Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO vår 2012 løp1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO vår 2012 løp1
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 8 mai 2012

D 17-

2 110 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Irene Beate Øhrn ArnevikKristiansand OK17.038.04
2Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK18.03+1.008.33
3Una Glende JansonKristiansand OK19.02+1.599.01
4Ida Mari Borge HoviKristiansand OK19.24+2.219.11
5Christina WhiteSøgne og Songdalen OK20.01+2.589.29
6Gro EideOK Sør21.30+4.2710.11
7Ragnhild HaldKristiansand OK21.34+4.3110.13
8Trude Pedersen SundtjønnKristiansand OK23.10+6.0710.58
9Inger ReinhartsenKristiansand OK23.29+6.2611.07
10Elise RøsnesIL Høvdingen29.30+12.2713.58
11Hege TeisrudOK Sør30.44+13.4114.33
12Mari CowardOK Sør33.38+16.3515.56
13Anette RøsnesIL Høvdingen49.03+32.0023.14
Aud AuslandOddersjaa SSKdiskvalifisert

D 50-

2 110 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri BjorvandBirkenes IL23.3611.11
2Solveig OlsenOddersjaa SSK24.23+0.4711.33
3Siri ØkstadOddersjaa SSK25.54+2.1812.16

D 60-

2 110 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Signe HeivollSøgne og Songdalen OK29.0413.46
2Solveig SchouOK Sør31.42+2.3815.01
3Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK32.44+3.4015.30
Elin Pedersen SundtjønnKristiansand OKdiskvalifisert
Gudveig JørundlandOK Sørbrutt

H 17-

2 110 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Miloš NykodýmKristiansand OK11.575.39
2Christian Wiig BøenKristiansand OK12.55+0.586.07
3Mats DahlénKristiansand OK13.12+1.156.15
4Eirik Martens SvensenKristiansand OK13.23+1.266.20
5Jakub KamenickýKristiansand OK13.24+1.276.21
6Gaute FriestadKristiansand OK13.30+1.336.23
7Vit BravenyKristiansand OK13.38+1.416.27
8Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK13.46+1.496.31
9Morten JørgensenKristiansand OK14.39+2.426.56
10Stig DalsørenKristiansand OK15.08+3.117.10
11Håkon EideOK Sør15.57+4.007.33
12Geir AuslandOddersjaa SSK16.01+4.047.35
13Morten BujordetKristiansand OK16.53+4.568.00
14Svein SundeSøgne og Songdalen OK17.15+5.188.10
15Fred-Arne SivertsenKristiansand OK17.16+5.198.10
16Stein-Erik ScheieOK Sør17.17+5.208.11
17Are KristiansenOK Sør18.37+6.408.49
18Øyvind TveterOddersjaa SSK18.44+6.478.52
19Vetle ReinhartsenKristiansand OK19.41+7.449.19
20Rune SkogerbøKristiansand OK19.50+7.539.23
21Terje RøsnesIL Høvdingen20.11+8.149.33
22Henning RasmussenKongsberg OL21.49+9.5210.20
23Øyvind MikkelsenKristiansand OK27.21+15.2412.57
24Pål BaggethunOK Sør28.38+16.4113.34

H 50-

2 110 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK16.497.58
2Per W. TorgersenOddersjaa SSK18.52+2.038.56
3Øivind SæbøKristiansand OK19.49+3.009.23
4Magne DølemoOK Sør19.55+3.069.26
5Bjørn ReinhartsenKristiansand OK20.15+3.269.35
6Morten HulløenKristiansand OK20.52+4.039.53
7Kristen LanganOK Sør21.10+4.2110.01
8Terje WoldOK Sør21.21+4.3210.07
9Robert CowardOK Sør22.48+5.5910.48
10Tore HansenSøgne og Songdalen OK23.25+6.3611.05
11Per LarsenKristiansand OK25.08+8.1911.54
12Kåre JacobsenOK Sør25.53+9.0412.16
13Jørn StordalenOK Sør26.37+9.4812.36
14Terje UlebergOK Sør26.48+9.5912.42
15Bjørn A FriestadKristiansand OK28.11+11.2213.21
16Kåre DanielsenOddersjaa SSK28.32+11.4313.31

H 60-

2 110 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frank Glad BalchenOddersjaa SSK21.3810.15
2Stein CowardOK Sør21.41+0.0310.16
3Dagfinn HaarrOddersjaa SSK24.20+2.4211.31
4Bjørn A. SchouOK Sør26.50+5.1212.43
5Svein Olav SyvertsenIL Høvdingen27.26+5.4813.00
6Halvard VesterhusIL Høvdingen35.30+13.5216.49
7Einar JørundlandOK Sør36.26+14.4817.16
Nils JohannessenHøvdingendiskvalifisert
Sigurd N. AndersenSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

H-16N

1 520 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander Vaksvik SkaareKristiansand OK15.1910.04
2Syvert K TveterOddersjaa SSK17.01+1.4211.11
3Nikolai JensenOK Sør17.06+1.4711.15
4Andreas Aas BranthusIL Høvdingen19.50+4.3113.02
5Odd-Anton HermansenKristiansand OK20.38+5.1913.34
6Kristoffer S. RefsnesKristiansand OK21.04+5.4513.51
7Simen HodneIL Høvdingen21.57+6.3814.26
8Trygve Børte NomelandKristiansand OK23.04+7.4515.10
9Benjamin VingerhagenKristiansand OK24.20+9.0116.00

H12

2 110 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1David RundeKristiansand OK25.0411.52

H13-16

2 110 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole KostølKristiansand OK15.537.31
2Matias Hodne HanischKristiansand OK16.35+0.427.51
3Martin SøderlindOK Sør19.02+3.099.01
4Henrik UpsalKristiansand OK21.41+5.4810.16
5Vegard MyhreKristiansand OK21.59+6.0610.25
6Haakon SvendsenOK Sør22.22+6.2910.36
7Even EideOK Sør22.57+7.0410.52
8Eirik SmithsenOK Sør23.17+7.2411.02
9Bjørn Kristian TeisrudOK Sør23.26+7.3311.06
10Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK24.11+8.1811.27
11Eddie RøsnesIL Høvdingen25.52+9.5912.15
12Andreas HagenTorridal IL25.53+10.0012.16
13Einar EkelandOddersjaa SSK28.07+12.1413.19
14Morten CowardOK Sør28.41+12.4813.35
Daniel VingerhagenKristiansand OKdiskvalifisert

H-bedr

2 110 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oluf BøckmanXstrata Bedriftsidrettslag17.118.08
2Trond Anders GaltelandLSK BIL17.20+0.098.12
3Roy BirkelandAker MH BIL20.28+3.179.41

H-bedrN

1 520 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Yngvar Haugdal FinneXstrata Bedriftsidrettslag14.159.22

D-16N

1 520 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christiane BøckmanKristiansand OK14.369.36
2Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK21.26+6.5014.06
3Nora BorgenvikKristiansand OK22.24+7.4814.44
4Sigrid EkelandOddersjaa SSK24.41+10.0516.14
5Maria KostølKristiansand OK26.53+12.1717.41
6Elise Moe SkautvedtKristiansand OK26.56+12.2017.43
7Hanne Ljøstad NilsenKristiansand OK27.24+12.4818.01
8Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK29.47+15.1119.35
9Synne Aanesland BergeOddersjaa SSK30.08+15.3219.49
10Ingrid Marie EkelandOddersjaa SSK31.13+16.3720.32
11Anne VisscherOK Sør31.44+17.0820.52
12Mari Wendel ScheieOK Sør32.36+18.0021.26
13Johanne Regine SvendsbergetKristiansand OK35.21+20.4523.15
14Maren  StrandKristiansand OK42.16+27.4027.48
15Rebekka Luna Rojas BakKristiansand OK42.23+27.4727.53
16Julie BergersenKristiansand OK47.25+32.4931.11

D13-16

2 110 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin Kristine TeisrudOK Sør25.0811.54
2Ida AurebekkTorridal IL29.16+4.0813.52
3Bettina StorkåsTorridal IL30.45+5.3714.34
4Margrete VederhusTorridal IL38.13+13.0518.06
5Kristin MestadTorridal IL53.12+28.0425.12

D17N

1 520 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne HermansenKristiansand OK21.0613.52
2Aileen RundeKristiansand OK22.33+1.2714.50
3Gro BørteKristiansand OK23.07+2.0115.12

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor