Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO vår 2012 løp2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO vår 2012 løp2
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 15 mai 2012

D 17-

2 300 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK19.208.24
2Ida Mari Borge HoviKristiansand OK22.03+2.439.35
3Kristin Oterholt VårdalOK Sør24.11+4.5110.30
4Siri Thortveit MyhreSøgne og Songdalen OK25.41+6.2111.10
5Silje KristiansenKristiansand OK26.35+7.1511.33
6Heidi Fidje AndersenOK Sør26.38+7.1811.34
7Inger SkjæveslandIF Trauma27.42+8.2212.02
8Aud AuslandOddersjaa SSK28.16+8.5612.17
9Kristin D AuslandOddersjaa SSK28.54+9.3412.33
10Kjersti Adéla WestinKristiansand OK29.30+10.1012.49
11Ragnhild HaldKristiansand OK30.25+11.0513.13
12Christina WhiteSøgne og Songdalen OK30.28+11.0813.14
13Ingjerd TønIK Grane Arendal Orientering32.02+12.4213.55
14Inger ReinhartsenKristiansand OK32.19+12.5914.03
15Trude Pedersen SundtjønnKristiansand OK32.31+13.1114.08
16Gro EideOK Sør32.36+13.1614.10
17Mia BrattOK Sør35.31+16.1115.26
18Anne Marie EkelandOddersjaa SSK36.52+17.3216.01
19Mona BlandkjennKristiansand OK40.06+20.4617.26
20Mari CowardOK Sør42.10+22.5018.20
21Hege TeisrudOK Sør43.15+23.5518.48
22Anette RøsnesIL Høvdingen55.56+36.3624.19

D 50-

2 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri BjorvandBirkenes IL29.4512.56
2Siri ØkstadOddersjaa SSK31.07+1.2213.31
3Solveig OlsenOddersjaa SSK35.57+6.1215.37
Siri CowardOK Sørdiskvalifisert
Brit DanielsenOddersjaa SSKdiskvalifisert

D 60-

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Signe HeivollSøgne og Songdalen OK37.0116.05
2Solveig SchouOK Sør37.51+0.5016.27
3Elin Pedersen SundtjønnKristiansand OK39.55+2.5417.21

H 17-

2 300 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Holger HottKristiansand OK15.136.36
2Eirik Martens SvensenKristiansand OK15.19+0.066.39
3Christian Wiig BøenKristiansand OK15.41+0.286.49
4Jostein MoeKristiansand OK17.03+1.507.24
5Mats DahlénKristiansand OK17.26+2.137.34
6Stig DalsørenKristiansand OK17.36+2.237.39
7Geir AuslandOddersjaa SSK18.12+2.597.54
8Morten BujordetKristiansand OK18.33+3.208.03
9Jarle AuslandOddersjaa SSK19.21+4.088.24
10Magnus JohanssonKristiansand OK19.26+4.138.26
11Dani Skjævestad VorelandIK Grane Arendal Orientering19.42+4.298.33
12Håkon EideOK Sør19.52+4.398.38
13Svein SundeSøgne og Songdalen OK22.03+6.509.35
14Jostein UtstumoIK Grane Arendal Orientering22.40+7.279.51
15Terje RøsnesIL Høvdingen22.57+7.449.58
16Ulrik ThistedKristiansand OK23.06+7.5310.02
17Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK23.16+8.0310.06
18Øyvind TveterOddersjaa SSK24.30+9.1710.39
19Anstein EllefsenOK Sør24.36+9.2310.41
20Rune SkogerbøKristiansand OK24.42+9.2910.44
21Fred-Arne SivertsenKristiansand OK25.26+10.1311.03
22Vetle ReinhartsenKristiansand OK26.05+10.5211.20
23Lasse HodneOddersjaa SSK26.38+11.2511.34
24Steinar SundeSøgne og Songdalen OK31.07+15.5413.31
25Guttorm NyhusBirkenes IL31.56+16.4313.53
Stein-Erik ScheieOK Sørdiskvalifisert

H 50-

2 300 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon BjørgumKristiansand OK19.478.36
2Kristen LanganOK Sør23.45+3.5810.19
3Øivind SæbøKristiansand OK23.55+4.0810.23
4Per W. TorgersenOddersjaa SSK24.23+4.3610.36
5Bjørn ReinhartsenKristiansand OK24.36+4.4910.41
6Bjørn StormoenBirkenes IL25.30+5.4311.05
7Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK25.41+5.5411.10
8Kåre JacobsenOK Sør30.32+10.4513.16
9Tore HansenSøgne og Songdalen OK31.52+12.0513.51
10Per LarsenKristiansand OK32.31+12.4414.08
11Sigmund BergKristiansand OK34.33+14.4615.01
12Bjørn A FriestadKristiansand OK42.33+22.4618.30
Kåre DanielsenOddersjaa SSKdiskvalifisert
Terje WoldOK Sørdiskvalifisert
Hans HelleOK Sørdiskvalifisert

H 60-

2 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frank Glad BalchenOddersjaa SSK23.5910.25
2Stein CowardOK Sør24.55+0.5610.50
3Leif Otto TorjusenKristiansand OK29.27+5.2812.48
4Bjørn GulbrandsenOK Sør32.16+8.1714.01
5Erik HodneOddersjaa SSK34.20+10.2114.55
6Einar JørundlandOK Sør36.53+12.5416.02
7Bjørn A. SchouOK Sør37.12+13.1316.10
8Halvard VesterhusIL Høvdingen38.49+14.5016.52
9Terje MellingsæterKristiansand OK43.23+19.2418.51
Dagfinn HaarrOddersjaa SSKdiskvalifisert
Audun KjøstvedtIL Høvdingendiskvalifisert

H-16N

1 420 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius VårdalOK Sør7.485.29
2Ole Gunnar JensenOK Sør8.53+1.056.15
3Eirik AlmåsIL Høvdingen10.53+3.057.39
4Ole André FossKristiansand OK10.56+3.087.41
5Odd-Anton HermansenKristiansand OK11.25+3.378.02
6Syvert K TveterOddersjaa SSK11.34+3.468.08
7Kristian Andre NordstrømKristiansand OK12.20+4.328.41
8Andreas Aas BranthusIL Høvdingen12.23+4.358.43
9Simen HodneIL Høvdingen13.54+6.069.47
9Hans Andreas BergTorridal IL13.54+6.069.47
11Bernhard BøckmanKristiansand OK14.27+6.3910.10
12Sindre Fidje AndersenOK Sør14.49+7.0110.26
13Trygve Børte NomelandKristiansand OK15.21+7.3310.48
14Kristoffer S. RefsnesKristiansand OK15.22+7.3410.49
15Kristian AarrestadKristiansand OK16.48+9.0011.49
16Benjamin VingerhagenKristiansand OK18.05+10.1712.44
17Jørgen Lunde UbergKristiansand OK18.54+11.0613.18

H12

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend Fidje AndersenOK Sør43.2818.53
2David RundeKristiansand OK46.51+3.2320.22
3Jonas MyhreSøgne og Songdalen OK55.13+11.4524.00
Lars ThistedKristiansand OKdiskvalifisert

H13-16

2 300 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Matias Hodne HanischKristiansand OK18.478.10
2Dag BlandkjennKristiansand OK20.19+1.328.50
3Henrik UpsalKristiansand OK21.37+2.509.23
4Kristian Reiersen JensenBirkenes IL22.39+3.529.50
5Torkel ReinhartsenKristiansand OK22.49+4.029.55
6Ole KostølKristiansand OK23.29+4.4210.12
7Sigurd Svaland AasBirkenes IL25.26+6.3911.03
8Johannes W TimenesKristiansand OK25.37+6.5011.08
9Eirik SmithsenOK Sør26.35+7.4811.33
10Vegard MyhreKristiansand OK27.12+8.2511.49
11Even EideOK Sør28.37+9.5012.26
12Haakon SvendsenOK Sør30.40+11.5313.20
13Bjørn Kristian TeisrudOK Sør31.44+12.5713.47
14Odin MonsenOK Sør33.59+15.1214.46
15Eddie RøsnesIL Høvdingen35.47+17.0015.33
16Morten CowardOK Sør37.03+18.1616.06
17Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK38.41+19.5416.49
18Nikolai JensenOK Sør39.06+20.1917.00
19Daniel VingerhagenKristiansand OK41.04+22.1717.51
Martin SøderlindOK Sørdiskvalifisert
Henrik BrazelKristiansand OKdiskvalifisert
Kristian NyhusBirkenes ILdiskvalifisert

H-bedr

2 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oluf BøckmanXstrata Bedriftsidrettslag22.469.53
2Jon Terje EkelandVA Vegvesen22.47+0.019.54
3Trond Anders GaltelandLSK BIL22.56+0.109.58
4Thorbjørn VærpAtea23.28+0.4210.12
5Roy BirkelandAker MH BIL24.31+1.4510.39
6Arne SkautveitSørlandets sykehus30.00+7.1413.02
7Reidar SæstadDnB NOR30.46+8.0013.22
8Frank-Werner Unsgaard3B BIL32.24+9.3814.05
Harald EikXstrata Bedriftsidrettslagdiskvalifisert

H-bedrN

1 420 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Yngvar Haugdal FinneXstrata Bedriftsidrettslag10.077.07

D-16N

1 420 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christiane BøckmanKristiansand OK10.027.03
2Liv Jorunn Kjøstvedt MoeHøvdingen11.38+1.368.11
3Siri StrayKristiansand OK12.34+2.328.50
4Elise Moe SkautvedtKristiansand OK12.53+2.519.04
5Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK12.56+2.549.06
6Aurora SkogerbøSøgne og Songdalen OK13.23+3.219.25
7Sonja Victoria PetterssonSøgne og Songdalen OK13.32+3.309.31
8Lina SæbøOK Sør13.40+3.389.37
9Stine KittelsenTorridal IL14.07+4.059.56
10Aune VisserOK Sør15.08+5.0610.39
11Mari Wendel ScheieOK Sør16.13+6.1111.25
12Johanne Regine SvendsbergetKristiansand OK16.26+6.2411.34
13Maria KostølKristiansand OK16.32+6.3011.38
14Linne AuslandOddersjaa SSK17.48+7.4612.32
15Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK18.04+8.0212.43
16Julie BergersenKristiansand OK18.07+8.0512.45
17Maren StrandKristiansand OK18.23+8.2112.56
18Rebekka Luna Rojas BakKristiansand OK18.24+8.2212.57
19Sara Linnea VingerhagenKristiansand OK19.34+9.3213.46
20Hanne Ljøstad NilsenKristiansand OK19.40+9.3813.50

D13-16

2 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin Kristine TeisrudOK Sør28.4812.31
2Astrid Bratt SletfjerdingOK Sør33.48+5.0014.41
3Kristin MestadTorridal IL49.45+20.5721.37
4Margrete VederhusTorridal IL53.05+24.1723.04
5Bettina StorkåsTorridal IL53.37+24.4923.18
6June KittelsenTorridal IL1.15.40+46.5232.53
Charlotte EngedalOK Sørdiskvalifisert

D17N

1 420 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gro BørteKristiansand OK10.417.31
2Moica HauglandKristiansand OK12.51+2.109.02
3Hanne HermansenKristiansand OK14.09+3.289.57
4Lone BakKristiansand OK18.41+8.0013.09

D-bedr

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Randi MellingsæterRambølldiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor