Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nordmarka 1-2-3 - #4 - Høst

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nordmarka 1-2-3 - #4 - Høst
Arrangørorganisasjon: IL Koll
Dato: tirsdag 14 september 2021

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 7 dager! (var først til å svare)

Klasser: Visa alla | Nybegynner | Mellom | Lang

Nybegynner

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Nils nicolaisenKOLL IL 28.28
William E Hausken SjöqvistIL Koll28.25
Kjetil N AspelundNydalens SK25.51
Vetle SolnørdalIL Koll38.28
Erik Nyland AspelundIL Koll47.14
Ella Hausken SjöqvistIL Koll38.49
Lauritz hellerudKoll IL 28.48
Simen Lian MortensenIL Koll24.29
David SnerpergerIL Koll22.20
Viktor SnerpergerKoll IL 22.39
Tuva daninoKOLL IL 53.02
Hennie Kollerød KOLL IL 53.02
Edvard wergelandKOLL IL 29.33
Magnus BruusgaardIL Koll31.10
Knut F. ReigstadIL Koll35.38
Eirik F. ReigstadIL Kolldiskvalifisert
Mathilda F. ReigstadKOLL IL diskvalifisert

Mellom

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Runar HafskjoldNydalens SK18.32
2Sondre HafskjoldNydalens SK19.13+0.41
3August leopolderKOLL IL 23.09+4.37
4Ole Jacob MyklebustIL Koll26.49+8.17
5Per Ongstad29.27+10.55
6Andreas N AspelundNydalens SK31.57+13.25
7Iver AarsethNydalens SK33.38+15.06
8Thomas Nissen HellerudIL Koll35.27+16.55
9Selma Evju-WarnkenIL Koll35.34+17.02
10Stian LillegårdLillomarka OL35.36+17.04
11Bastian Hagen-BoldinghIL Koll37.09+18.37
12Sofie Evju-WarnkenIL Koll37.31+18.59
13Lea Marie Hagen-BoldinghIL Koll37.37+19.05
14Lars fjellheimKOLL IL 38.07+19.35
15Kjetil JacobsenHamar OK40.32+22.00
16Lars Gunnar KlingbergLommedalens IL51.21+32.49
17Even BratbergIL Koll52.02+33.30
17Hallgeir brattbergKOLL IL 52.02+33.30
19Herman Refvem KolderupIL Koll56.59+38.27
20Gustav Refvem KolderupIL Koll57.01+38.29
21Vilde Braathen HaugKOLL1.20.40+1.02.08
22Kamilla EideKOLL1.21.21+1.02.49

Lang

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jon solsrudNydalen SK45.26
2Frank Åge KippernesFFI BIL46.33+1.07
3Trond K NylandNydalens SK46.49+1.23
4Anne DanielsenNydalens SK53.00+7.34
5Pål Woldstad HanssenEiker OL53.22+7.56
6Veslemøy Hausken SjöqvistIL Koll53.28+8.02
7Knut Anders LøkenFossum IF56.29+11.03
8Aleidis LøkenHeming Orientering58.45+13.19
9Bo Bratsberg59.33+14.07
10Anne marit bjergårdNydalens SK59.59+14.33
11Sharon BroadwellIL GeoForm1.01.25+15.59
12Erik BorgIL Koll1.03.56+18.30
13Bjørn Sverre GulheimNordre Follo Orientering1.08.10+22.44

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor