Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Drammen City Cup - løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Drammen City Cup - løp 3
Arrangørorganisasjon: Lierbygda OL
Dato: torsdag 3 mai 2012

Klasser: Visa alla | D17- | H17- | D-16 | H-16 | N

D17-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunhild HennumLierbygda OL18.35
2Kari StrandLierbygda O-lag18.38
3Hege Ask-HenriksenKonnerud IL19.08+0.33
4Kine HansenModum OL20.13+1.38
5Helga HaverstadLierbygda O-lag20.21
6Katinka Jussie BrurbergIF Sturla20.23
7Tine HansenModum OL20.28+1.53
8Isa HeggedalKonnerud IL20.47
9Miriam Løvås GregersenIF Sturla21.05+2.30
10Kristin SørensenIF Sturla21.11+2.36
11Berit DanielsenIL Tyrving21.16+2.41
12Linda VerdeIF Sturla22.06
13Ida SvanbergRøyken OL22.40
14Nan KarlssonAsker Skiklubb23.05+4.30
15Veslemøy SolbergKonnerud IL24.07+5.32
Annemarie RanvikKonnerud ILikke startet

H17-

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jonas Sommerstad JuveliLillomarka OL13.49
2Erik TrøenLierbygda OL14.25+0.36
3Giordano SlanziRøyken OL14.30+0.41
4Yngvar Høimyr SolbergIF Sturla14.57+1.08
5Karsten KoplandModum OL15.09
6Jens VigIF Sturla16.04
7Lars FremstadLarvik OK16.21+2.32
8Vdar StrandLierbygda O-lag17.29
9Anton BueieLierbygda O-lag18.18
10Øyvind FadumSande SK18.47
11Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL19.42+5.53
12Alf PettersenIL Tyrving20.01
13Per Olav LaukliKonnerud IL20.03+6.14
14Sven OhrvikKonnerud IL21.05+7.16
15Sven Gjermund ArnesenKonnerud IL22.45
16Peter CarlsenRøyken OL23.28+9.39
17Bjørn BendiktsenKonnerud IL23.43
18Andreas BendiksenKonnerud IL25.39
19Kristian NøssRøyken OL26.07
20Rune SørensenIF Sturla27.06+13.17
21Peder HaugfossIF Sturla31.54
22Ole Johnny BråthenLierbygda OL35.25+21.36
Kristian KullerudKonnerud ILdiskvalifisert
Erik SaugerudKonnerud ILdiskvalifisert
Tibor VáriIF Sturladiskvalifisert
Snorre FrydenlundIF Sturlaikke startet

D-16

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Synne StrandLierbygda OL15.30
2Tilla Farnes HennumLierbygda OL15.54+0.24
3Ingunn Egeberg VáriIF Sturla16.52
4Jenny BaklidKonnerud IL18.06
5Sigrid Bredde VigIF Sturla19.43
6Silje ArntzenLierbygda OL20.17+4.47
7Kornelia L. BrurbergIF Sturla20.21
8Marie LaukliKonnerud IL25.02+9.32
9Astrid LeirsetIF Sturla25.28+9.58
10Fride SørensenIF Sturla25.57+10.27
11Marta BueieLierbygda O-lag38.52
Amalie Fjæstad AmundsenKonnerud ILikke startet

H-16

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørgen BakldKonnerud IL14.40
2Jonas BueieLierbygda O-lag20.28
3Ole Jørgen Bogen ArenthIF Sturla22.48+8.08
4Torbjørn BogenIF Sturla23.18
5Halvor ØyenAsker Skiklubb25.31+10.51
6Vegard BendiktsenKonnerud IL27.38
Sander ArntzenLierbygda OLikke startet
Sturla FrydenlundIF Sturlaikke startet

Nybegynner

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andrea RanvikKonnerud IL11.52
2Julie Henriette ArnesenKonnerud IL13.15
3Anniken RanvikKonnerud IL14.14+2.22
4Sverre StrandLierbygda OL18.12+6.20
5Iselin SørensenIF Sturla19.01+7.09
6Ingrid Bogen ArenthIF Sturla19.41+7.49
7Eivind Bogen ArenthIF Sturla20.00+8.08
8Marie HeggelundLierbygda O-lag20.12
9Eivind HeggelundLierbygda O-lag20.20
10Oscar MelheimIF Sturla21.33
11Lucas Ask ConellLierbygda OL30.16
11Olav MelheimIF Sturla30.16
Vilja Solberg OhrvikKonnerud ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor