Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Mellom - HOK-ranking nr.6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Mellom - HOK-ranking nr.6
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: lørdag 17 september 2011

H 17-

59 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magne KnudsenIL Gneist29.52
2Rune NygaardIL Gular30.05+0.13
3Jan KocbachFana IL30.17+0.25
4Per Arne AadlandSamnanger IL30.30+0.38
5Jan Magne SvendsbøeVikebygd IL30.36+0.44
6Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett30.40+0.48
7Sigurd EiknerFana IL31.54+2.02
8Ørjan RykkjeFana IL32.01+2.09
9Oskar RøenVaregg Fleridrett32.28+2.36
10Tore JuvikIL Gular32.33+2.41
11Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett33.30+3.38
12Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett33.35+3.43
13Arne JohannesenIL Gular33.48+3.56
14Håkon ReikvamIL Gular34.18+4.26
15Stian SolheimFana IL34.24+4.32
16Kristian LøvåsVaregg Fleridrett34.45+4.53
17Ole-Håkon SælenSamnanger IL35.06+5.14
18Trond DøskelandFana IL35.47+5.55
19Svein LingaIL Gular36.06+6.14
20Sverre OttesenVaregg Fleridrett36.36+6.44
21Jan SteinegerIL Gneist36.47+6.55
22Ørjan Svaland AasBirkenes IL37.46+7.54
22Jon Magne BratsethStord Orientering37.46+7.54
24Håkon SandvenFana IL37.54+8.02
25Tore Svein NeseAskøy OL38.07+8.15
26Jan Petter HansenIL Gular38.19+8.27
27Harald HatlandVoss IL39.50+9.58
28Per Ola OttesenVaregg Fleridrett39.55+10.03
29Espen Roll KarlsenFana IL40.04+10.12
30Ketil DøskelandFana IL40.08+10.16
31Arild RøenSamnanger IL41.04+11.12
32Leif HovdenHalsnøy OL41.13+11.21
33Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett41.20+11.28
34Jarle HallandStord Orientering41.21+11.29
35Morten BratsethStord Orientering41.55+12.03
36Roald LaurantsenIL Gneist42.20+12.28
37Torgeir StrandFana IL42.23+12.31
38Håkon MogstadFana IL42.49+12.57
39Bjørn-Inge SkageIL Gneist42.59+13.07
40Sturle NordeideIL Gneist43.02+13.10
41Tord Bell MykingFana IL43.05+13.13
42Lars S. SkeideFana IL43.12+13.20
43Kjetil DammTIF Viking44.11+14.19
43David Johan TjøswoldBergens TF44.11+14.19
45Eirik RognøIL Gneist44.29+14.37
46Rune BrunborgFana IL44.31+14.39
47Kjell Arne AskelandFana IL45.17+15.25
48Morten Andreas NomeBSI - Orientering51.46+21.54
49Erling StrandBergens TF51.59+22.07
50Fredrik ThorkildsenBSI - Orientering55.09+25.17
51Henning LohneBSI - Orientering56.40+26.48
52Jarle RognøIL Gneist56.52+27.00
53Olav LofthusFana IL57.39+27.47
54Snorre LundeIL Gneist58.28+28.36
55Petter Oen-SivertsenTIF Viking1.00.44+30.52
56Knut A MolvikIL Gneist1.01.46+31.54
Øystein StrømmeIL Gulardiskvalifisert
Ivar HaugenKristiansand OKdiskvalifisert
Ketil MaldeIL Gulardiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor