifisert

D 17-C

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ina SkageIL Gneist15.56
2Gro Birkeland SøvikIL Gneist16.07+0.11
3Benedicte Monstad FleslandIL Gneist18.10+2.14
4Linn BrunborgFana IL20.27+4.31
5Marianne DymbeIL Gneist20.42+4.46
6Siren HoplandIL Gneist21.33+5.37
7Anita Lindvik-SævareidFana IL21.52+5.56
8May-lill DammTIF Viking22.22+6.26
9Gerd KvaleIL Gneist23.42+7.46
10Ingfrid LandaBergens TF23.52+7.56

D 17-N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragna NoffkeFana IL26.51

D 60-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie HerigstadBergenslærerne35.44
2Astrid OrmbergFana IL37.53+2.09
3Edel SlettemarkStord Orientering41.08+5.24
4Bjørg KocbachBergens TF42.20+6.36
5Astri Ese HoleBergens TF1.05.28+29.44
Ingvill VoldFana ILdiskvalifisert

H -10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett19.44

H 11-12

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristian RykkjeFana IL11.28
2Herman BrunborgFana IL14.58+3.30
3Mathias RosenlundFana IL17.13+5.45
4Simen DymbeIL Gneist21.16+9.48
5Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular21.29+10.01
6Petter SolheimFana IL23.51+12.23

H 11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Magnus GjerstadOsterøydiskvalifisert

H 13-14

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jakob EiknerFana IL21.38
2Sondre DammTIF Viking24.28+2.50
3Sander ClaussenFana IL27.56+6.18
4Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett29.53+8.15
5Brage Løver HovdenStord Orientering30.17+8.39
6Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett33.58+12.20
7Daniel HatlandVoss IL37.35+15.57
8Erling Bell LysakerFana IL41.42+20.04
9Björn Sundberg KvaleIL Gneist44.57+23.19
10Bjørnar Svanberg HelleTIF Viking46.14+24.36
11Erik DymbeIL Gneist51.41+30.03

H 15-16

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett23.39
2Mads ClaussenFana IL28.36+4.57
3Henrik RøenSamnanger IL31.02+7.23
4Ingvar RafdalStord Orientering31.11+7.32
5Olav EkrheimFana IL33.09+9.30
6Håkon RykkjeStord Orientering34.49+11.10
Ross JuvikIL Gulardiskvalifisert

H 17-

59 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magne KnudsenIL Gneist29.52
2Rune NygaardIL Gular30.05+0.13
3Jan KocbachFana IL30.17+0.25
4Per Arne AadlandSamnanger IL30.30+0.38
5Jan Magne SvendsbøeVikebygd IL30.36+0.44
6Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett30.40+0.48
7Sigurd EiknerFana IL31.54+2.02
8Ørjan RykkjeFana IL32.01+2.09
9Oskar RøenVaregg Fleridrett32.28+2.36
10Tore JuvikIL Gular32.33+2.41
11Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett33.30+3.38
12Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett33.35+3.43
13Arne JohannesenIL Gular33.48+3.56
14Håkon ReikvamIL Gular34.18+4.26
15Stian SolheimFana IL34.24+4.32
16Kristian LøvåsVaregg Fleridrett34.45+4.53
17Ole-Håkon SælenSamnanger IL35.06+5.14
18Trond DøskelandFana IL35.47+5.55
19Svein LingaIL Gular36.06+6.14
20Sverre OttesenVaregg Fleridrett36.36+6.44
21Jan SteinegerIL Gneist36.47+6.55
22Ørjan Svaland AasBirkenes IL37.46+7.54
22Jon Magne BratsethStord Orientering37.46+7.54
24Håkon SandvenFana IL37.54+8.02
25Tore Svein NeseAskøy OL38.07+8.15
26Jan Petter HansenIL Gular38.19+8.27
27Harald HatlandVoss IL39.50+9.58
28Per Ola OttesenVaregg Fleridrett39.55+10.03
29Espen Roll KarlsenFana IL40.04+10.12
30Ketil DøskelandFana IL40.08+10.16
31Arild RøenSamnanger IL41.04+11.12
32Leif HovdenHalsnøy OL41.13+11.21
33Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett41.20+11.28
34Jarle HallandStord Orientering41.21+11.29
35Morten BratsethStord Orientering41.55+12.03
36Roald LaurantsenIL Gneist42.20+12.28
37Torgeir StrandFana IL42.23+12.31
38Håkon MogstadFana IL42.49+12.57
39Bjørn-Inge SkageIL Gneist42.59+13.07
40Sturle NordeideIL Gneist43.02+13.10
41Tord Bell MykingFana IL43.05+13.13
42Lars S. SkeideFana IL43.12+13.20
43Kjetil DammTIF Viking44.11+14.19
43David Johan TjøswoldBergens TF44.11+14.19
45Eirik RognøIL Gneist44.29+14.37
46Rune BrunborgFana IL44.31+14.39
47Kjell Arne AskelandFana IL45.17+15.25
48Morten Andreas NomeBSI - Orientering51.46+21.54
49Erling StrandBergens TF51.59+22.07
50Fredrik ThorkildsenBSI - Orientering55.09+25.17
51Henning LohneBSI - Orientering56.40+26.48
52Jarle RognøIL Gneist56.52+27.00
53Olav LofthusFana IL57.39+27.47
54Snorre LundeIL Gneist58.28+28.36
55Petter Oen-SivertsenTIF Viking1.00.44+30.52
56Knut A MolvikIL Gneist1.01.46+31.54
Øystein StrømmeIL Gulardiskvalifisert
Ivar HaugenKristiansand OKdiskvalifisert
Ketil MaldeIL Gulardiskvalifisert

H 17-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vidar FleslandIL Gneist19.25

H 60-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tor SørevikTIF Viking22.48
2Atle BergsethKvernbit IL28.25+5.37
3Sigvald RobberstadHalsnøy OL29.05+6.17
4Dagfinn HoleBergens TF34.44+11.56
5Axel IngvaldsenTIF Viking34.46+11.58
6Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL36.28+13.40
7Otto Grahl-NielsenBergens TF37.25+14.37
8Per Olaf TangenFana IL42.00+19.12
9Per VoldFana IL44.47+21.59
10Per VikaneFana IL46.28+23.40
11Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking50.11+27.23
Steinar SlettemarkStord Orienteringdiskvalifisert
Kåre RitlandFana ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor