Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NØK Sprintcup 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NØK Sprintcup 3
Arrangørorganisasjon: Tynset IF
Dato: onsdag 25 april 2012

D -10

1 080 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Anne Sofie DahlenTynset IF18.0416.43
0Mari Grøtli SvergjaKvikne IL13.5712.54
0Ida HøsøienTynset IF23.39+5.3521.53
0Synne NytrøenTynset IF14.4113.35
0Guro SchølbergTynset IF23.40+5.3621.54
0Inga SkjevdalRøros IL13.5212.50

D 11-12

1 870 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Jorun BækkenOs IL23.5612.47
0Hanne Grøtli SvergjaKvikne IL22.1311.52
0Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF18.4510.01
0Inga SandvoldTynset IF34.31+10.3518.27
0Mathilde SæthernOs IL23.5612.47
0Anna Vangen LunåsmoTynset IF30.08+6.1216.06

D 13-14

1 870 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guri SandvoldTynset IF13.507.23
2Gina NygårdTynset IF25.10+11.2013.27

D 15-16

2 630 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Idun BækkenOs IL19.217.21
2Andrea Myre JohaugOs IL27.09+7.4810.19
3Maranne WestumOs IL29.41+10.2011.17
4Danielle KortOs IL29.44+10.2311.18

D 17-

2 630 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marion HuberTynset IF16.196.12
2Pauline SjøvoldRøros IL17.54+1.356.48
3Mari jensen AasOs IL18.16+1.576.56
4Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK18.33+2.147.03
5Mari  S .WikRøros IL19.34+3.157.26
6Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK23.51+7.329.04
7Katrine SolbergTynset IF25.36+9.179.44
8Ingrid BjørshølTynset IF25.37+9.189.44

D 40-

2 630 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF18.377.04
2Kari OsmoenOs IL20.02+1.257.37
3Ragnhild DåsnesOs IL20.12+1.357.40
4Anne Meli NarjordOs IL20.19+1.427.43
5Birgit Wikan BergIL Nansen20.23+1.467.45
6Britt Laila NilsgårdRøros IL23.31+4.548.56
7Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF25.38+7.019.44
Helene RustenTynset IFdiskvalifisert

D 60-

1 870 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dagrunn UrsethVingelen IL17.099.10
2Inger Johanne SimensenVingelen IL20.07+2.5810.45
3Solveig VingelenVingelen IL20.18+3.0910.51

H -10

1 080 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ole Einar DahlenTynset IF15.5114.40
0Sebastian FeragenTynset IF15.0413.57
0Lukas KortOs IL13.2612.26
0Truls  LunåsmoTynset IF14.0212.59
0Vetle Meli NarjordOs IL13.1312.14
0Håkon  NygårdTynset IF25.37+9.4623.43
0Vetle Bondhus OftenTynset IF15.1014.02
0Anders  RønningVingelen IL20.58+5.0719.24
0Jørgen SchølbergTynset IF10.369.48
Jakob HøsøienTynset IFdiskvalifisert

H 11-12

1 870 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Gaute Kvittum NytrøenTynset IF19.4810.35
0Hallstein Bondhus OftenTynset IF17.019.05
0Halvor RønningVingelen IL17.319.22

H 13-14

1 870 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter Vangen LunåsmoTynset IF12.206.35
2Thomas KortOs IL17.08+4.489.09
3Halvor RustenTynset IF17.39+5.199.26
4Knut Halvor HansælTynset IF22.22+10.0211.57
Trygve Bondhus OftenTynset IFdiskvalifisert

H 15-16

2 630 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard Rønning HuberTynset IF14.235.28
2Ivar Aukrust OsmoenOs IL14.42+0.195.35
3Anders NyaasTynset IF14.46+0.235.36
Esten KlevenVingelen ILdiskvalifisert

H 17-

2 630 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders EinumNTNUI13.084.59
2Sindre RønningFrol IL14.11+1.035.23
3Lars Gunnar SkjevdalRøros IL14.46+1.385.36
4Martin  AasbrennTynset IF16.11+3.036.09
5Jon Arve U EngebakkenVingelen IL16.43+3.356.21
6Hans Peder LangbekkheiNord-Østerdal OK18.05+4.576.52
7Erlend Ytterhaug RyenOs IL19.34+6.267.26
8Håvard Sagbakken SaanumVingelen IL20.57+7.497.57

H 40-

2 630 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Arild SkjevdalRøros IL15.405.57
2Harald SvergjaKvikne IL16.29+0.496.16
3Torger HøsøienTynset IF17.36+1.566.41
4Per EngebakkenNord-Østerdal OK19.08+3.287.16
5Per Olav  BækkenTynset IF19.34+3.547.26
6Helge SundbergRøros IL19.36+3.567.27
7Gerard KortOs IL21.33+5.538.11
8Johan Ragnar EggenAlvdal IL32.46+17.0612.27
Tor Petter LunåsmoTynset IFdiskvalifisert

H 60-

1 870 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore StubbeNord-Østerdal OK16.348.51
2Johan Arnt JohansenNord-Østerdal OK17.50+1.169.32
3Oddvar ErlienVingelen IL18.01+1.279.38
4Steinar SimensenVingelen IL20.03+3.2910.43
5Simen KalbækkenTynset IF20.14+3.4010.49

H 70-

1 870 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mads BergNord-Østerdal OK26.0713.57

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor