Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO vår 2012 løp3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO vår 2012 løp3
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 22 mai 2012

D 17-

1 890 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Irene Beate Øhrn ArnevikKristiansand OK15.428.18
2Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK16.08+0.268.32
3Ida Mari Borge HoviKristiansand OK17.48+2.069.25
4Una G JansonKristiansand OK20.03+4.2110.36
5Kjersti Adéla WestinKristiansand OK22.00+6.1811.38
6Aud AuslandOddersjaa SSK22.35+6.5311.56
7Kristin Oterholt VårdalOK Sør22.36+6.5411.57
8Heidi Fidje AndersenOK Sør22.49+7.0712.04
9Siri Thortveit MyhreSøgne og Songdalen OK23.01+7.1912.10
10Ragnhild HaldKristiansand OK23.05+7.2312.12
11Silje KristiansenKristiansand OK23.33+7.5112.27
12Gro EideOK Sør23.48+8.0612.35
13May Lene SlettebøeSøgne og Songdalen OK25.19+9.3713.23
14Kristin D AuslandOddersjaa SSK25.28+9.4613.28
15Jorunn NordmoKristiansand OK29.50+14.0815.47
16Ingjerd TønIK Grane Arendal Orientering30.09+14.2715.57
17Mia BrattOK Sør31.34+15.5216.42
18Hege TeisrudOK Sør32.11+16.2917.01
19Mari CowardOK Sør32.47+17.0517.20
20Anne Marie EkelandOddersjaa SSK35.51+20.0918.58
21Anette RøsnesIL Høvdingen40.49+25.0721.35

D 50-

1 890 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri BjorvandBirkenes IL22.4112.00
2Siri ØkstadOddersjaa SSK27.49+5.0814.43
3Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen27.52+5.1114.44
4Brit DanielsenOddersjaa SSK30.26+7.4516.06
5Solveig OlsenOddersjaa SSK32.52+10.1117.23
Gunvor BlakstadOddersjaa SSKdiskvalifisert

D 60-

1 890 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elin Pedersen SundtjønnKristiansand OK23.2812.24
2Signe HeivollSøgne og Songdalen OK33.47+10.1917.52

H 17-

1 890 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Holger HottKristiansand OK11.476.14
2Christian Wiig BøenKristiansand OK12.23+0.366.33
3Mats DahlénKristiansand OK12.42+0.556.43
4Stig DalsørenKristiansand OK13.44+1.577.15
5Vit BravenyKristiansand OK14.02+2.157.25
6Geir AuslandOddersjaa SSK14.24+2.377.37
7Gaute FriestadKristiansand OK14.54+3.077.53
8Håkon EideOK Sør15.38+3.518.16
9Arne BujordetKristiansand OK16.16+4.298.36
10Jakub KamenickýKristiansand OK16.35+4.488.46
11Jostein UtstumoIK Grane Arendal Orientering16.56+5.098.57
12Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK17.04+5.179.01
13Dani Skjævestad VorelandIK Grane Arendal Orientering17.23+5.369.11
14Knut AurebekkTorridal IL17.57+6.109.29
15Ulrik ThistedKristiansand OK18.03+6.169.33
16Stein-Erik ScheieOK Sør18.14+6.279.38
17Are KristiansenOK Sør18.16+6.299.39
18Eirik Glad BalchenOddersjaa SSK18.30+6.439.47
19Miloš NykodýmKristiansand OK18.33+6.469.48
20Terje RøsnesIL Høvdingen19.23+7.3610.15
21Vetle ReinhartsenKristiansand OK19.37+7.5010.22
22Svein SundeSøgne og Songdalen OK19.42+7.5510.25
23Fred-Arne SivertsenKristiansand OK21.11+9.2411.12
24Rune SkogerbøKristiansand OK21.43+9.5611.29
25Pål BaggethunOK Sør24.39+12.5213.02
26Henning RasmussenKongsberg OL25.45+13.5813.37
27Steinar SundeSøgne og Songdalen OK27.02+15.1514.18

H 50-

1 890 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John HansenKristiansand OK17.259.12
2Per W. TorgersenOddersjaa SSK19.43+2.1810.25
3Magne DølemoOK Sør20.01+2.3610.35
4Kristen LanganOK Sør20.05+2.4010.37
4Nils Gunnar GjelstenXstrata Bedriftsidrettslag20.05+2.4010.37
6Tore HansenSøgne og Songdalen OK21.58+4.3311.37
7Bjørn ReinhartsenKristiansand OK25.21+7.5613.24
8Per LarsenKristiansand OK26.23+8.5813.57
9Sigmund BergKristiansand OK26.46+9.2114.09
10Terje WoldOK Sør29.12+11.4715.26
10Hans Sommerfelt HelleOK Sør29.12+11.4715.26
12Jørn StordalenOK Sør29.46+12.2115.44
13Kåre JacobsenOK Sør29.54+12.2915.49
14Robert CowardOK Sør31.15+13.5016.32
15Terje UlebergOK Sør33.31+16.0617.44

H 60-

1 890 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein CowardOK Sør21.5711.36
2Dagfinn HaarrOddersjaa SSK22.26+0.2911.52
3Leif Otto TorjusenKristiansand OK22.44+0.4712.01
4Atle SolheimKristiansand OK22.57+1.0012.08
5Sigurd N. AndersenSøgne og Songdalen OK23.30+1.3312.26
6Erik HodneOddersjaa SSK24.44+2.4713.05
7Jan Tore JørgensenOK Sør26.52+4.5514.12
8Halvard VesterhusIL Høvdingen27.55+5.5814.46
9Svein Olav SyvertsenIL Høvdingen28.47+6.5015.13
10Audun KjøstvedtIL Høvdingen29.05+7.0815.23
11Terje MellingsæterKristiansand OK33.19+11.2217.37
12Nils Asbjørn SundeSøgne og Songdalen OK34.14+12.1718.06

H-16N

1 370 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen DvergsnesKristiansand OK10.297.39
2Ole André FossKristiansand OK14.02+3.3310.14
3Odd-Anton HermansenKristiansand OK15.00+4.3110.56
4Trygve Børte NomelandKristiansand OK16.04+5.3511.43
5Eirik AlmåsIL Høvdingen16.05+5.3611.44
6Simon HodneIL Høvdingen16.58+6.2912.23
7Kristoffer S. RefsnesKristiansand OK18.36+8.0713.34
8Benjamin VingerhagenKristiansand OK20.02+9.3314.37
9Sindre Fidje AndersenOK Sør24.33+14.0417.55
10Kristoffer RibeKristiansand OK27.52+17.2320.20
11Magnus Hoem KristiansenOK Sør41.29+31.0030.16

H12

1 890 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Gunnar JensenOK Sør31.2016.34
2Lars ThistedKristiansand OK31.28+0.0816.38
3Erlend Fidje AndersenOK Sør35.18+3.5818.40
4David RundeKristiansand OK42.20+11.0022.23
5Kristian PyttenTorridal IL45.40+14.2024.09
Vemund Aasemoen AardalOddersjaa SSKdiskvalifisert

H13-16

1 890 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Matias  Hodne HanischKristiansand OK15.288.11
2Eirik SmithsenOK Sør21.30+6.0211.22
3Henrik BrazelKristiansand OK21.43+6.1511.29
4Einar EkelandOddersjaa SSK21.52+6.2411.34
5Haakon SvendsenOK Sør22.03+6.3511.40
6Martin SøderlindOK Sør23.23+7.5512.22
7Vegard MyhreKristiansand OK23.34+8.0612.28
8Eddie RøsnesIL Høvdingen27.05+11.3714.19
9Daniel VingerhagenKristiansand OK27.21+11.5314.28
10Bjørn Kristian TeisrudOK Sør28.37+13.0915.08
11Andreas HagenTorridal IL29.12+13.4415.26
12Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK29.41+14.1315.42
13Even EideOK Sør30.05+14.3715.55
14Odin MonsenOK Sør30.41+15.1316.14
15Morten CowardOK Sør35.27+19.5918.45
16Isak Aasemoen AardalOddersjaa SSK39.33+24.0520.55
Dag BlandkjennKristiansand OKdiskvalifisert

H-bedr

1 890 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oluf BøckmanXstrata Bedriftsidrettslag16.228.39
2Trond Anders GaltelandLSK BIL16.48+0.268.53
3Jon Terje EkelandVA Vegvesen17.15+0.539.07
4Morten SakariassenKristiansand Kommune17.24+1.029.12
5Ivo K. DanailovRambøll18.01+1.399.31
6Thorbjørn VærpAtea20.03+3.4110.36
7Harald EikKristiansand OK21.22+5.0011.18
8Reidar SæstadDnB NOR21.26+5.0411.20
9Øivind StenstadXstrata Bedriftsidrettslag23.57+7.3512.40
10Frank-Werner Unsgaard3B BIL24.08+7.4612.46
11Arne SkautvedtSørlandets Sykehus BIL26.24+10.0213.58
12Jo Vegard AardalVA Vegvesen27.34+11.1214.35
13Sigmund SalthuagRambøll31.00+14.3816.24
Hans Christian JohnsenUiA BILdiskvalifisert

D-16N

1 370 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christiane BøckmanKristiansand OK12.499.21
2Sigrid EkelandOddersjaa SSK13.26+0.379.48
3Liv Jorunn Kjøstvedt MoeHøvdingen13.36+0.479.55
4Hanne Ljøstad NilsenKristiansand OK14.25+1.3610.31
5Nora BorgenvikKristiansand OK14.45+1.5610.45
6Elise Moe SkautvedtKristiansand OK15.00+2.1110.56
7Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK15.59+3.1011.39
8Victoria JensenOK Sør17.16+4.2712.36
9Sonja Victoria PetterssonSøgne og Songdalen OK19.10+6.2113.59
10Lina SæbøOK Sør19.43+6.5414.23
11Aurora SkogerbøSøgne og Songdalen OK20.03+7.1414.38
12Julie BergersenKristiansand OK20.38+7.4915.03
13Anne VisscherOK Sør21.06+8.1715.24
14Sara Linnea VingerhagenKristiansand OK21.37+8.4815.46
15June KittelsenTorridal IL21.50+9.0115.56
16Stine KittelsenTorridal IL21.52+9.0315.57
17Ingrid Marie EkelandOddersjaa SSK22.04+9.1516.06
18Mari Wendel ScheieOK Sør22.45+9.5616.36
19Marie DvergsnesKristiansand OK25.30+12.4118.36
20Linne AuslandOddersjaa SSK27.53+15.0420.21
20Maren Christine MartinsenOddersjaa SSK27.53+15.0420.21

D13-16

1 890 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid Bratt SletfjerdingOK Sør24.1612.50
2Kristin MestadTorridal IL28.40+4.2415.10
3Ida AurebekkTorridal IL29.04+4.4815.22
4Bettina StorkåsTorridal IL33.25+9.0917.40
5Charlotte EngedalOK Sør35.34+11.1818.49
6Margrete VederhusTorridal IL45.38+21.2224.08

D17N

1 370 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gro BørteKristiansand OK13.299.50
2Hanne HermansenKristiansand OK18.28+4.5913.28
3Astrid StoresundOK Sør22.52+9.2316.41

D-bedr

1 890 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kirsten SalthaugRambøll31.3116.40

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor